Цікаві факти про жінок
Лише 9% жінок світу вважають себе справді привабливими. 43% жінок вважають, що “виглядають природно”, 24% вважають себе дамою “середньої зовнішності”, 8% - жіночними, 7% - симпатичними, і лише тільки 2% відкрито заявляють, що сексуальні.
Близько 100 мільйонів жінок у світі не вистачає для підтримання балансу статі. Багато з них гинуть в Азії. В Індії вже оголошена кампанія на захист життя дівчат.
17 000 жертв вимушених шлюбів живуть у Швейцарії.
Тільки до 2077 року за даними IPU може бути досягнуто рівність статей.
2 кг губної помади з’їдає за своє життя жінка, регулярно підмальовуючи губи.
Шкіра у жінок тонше і сухіша. За рахунок особливої будови сполучної тканини, а також гормону прогестерону, жіноча шкіра розтягується швидше. У чоловіків же вона більш пружна.
У жінок серце меншого розміру і тому б'ється швидше. Якщо у чоловіків воно здійснює в середньому 72 удари на хвилину, то у жінок - 90. Стінки лівої серцевої камери у жінок тонші і еластичніші, ніж у чоловіків. Тому підвищений кров'яний тиск для них менш небезпечний.
Коріння волосся у жінок в шкірі голови сидять на два міліметри глибше, ніж у чоловіків. І тому випадають менш інтенсивно.
Вага головного мозку жінок майже на 14% менше за вагу мозку чоловіка. Але, з іншого боку, півкулі головного мозку жінок пов'язані вдвічі сильнішими нервами. Тому розумовий процес у жінок протікає швидше.
Від 9 до 10% дорослих жінок страждають від переїдання та психологічної неможливості контролювати споживання їжі.
Кожні 15 секунд одна дівчина в світі позбавляється цноти різними способами.
2/3 з 300 мільйонів дітей, позбавлених можливості мати освіту, є дівчатами.
4 мільйони жінок і дівчат щорічно є об’єктом продажу чоловікові, звіднику, на невільничому ринку.
На 20% у мінус відрізняється рівень заробітної плати у жінок і у чоловіків, що займають однакову посаду з однаковими службовими обов’язками.
Кожну хвилину на планеті вмирає жінка внаслідок невдалої вагітності або пологів.
Мешканки Європи в середньому живуть на 6 років довше, ніж чоловіки. Причина, ймовірно, полягає в тому, що жінки в гормональному відношенні швидше виходять зі стану стресу, харчуються менш жирною їжею, значно менше палять, та й відсоток алкоголіків серед них нижче.
Вміст рідини в організмі жінок становить близько 50-60%, тоді як у чоловіків ця цифра дорівнює 60-70%. В організмі чоловіків обертається в середньому 4,5 літри крові, а у жінок - 3,6 літра.
Інсульти та інфаркти у чоловіків трапляються частіше ще й тому, що кров у них значно густіше, ніж у жінок. Згідно з лабораторними дослідженнями, в кожній краплі крові жінки міститься на мільйон кров'яних клітин менше, ніж у чоловіка.
Жінки моргають приблизно в 2 рази частіше, ніж чоловіки.
Позіхаючи, жінка прикриває рот долонею, а не кулаком.
Жінки не чухають потилицю. По-перше, - вони не люблять демонструвати свою розгубленість, по-друге, - це псує зачіску.
Жінка часто намотує пасмочки волосся, навіть короткого на палець або лоскоче пензликом з волосся собі щоку. Чоловіки так чинять рідко.
Замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку не вбік, а назад. Саме тому панянок ніколи не посилають підривати танки.
Виявляється, жінки в середньому краще, ніж чоловіки, розпізнають обличчя.
Згідно з дослідженнями вчених з Лондона, дівчата, чиї безіменні пальці коротші вказівних, мають більше шансів досягти успіхів у спорті, особливо в легкій атлетиці та тенісі.
Вітаючись за руку, жінка майже не потискує її. Про жіноче рукостискання поет Волошин казав, що “воно схоже на підкидування мертвого немовляти”.
У жінок переважає грудний тип дихання. У чоловіків в процесі дихання активно задіяні м’язи черевного преса. Це пов’язано з додатковим тягарем на грудях.
Жінки не люблять, коли у них вільні руки. Тому вони завжди носять із собою сумочку - щоб теребити її за ремінець, притримувати за край і нескінченно в ній копатися. За відсутністю сумочки підійде все, що завгодно - віяло, рукавички, книжка, квітка.
Одягаючись, жінка спершу зодягне сорочку, потім - штани. Чоловіки зазвичай діють навпаки.
Жінка ніколи не знімає футболку, схопивши її на спині.
