Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311353 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #280 : 28 Грудня 2009, 22:26:52 »

Я завтра це питання спробую прояснити  у директора міськсвітло. Там світив не світильник міськсвітла, ламп у них таких не має. Ящо я договорюсь за вишку лампи мабудь з мене. Дам знати.
Попри моє суперечливе ставлення до Горця, мушу визнати, що зі світлом він таки зарадив. :) Плус єдин адназначна. ;)
Записаний

step

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 20
  • Не буває великих справ без великих перешкод
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2017, 06:19:08

    Звідки: Драгоманова
Запитання до міської влади.
« Прочитано #281 : 28 Квітня 2010, 12:44:25 »

Питання до влади. Коли нарешті депутати міської ради почнуть працювати для міста а не для свого бізнесу та пропихання своїх питань та питань своїх продажних партій, коли вони хоча б щось зроблять для населення для дитячих садків в яких відсутні дитячі майданчики. Це наскільки треба ненавидіти своє місто та людей щоб так себе вести. Чому дотепер не ремонтують дороги і який мудрагеля дав дозвіл на встановлення світлофора по вулиці Євшана який не відповідає ніяким існуючим стандартам. Чому попри дорогу будують незрозумілі будівлі які з незрозумілих причин належать тим же депутатам та портять вигляд красивих будівель. Рекомендую вам схаменутись поки не пізно, вам та вашим дітям ще тут жити. Працюйте та перестаньте либенетись на сесії як ті дурники один з одного пам’ятайте ви лице нашого СЛАВЕТНОГО міста та дайте кінець кінців працювати мерові тому що він для міста зробив більше аніж ви усі разом взяті.
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Запитання до міської влади.
« Прочитано #282 : 28 Квітня 2010, 16:04:00 »

Питання до влади. Коли нарешті депутати міської ради почнуть працювати для міста а не для свого бізнесу та пропихання своїх питань
 :) :) :)
По-моєму дупутати нашої міськради тільки й стали депутатамидля того, щоб просувати свої інтереси (чи інтереси своїх спонсорів), а наш мер їм заважає в цьому, тому він і такий поганий (для них, не для нас).
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #283 : 28 Квітня 2010, 16:29:16 »

Вельмишановні  ulgur і step!
Розумію вашу невдоволеність депутатами Калуської міської ради і навіть здогадуюсь про причини її виникнення. Але щоб наша дискусія не була пустослівною пропоную надати факти чи докази просування тим чи іншим депутатом своїх інтересів (чи інтересів спонсорів). Також прошу конкретно Вас, step, підтвердити чимось Вашу тезу щодо "продажності партій". А Вас, ulgur, прошу навести приклад того, як мер заважає депутатам.
Тоді наша дискусія буде схожа на, власне, дискусію. А не на базарну розмову.
Щиро Ваш, Ігор_О (не депутат).
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #284 : 28 Квітня 2010, 19:51:04 »

Чому попри дорогу будують незрозумілі будівлі
то та претензія - до якої доєднаюся і я

мене "вбиває" той будиночок на проспекті попри дорогу - незнаю кому він належить й знати не хочу. Та те, що він там розміщений аж ніяк не доцільно - то є факт. Позаду нього гарненька кількоповерхівка - з красивими доглянутими вітринними вікнами - то навіщо там тієї будівлі не розумію - й хто дав дозвіл на ту будову  :ganba
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #285 : 28 Квітня 2010, 20:46:44 »

то та претензія - до якої доєднаюся і я
І я.

не розумію - й хто дав дозвіл на ту будову
Міськвиконком.
Записаний

step

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 20
  • Не буває великих справ без великих перешкод
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2017, 06:19:08

    Звідки: Драгоманова
Запитання до міської влади.
« Прочитано #286 : 28 Квітня 2010, 20:54:26 »

Вельмишановний Ігор_О, думаю що той факт що вони взагалі нічого нероблять буде достатній задовільнити ваше запитання. А якщо конкретніше то ви можите взяти програму любого дипутата та подивитись по пунктах хто що та скільки зробив.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #287 : 28 Квітня 2010, 21:03:11 »

думаю що той факт що вони взагалі нічого нероблять буде достатній задовільнити ваше запитання.
Ні, не достатній. Бо це - не конкретний факт. А мені до вподоби конкретика.

А якщо конкретніше то ви можите взяти програму любого дипутата та подивитись по пунктах хто що та скільки зробив.
Цими словами Ви викликаєте у мене стійку підозру, що Ви взагалі "не в курсі справи". Інакше б Ви знали, що в цій каденції немає жодного депутата зі своєю програмою.
Записаний

step

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 20
  • Не буває великих справ без великих перешкод
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2017, 06:19:08

    Звідки: Драгоманова
Запитання до міської влади.
« Прочитано #288 : 28 Квітня 2010, 21:16:19 »

Ігор_О надіюсь що я хочаб трохи задовільнив ваше запитання
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #289 : 28 Квітня 2010, 21:22:10 »

Ігор_О надіюсь що я хочаб трохи задовільнив ваше запитання
Ні на грам. Не пишіть мені в приват, пишіть тут - не встидайтесь. Тут всі свої.
Записаний

step

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 20
  • Не буває великих справ без великих перешкод
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2017, 06:19:08

    Звідки: Драгоманова
Запитання до міської влади.
« Прочитано #290 : 28 Квітня 2010, 21:42:01 »

Шановний Ігор Васильович, цілком розумію ваше прохання писати не в приват на такі теми. Я не встидаюсь тай встидатись нема чого ви краще за мене усе знаєте. У кожного своя правда у мене своя у вас своя.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #291 : 28 Квітня 2010, 21:49:14 »

У кожного своя правда у мене своя у вас своя.
Я дотримуюсь думки, що Правда - одна, єдина. Омани у кожного свої.... У мене - свої, у Вас теж. Я хотів трішки розвіяти Ваші омани, але ж Ви не даєтесь :)
Спробуєм завтра, наразі йду дивитись футбол  :drink
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:34:30

    Звідки: korotka
Запитання до міської влади.
« Прочитано #292 : 28 Квітня 2010, 21:54:15 »

Щось той step жваво пише.Хоч запитань до депутатів хмара,ясноіі відповіді ніколи неотримає ніхто і ніколи.ІгорО незвязуйся з тролем вонож бо лиш поговорити.  :=)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

step

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 20
  • Не буває великих справ без великих перешкод
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2017, 06:19:08

    Звідки: Драгоманова
Запитання до міської влади.
« Прочитано #293 : 28 Квітня 2010, 22:05:10 »

Непотрібно розвіювати правду називаючи її оманою. А правда в тому що попередня влада нічого нероблячи хочаб щось тай робила (неподумайте що я симпатизую Сушку це були ЧОРНІ часи для Калуша та його населення), а теперішня ні самі нереблять тай іншим недають.
Відповідь від: 28 Квітня 2010, 21:56:12

Відповідь від: 28 Квітня 2010, 22:03:36
Ви знаєте gaar, грубити на форумі може навіть дитина з дитячого садка. Чи може форум створили тільки для вас та ваших амбіцій? Чи може якщо ви помало пишите то і всі повинні помало писати, чи може ви так як наші дипутати "КАЛУШ ТІЛЬКИ ДЛЯ НАС"
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Запитання до міської влади.
« Прочитано #294 : 28 Квітня 2010, 22:39:30 »

  Ухти нова кров зявилась на форумі. По дописах видно в людини щось болить (це про step ) але що саме не скаже ні кому.
Певно і для того інет існує і форуми щоб відкрито (слава Богу ще можливо) дискусувати про наболіле. А так бруд лити по принципу -"бо так" це ми вже вміємо. Пять років упражнялись. Результат на країні.
 Step , багато емоцій, а конкретики маловато, щоб поставити діагноз Вашим проблемам і спробувати Вам в чомусь зарадити. Чи Ви можливо тільки за брудом сюди зайшли, раді того ж бруду?
 Ви представник громади, яка повинна контролювати своїх обранців, і у один із способів, через висвітлення проблем в ЗМІ.
Сміливіше,- дії якого депутата  вам спричинили таке занепокоєння, де конкретно і чиї споруди мішають Вам повноцінно
жити в нашому місті? Саме які програмні засади партій не виконуються і на вашу думку виконання яких  принесло користь громаді? І взагалі, надіюсь для продовження подальшої предметної дискусії, як на  Вашу думку, щоб мали робити депутати, згідно свої  повноважень, а вони не роблять?   Кому і як, в який спосіб, якими діями голова  не дає депутатам просувати свої інтереси ?(чи інтереси своїх спонсорів) 
  Одним словом більше до Вас питань чим відповідей. Тема цікава. Просвітлюйте нас, ставте не пустодзвонні питання, наводьте  приклади і вперед до світла в темній кімнаті. Буду радий підтримати надіюсь цікаву дискусію. :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #295 : 28 Квітня 2010, 22:45:36 »

