Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (3/24) > >>

npopok:
Не знаю я читав характеристику, але я б не сказав, що все збігається. Так, щось і збігається, але  більшості я за собою не помічав

doktor-maks:
Характеристики знаків зодіаку - маячня  >:(, про прогнози взагалі мовчу...  :censore

npopok:

--- Цитата: doktor-maks від 30 Жовтня 2007, 10:09:06 ---Характеристики знаків зодіаку - маячня  >:(, про прогнози взагалі мовчу...  :censore

--- Кінець цитати ---
Ті прогнози, як "прогнози погоди" (знов процитую Юрка :) )

yurko:
Характеристики знаків зодіяку зовсім не маячня, а в тій чи іншій мірі вміло підіврані псохологічно-життєві характеристики, які підходять всім людям без вийнятку.
Приклад. Там ніколи не напишуть: ...Козероги постійно сваряться і завжди йдуть на конфлікт...
А напишуть так :... Часто, коли виникає конфліктна ситуація козерогам не вдається її уникнути.

Все...
тепер скажіть до якого знаку, чи до якої людини то не підходить. А якщо навіть ви така людина, що ніколи-преніколи ні з ким не сваритеся (хоч я вже у то слабо вірю) то наступне речення буде трохи в іншому руслі і то вже вам підійде.
 А людина схильна помічати то що підходить і забувати (при чому миттєво) те, що не підходило.
От так просто і пояснюється популярність всякого роду астрологічних прогнозів.
Згадайте Глобу і йому подібних. Я вже протягом 10 а то й більше років чую їх прогнози про те, що Україна вийде з кризи і на чолі держави стане жінка. Логічно припустити, що колись таке буде, особливо зараз, по другій частині передбачення. І всі забудуть, що то мало бути ще у 2001 чи 2003 році, а стануть казати: О, памятаєш як Глоба ще колись предсказав!...
Я тоже можу предсказати, що завтра точно буде субота!
Не забудьте перевірити  :D

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 02 Листопада 2007, 09:33:43 ---Характеристики знаків зодіяку зовсім не маячня, а в тій чи іншій мірі вміло підіврані псохологічно-життєві характеристики, які підходять всім людям без вийнятку.

--- Кінець цитати ---
Ось-ось, шарлатанство на психологічному грунті, використання підсвідомого прагнення людей намалювати свій портрет і знайти там якомога більше позитивних рис

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії