Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311401 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #320 : 19 Травня 2010, 16:21:43 »

То виходить що без допомоги Насалика нам вже й доброго мера не бачити?
Добрий мер чи ні - слід оцінювати після каденції, а не до.  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #321 : 19 Травня 2010, 17:09:17 »

Ну то аванс, але чому ви ставите ймовірність балотуватися у залежність від Несалика?
Чи може мали на увазі "Ймовірно, що буду. А якщо Несалик піде то точно"?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Запитання до міської влади.
« Прочитано #322 : 20 Травня 2010, 00:00:23 »

Дворічні діти ще в садочок попадають, а для 3-4-річних вже місць немає. Моя дитина ходить в дуже гарний садочок, мені там все подобається, але в групі по списку 27 дітей, а ліжечок 24. Тобто, якщо всі діти прийдуть, то чиясь дитина не буде мати де спати.
Шаф ще менше.
 Коли щось зміниться?
Доручаємо це питання Горцю

  Бачу згадали мій нік, так що мушу надати коментар по піднятій темі.
Десь місяць тому, я дійсно цікавився проблемою недостатніх вільних місць в дитячих садочках і перспективи вирішення даних проблем.
Компетентні працівники управління освіти нашого міста запевнили мене, що проблема не достатньої кількості вільних мість у дитсадках вирішиться після завершення капітального ремонту дитсадка "Зірочка" (позаду дискобару Аврора). Це один з найбільших дитсадків, який би після відкриття розгрузив інші аналогічні установи.
 Так що залишається" самое тяжелое в нашей профессии, это ждать", як казали герої фільму "В бій йдуть одні старики"
 :drink
« Останнє редагування: 20 Травня 2010, 00:54:31 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Запитання до міської влади.
« Прочитано #323 : 20 Травня 2010, 01:37:19 »

Шановні,а чому ніхто не порушує питання про комуналку,адже незабаром відбудуться громадські слухання про тарифи,ну зрозуміло про їх підвищення.Панове,мені став відомим той факт,скільки заробляють пересічні працівники ЖЕКу №1 (квитанцію про зарплату один х працівників показав) - 1600 гривень,хоча розказував,що платять чи то 700-800 грн.Невже ЖЕКи ніхто і ніколи не перевіряє,як нараховують зарплату,і, мабуть,алкоголіків багато там працює,ніхто з них рипатись нікуди не буде:можна і на роботу не вийти,і лиш півдня працювати(і то добре).Звичайно,я всіх не маю на увазі,але таке є -факт.Це дуже важливе питання до влади і для влади,хоча, комусь все ж таки вигідно аби таке розгільдяйство було,раз ніхто нічого не контролює,а скликають народ лиш для "галочки",бо тарифи піднімуть!  :duvno
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Запитання до міської влади.
« Прочитано #324 : 20 Травня 2010, 21:05:50 »

Компетентні працівники управління освіти нашого міста запевнили мене, що проблема не достатньої кількості вільних мість у дитсадках вирішиться після завершення капітального ремонту дитсадка "Зірочка" (позаду дискобару Аврора). Це один з найбільших дитсадків, який би після відкриття розгрузив інші аналогічні установи.
Шановний пане Горець, я з цього і почала своє питання:
чи планується введення в експлуатацію непрацюючих дитячих садочків (наприклад, "Зірочка", Хмельницького,9).
.
Я працюю поряд з цим садочком. Ніякі роботи в ньому не проводяться. Не виділені гроші.
Так що залишається" самое тяжелое в нашей профессии, это ждать"
Чекати треба буде довго.
До теми. Управління освіти потроху "відсіює" бажаючих віддати дитину в садочок. Сьогодні жалілася сусідка. Дитині не дають направлення в садочок, бо нема довідки з місця роботи (вона не працює, а чоловік на заробітках). На роботу вона піти не може, бо дитину нема де діти.
Поки в "Зірочці" зроблять ремонт ця дитина вже в школу піде.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #325 : 20 Травня 2010, 21:50:19 »

Нас теж не взяли в садок - місць нема, групи переповнені.
В той же час одне крило дитсадка не працює, бо там якесь відділення міської бухгалтерії.  :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Запитання до міської влади.
« Прочитано #326 : 20 Травня 2010, 22:07:49 »

То виходить що без допомоги Насалика нам вже й доброго мера не бачити?