А правда в тому що попередня влада нічого нероблячи хочаб щось тай робила (неподумайте що я симпатизую Сушку це були ЧОРНІ часи для Калуша та його населення), а теперішня ні самі нереблять тай іншим недають.
Ок. Ви вважаєте свою правду такою. Будь-ласка!
Але ж коли Ви говорите що "нічого не роблять і іншим не дають" - підкріпіть ці слова конкретним фактом, дією чи бездіяльністю! Хіба я багато прошу?
Я повторюсь - у мене складається враження (і я маю на це підстави) що Ви зовсім не знаєте хто такі депутати чи міський голова, які їх повноваження, цілі, інструменти роботи і т.д. Ви мені в приваті написали що знаєте про якісь програми депутатів цього скликання. Наведіть їх! Це також багато?
Якщо Ви не почнете оперувати конкретикою - наші дискусії залишаться на рівні "базарних баб", перепрошую.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:34:30

    Звідки: korotka
Запитання до міської влади.
« Прочитано #296 : 29 Квітня 2010, 07:08:42 »

Шановний Ігор Васильович,
Переходите на особисте(недуже гарно виглядає збоку) :kulturno

Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Запитання до міської влади.
« Прочитано #297 : 30 Квітня 2010, 22:55:54 »

Дуже-дуже-дуже надіємось, що в нашому мікрорайоні з"явиться хоча б один дитячий майданчик. Думаю, його доцільно було б створити між Б.Хмельницького, 14 і 16 будинками чи між 16 і 18. В нашому кварталі:будинки 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 багато діток, особливо віком 4-7 рочків. Для високої пологої гірки з бортиками, гойдалок, пісочниці, якихось спортивних стінок-перекладин, карусельки місця достатньо. А гратись дітям зовсім нема де. В центрі такі майданчики в кожному дворі. Ми були б раді хоч одному на весь райончик, до якого не треба переходити центральну дорогу і тим більше - їхати.
_____________________________________________________________________________________
І ще - дуже надіюсь, що хоч щось буде зроблено для того, щоб палили у певних місцях (як вимагає Закон). В Калуші, я так розмію, таких не відведено (то, певно, лиш в Києві заставили голів мікрорайонів визначити і обнародувати такі)? Щоб хоч таблички якісь повісили і кілька разів штрафанули для початку за паління на дитячих майданчиках, на зупинках, в інших громадських місцях. Люди, виявляється, навіть не знають про цей Закон. А ще, добре було б наказувати за голосні матерні вислови на вулицях. Це просто жах, що наші діти вважають ці слова за норму спілкуваня, бо ж чують їх на кожному кроці. Та й не тільки діти - мені самій не раз було противно, бо хоч не хочеш, а чуєш таку лексику поки йдеш по вулиці.
Іще прохання-підказочка - на Пушкіна відкрили гарненький дитячий майданчик, а смітників немає, "зебра" для пішохідного переходу від "Сапфіра" до нього - також відсутня. А це вже, напевно, мрія - так як дерев там немає, то хоч якісь козирки над лавочками зробити б.
(Ой, чую, як мене зараз насварять курящі ;))
« Останнє редагування: 01 Травня 2010, 00:48:07 від сонечко я »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #298 : 30 Квітня 2010, 23:08:29 »

сонечкоЯ, в мому дворі встановили дитячий майданчик лише після того, як якийсь із моїх сусідів зателефонував на прямий ефір з міським головою й попросив про таке.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #299 : 30 Квітня 2010, 23:12:14 »

Хто відповість.Озеро в парку пиватне чи державне?І по якому праву починають перегороджувати пішоходну доріжку кругом нього?( біля ресторану) :(
Записаний