Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311466 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #260 : 03 Листопада 2009, 16:06:45 »

To Tandylight: З цього я зрозумів, що Ваші сподівання були безпідставні... Сумний
Я зрозуміла.. Прикро...Я сподівалась на якусь більш серйозну бесіду між Вами, можливо неформальну каву з крапельками коньяку (не плутати з ціаністим калієм)
Але видно не вдалось, нц щож Прикро :(
Відповідь від: 03 Листопада 2009, 15:52:43
Але видно не вдалось, нц щож Прикро Сумний
Тут я нтеж не про ціаністий калій говорила  :-[ :D
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Запитання до міської влади.
« Прочитано #261 : 03 Листопада 2009, 16:25:53 »

Тут я нтеж не про ціаністий калій говорила
Модно!  :D
Записаний
Свій до свого по своє

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Запитання до міської влади.
« Прочитано #262 : 06 Грудня 2009, 02:29:34 »

Власне, послуги.
Уточнення- в більшості випадків віртуальні послуги. (Це в захист пзиції ЯЯ)

Відповідь від: 06 Грудня 2009, 01:15:22
Власне, послуги.
Уточнення- в більшості випадків віртуальні послуги. (Це в захист пзиції ЯЯ)
Шановна ЯЯ, Ви не сплачуєте кварплатню. Це, в принципі, зрозуміло. У мене питання - раз Ви не сплачуєте вартість наданих послуг, це означає що Ви відмовляєтесь від них? І не користуєтесь ними наразі?
 Не згоден в принципі з таким підходом з Ігором.О. Відчувається чиновницька позиція.
 Якщо хтось надає послуги це значить хтось їх потребує. Тобто повинні бути два рівноцінні суб'єкти цього процесу. Той що надає - повинен гарантувати якість і виконання у повному об'ємі взяті зобов'язаня, а друга сторона, тобто споживач послуг, повинен, як мінімум мати  можливість контролювати той же об'єм і якість (не говорю про терміни і т. д.)наданих послуг. І в разі незадоволення, мати можливість добитись, або зменшення вартості наданих послуг, або взагалі відмовитись від них, або інші варіанти.
  Ви чомусь ніколи на базарі не заплатете за кілограм, умовно кажучи, помідорів, якщо ви чітко усвідомлюєте,що вам сують пів-кіло.
На мою думку, один з виходів з цього совдепівського підходу, надання добровільно-примусових послуг, могли б бути належним чином заключені договора "про надання послуг," хоча б (від імені мешканців тих чи інших багатоквартирних будинків) просто з новоутвореними домовими комітетами, що б дало можливість на основі акту-прийомки наданих послуг ( який би повинен бути не від'ємною частиною договору) з одного боку приймати та оплачувати реальні послуги, а з другого стимулювало підняттю їх якості.
   Це дуже коротко, наскільки мождиво, бо проблема платежів-якості послуг, по моєму потребує відкриття окремої, вічної теми і не тільки на форумі. :davay :(      

Відповідь від: 06 Грудня 2009, 01:50:08
Дочитав тему до останнього посту і зрозумів,що Грип і Насалик на КМТ (що звучить інтригуючи) збили всіх з теми. Тай сам порушую - не запитання до влади, а монологи.(не спиться)
 Перед І.О. знімаю шапку - винуватий, подав свою думку не прочитавши   слідуючий  вашого посту по темі жековських послуг дл ЯЯ.
  Чиновника там вже не було, проглядувався наш чоловік. :frend(ну точно не москаль :D )
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Запитання до міської влади.
« Прочитано #263 : 18 Грудня 2009, 14:06:59 »

Третій день іде сніг. Ні дороги, ні тротуари ніхто навіть не збирається прибирати. Я особисто слідів будь-яких спроб прибирання хоча б центральних вулиць не помітила. У нашому "європейському" місті нема жодного трактора? Чи, може, треба, щоб сталася серйозна аварія, тоді приїде начальство, когось знімуть з посади, хтось попіариться... Взагалі, у нас хтось відповідає за те, щоб вулиці в від снігу чистилися, чи у нас уже ніхто ні за що не відповідає? Може, то банально, те, що я зараз говорю, але мене обурює цей безлад на дорозі, чесно, я боюся не те що за руль сідати, я дорогу переходити боюся! Може, хтось хоч знайде "серйозну" причину, чому не прибирають вулиці?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Запитання до міської влади.
« Прочитано #264 : 18 Грудня 2009, 14:38:10 »

Ну чому я наприклад сьогодні ще десь біля 7-ої ранку бачив як трактор чистив дорогу на проспекті, і від моста біля Побуту до жеку жінка лопатою розчищала тротуар.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Запитання до міської влади.
« Прочитано #265 : 18 Грудня 2009, 14:41:46 »

Значить я вчора і сьогодні вранці їздила " не тими" вулицями. Сподіваюся, мені "пощастить" після роботи і побачу, як чистять дорогу, або вже чисту. Тим більше, що сніг спинився )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #266 : 18 Грудня 2009, 22:07:39 »

Для того аби усвідомити, що наше місто таки чуть європейське, Тобі, Люся, варто було цими днями поїздити вулицями Франика.
Там повний армагідєц. Мало того, що там багато транспорту на вулицях, так він ще рухаєть зі швидкістю слимака, бо вулиці там почали розчищати на добу пізніше ніж у нас і не так інтенсивно. Особисто вчора рано бачив як два грейдери один за одним прочищали дорогу у Підгірках. Сьогодні рано о 6.00 трактор розчищав вул. Пушкіна. Дороги в нас посипані сіллю. Тай навіть траса в межах Калуського району краща ніж в Тисменицькому. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #267 : 18 Грудня 2009, 23:55:21 »

Я якось забув закрити жалюзі, то 2 дні підряд мене будили тоті гравіцами з мигалками, що у сьомій ранку пролітали попри вікна. А я з просоння думав шо то пожежники  :-[
Тому хоч ми і за владу відповідаємо, але таки діють.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Запитання до міської влади.
« Прочитано #268 : 22 Грудня 2009, 23:25:34 »

на перехресті гірника і мартинця провалився каналізаційний люк. кого напрягти щоб відреагували і полагодили??
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #269 : 23 Грудня 2009, 11:37:15 »

на перехресті гірника і мартинця провалився каналізаційний люк.
Провалився? :o :o :o
А я в суміжній темі написав, шо там кришку люка сперли.
bornslippy, Ти впевнений, шо там саме поломка, а не крадіжка?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #270 : 23 Грудня 2009, 11:44:22 »

Тел. 60019
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #271 : 23 Грудня 2009, 16:34:18 »

Тел. 60019
Ага це типу мєсне 911. =)) Але навряд чи далі того телефону діло піде.  Бо моя жінка подзвонила на цей телефон і запитала номер Міськсвітла. Їй відповіли щоб дзвонила на 6-43-12. А цей останній номер то є повний глушняк, бо то зайнято, то спецом збивають дзвінок. А ми хотіли запропонувати, щоб у нашому дворі закрутили нову лампочку на стовпі, бо стара давно перегоріла. Я готовий навіть сам купити лампочку аби лиш приїхали і замінили, але деж там достукатись до владних кабінетів... :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #272 : 23 Грудня 2009, 16:51:36 »

То дійсно важко буде. Бо одна організація відповідає за світло у лампочці а зовсім інша за то щоб поміняти ту лампочку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #273 : 23 Грудня 2009, 19:05:56 »

Ага це типу мєсне 911.
Саме так! Це - прямий номер міського голови! Там завжди піднімають трубку. З 8.00 і до 17.15 вам відповість секретар голови. Решта часу - черговий. Але це не є аварійним номером на всі служби! Там вас вислухають, дзвінок зареєструють і порекомендують КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ! Якщо за номером "Міськсвітла" не відповідають чи щось подібне - дзвоніть знову на приймальню, що тут складного? От тоді вже вашою проблемою займеться черговий! Для того він і є - спочатку довідковий, потім координуючий і лише потім - аварійний. Там же також не шамани сидять, щоб по одному телефону та за одним дзвінком вирішувати абсолютно все...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #274 : 23 Грудня 2009, 21:30:14 »

Тел. 60019
Саме так! Це - прямий номер міського голови! Там завжди піднімають трубку. З 8.00 і до 17.15 вам відповість секретар голови. Решта часу - черговий. Але це не є аварійним номером на всі служби! Там вас вислухають, дзвінок зареєструють і порекомендують КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ!
то Ви стверджуєте - що то ПРЯМИЙ до міського голови - то говорете, що відповість секретар чи черговий.
А на мою думку то є прямий номер до секретаря але не до голови.    - де там мій улюблений смайл