Підтримую Юрка. А І. Очкуру маю пораду (хоча, звісно, знаю фразу " а я радив би вам не радити:)) якщо справді бажаєте йти у мери, треба забути фразу "якщо Насалик піде, то і я". Розумію: дуже боляче, багато образи, але така позиція не несе позитиву для виборця, не несе впевненості у власних силах. Маю тільки добрі наміри. Думаю, що не образила, буду за Вас вболівати.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #327 : 20 Травня 2010, 23:12:25 »

Розумію: дуже боляче, багато образи, але така позиція не несе позитиву для виборця, не несе впевненості у власних силах. Маю тільки добрі наміри. Думаю, що не образила, буду за Вас вболівати.
Я Вам дякую за підтримку! І я радо сприймаю всі поради, серйозно!  :bouquet:
Але мушу трохи пояснити саме таку свою позицію.... Розумієте, політика (навіть містечкова) - це така штука, де діють свої закони і правила. Такі ж, як закони фізики чи економіки, природні. І згідно цих законів виборці обирають не завжди найкращого претендента. А я хочу, щоб вини таки його вибрали...
На наступних виборах в Калуші моделюються дві ситуації, давайте розберемося в них:
1. Насалик балотується на ще один термін. У когось є сумніви, що він виграє вибори? У мене - немає. Він виграє, і з великою перевагою. Такі реалії. Тому неважливо, хто буде з ним конкурувати. Буду і я - для того, щоб мати змогу говорити правду і щоб був присутній дещо інший погляд на стан міста. Це відповідь на те, чому я буду 100% йти на вибори у випадку балотування Насалика.
2. Насалик не балотується на другий термін. Головою стане хтось інший. Чому ним має бути Очкур? Я знаю кількох достойних людей, які були би прекрасними кандидатурами на цей пост. Розумних, чесних і порядних людей. Нащо мені створювати їм конкуренцію і відбирати голоси? Я готовий допомагати їм і буду допомагати. Самі розумієте, прізвищ жодних я зараз не назву.

І ще. Мене життя добряче вчило, щоб сприймати його без образ і болю  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #328 : 21 Травня 2010, 00:07:26 »

Шановні,а чому ніхто не порушує питання про комуналку,адже незабаром відбудуться громадські слухання про тарифи,ну зрозуміло про їх підвищення.
а справді - коли і де відбуватимуться оті громадські слухання стосовно комуналки
я б з задоволенням склала комусь компанію, що буде туда йти
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Запитання до міської влади.
« Прочитано #329 : 22 Травня 2010, 14:04:10 »

Шановний пане Горець, я з цього і почала своє питання:
 Мілана, після прийняття бюжету я уточню чи передбачені кошти  на ремонт дитсадка "Зірочка" на 2010р.  Думаю передбачені, але уточню. Взнаю, яка підрядна організація взяла на себе зобов'язання по ремонту даного закладу, які терміни здачі в есплуатацію.  До прийняття бюджету виясняти такі речі було б не коректно, бо зазделегідь можна було б здогадатись варіант відповіді.
 А ще по даному питанню -  нестача вільних мість у дитсадках, висловила свою думку Любов Максимович в останньому номері "Дзвонів підгір'я". 
  Пропоную перечитати:

   


