Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 3 дні

Автор Тема: Любов і дружба...  (Прочитано 178844 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #180 : 15 Травня 2008, 15:33:14 »


На рахунок дружби між протилежними статями...  По-моєму, якщо не ставити своє вічне "ХОЧУ ще чогось..." вище всього, а навпаки ховати його кудись далеко і глибоко, то все досить-таки не погано получається...


 Неа, не получається... Немає такого... Це ніби якийсь перехідний період в кінці якого - або щось більше, або ж нічого зовсім.
Все прекрасно получається(я маю на увазі дружбу між протилежними статями:)))))) за умови якщо хлопець або дівчина чи обоє вже мають стосунки з іншими людьми які їх задовільняють повністю. В мене з хлопцями моїх подруг завжди чудові дружні відносини складаються :)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #181 : 15 Травня 2008, 15:38:53 »

А буває так, що дружиш з хлопцем, а з його дівчиною просто важко знайти спільну мову, і тоді ви вже як суперниці.... :unknow
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #182 : 15 Травня 2008, 15:47:52 »

І таке буває:))))))) моя подруга  дружила з хлопцем і так переживала як же в неї складуться стосунки з його майбутньою дівчиною. Допереживалась до того, що сама вирішила краще з ним почати зустрічатись, щоб зовсім себе переживаннями не з"їсти :D
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #183 : 16 Травня 2008, 13:06:16 »

Абалдеть!!! =)) =)) =)) Твоя подружка просто звезда!!!

Я з своїм чоловіком дружила з 15 до 19 років (ніколи не зустрічалися), а потім все дуже швидко і різко змінилося - ми одружилися!!!  :-D Всі наші спільні знайомі були в шоці, бо ніхто такого повороту подій не чекав.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Любов і дружба...
« Прочитано #184 : 25 Червня 2008, 22:59:49 »

як можуть розвиватися відноси двох хлопців друзів, які одночасно закохуються в одну дівчину?

яка думка загалом і конкретно у вашому випадку...
чи може дружба розпастися? чи скорше дівчина залишиться сама?
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #185 : 26 Червня 2008, 09:42:39 »

Якщо це добрі друзі, то обов`язково такими і лишаться, адже в такому випадку право вирішувати з ким бути залишається за дівчиною. Будь-який її вибір не є приводом для розірвання дружби між чоловіками.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Любов і дружба...
« Прочитано #186 : 26 Червня 2008, 10:41:53 »

В житті все виходить по-іншому...

Якщо між двома друзями стає дівчина, тоді все, дружби як такої не стає...
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Любов і дружба...
« Прочитано #187 : 26 Червня 2008, 12:14:50 »

ну то як яка дружба
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #188 : 26 Червня 2008, 12:40:26 »

Може і дружби, як такої не було? Дівчина ж не одна в світі!!! :) Їх багато, кожному вистачить!!! :) Навіщо сваритися? Справжня дружба - це коли людина може віддати своє життя за друга. Тобто, це відносини, де немає місця егоїзму, де кожнен може віддати другу "ласий шматочок".
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Любов і дружба...
« Прочитано #189 : 26 Червня 2008, 13:11:17 »

завжди треба вибирати між чимось, чи між кимось, завжди тяжко... але не завжди ми вибираємо, те що хочемо... інколи свідомо, а інколи підсвідомо... фінал один - розчарування... просто це контрастний хід мотивації, котра породжує одну дуже просту істину.
Записаний

Aika

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +175/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 119
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2013, 16:32:41

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #190 : 26 Червня 2008, 22:42:44 »


А буває так, що дружиш з хлопцем, а з його дівчиною просто важко знайти спільну мову, і тоді ви вже як суперниці....
але саме важче коли твоїм найліпшим другом є хлопець...а його дівчина робить все щоб ви не спілкувались :unknow
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #191 : 27 Червня 2008, 13:39:07 »

А буває так, що дружиш з хлопцем, а з його дівчиною просто важко знайти спільну мову, і тоді ви вже як суперниці....
але саме важче коли твоїм найліпшим другом є хлопець...а його дівчина робить все щоб ви не спілкувались

Просто, хлопець помилився у виборі дівчини. Думаю, що цей зв`язок не буде вічним.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #192 : 27 Червня 2008, 13:44:09 »

завжди треба вибирати між чимось, чи між кимось, завжди тяжко... але не завжди ми вибираємо, те що хочемо... інколи свідомо, а інколи підсвідомо... фінал один - розчарування... просто це контрастний хід мотивації, котра породжує одну дуже просту істину.

Розчарування приходить тоді, коли вибір зроблено не вірно! Правильний вибір в стосунках, в житті і т.д. завжди має позитивні наслідки!!! Не потрібно зачаровуватися, щоб не розчаровуватися. Свої надії потрібно покладати на Бога, бо лише у Ньому неможливо розчаруватися - Він досконалий, а людям завжди давати ще один шанс, щоб виправдати нашу до них довіру.

Часто при виборі люди керуються емоціями і зовсім не думають про наслідки. Потрібно вчитися правильно вибирати, бо вибирати нам доводиться щодня і щогодини, а від нашого вибору залежить наше життя!!! 
« Останнє редагування: 27 Червня 2008, 13:50:27 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Любов і дружба...
« Прочитано #193 : 02 Липня 2008, 23:13:51 »


завжди треба вибирати між чимось, чи між кимось, завжди тяжко... але не завжди ми вибираємо, те що хочемо... інколи свідомо, а інколи підсвідомо... фінал один - розчарування... просто це контрастний хід мотивації, котра породжує одну дуже просту істину.
повн1стю зг1ден...