Оглядаючись на оклик, жінка зазвичай повертає тільки голову. Чоловік розгортає і корпус, оскільки у нього набагато менш гнучкіша шия.
Жінки бояться павуків, черв'яків і мишей. Їм також не подобаються гусениці, навіть дуже гарні.
Переважна більшість жінок вважають, що вмиватися водою з милом шкідливо (Чим саме вони умиваються - подивися у ванній кімнаті).
На пропозицію показати руки, чоловіки чесно протягують відкриті долоні. Жінки протягують руки долонями вниз, мабуть, для того, щоб продемонструвати бездоганний манікюр і розмір діамантів.
Слова, які жінка вимовляє, вдаривши по пальцю молотком, можна без цензури випустити в ефірі "Вечірньої казки для малят". Те, що говорить в таких випадках чоловік, транслювати не можна.
Щодня чоловікам потрібно на 700 калорій більше. Оскільки обмін речовин у них протікає швидше і температура тіла, як правило, вище.
Підніматися або спускатися з гори жінки стараються боком. Чоловіки просто ширше розставляють ноги.
Розглядати свої п'яти жінки вважають за краще обертаючись за спину. Чоловіки ж просто повертають підняту стопу.
До своїх статевих органів у жінок достатньо байдуже, відчужене відношення, вони майже незнайомі один з одним. Жінки не розмовляють з ними не дають їм жартівливих прізвиськ, не ображаються на них.
Сідаючи, жінки стискають коліна або просто тримають їх паралельно. Тому в громадському транспорті краще мати панянку за сусіда.
Прагнення до компромісу, властиве жіночій статі, позначається в тому, як вони розповідають сороміцькі анекдоти. Вони можуть зважитися публічно розповісти навіть найбільш сальний анекдот. Але ключове слово пробурмотять так невиразно, що ніхто нічого не розбере. Ще частіше вони намагаються передати непристойну родзинку мімікою, жестикуляцією і відчайдушним виразом обличчя.
Пояс на халаті жінки зав'язують вище за пупок, а чоловіки - нижче.
Вуха жінки закривають пальцями, а чоловіки - долонями.
Коли ти просиш жінку передати тобі запальничку, вона передає тобі запальничку, а не перевіряє твою стрибучість і реакцію.
Якщо чоловік, з погляду жінок, дуже мало пішов в процесі розвитку від мавпи, то ми, з свого боку можемо також відзначити деякі атавізми, що дісталися нашим пані в спадок від чотирируких предків. Наприклад, - годинами шукати в шерсті свого самця комах. За відсутністю дрібних членистоногих, жінки задовольняються вугрями і прищиками.
Рукавички жінка одягає до виходу на вулицю.
Піднімаючи важкий предмет, жінка намагатиметься перемістити його на бік. Чоловік несе вантаж перед собою.
Дрібноту і крупні купюри жінки вважають за краще носити в одному і тому ж місці. У них рідко дзвенять кишені.
При ударі кулаком жінка виставляє вперед великий палець.
Коли жінки сидять, у них є звичка підвертати під себе ногу і упиратися п'ятою в промежину. Чоловіки такого собі не дозволяють.
Щоб віджати вручну мокру білизну, жінка береться за неї долонями вгору, чоловік - долонями вниз.
Жінки менш агресивні, ніж чоловіки. Це пов'язано з гормоном тестостероном, якого в чоловічому організмі виробляється в 10 разів більше, ніж у жіночому.
Невдачі в коханні жінки переживають важче. Щоб позбутися тяжких спогадів, чоловікам потрібно лише 3 місяці, тоді як жінки здатні нудьгувати за кимось 15 місяців.
У жінок, які часто займаються сексом, значно вищий рівень естрогену в крові, ніж в тих, що стримуються. А високий рівень естрогену сприяє природній регенерації клітин шкіри і розгладженню зморшок.
Займаючись коханням, жінка думає про те, чи гарно вона виглядає.
І ще: після сексу жінці хочеться не спати, а розмовляти і цілуватися.
Два роки американський соціолог Івона Россдейл порівнювала розміри грудей і дані тестів на інтелект у 1200 своїх співвітчизниць. І дійшла висновку, що розмір все-таки має значення. «Мені прикро це визнавати, - заявила пані Россдейл, яка сама не відрізняється пишним бюстом, - але ми справді виявили, що у повногрудих жінок коефіцієнт інтелекту вищий приблизно на 10 пунктів». При цьому дослідниця переконана, що інтелект жінок з великими грудьми часто залишається прихованим від оточуючих. Але винні в цьому чоловіки. Вони лише витріщаються на пишні форми, замість того щоб слухати розумні жіночі міркування
Споживання невеликої кількості алкоголю сприяє розвитку логічного мислення у жінок. Такі результати дослідження, проведеного в США.
