Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 599034 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1180 : 02 Січня 2016, 22:28:52 »

До чого це ? З нервів ?

Дядя - я  розумію , що ти кругом бачиш зраду ( чи болото чи проблеми чи тяжкий шлях ) , але думаю , що тобі краще за все пристрілити себе , так як ми однаково рано чи пізно помремо , а тобі ніхто не розказав , яке твоє тяжке життя буде до твоєї смерті . Якщо же ти знаєш , що чекає калушан на шляху до ЄС - так пиши , всі будуть тобі лише раді . Навіть Ванга з гробу встане і буде тобі співати "алилуя" . Чи ти думаєш , що люди в самій ЄС лише сплять і бухають з ранку до вечора ? Все те саме , лише пашуть з більшою продуктивністю . І ніхто з себе тут не корчить велике "цабе"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1181 : 02 Січня 2016, 23:16:35 »

я хочу аби люди знали реальну информацію і вже самі приймали рішення , а не тупо пригали під лозунгом "Хто не скаче , той маскаль"

Трохи між вас сі впхаю.
Таде, а з чого Ти взяв, що у нас люди так думають?
З того, що переважна більшість хоче аби у країні нарешті почали діяти закони?(бо самі не можем порядок навести, то може хоч ось так "вляпавшись" будемо мусіли і найцікавіше, що таки починає то діяти, правда поки зі страшенним скрипом.
Чи по тому, що ящик дуже хвалить?
Так то його, ящика робота така. У нас думаючі люди ящикові не вірять ще з часів, як збили літак над Сахаліном. А недумаючим конче реба розказувати казки про манну, бо інакше вони умруть або почнуть революцію, як дізнаються, що то вже не можна буде харкати під ноги і плювати лушпинням від сємушок...

Якось так.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1182 : 03 Січня 2016, 00:12:41 »

ББА ти коли останній раз був в Україні?
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1183 : 03 Січня 2016, 01:07:25 »

Шановні хлоці , форум це місце де люди спілкуються і кожен може висказати свою думку і позицію , якщо це не перечить правилам спілкування . Чи не так ? Я висловлюю свою позицію по різним питанням , ви можете погоджуватись або не погоджуватись з нею , то ваше право. Таке саме право  я маю по відношенню до ваших дописів і вашої позиції. Це нормально , так вести діалог. Ввічливо і культурно. Але коли постійно , як аргументи пишуться образи і хамство , різного напрямку , а на зауваження про недостойну поведінку , образи і хамство тільки посилюються (чи то від злості , чи то від своєї спадковості ) , то думаю варто було б задуматися над питанням , яке поставив asin "Не в тому причина.А в чому думай сам." Думаю саме в тому , що хлопці вважають , що сперечатися і хамити це одне й те саме. 
А саме неприємне , це байдужість інших , мовчите значить підтримуєте то хамство , яке діється на форумі.
Ну , а коли такий "ввічливий " опонент , стає ще й форумцем року , думаю , що щось не те твориться з критеріями відбору на таке почесне звання.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1184 : 03 Січня 2016, 08:50:54 »

Форумчанином року він став  через свою активність. А схильнісь до переходу на особистості і високі тони - справді нікого не прикрашає  :(
Мабуть вона викликана саме фактом агресії Росії. Для нас даний факт є незаперечним. І те, що у когось із керівництва держави теж рильце в пушку - не зменшує ганебність чи існування самого факту.

Заперечення такого факту, чи спроби обгрунтування агресії на кшталт "самі винні, бо майдан затіяли", чи подібні - теж є образою для форумців. Правда непрямою.
« Останнє редагування: 03 Січня 2016, 09:05:59 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1185 : 03 Січня 2016, 09:03:57 »

Також звертаюся до ББА.
На форумі не можна ображати іншого форумця за його висловлювання! Навіть, якщо тобі вони видаються неправильними.
Думаю такі висловлювання в бік опонента були б припустимі від учасника АТО, але не від когось з нас "диванних ветеранів".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1186 : 03 Січня 2016, 13:10:41 »

Форумчанином року він став  через свою активність. А схильнісь до переходу на особистості і високі тони - справді нікого не прикрашає  :(
Мабуть вона викликана саме фактом агресії Росії. Для нас даний факт є незаперечним. І те, що у когось із керівництва держави теж рильце в пушку - не зменшує ганебність чи існування самого факту.

Заперечення такого факту, чи спроби обгрунтування агресії на кшталт "самі винні, бо майдан затіяли", чи подібні - теж є образою для форумців. Правда непрямою.
Не ображатися треба а висновки робити.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1187 : 03 Січня 2016, 13:20:49 »

Думаю такі висловлювання в бік опонента були б припустимі від учасника АТО, але не від когось з нас "диванних ветеранів".

Шедевр :  учасникам АТО пільги за хамство і знижки на образи , +10 в карму за використання матюків.
asin : Хворе суспільство!  :good
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1188 : 03 Січня 2016, 13:35:15 »

На форумі не можна ображати іншого форумця за його висловлювання! Навіть, якщо тобі вони видаються неправильними.