Створювати ажіотаж навколо влаштування дитини в дитсадок не варто

Приховано: Показати
Останнім часом у калушан склалася думка про неможливість влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади міста. Однак, стверджує начальник управління освіти міської ради Любов Максимович, місця в ДНЗ є, тому батькам не варто створювати ажіотаж.У ці дні проходить прийом дітей у першу й другу молодші групи дошкільних закладів. Як повідомила «ДП» Л. Максимович, цьогоріч управлінням освіти чітко визначені дати прийому в кожен заклад. Так, 13 травня проводився прийом у «Струмочок», «Чебураш­ку», «Барвінок» і «Журавлик», 20 травня — «Росинку» й «Золотий ключик». В інші ДНЗ прийматимуть 27 травня. Прийом дітей проходить у присутності керівників ДНЗ, відповідального працівника управління освіти і начальника управління. За словами спеціаліста управління освіти Любові Шпак, у першу чергу в садки приймають дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей-чорнобильців, дітей з малозабезпе­чених сімей і тих, кого виховує одинока мати.Дивно, каже Л. Максимо­вич, що перед першим прийомом, тобто 13 травня, з самого ранку (якщо не з ночі!) під управлінням була створена черга. Потреби в цьому не було, оскільки того дня прийом був завершений протягом двох годин і за цей час видали майже 130 путівок.В інші групи (середні й старші) ДНЗ дітей приймають протягом всього навчального року за наявності вільних місць, оскільки ці групи були сформовані раніше.Щодо харчування у дошкільних закладах міста, то, стверджує Л. Шпак, за результатами останніх років і якісно, і кількісно наші діти харчуються чи не найкраще в області. Вони отримують основні продукти, які формують імунітет дитини: молоко — 70-80%, м’ясо — до 70%, риба — 75-100%, сир кисломолочний — 75-100%. Щоб добитися ще кращих показників харчування (у зв’язку з ростом цін на продукти харчування зменшуються норми споживання  на одну дити­ну),  міський голова Ігор Насалик ініціюватиме на найближчому засіданні міськвиконкому розгляд питання про збільшення вартості харчування до 12 грн. (6 грн. з міського бюджету і 6 грн. — батьківська плата). На сьогоднішній день вартість харчування становить 10 грн.

Дарія ОНИСЬКІВ
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Запитання до міської влади.
« Прочитано #330 : 23 Травня 2010, 12:54:28 »

Дякую, пане Горцю. Сподіваюсь, що активне втручання депутатів допоможе вирішити цю проблему.
 Недавно бачила уривок з прес-конференції Вишиванюка. Там піднімалось питання запровадження енергоощадних технологій на підприємствах області. Але паралельно необхідно впроваджувати проекти утилізації побутових компактних люмінісцентних ламп і звичайних промислових LF-18 та LF-36. На даний момент вони просто викидаються у сміття. Я розумію, що більш ефективно ці питання вирішувались би на рівні країни, але виходимо з того, що є. Чи піднімалось це питання на місцевому рівні?
P.S. Чула, що у Франківську існує фірма, що займається утилізацією КЛЛ.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Запитання до міської влади.
« Прочитано #331 : 23 Травня 2010, 16:02:08 »

Сподіваюсь, що активне втручання депутатів допоможе вирішити цю проблему.
 Якщо вже пишуться оправдовуючі статті, значить проблема існує. Будемо тримати на контролі і по можливості інформувати форум про хід справ.
Там піднімалось питання запровадження енергоощадних технологій на підприємствах області.
 Такі питання піднімаються завжди. Енергозберігаючі технології, альтернативна енергетика та проблеми  її впровадження це не виключно проблема Івано_франківської області, а всіх світових держав. Така вимога нашого часу.Так що видумувати нам нічого не потрібно, а залишається шукати кошти та переймати досвід передових держав.
 В Калуші ( це певне одне з не багатьох, що буде працювати і для наступних поколінь) рада дала дозвіл Тепловосервісу на взяття кредиту в Світовому банку під запровадження енергозаощаджуючих технологій в нашому місті, а саме - будуть замінені насоси на калуських водозаборах, які ще працюють з 60 років минулого століття, насоси підкачок, відповідні мережі. Це дасть можливість економити на електроенергії, мінімізувати втрати води на маршруті - водозабір- споживач, що в свою чергу забезпечить можливість зберегти тарифи для населення на теперішньому рівні і мінімізувати видатки бюджету на компесацію Водотеплосервісу за різницю в тарифах до економічно-обгрунтованих.  І це вже реалії. Перший транш коштів мав  вже зайти на рахунки нашого комунаьного підприємства. :)

