Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 3 дні

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 596938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1200 : 05 Січня 2016, 22:46:45 »

А тут ми як Європа!     ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1201 : 06 Січня 2016, 23:26:29 »

http://www.youtube.com/watch?v=Otr7QzY26Sw як виглядае шлях в Европу з землi обiтованноi. Досить реалiстичний погляд   
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1202 : 07 Січня 2016, 09:48:55 »

То би все виглядало зовсім не так страшно, якби ми мали адекватний уряд.
А то маємо ситуацію, коли у керованому безруким капітаном судні пробили дірку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1203 : 07 Січня 2016, 10:43:15 »

Але треба розуміти, що таким людям, як от наприклад мені, "дружба" з Московією, то як апендикс. Треба швидко і за раз його позбутися. Будеш потім деякий час слабкий і хворий, але потім одужаєш.
І це не якісь там забобони чи фантазії.
Коли поруч тебе сусід, 90% населення якого вважає, що ти не ти і нічого твого у тебе нема і що добре тобі буде лише тоді, коли ти від свого відмовишся...інакшого шляху, як просто відгородитися і забути туди дорогу - нема.
Може через кілька поколінь....
А зараз тільки так.
І це на стільки явно і на поверхні ,що навіть нема про що сперечатися.
Ще не було ні воєн ні анексій, ще ми "дружили во всю", то був рік 2000 і я працював у одного такого собі Баріса, у Калуші. Він, як сам стверджує, нащадок реєстрового козака, але он русскій. А далі все за розкладом: культура там, наука там, люди там, а тут все що найгірше. І таке я бачив з того часу щоразу у випадку, коли людина "не вважала себе українцем".
При чому, що цікаво, коли людина розмовляла російською, але вважала себе українцем (не за національністю, а за "громадянством-в душі") то такого не було  :o
Зараз це і проявилося у тому, що є російськомовні патріоти і україномовні п'ятоколонники.

А от Європа навпаки, все ще надіється втягнути Московію на свої правила. Вона не усвідомлює, що втягує в своє тіло інтруза, який не буде жити за чиїмись правилами, а перекроїть все під свої!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1204 : 07 Січня 2016, 11:38:26 »

Йопт я так розумію скоро на наш форум будуть шарія тянути  :facepalm:
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1205 : 07 Січня 2016, 12:38:17 »

Йопт я так розумію скоро на наш форум будуть шарія тянути 
якщо ти з приводу того відео , що я виклав , то це відео ізраільского телебачення і інтервью вони беруть у українського політолога директора Українського інституту аналізу і менеджмента політики.
А що Шарій для когось став червоною шматою ? Чи може у нас на форумі радикально заборонено відео Шарія ? Навіть , якщо вважати Шарія ворогом , то його варто слухати лише з тої причини , що лише ворог скаже правду про твої недоліки. Якщо слухати лише нашу пропаганду , то ми всі давно в шоколаді Рошен.
А тепер , щирий ти наш патріот , сам собі задай таке питання , якщо завтра Тягнибок або Ярош скажуть , що нинішня політика уряду веде до погіршення стану населення , ти їх також вчепиш в компанію до Шарія ? Ото ж бо
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1206 : 07 Січня 2016, 12:41:13 »

Таде, згодися, сюжет тенденційний.
Де альтернативна думка? Де розбір ситуації "а чи були альтернативи?".
Тому і така реакція в Олега.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1207 : 07 Січня 2016, 12:49:00 »

Я ж виклав то , що увидів , а вже альтернативну думку ви формуємо самі , чи я мусів знайти ще декілька варіянтів розгляду цього питання ? Може десь і були інші думки , але на форумі головне думка кожного з нас. На то він і форум , а не газета .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1208 : 07 Січня 2016, 13:00:52 »

Так. Але форумці читаючи Твої попередні пости формують собі віртуальну картинку Тада і потім, що вже не викладай - людина сприймає крізь призму тої картинки.
Навіть люди толерантні від природи все одно проходять той процес.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1209 : 07 Січня 2016, 13:19:16 »

Бігме не знаю хто то є Шарій а підозріваю шо як патріоти його так бояться то певно шось таке каже шо вони би від людей хотіли сховати.Але навіть   якшо і так то чого так боятися як то неправда то  на то ніхто уваги не зверни .Деколи такий псевдопатріотизм доходить до комедіі і абсурду як у випадку з тим http://stanislavske.tv/mvs-pereplutalo-rosijskyj-prapor-u-vodiya-z-symvolikoyu-sportyvnyh-bmv-fotovideo/ ну подивітся ну шо то є.То і сміх і гріх і бажання тримати людий за ідіотів.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1210 : 07 Січня 2016, 13:26:02 »