Відповідь від: 23 Грудня 2009, 21:23:19
А ми хотіли запропонувати, щоб у нашому дворі закрутили нову лампочку на стовпі, бо стара давно перегоріла. Я готовий навіть сам купити лампочку аби лиш приїхали і замінили, але деж там достукатись до владних кабінетів...
 =))  то Ви досі без вуличного освітлення? а Вам все ще пропонують телефонувати до секретаря голови?  =))
ну і логіка
А справді, хто може реально порадити як вірно чинити у данному випадку?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #275 : 24 Грудня 2009, 00:46:31 »

Ось, Тенді у чаті поділилася зі мною думкою, що на її погляд тут я необ"єктивна - та я їй заперечила, й більше того вирішила роз"яснити власну думку з цього приводу прямо у цій темі.
В тому справа, що Ігор_О надає номер телефону 60019 - стверджуючи, що то є прямий номер до голови - та питання полягає - навіщо?
Коли то треба звертатися у міськсвітло. Маючи бажання відповісти на питання судді, Ігору_О слід було пояснити яким чином звернутися у відповідну організацію, щоб та відреагувала - у данному випадку - вкрутила лампочку - але аж ніяк не надавати телефонні номери приймальні голови - бо той секретар, що відповідає на дзвінки - лише секретар, а не довідкова служба.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Запитання до міської влади.
« Прочитано #276 : 24 Грудня 2009, 01:06:32 »

А справді, хто може реально порадити як вірно чинити у данному випадку?
 Я завтра це питання спробую прояснити  у директора міськсвітло. Там світив не світильник міськсвітла, ламп у них таких не має. Ящо я договорюсь за вишку лампи мабудь з мене. Дам знати. :agree
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #277 : 24 Грудня 2009, 01:11:55 »

спасибі за реальну відповідь, бо в мене давно б назріло аналогічне питання, як би над дверима у під"їзд не світив би ліхтар
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #278 : 24 Грудня 2009, 08:38:44 »

Там світив не світильник міськсвітла, ламп у них таких не має.
Я не про той світильник з довгою лампою денного світла, що висить на стіні сусіднього будинку, а про банальний бетонний стовп якраз навпроти підїзду. Хоча, чим світла більше, тим краще. :)

як би над дверима у під"їзд не світив би ліхтар
Такого щастя у нас також нема. Просто над входом у наш підїзд взагалі поламаний патрон. Я пробував закрутити свій патрон і лампочку, але даремно, бо там, мабуть, проблеми з проводкою. :(
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #279 : 24 Грудня 2009, 09:47:40 »

то Ви стверджуєте - що то ПРЯМИЙ до міського голови - то говорете, що відповість секретар чи черговий.
А на мою думку то є прямий номер до секретаря але не до голови.    - де там мій улюблений смайл
Для незбувшихся юристів поясню - міський голова має закріплений номер телефону і має секретарку в приймальній. Голова може сам зняти слухавку, але як правило це робить секретарка. Бо це її справа відповісти людині коли поремонтують порив води чи вислухати і зареєструвати скаргу на бродячих псів. У неробочий час - це єдиний номер телефону, біля котрого чергує людина. Якщо ви подзвоните в робочий час і будете наполягати - вас переключать і відповість міський голова.
У міській владі є багато служб. Крім того, є багато комунальних підприємств. І ще більше - телефонних номерів. Телефони деяких служб і навіть мобільні керівників я наводив в цій темі вище. Оскільки я не маю можливості передруковувати абсолютно весь довідник міських служб на кожній сторінці теми, пропоную наступні варіанти:
1. Востаннє даю основний номер міської влади (що і у довіднику стоїть першим) - 60019.
2. Кого він не влаштовує - набираємо довідку і шукаємо самі.
Відповідь від: 24 Грудня 2009, 09:44:36
Коли то треба звертатися у міськсвітло.

Маючи бажання відповісти на питання судді, Ігору_О слід було пояснити яким чином звернутися у відповідну організацію,
Яким чином звернутися.... Ротом!  :=)
Відповідь від: 24 Грудня 2009, 09:46:53
але аж ніяк не надавати телефонні номери приймальні голови - бо той секретар, що відповідає на дзвінки - лише секретар, а не довідкова служба.
А я, значить, довідкова......
Записаний