Але паралельно необхідно впроваджувати проекти утилізації побутових компактних люмінісцентних ламп і звичайних промислових LF-18 та LF-36. На даний момент вони просто викидаються у сміття.
 Це проблема і думаю не тільки міста Калуша. Повинна бути прийнята та впроваджена державна програма по вирішенні даної проблематики. Наскільки мені відомо у Європі, по моєму до 2011 року мають ліквідувати використовування ламп накалювання. І дійсно, стає питання утилізації енергозберігаючих ламмп та люмінісцентних, не впорядкована утилізація яких є набагато небезпечніша чим ламп накалювання.
 Згідний, потрібно вже щось думати. :frend
Відповідь від: 23 Травня 2010, 15:53:10
P.S. Чула, що у Франківську існує фірма, що займається утилізацією КЛЛ.
 Якщо така є це добре, але хто буде відсортовувати ці лампи.  Ще підприємства можуть забезпечити собі таке, але наскільки це буде економічно-доцільно це ще питання.
 Все має регулюватись, або попитом на утилізацію, (ціна пропозиції) або відповідним законом, тобто через мус.(адмін штрафи) :frend
Відповідь від: 23 Травня 2010, 15:57:40
А взагалі то нам і без утилізації лампочок поки що в Калуші проблем по екології достатньо. :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

lokizzz

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    21 Серпня 2010, 16:12:25

    Звідки: Kyiv
Запитання до міської влади.
« Прочитано #332 : 15 Липня 2010, 09:59:57 »

Приємно здивований таким діалогом між владою та мешканцями міста!
В мене також є питання стосовно отримання земельної ділянки під забудову в межах міста. Я народився і виріс в Калуші,  живу і працюю в столиці, хотів би побудувати для батьків будинок в межах міста. Шановні представники влади, підкажіть який зараз стан справ з виділенням безкоштовних земельних ділянок під забудову ? чому в телефонних консультаціях відразу уточнюють чи є в мене пільги? Куди і до кого та з якими документами  мені звернутись для запису в чергу на отримання ділянки під забудову. дякую.
Записаний

Злий

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2010, 19:27:10

    Звідки: UA
Запитання до міської влади.
« Прочитано #333 : 15 Липня 2010, 10:51:26 »

виділенням безкоштовних земельних ділянок під забудову ?
 Це напевно жарт  :) Хіба таке можливе?

звернутись для запису в чергу на отримання ділянки під забудову
 Вибач за прямоту , але батьки твої навряд чи доживуть до того часу , маю на увазі отримають безкоштовну ділянку :(

 Маєш гроші - купи і будуй. Хоч безкоштовно , віддаш ті ж гроші на хабарі.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #334 : 15 Липня 2010, 12:34:11 »

Шановні представники влади, підкажіть який зараз стан справ з виділенням безкоштовних земельних ділянок під забудову ?
Стан ніякий. Ділянки під житлову забудову йдуть виключно з аукціону.

чому в телефонних консультаціях відразу уточнюють чи є в мене пільги?
Так, міською радою прийнято рішення виділяти 10% ділянок від тих, що йдуть на аукціон пільговикам - афганці-чорнобильці-репресовані і т.д. Хоча це не дуже законно, насправді.

Куди і до кого та з якими документами  мені звернутись для запису в чергу на отримання ділянки під забудову. дякую.
Черга є лише з пільговиків (чит.вище).

Це напевно жарт   Хіба таке можливе?
Неможливе.

Вибач за прямоту , але батьки твої навряд чи доживуть до того часу , маю на увазі отримають безкоштовну ділянку
Більшість з нас до того часу не доживуть.
Відповідь від: 15 Липня 2010, 12:33:25
Хоч безкоштовно , віддаш ті ж гроші на хабарі.
З цього місця - прошу конкретніше.
Записаний

lokizzz

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    21 Серпня 2010, 16:12:25

    Звідки: Kyiv
Запитання до міської влади.
« Прочитано #335 : 15 Липня 2010, 13:25:09 »

виділенням безкоштовних земельних ділянок під забудову ?
Це напевно жарт  Посмішка Хіба таке можливе?

Цитата: lokizzz від Сьогодні в 10:59:57
звернутись для запису в чергу на отримання ділянки під забудову
Вибач за прямоту , але батьки твої навряд чи доживуть до того часу , маю на увазі отримають безкоштовну ділянку Сумний

 Маєш гроші - купи і будуй. Хоч безкоштовно , віддаш ті ж гроші на хабарі.