Розчарування приходить тоді, коли вибір зроблено не вірно! Правильний вибір в стосунках, в житті і т.д. завжди має позитивні наслідки!!! Не потрібно зачаровуватися, щоб не розчаровуватися
да вже хватить т1шити себе 1люз1ями...к1нець в1н т1льки один...все життя людина буде отримувати розчарування бо такий св1т а спасе ъъ т1лки чотири дошки а земл1 трошки
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #194 : 03 Липня 2008, 08:22:17 »


да вже хватить т1шити себе 1люз1ями...к1нець в1н т1льки один...все життя людина буде отримувати розчарування бо такий св1т а спасе ъъ т1лки чотири дошки а земл1 трошки
Не погоджуюсь абсолютно. Якщо твоє життя приносить тобі лише розчарування, то я тобі співчуваю. Можливо не світ такий, а тобі щось треба в собі міняти. Не сперечаюсь, не завжди в житті все так гладко і пухнасто, але й не все так погано ;)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Любов і дружба...
« Прочитано #195 : 03 Липня 2008, 19:32:25 »


Не погоджуюсь абсолютно. Якщо твоє життя приносить тобі лише розчарування, то я тобі співчуваю. Можливо не світ такий, а тобі щось треба в собі міняти. Не сперечаюсь, не завжди в житті все так гладко і пухнасто, але й не все так погано
та кажу хватить т1шити себе 1люз1ями..ну в1зьми до прикладу подружнэ життя..ну живуть двоэ зробили д1тей д1ти онук1 двоэ т1шаться може не все у них гладко але живуть 1 що настаэ в к1нц1 смерть...от 1 тоб1 другому розчарування бо самому жити вже не хочеться зовс1м...а ск1льки па подружн1хрозпадаэться777А СК1ЛЬКИ ЖИВЕ АЛЕ НАСПРАВД1 НЕ ЛЮБЛЯЧИ ОДИН ОДНОГО...здаэться мен1 як би можливо було провести таку статистику цифри би були жахив1...пропоную опитуваннявсьоо два пиання створии спец топ1к перше питаня чи ваш1 батьки живуть дос1 разом або як що в них не було н1коли супречок як1б могли ъх розлучити не було зрад 1 тому под1бних скандал1в в1дпов1дати ТАК... а як щож всетаки неживуть або мали колись суперечки в1дпов1дати Н1...лдумаю статистика буде ц1кавою
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #196 : 03 Липня 2008, 22:23:39 »

dj vlad, то що виходить по твоїй теорії - треба на все забити болт, ні до чого не прагнути, нічого не робити, закритись на віки-вічні в хаті і чекати смерті? А нащо тоді взагалі жити? Невже в твоєму житті немає нічого позитивного, лише один негатив?
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Любов і дружба...
« Прочитано #197 : 03 Липня 2008, 23:46:38 »


то що виходить по твоїй теорії - треба на все забити болт, ні до чого не прагнути, нічого не робити, закритись на віки-вічні в хаті і чекати смерті? А нащо тоді взагалі жити? Невже в твоєму житті немає нічого позитивного, лише один негатив?
та н1 не кажу що треба закритись...то не теор1я просто як не крути так виходить чомусь....в моэму житт1 э багато позитивного але розчаруваннь теж не бракувало просто коли у людини все добре у всч1х в1дношеннях вона пише про щасливе життя про любов а коли щось руйнуэться ну наприклад в1д тебе йде людина або коли ти розум1эш що м1ж вами б1льш н1чого не буде тод1 починаэш думати в протилежному напрямку
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Любов і дружба...
« Прочитано #198 : 04 Липня 2008, 08:28:02 »


ну наприклад в1д тебе йде людина або коли ти розум1эш що м1ж вами б1льш н1чого не буде тод1 починаэш думати в протилежному напрямку
Тут я тебе розумію, в мене теж таке в житті було, і було дуже тяжко, але зараз я розумію, що все вийшло на добре. Кажуть, час лікує, щось в цьому є, біль притуплюється, а з часом і взагалі проходить. Нема людини в якої життя ідеальне і безтурботливе, але разом з тим в житті є приємні моменти (думаю, з цим ти погодишся ;)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Любов і дружба...
« Прочитано #199 : 04 Липня 2008, 10:26:18 »


та кажу хватить т1шити себе 1люз1ями..ну в1зьми до прикладу подружнэ життя..

От читаю я твої пости - бідний ти Влад. Якісь приклади тебе оточують в житті негативні. Чи це ти такий негативний: все тобі не так, все погано, всі погані... Ти вже собі, мабуть, заготував 4 дошки і землі трошки :D , бо з таким підходом до життя....
Щодо життя сімейного життя: я в шлюбі 7 років, наша любов сьогодні сильніша, ніж у день весілля!!! Не думаю, що хтось з нас розчарується в разі смерті когось одного, адже крім сім`ї є ще покликання...Звичайно одному важче, ніж двом, але все можна пережити без розчарувань!!! Є такий вислів: Великое приобретение - быть благочестивым и довольным.
Розчарування - це підступний ворог. Якщо ми розчаровуємось, то ризикуємо втратити майбутнє!!!

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