ще будучи одруженим.
це погано, але авто, в такому разі, спільна власність
Відповідь від: 15 Січня 2009, 13:16:17
була спільна побутова техніка, яка за рішенням суду поділена, але реально чоловік не віддав всього що мав би віддати.
а виконавці що роблять? витдихають? до праці їх!!! не бачу поділеної машини???
Відповідь від: 15 Січня 2009, 13:19:07
В заставі щось було?
Відповідь від: 15 Січня 2009, 13:26:44
То все таки як діяти бідній жінці? Зрозуміло, що в суді можна щось рішати, алеж не буде вона перша подавати позов до банку, а останній не поспішає з позовом. Банку вигідно тягнути до останнього аби збішувалась сума штрафних санкцій.
1. Згідно ст. 56 ЗУ "Про банки і банківську діяльність" Клiєнт має право доступу до iнформацiї щодо дiяльностi банку. Банки зобов'язанi на вимогу клiєнта надати таку iнформацiю:...3) перелiк послуг, що надаються банком;
4) цiну банкiвських послуг;
5) iншу iнформацiю та консультацiї з питань надання банкiвських послуг...
Таким чином витребувати в банка розрахунок штрафу (пені). Це буде офіційним документом (речовий доказ). Просто мені не відомо як банк виставив претензії (письмово чи зателефонували)?
Далі самій (або за допомогою) зробити розрахунок та поглянути яка розбіжність.Звичайно треба мати перед собою сам договір.
2. Банк не подає до суду в звязку з тим, як Ви і вказали, що збільшуються санкції, а майно (яке скорше за все є в заставі)- нерухомість..... Таким чином, що принаймі припинити нарахування, потрібно подати до суду, якщо розбіжності виникнуть навіть на невилику сумму.
Відповідь від: 15 Січня 2009, 13:38:51
Так чому їй самій не подати до суду?
Відповідь від: 15 Січня 2009, 14:01:19
Якщо позиватись до чоловіка, то чим це обгрунтовувати і що саме вимагати?
1. Розподіл майна. Автівка, яка набута плдружжям під час шлюбу - є спільною сумісною власністю подружжя, а такім чином, жінка може вимагати половину (заплатити наприклад грошима або в разі неможливості заплатити кошти, то виставити на продаж).СТ 71 СКУ Присудження одному з подружжя грошової компенсацiї замiсть його частки у правi спiльної сумiсної власностi на майно, зокрема на житловий будинок, квартиру, земельну дiлянку, допускається лише за його згодою, крiм випадкiв, передбачених Цивiльним кодексом України ( 435-15 ). Присудження одному з подружжя грошової компенсацiї можливе за умови попереднього внесення другим iз подружжя вiдповiдної грошової суми на депозитний рахунок суду.
2. Зобовязання сплатити кошти по кредиту (50%) визнати боржником. Повторююсь, але поясню: ст. 65 СКУ Договiр, укладений одним iз подружжя в iнтересах сiм'ї, створює обов'язки для другого з подружжя, якщо майно, одержане за договором, використане в iнтересах сiм'ї.Гроші в банку взяли під час шлюбу, а значить і витрачали разом. (зобовязання по сплаті коштів виникло у обох). Стягнення може бути накладено на майно, яке є спiльною сумiсною власнiстю подружжя, якщо судом встановлено, що договiр був укладений одним iз подружжя в iнтересах сiм'ї i те, що було одержане за договором, використано на її потреби.Таким чином, якшо машина звичайно по грошах того варта, то можна залишити собі машину і виплатити кошти банку, але з банком обовязково посперечатись щодо розрахунків.
Відповідь від: 15 Січня 2009, 14:38:00
Як на мене, то дуже цікава історія. Якщо документально все так як Ви стверджуєте, то, думає не програє!
Відповідь від: 15 Січня 2009, 14:39:26
Єдине питання, яке мене дуже торбує, то це заставлене майно. Так було щось в заставі чи ні? Якщо щось цікавить біль детально, то можно написати на имейл, та направити мені заскановані документи, тоді зможу надати більш кваліфіковану відповідь зсилаючись на документи.