Тю ! А коли це я називав чиїсь висловлювання неправильними ? Я лише весь час закликаю , що якщо хтось славить путлєра - то нехай це робить з кацапстану . Коротко і ясно . Я же на даний час живу в Європі і тому я звичайно бажаю такого життя українцям ( калушанам в першу чергу ) . Це раз . По-друге : я особисто не маю нічого проти , що тут комусь не подобаються мої повідомлення . Все таки форум має СОТНІ тем і можна без проблем коментувати будь-яку . Так  наприклад я взагалі не збирався нічого коментувати в темі " Заощадження тепла та енергоносіїв " , а також в більш ніж десятках інших , які мені не цікаві . Разом з тим , я давав свої коментарі в інших темах , на які ніхто не скаржився .
 Коли же в  ОДНІЙ З ТЕМ форуму я вказав , що ДЕХТО БРЕШЕ ЯК СКАЖЕНИЙ ПУТЛЄР і просто тупо гонить пургу - то зразу же появились скарги на "розпятого мальчіка" , "шматок землі і два раба" і решту типова брехня путлєровських свинорилих кацапів . Тобто цілком ясна і зрозуміла технологія того лайна , яке влаштувало війну на Донбасі . Маючи змогу порівнювати з іншими ресурсами я можу чітко сказати ,що це є типова кацапська розробка , яка створена лише тому , щоб  знову зробити з українців тупий придаток до кацапстану . Тому я можу чітко і ясно сказати : на будь-який гнилий базар зі свинорилокацапскьої пропаганди я буду відповідати згідно законів інформаційного простору - ВІДПРАВЛЮ В ПІШУ ЕРОТИЧНУ ПОДОРОЖ .
 :!!
 Ще раз повторю для бажаючих : ПРОТИ УКРАЇНИ ЙДЕ ВІЙНА ЯК ФІЗИЧНО ТАК І ПСИХОЛОГІЧНО ЧИ ІНФОРМАЦІЙНО . Якщо я маю можливість боротись інформаційно то я це буду робити . А якщо же хтось за це образився , то даю прекрасний приклад почитати цей "базар" і прийняти його до своєї ситуації :
-----------------------------------------
якби кожній людині чесно пояснили , які труднощі , в найблищі 10 років , чекають його сімью на шляху до ЄС , думаю не багато людей стало б під твій лозунг
--------------------------------------------------

Якщо же хтось не зрозумів , то допоможу з перекладом .

Якби кожному бажаючому полазити в інтернеті пояснили , що тут можуть його послати на три букви , то не багато людей би лізли в інтернет .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1189 : 03 Січня 2016, 13:37:46 »

Шедевр :  учасникам АТО пільги за хамство і знижки на образи , +10 в карму за використання матюків.

ну да - уже це проходили в савку . камудристи завжди звикли все отримувати без черги і вимагали для себе якогось спеціального відношення .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1190 : 03 Січня 2016, 13:40:24 »

А схильнісь до переходу на особистості і високі тони - справді нікого не прикрашає


В чому проблема ? Якщо ти , як модератор , вважаєш , що повідомлення "неправильне згідно правил чи там етики і тд" то просто знищуй це повідомлення . Коротко і ясно .  В любому випадку завжди можна вибрати іншу тему чи відкрити свою , де можна спокійно висловлювати свою думку .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1191 : 03 Січня 2016, 14:34:24 »

Ну в принципі , сперечатись далі немає змизлу , кожен висказав свою думку і відношення до цієї думки і до своїх опонентів . Усім стало все зрозуміло . Нас розсудить тільки час.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1192 : 03 Січня 2016, 14:54:54 »

Було би про що сперечатись . Подобається рашка - вперед в рашку . Більш ніж впевнений , що калушани уже наїлись савком і рашкою . Тепер українці хочуть жити як люди в ЄС . Ось і все що треба памятати . Пиши краще про збереження тепла і ел.енергії - у тебе це дуже чудово виходить .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1193 : 03 Січня 2016, 15:07:09 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1194 : 03 Січня 2016, 15:11:37 »

Хм . Цікавий спосіб утеплити житло . Ти просто надрукуй якомога більше цих цицюр і обклей свій будинок .

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1195 : 03 Січня 2016, 18:14:44 »

Гіршими ніж Міжнародні Українські Авіалінії, за висновками видання, виявились лише Суданські та Туркменістанські авіалінії   
http://hromadskeradio.org/2016/01/03/mau-tretya-naygirsha-aviakompaniya-svitu-business-insider
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1196 : 03 Січня 2016, 19:05:57 »

Немає конкуренції - ось і маємо результат . Що тут дивного ?

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1197 : 03 Січня 2016, 20:52:07 »

http://vlasti.net/news/158213   конкуренція між правою і лівою рукою хіба :)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1198 : 03 Січня 2016, 23:42:54 »

конкуренція між правою і лівою рукою хіба

конкуренція між авіакомпаніями світу .

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1199 : 05 Січня 2016, 21:22:37 »

« Останнє редагування: 05 Січня 2016, 21:30:37 від DVania »
Записаний