В цілому ж, алкоголь завдає жінкам значно більшої шкоди, ніж чоловікам. Почасти тому, що їх вага менше, а почасти з тієї причини, що у них відсутній характерний травний фермент, який нейтралізує алкоголь. Внаслідок чого однакова кількість алкоголю чинить на жінок майже на 30% більш сильний вплив.
В організмі жінки міститься в 6 разів більше золота. Золоті ви наші!
Відповідь від: 09 Жовтня 2013, 19:23:22
Цікаві факти про воду
Білок у воді
Морська вода - дуже поживна субстанція. В 1 куб. см такої води міститься 1,5 г білка і інших речовин. Вчені вважають, що один лише Атлантичний океан за своєю поживністю оцінюється в 20 тис. врожаїв, які збирають за рік по всій суші.
Найдорожча вода
Вода може бути безкоштовною, а може бути і дуже дорогою. Найдорожча в світі вода продається в Лос-Анджелесі. Виробники упаковують дорогоцінну рідину зі збалансованим смаком і значенням ph в пляшки зі стразами "Swarovski". Коштує така вода 90 $ за 1 л.
35 тонн води за життя
Без води людина може прожити дуже недовго. Потреба у воді стоїть на другому місці після кисню. Без їжі людина може прожити близько шести тижнів, а без води - п'ять-сім діб. За все життя людина випиває близько 35 т води.
Вода для здорового серця
Вода допомагає знизити ймовірність серцевого нападу. Під час досліджень вчені з'ясували, що ті люди, які п'ють близько шести склянок води в день, менше схильні до ризику серцевого нападу на відміну від тих, хто випиває всього дві склянки.
Вода як дієта
За допомогою води можна боротися із зайвою вагою. Вживаючи з напоїв тільки воду, можна різко знизити загальну калорійність раціону. По-перше, тому, що людина припиняє пити калорійні солодкі газовані води і соки; по-друге, тому, що після того, як ми п’ємо воду, нам менше хочеться солодощів, як у випадку з чаєм або кавою.
Найбільше прісної води - в льодовиках
Де найбільше води? Відповідь здається очевидною - у Світовому океані. Однак, насправді, в мантії Землі води міститься в 10-12 разів більше, ніж у Світовому океані. При цьому майже вся маса води на планеті не придатна для пиття. Ми можемо пити лише 3% води - саме стільки у нас запасів прісної води. Але навіть велика частина цих 3% недоступна, оскільки міститься в льодовиках.
Людина без води вмирає
Якщо людина втрачає 2% води від маси свого тіла, то вона відчуває сильну спрагу. Якщо відсотки втраченої води збільшаться до 10, то у людини почнуться галюцинації. При втраті 12% води людина не зможе відновитися без допомоги лікаря. При втраті в 20% - людина вмирає.
Вода - переносник хвороб
Вода не тільки дарує життя, але може і віднімати його. 85 % всіх захворювань у світі передається через воду. Щорічно 25 млн чоловік помирає від цих захворювань.
Основа життя — це вода
Всі живі істоти складаються з води: тварини — на 75 %, риби — на 75 %, медузи — на 99 %, картопля — на 76 %, яблука — на 85 %, помідори — на 90 %, огірки — на 95 %, кавуни — на 96 %. Вода становить майже 70 % маси тіла людини (це вільна, позаклітинна і так звана зв’язана вода, яка міститься усередині клітин). Людський ембріон на 97 % складається з води, а новонароджений — на 90 %. Найбільш інтелектуальна частина нашого тіла — мозок — на 85% складається з води, кров — на 95 %.
Вода як скло
Що буде, якщо взяти замерзлу чисту воду і продовжити її охолодження? З водою відбудуться неймовірні перетворення. При мінус 120 градусах за Цельсієм вода стає надв'язкою або тягучою, а при температурі нижче мінус 135 градусів вона перетворюється в "скляну" воду. "Скляна" вода - це тверда речовина, в якій відсутня кристалічна структура, як у склі.
Вода має більше, ніж три стани
Ще зі школи всі знають, що у води є три агрегатних стани: рідкий, твердий й газоподібний. Проте вчені виділяють 5 різних станів води в рідкому вигляді і 14 станів в замерзлому вигляді.
Надохолодження води
Всі добре пам'ятають зі шкільного курсу фізики, що вода замерзає при нулі градусів, а при 100 градусах закипає. Однак існує так зване надохолодження води. Таку властивість має дуже чиста вода - без домішок. Навіть при охолодженні нижче точки замерзання така вода залишається рідкою. Однак і в такому випадку існують температури, за яких вода стане льодом або закипить.