Каждый гражданин Украины имеет право на бесплатное одноразовое получение земельного участка по каждому из видов целевого использования. Эта правовая норма закреплена в ст. 118 и 121 Земельного кодекса Украины. Для получения земельного участка необходимо подать в местный (городской, сельский, поселковый) совет заявление с просьбой о выделении земли. В заявлении необходимо указать желательный размер и целевое назначение земельного участка, который Вы хотели бы получить. К заявлению необходимо приложить копию паспорта и справки о присвоении идентификационного кода.


При цьому слід наголосити на тому, що громадяни мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в цих розмірах незалежно від того чи мають вони у власності (або отримані за договором оренди) інші земельні ділянки. Тобто, якщо громадянин, який проживає у селі, за договором купівлі-продажу придбав земельну ділянку розміром 0,12 гектара, призначену для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), то він всеодно має право на безоплатну передачу йому земельної ділянки для відповідного призначення у розмірі не більше 0,25 гектара з земель державної або комунальної власності. У такому разі сільська рада чи інший орган, що здійснює надання землі, не має права відмовити в наданні особі 0,25 гектара земельної ділянки для цього призначення в зв’язку з тим, що громадянин має 0,12 гектара придбаної землі відповідного призначення. В разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування в передачі земельної ділянки у власність або залишення заяви без розгляду питання вирішується в судовому порядку.

Питання хабарів - це зовсім інша тема.

Відповідь від: 15 Липня 2010, 13:16:47
Стан ніякий. Ділянки під житлову забудову йдуть виключно з аукціону.

Тобто напряму порушується Кодекс і статті 118 і 121 ? цікаво які причини відмови в наданні будуть написані в офіційній відповіді яку Міська рада повинна обов"язково надати на моє звернення. Якщо відсутність ділянок, тоді виникає питання, що ж продають з аукціону ? І ще цікавить чи були судові позови до влади
з приводу незаконних відмов від гарантованих Кодексом прав громадянина на отримання такої ділянки ? дякую.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #336 : 15 Липня 2010, 13:45:30 »

Тобто напряму порушується Кодекс і статті 118 і 121 ? цікаво які причини відмови в наданні будуть написані в офіційній відповіді яку Міська рада повинна обов"язково надати на моє звернення.
Зверніться і Ваша цікавість буде задоволена листом за підписом міського голови (від імені міської ради).

І ще цікавить чи були судові позови до влади
з приводу незаконних відмов від гарантованих Кодексом прав громадянина на отримання такої ділянки ? дякую.
З цього приводу - не пам'ятаю таких.
Записаний

lokizzz

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    21 Серпня 2010, 16:12:25

    Звідки: Kyiv
Запитання до міської влади.
« Прочитано #337 : 15 Липня 2010, 16:25:41 »

Тобто напряму порушується Кодекс і статті 118 і 121 ? цікаво які причини відмови в наданні будуть написані в офіційній відповіді яку Міська рада повинна обов"язково надати на моє звернення.
Зверніться і Ваша цікавість буде задоволена листом за підписом міського голови (від імені міської ради).

Цитата: lokizzz від Сьогодні в 14:25:09
І ще цікавить чи були судові позови до влади
з приводу незаконних відмов від гарантованих Кодексом прав громадянина на отримання такої ділянки ? дякую.
З цього приводу - не пам'ятаю таких.

щиро вдячний за діалог. обов"язково звернусь з письмовим зверненням за роз"ясненнями.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #338 : 15 Липня 2010, 19:53:17 »

щиро вдячний за діалог. обов"язково звернусь з письмовим зверненням за роз"ясненнями.
Взаємно. І прошу Вас повідомити, яка буде відповідь. Ок?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Запитання до міської влади.
« Прочитано #339 : 22 Липня 2010, 14:44:12 »

Чи є законною наступна ситуація:

Проводиться конкурс на посаду в архівний відділ.
Розприділяються місця 1,2 і два 3.
Та людина, яка виграла перше місце через два дні відмовляється від цієї посади.
Проте, на дану посаду не беруть особу, яка зайняла 2 місце (хоча перед цим їй казали шо вона зачислена в резерв і в разі чого проходить вона), а беруть ту яка зайняла 3 місце. Насалик про це нічого не знає - все робилось з відома пані Бабій. Чи є це рішення законним і чи можна його оскаржувати ?
Записаний
Experientia est optima magistra...