Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (4/24) > >>

Svit:
 Наск1льки я знаю,в Старому Запов1т1 говориться про те,що можна читати по зорям,але Бог тод1 сказав своему народу,що не радить 1м ього робити...
Моя думка,що це духовний св1т 1 ми не можемо робитись богами,тому 1 не треба знати те,що знае Бог,нав1ть,якщо це 1 говорить правду.
Щодо прикмет,то в1рно:не в1р 1 не будуть збуватись:Я вже випробувала,так 1 е...не збуваються,бо не в1рю.

doktor-maks:
Древнегреческий врач и философ Секст Эмпирик (годы жизни неизвестны; самое позднее — начало 2 в.) разоблачает астрологию! «Нет никаких оснований ставить жизнь в зависимость от звездных движений, или если для этого есть основание, то это совершенно для нас неуловимо…»

Научный анализ астрологических представлений


--- Цитувати (вибране) ---Проблема истинности астрологических прогнозов была актуальна уже в древнем мире. До сегодняшнего дня дошли многие труды античных философов, в которых истинность астрологии подвергалась сомнению. К их числу принадлежат, например, Цицерон (О дивинации), Секст Эмпирик (Книга против астрологов) и др. При этом различные доводы против астрологии повторялись из столетия в столетие, мало отражаясь на её популярности. Это объясняется тем, что полемика велась в области философии. Развитие естествознания и научной методологии привело к тому, что с середины ХХ столетия появилось много критических работ, где феномен астрологии исследуется с точки зрения науки. Психологи, философы, специалисты по статистике, астрономы, физики, биологи и др. ученые провели научный  анализ астрологических концепций, самого феномена астрологии и ее влияния на людей. Выводы оказались для астрологии неудовлетворительными.

--- Кінець цитати ---
Детальніше http://sueverie.net/astrologiya/nauchnyiy-analiz-astrologicheskih-predstavleniy.html

advokat:
Гороскопи серйозно не сприймаю взагалі (це щодо прогозування). А нарахунок характеристики знаків зодіаку, навіть не знаю, що думати. Стосвно мене, то відсотків 85 з гороскопом співпадає, і це не тільки я так вважаю:)))) Чому 85? Бо доброго в мені набагато більше, ніж пишуть. А так, судячи з гороскопів, Скорпіони просто монстри якісь! Добре, що нема 100% -ої відповідності (хотіла написати "соответствия", не заню чи правильно переклала) :)))))))))))) Недавно читала роман, в якому головна героїня влаштувалась на роботу в модний журнал. Там досить цікаво складали гороскопи на тиждень. Збирали в п"ятницю після роботи співробітників деяких, так щоб були представники різних знаків зодіаку, і питали в кожного які плани на наступний тиждень:)))))))))))))) Так гороскопи і складали:))))

doktor-maks:

--- Цитата: advokat від 31 Жовтня 2008, 19:52:47 ---Недавно читала роман, в якому головна героїня влаштувалась на роботу в модний журнал. Там досить цікаво складали гороскопи на тиждень. Збирали в п"ятницю після роботи співробітників деяких, так щоб були представники різних знаків зодіаку, і питали в кожного які плани на наступний тиждень:)))))))))))))) Так гороскопи і складали:))))
--- Кінець цитати ---
Нічого дивного. Редактори деяких видань передруковують астрологічні прогнози 5-річної (наприклад) давності і економлять на гонорарах  :)

Сонечко+:
для всіх, хто вірить чи не вірить, але не проти почитати, що прогнозують Україні на найближчі 3 роки. http://tsn.ua/ukrayina/astrologi-u-2013-roci-ukrayina-rozkoletsya-na-dvi-chastini.html

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії