Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Крим.  (Прочитано 34780 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
Крим.
« : 27 Червня 2008, 22:51:54 »

В неділю 29-го червня їду ввечері в Алушту бусом на 4-6 днів. Ще є 12 вільних місць. Є бажаючі?
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Крим.
« Прочитано #1 : 28 Червня 2008, 08:21:05 »

О гарна тема. А ми знову хочемо цього літа попасти в Судак.  8) 8) 8) 8) :beach :beach :beach :beach :beach :beach :beach :beach :beach :beach :beach
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Крим.
« Прочитано #2 : 28 Червня 2008, 08:25:00 »

тема звичайно гарна, але запізніла. От якщо б тиждень наперед повідомив...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #3 : 28 Червня 2008, 12:19:41 »

А я скажу iнакше. Якщо ще плануються пойыздки в Крим, то кажи вже. Бо ми будемо брати квитки на потяг на 15.08
Якщо б цiна була нормальна то ми залюбки би зайняли 6-8 мiсць. Ми добираэмся до Судака, але можна лиш до Симферополя.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
Крим.
« Прочитано #4 : 28 Червня 2008, 23:01:13 »

Вітаю всіх з днем Конституції. Тому сьогодні МРЕВ закрите. Через це поїздка переноситься на вівторок 01.07. Ціни для форумчан - 150 грн туди і звідти з чоловіка - на солярку, службу ДАЙ і різні збори. Думаю нормально. А якшо буде більше людей дзвоніть. Моя реклама на "еталоні" шо їздить по 1-му маршруті.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #5 : 29 Червня 2008, 11:26:02 »

Дякую завітання.
Я так і не зрозумів, чи є наперед визначена дата виїзду на серпень,  і якщо ми виїдемо 15-го, то коли будемо вертатися назад?
Ще цікаво скільки приблизно триває подорож, бо друзі кажуть, що автобусом їхати важко.
Бусиком №1 не користуюся, тому якщо у тій рекламі є відомості, що мене цікавлять - прошу переповісти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Крим.
« Прочитано #6 : 29 Червня 2008, 11:30:50 »


що автобусом їхати важко.
Ще залежить яким автомусом
Поїдеш ікарусом старим конешто потом плечі злапають і буш по лукарях і масажах ходити
але якщо Сетра чи Неоплан то Можна їхати я на таких автобусах по 16-20 годин підряд їздив (ну там в туалет сходив як же без цього) і все класно ніякого відчуття дискомфорту))  :D
Записаний


Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
Крим.
« Прочитано #7 : 30 Червня 2008, 11:07:21 »

Завтра нас їде відпочивати дві сімї, тобто їду не на замовлення а у своїх інтересах. В серпні везти жінку на море вже не буду. Машина Спринтер, крісла з Неоплана. Минулого року замовляли до Одеси. Точно скільки годин не пригадую, але виїхав ввечері і на ранок вже був.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Крим.
« Прочитано #8 : 02 Липня 2008, 13:56:07 »

Нарахунок того як з найбільшим комфортом, швидко і дешевше ніж поїздом дістатись на відпочинок (в межах України) Я вже писала в темі Новини України. Гляньте на зсилку   http://wizzair.com/
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Крим.
« Прочитано #9 : 02 Липня 2008, 15:24:30 »

непогано  8)
це акційні ціни мабуть?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Крим.
« Прочитано #10 : 02 Липня 2008, 15:55:49 »

Там де пише супер промо - це акційні. А так решта стандартні ціни. Швейцарська компанія, що позіціонує себе як найдешевша. Літають аеробуси
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #11 : 03 Липня 2008, 08:51:35 »

Ого! А я вже хотів написати, що не полечу і задурно нашими старими вороплянами, а тут Аеробуси!? :duvno
Та ще й такі ціни, що вдвічі дешевші за поїзд. Блін, додав ти мені Ромку менінгіту, я ж бо вже маю білети на поїзд купляти, а тут таке...
Відповідь від: 03 Липня 2008, 08:46:51
daily.lviv.ua/?newsid=16452
тут про то пишуть. То мабуть вже іншим разом, бо зараз не вийде, черги великі. Модно придумали. Одним літаком всю Україну облітатимуть. от лише чи не завеликий то літак для наших стареньких злітних смуг. Ні я краще поїздом  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Крим.
« Прочитано #12 : 03 Липня 2008, 09:45:14 »

Перший рейс - 12-го липня. Вже багато друзів моїх покупляли квитки. Я ще здивувалася чому ніхто не відреагував на це на форумі коли перший раз зсилку дала :duvno     Ще 11-го червня про це написала     http://forum.kalush.info/index.php/topic,206.100.html       
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #13 : 03 Липня 2008, 23:48:46 »

мабуть подумали, що то застарілий першоквітневий жарт. Не віриться ж бо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Крим.
« Прочитано #14 : 04 Липня 2008, 13:30:50 »

Я жити хочу. Йдемо поїздом. А якщо ми купим білети на літак, а там він поламався, або політ перенесли, то тоді ми вже не зможем купити квитки на поїзд, бо вони беруться скоріше. Так що поїздом надійніше :)І веселіше :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Крим.
« Прочитано #15 : 04 Липня 2008, 13:37:08 »

Доречі, якбі то смішно не звучало, але літаки і досі вважаються найбезпечнішим транспортом. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #16 : 17 Серпня 2008, 07:02:02 »

Йой.
Нарешті нині виїзд.
Якось так стрьомно. Миронові знайшов квартиру наперед, а собі ще буду видзвонювати або на місці шукати. Екстрім!!
Нерви шалять.
Буду тут трохи писати з Судака.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #17 : 07 Вересня 2008, 09:21:54 »

Щоб не плодити нових тем я вирішив розповісти вам про нашу поїздку у Судак 2008 прямо тут.
Отож поїхали.
Їхати саме в Судак, а точніше у його пригород (типу як у нас Підгірки) Уютноє ми твердо вирішили ще перебуваючи у Судаку минулого року. Причини були такі: ми вже знали місто, нам дуже сподобалося чисте море і гарний чистенький пляж із наявністю лежаків у тіні, міні базарчика і туалетів. Крім того Уютне знаходиться біля самісінького моря, але трохи збоку від міського пляжу, тому ціни на проживання там нижчі ніж в самому місті.
Ну от вирішили і поїхали. Білети були куплені наперед, при чому нас здивувало, що відмінили іменні білети, тобто паспорта уже не треба було.
А ось і рідний Франківський вокзал



Всюди метушня, всі кудись їдуть

Ну от ми і сіли у поїзд. А крім нас із Рибкою їхали ще мої тато і мама


Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #18 : 07 Вересня 2008, 09:34:09 »

Поїзд був як завжди обкаканий зовні, але доволі чистий і акуратний в середині. А що приємно вразило, то це обслуговування. Нам попався провідник Василь Різничук. Кращого провідника я не бачив навіть по телевізору. Вихований і культурний просто до піз :censoreца (даруйте за епітет  :-[). Ні справді, ні разу ні на кого не підвищив голос, всім старався догодити. Чаї ми ганяли кожні 2 години і то при чому в нього брали лиш безкоштовний кип'яток, бо чай, каву, цукор і навіть вершки до кави ми мали свої. Оним словом респект тобі Василю і велике пасажирське спасибі. Шкода, що не можна клонувати провідників...
У поїзді ми 
слухали радийо



рішали кросворди


Фоткали всіляку придорожну фігню в надії зробити супер знімок



Грали в карти (звісно тоді руки були зайняті і ніхто не фотографував), і просто спали



Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Крим.
« Прочитано #19 : 07 Вересня 2008, 11:31:00 »

Дорога пролягала повз Каховське море і ми на мить навіть відчули себе вже на відпочинку


Там по берегі сиділа ціла купа великих курей ( то я так спеціально називав чайок, щоб подратувати Рибку)


Аж ось нарешті ми вже були у Судаку. Точніше не все було аж так гладко, бо при сприянні  :censore рибки ми поїхали із Сімферополя не маршруткою, а часником-татарином, який витискав із своїх Жигулів (не то копійки не то шістки, ми з переляку навіть не запам'ятали) поносного кольору 120-130 км/год на гірській дорозі, при цьому звісно добряче підсмерджуючи салон паленим маслом, як то є у руских машинах коли ви з них душу витискаєте. Але дякувати Богу якось живі доїхали.
Завдяки ось цьому "джентельмену удачі" Іванові



анкету якого можна побачити тут http://forum.kalush.info/index.php/topic,283.msg8521.html#msg8521, (це я для наших незаміжніх форумчанок пишу  ;)) ми були доволі швидко і недорого поселені саме там де і хотіли.
Тут треба трошки пояснити. Справа у тому, що минулого року ми відпочивали у Судаку разос із нашим форумчанином Мироном, його жінкою форумчанкою Натусиком і тим самим Іваном, який вже більше року не годен провести інтернет на острів Пасічна  :censore :duvno :ganba
А цього року вони поїхали на 3 дні швидше за нас і тому Ваня зміг на моє прохання підшукати для нас житло. За це йому ВЕЛИКЕ спасибі  :present_box: :bouquet:

Хату у якій ми жили ви ще побачите згодом, але лише зверху. Середина ж вирізнялася винятковою неприбраністю і наявністю 2 сортів тарганів, які давали мені можливість мати щоденного нічного безкоштовного сафарі з тапком у руці.  Це було ще тим "приємніше", що власники квартири перед тим як взяти гроші за проживання наперед (бо у них так заведено), на запитання про наявність у квартирі комах твердо, впевнено і рішуче відповіли "ніі-і-і-і!". Але хай то залишається на їх відсутній совісті.
Колаж із фоток, шо відображають як гарно ми відпочивали на морі, право викласти який я залишаю Рибці (дівчата мене зрозуміють ;) )
Це Юрко

А це Юрко з Рибкою

Це ми у далекому плаванні :)



Це Рибка :-[

Це Юрко з мамою

Це знову я (рибка). Це фото мені так подобається :-[ :)

це мама Юрка

а це тато Юрка



а я ж продовжу описом красот Судака і Нового Світу.

Повірте дами та панове, на роботі над Кримом Бог байдики не бив. Багато заперечать мені, що мовляв у Карпатах краще, але то ще справа смаку. А на мій смак, то там таки просто гарнезно!
Пляж на якому ми постійно бичували відноситься до санаторію "Львівський залізничник". Як відомо Укрзалізниця фірма небідна, а тому на пляжі є розвинута інфраструктура, що сприяє гарному відпочинку. Звісно купити путівки у сам санаторій у нас би не вистачило бабла, та й не завжди є вільні місця, тому ми жили у квартирі під ключ, а на платний для незалізничників пляж ходили зранку і після 5-ї години пообіді, коли на вході ніхто не сидів і грошей ще чи вже не збирав. Звісно там такі мудрі ми були не одні. Думаю адміністрація звісно ж в курсі, але платний вхід є гарним стримуючим фактором, який стримує від входу на нормальний пляж всіляку ненормальну публіку. А тому на пляжі завжди чистенько, ніхто не смітить, не курить і не влаштовує різноманітних сцен, бо за порядком постійно спостерігає черговий міліціонер.
Так от біля пляжу є пірс, оце я на ньому стою
до якого причалюють прогулочні катери. Вони плавають на екскурсії  до Карадагу, Ялти і Нового Світу. Власники останнього непогано наживаються на тому, що простий хлоп не купив у поїзді карту, або не вміє користуючись масштабом визначити, що до Нового Світу від Судака всього 6 км, а тому маршруткою туди можна доїхати за 2,5 грн, а катер за то саме + бредні екскурсовода + купання у бухті Нового Світу бере 45 грн.  :o :help
Поїхати до Ялти ми планували, але екскурсія на одного коштувала 150 грн їзда + 52 грн за екскурсію з хлопа, а так як нас було четверо і ніхто б не хотів неїхати, то ми порахували, що то трошки за дорого і не пливли.

Отож тут ви можете бачити вид з нашого пляжу на Новий Світ. Він ліворуч вдалині.


Думаю коли Мирон трохи справиться з налливом роботи (бо ж навчальний рік почався) то він викладе "маленьку" купу фоток природи. Я навіть не пробував з ним тягатися у кількості і якості нафотографованого, тому хоч сам ще його фоток і не бачив, але думаю з 22 Гбайт він нам щось вибере  ;)
Оце до речі він за роботою, поки ми відпочивали він працював


Деколи його щиро дивував наш метод відпочинку, на підтвердження чого я викладаю це фото


Ага, я відволікся від теми, а тому от ще фото пляжу, на якому видно, що він чистий і людей не надто багато. Правда вже був вечір і багато хто пішов додому



На пляжі є 2 солярії з безкоштовними лежаками, це для особливо помішаних на загарі

Курити можна лише у відведених для цього місцях, що  мій тато чемно  і робив


Є лодочна станція, з ось такою красунею, а справа видно душ з прісною водою, що включається на годину двічі на день


ось ще та красуня в дії


Дехто ловив рибу. Батя на щастя не додумався.


 При нас чувак вполював морську лисиця (ската), підводною рушницею. Загалом риби досить багато, але вода дуже чиста і тому на вудку злапати важко, треба вміти і знати на що ловити.
От я тут трохи наловив, фотоапаратом  :)




Мушу сказати, що гарної рибки на двох ногах крім своєї власної я так цього року і не побачив. Мабуть радіація вплинула.
На ось цю точно вплинула, бо вона з  собою щось таке витворяла...










 
« Останнє редагування: 08 Вересня 2008, 15:51:12 від Рибка »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.