Лід швидше отримати з гарячої води
Яка вода швидше перетвориться на лід: гаряча чи холодна? Якщо міркувати логічно, то, звичайно, холодна. Адже гарячій потрібно спочатку охолонути, а потім вже замерзнути, а ось холодній остигати не потрібно. Однак досліди показують, що в лід швидше перетворюється саме гаряча вода.
Точної відповіді на запитання, чому все-таки гаряча вода замерзає швидше холодної, до сьогодні не знайшли. Можливо, справа у різниці переохолодження, випаровуванні, утворенні льоду, конвекції, або ж причина у впливі розріджених газів на гарячу і холодну воду. У фізиці цей парадокс називають Ефект Мпемби на честь відкривача Ераста Мпемба.
Найчистіша вода у Фінляндії
За даними ЮНЕСКО, найчистіша вода знаходиться у Фінляндії. Усього в дослідженні свіжої природної води брало участь 122 країни. При цьому 1 млрд людей у всьому світі взагалі не має доступу до безпечної води.
У Сенегалі є озеро яскраво-рожевого кольору. Наче в нього насипали марганцівки. Вода тут настільки солона, що вижити в ній можуть мікроорганізми тільки одного виду - вони і дають таке забарвлення.
Для приготування 1 склянки чаю або кави потрібно витратити не 200 мл, а майже 4 л води, тобто 19 склянок.
Під час намилювання рук з крана намарно витікає від 15 до 20 л води. Для зменшення подібного марнотратства необхідно частіше закручувати кран, що дозволить заощаджувати до 70% води.
З одного туалетного зливного бачка із зношеними прокладками може витікати до 20 л води кожної години. У сумі за день це 500 л, а в рік 178 тис. л.
Якщо з крана тече вода струменем товщиною як сірник, то втрати становлять понад 100 л на добу, і цієї води було б цілком достатньо, щоб прийняти душ трьом-чотирьом членам сім'ї.
Якщо з крана капає вода (тільки 10 крапель за хвилину), у місяць з нього намарно витікає близько 170 л води, у рік – понад 2 тис. л.
Вживання кофеїну й алкоголю призводить до обезводнення. На кожну випиту чашку кави або порцію алкоголю треба додатково випити склянку води
У склянці води міститься близько 8,000,000,000,000,000,000,000,000 (8 септіліонов) молекул
У найглибшій точці світового океану (Маріанський жолоб, 11034 м) кинутій у воду залізній кульці потрібно більше години, щоб досягти океанського дна
Забруднені підземні води очищаються протягом декількох тисячоліть.
Недалеко від села Кергалан в Азербайджані є горюча вода. Від сірника вода спалахує блакитним полум'ям через наявність у її складі метану.
Жителі острова Зелений Мис використовують оригінальні «установки» для отримання прісної води
Жителі острова Зелений Мис, де випадає дуже мало атмосферних опадів, використовують оригінальні «установки» для отримання прісної води: на схилах пагорбів вони висаджують в певному порядку різновид лілій з великими листками. Під час туманів на листі осідає роса і краплі її стікають до резервуару біля підніжжя схилу. Подібним чином можна зібрати до 200 літрів прісної води за добу.
За добу з поверхні Світового океану випаровується стільки води, скільки її міститься у руслах усіх рік земної кулі.
Верблюд вагою 250-300 кг може випити у спеку за один раз 100 літрів води.
Маса води рік складає приблизно 0, 01% загальної маси прісних вод Землі.
Одна тонна нафти утворює на поверхні води плівку площею 12 км²
Людина пропускає за рік через себе кількість води, що дорівнює п’ятикратній вазі тіла.
З поверхні морів, океанів і суші щорічно випаровується 520 тис. км³ води.
Наша кров складається з води на 90%, м’язи – на 75%, кістки – на 25%.
1 літр нафтопродукту, який потрапляє у ґрунт чи воду, робить непридатним для споживання 1 млн літрів води.
Магістрат Берліна 1641 року видав наказ, згідно з яким кожен, хто приїздив у місто, дорогою назад був зобов’язаний навантажити свій віз нечистотами і вивезти їх за межі міста.
У середньовічному Парижі (ХІІ століття) вміст нічних горщиків і помиї виливалися на вулицю безпосередньо через вікна. Щоб не облити перехожих нечистотами, потрібно було тричі крикнути «обережно, вода!» («gare l’eau!»).
У румунському місті Альба Юлія збереглися і нині діючі давньоримські каналізаційні системи, вік яких 1800 років.
В 1 км² водяної хмари міститься у середньому 2 тис. т води. В 1 км² льодяної хмари – близько 0,6 тис. т води.