Юрко , дискусія на форумі , то здорова атмосфера для форуму . Коли всі з усім погоджуються ,то вже не форум , а " Доска почета" в радянські часи , де всі форумчани одностайно "ЗА" .
Я "ЗА" любу дискусію , у всіх напрямках , тільки без образ , матюків і махання прапором . Як на мене , форум це місце де ти можеш висловити свою думку , а вже погоджуватись з нею чи ні то право кождого. Може ти замітив , статті і відео я вставляю тільки як інформацію для розгляду і ніколи не відповідаю статтями і відео , тому що я маю свою думку , її і висловлюю.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1211 : 07 Січня 2016, 13:39:55 »

Це
Деколи такий псевдопатріотизм доходить до комедіі і абсурду як у випадку з тим
це як раз той випадок , коли я кажу що "махають прапором" , це коли хворі люди прикриваючись патріотизмом роблять свавілля. В наш час дуже багато людей махають патріотичним прапором , компенсуючи цим свою безграмотність і відсталість. 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1212 : 07 Січня 2016, 13:40:07 »

все правильно тад каже - чим більше думок , тим веселіше . Коли савок розвалювався всі теж були в шоці - адже савок і був задуманий таким чином , що льон з України везли в бурятію , там його мили і переправляли в Ашгабад , там його різали і відправляли в Мінськ , де його подрібнювали і відправляли на ферму під Копанками . Всі були при ділах і всі були щасливі . А тепер уже Україна буде думати , яким же чином вона перестане бути придатком для кацапії і займе своє місце в світовій економіці . А кацапстан в любому випадку буде замовляти багато чого в Україні , просто за це будуть платити вищі тарифи . Поляки , мадяри , чехи і прибалти з болгарами і румунами не дуже сильно плачуть , що савок пропав і раша не купляє все підряд . А відео шаріка я теж викладав - варто подивитись в любому випадку .

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1213 : 07 Січня 2016, 13:47:32 »

Цитувати (вибране)
Бігме не знаю хто то є Шарій а підозріваю шо як патріоти його так бояться то певно шось таке каже шо вони би від людей хотіли сховати
Ти знаєш що практично будь яку новину можна подати під будь яким смаком і з користю для тієї чи іншої сторони, а якщо до тої новини додати кілька непровірених фактів, то взагалі з позитивної новини можна таку негативну новину зробити що ого-го. І що ти думає, чим той Шарій займається? А тобі подобаються бабки які сидять під під'їздом і які чули дзвін, але не знають де він. От почули вони крайом вуха що Галя вагітна, а друга сказала що то не від чоловіка, а від сусіда бо вона десь там бачила що Галя раз вечером десь в сусідній підїзд йшла. От уже і весь дім знає що Галя вагітна, але від сусіда. І головне що новина частково правда, але вона позитивна чи ні? І потім та Галя буде слухати тих сусідок чи любити їх? Чи може вона має тепер піти і зробити тест ДНК щоб їм доказати? Але і то сусідки зможуть перекрутити як захочуть. От і слухай Шарія наздоров'ячко.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1214 : 07 Січня 2016, 13:50:01 »

шаріка треба слухати  однозначно , але це не значить  , що йому треба вірити  :)   

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1215 : 07 Січня 2016, 13:52:24 »

Йопт я так розумію скоро на наш форум будуть шарія тянути  :facepalm:
А чи не для того цей пост аби єго тягнути бо дотепер шось того "шарія" ніхто не тягнув ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1216 : 07 Січня 2016, 13:57:33 »

Юрко , дискусія на форумі , то здорова атмосфера для форуму
та я хіба не за?!
Я лише пробував пояснити реакцію Олега.
А чи не для того цей пост аби єго тягнути бо дотепер шось того "шарія" ніхто не тягнув
Впевнений, що він того не хотів, але таки добився  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1217 : 07 Січня 2016, 15:54:57 »

А кацапстан в любому випадку буде замовляти багато чого в Україні , просто за це будуть платити вищі тарифи .
Я лише пробував пояснити реакцію Олега.
от і я пробую пояснити , що напрямок на Євроінтеграцію , то безперечно дуже добре для України , але не таким радикальним шляхом . Ну вже думаю , що "Німецьку хвилю" до Шарія не приліпите ? http://www.dw.com/ru/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%82-%D1%80%D1%84-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%BE%D0%B9-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B7%D0%B8%D1%82-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D1%81-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B-%D1%81%D0%B8%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D0%BB-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%8B/a-18964896
можна ж було б якось так розходитись , аби хоч трохи думати про свій народ. А у нас получилось так як в прядній сімї розвод- діти пополам або головою об стінку  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1218 : 07 Січня 2016, 16:16:45 »

напрямок на Євроінтеграцію , то безперечно дуже добре для України , але не таким радикальним шляхом

Точно . треба було ще промукати під кацапами років з 50 .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1219 : 07 Січня 2016, 16:17:18 »

Цікаво, як то мало відбутися ще цивілізованіше?
Пішли на поступки і відстрочили на рік введення. І що?
Московія просто не допускала самої можливості зближення України з ЄС, тому то все фантазії на тему, а як нам викрутитися, аби догодити москалю?

Таде, ще був Янукєвич, коли сирні і інші войни Онищенко вів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.