Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311296 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #200 : 31 Жовтня 2009, 23:03:38 »

Невже ви, земляки , які чи не кожного дня дивитесь нам в очі поставите нас перед вибором - помирати від епідемії , чи від голоду?
Кого Вас? І які земляки ставлять Вас перед вибором? І перед яким? Причому тут взагалі земляки, якщо іде загроза життю шановний пане Петро вашим землякам....
У Львові 60 тисяч хворих, це про щось говорить... То ми повинні ховати очі чому- - ми що не так само маємо роботу як Ви іне так само як Ви не маємо грошей...

 
Чи прирівнюєте базарників до себе , мовляв, є запаси.
Я не зрозуміла тут...  Хто до кого і з ким себе порівнював, і вибачте, що Ви вчепились до того "базарників" причому тут одне до другого....
То був мій коментар шановний Петро лише на слова пані з якою я спілкувалась...
Вона говорила, що немає інших ані дохходів ані якихось збережень, тобто не відкладала грошей а заробляє зара і сьогодні на сьогодні.
Я не сперечалась з нею і ніз ким крім себе не порівнювала, бо часто сама потрапляю в такі ситуації...
Ви були не уважний і не розумію чому Ви співставляєте ваших земляків - собі, Ви не одними дорогами ходите? Вони Вас ставлять перед вибором? Яким?
Вони Вас заставляють закрити базар на якому Ви працюєте, чи що? Це наказ держави...
У країні надзвичайний стан, епідемія, заггроза... Причому тут будь-хто з земляків?
Щодо того:
Тому потерпіти  бодай три дні діти не можуть голодні, хіба ви , шановна Tandylight позичите, але в багатьох уже багато боргів ,тому повертати будуть не швидко.
то вважаю то взагалі некоректно пане Петро... В мене склалось враження, що я когось образила? Якщо так, вкажіть де саме?
Бо звертаючись до мене з натяком - мовляв "Їй легко говорити" вважаю Ви несправедливі. щодо позичити? То ні - я не позичу, не маю зараз такої можливості, але я б обовязково знаходжу вихід у таких ситуаціях і звертаюсь до близьких людей таких як мама, тато, брат, сестра, подруга, колега по роботі з проханням позичити мені.. І я так роблю... І коли у них скрутне становище і вони не дай Боже опиняються перед вибором чи піти на роботу( базар, офіс, чи будь куди) чи залишитись з хворою дитиною вдома і не розносити захворювання чи не приносити його в дім,  то я радо їм допомагаю, коли маю таку можливість... Бо ніколи не стоїть питання чи йти на роботу ( у ващшому випадку то базар) чи рятувати свою чи чужу дитину, або нести небезпеку в сімю.....
І давайте не глобалізувати нормальну в данному випадку - ситуацію... Є загроза, для того щоб її уникнути лікарі і держава - Кабмін, Президент, Мінздоров'я зобовязали вжити заходів для того щоб її мінімізувати, тому не потрібно итут патетики, що Вас ставлять перед вибором помирати з голоду чи від епідемії, бо навіть без грошей в кишені з голоду Ви не помрете і навпаки навіть з повними кишеннями - можете померти...
Тому врешті решт давайте не будемо лукавити і залишаю своє запитання в силі? Я Вас чимось образила чи принизила? Як ні то вважатиму ваше звернення особисто до мене з майже звинуваченням в тому що у Вас немає, а умене на вашу думку є і тому я так легковажно про щось говорю  мяко кажучи некоректним....
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2009, 23:09:01 від Tandylight »
Записаний

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Запитання до міської влади.
« Прочитано #201 : 31 Жовтня 2009, 23:50:10 »

ми що не так само маємо роботу як Ви іне так само як Ви не маємо грошей...
  так не ідіть на роботу, ви ж по дорозі можете заразитися, заразити потім своїх рідних.....ви маєте повне право взяти відпустку..............................
немає інших ані дохходів ані якихось збережень, тобто не відкладала грошей а заробляє зара і сьогодні на сьогодні.
    я не сказала, що я повна ідіотка,яка живе сьогоднішним днем,просто збереження свої зняти не можу,завдяки нашим рідним банкам і нашій державі,яка піклується про нас......а чому залишилася без грошей.....просто простішого,товар без грошей не дають,прийшлося заплатити,ніхто ж не розрахував на  епідемію і закриття ТІЛЬКИ ринків,церкву закриють на день-священник,повірте,страшно не збідніє..
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #202 : 31 Жовтня 2009, 23:55:47 »

так не ідіть на роботу, ви ж по дорозі можете заразитися, заразити потім своїх рідних.....ви маєте повне право взяти відпустку..............................
А я і не іду  :unknow
я не сказала, що я повна ідіотка,яка живе сьогоднішним днем,просто збереження свої зняти не можу,завдяки нашим рідним банкам і нашій державі,
Вибачте, то я себе мала на увазі  -хоч не вважаю ідіоткою ні себе - ні Вас, просто завдяки нашій рідній державі а може й вона і не винна -  не можу відкласти, бо вистачає лише на сьогодні :-[ - але то мої проблеми  ;) :bouquet:
Тримайтеся :frend
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #203 : 01 Листопада 2009, 07:53:43 »

Прошу не ображати мене!
І не думав. Ви добре знаєте, нащо і чому написали слово "Президент". І я знаю. Але, якщо образив - вибачте!

Рішення уряду, яке підтримав Президент.
І Юрко. Чому себе забули?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #204 : 01 Листопада 2009, 17:09:43 »

наша тема, що мала мати вигляд питання-відповідь - читайте вгорі, переросла у базар.  ох уже ті базарники... та і небазариники також ;)
раз усі базарять, то я собі теж...
 взагалі у цій ситуації я на стороні базарників. хоч не думаю, що у закритті базарів був якийсь умисел. просто стереотип - базар-інфекція. тільки не врахували, що інфекція передається через повітря і базар нічим не  гіршій в цій ситуації ніж супермаркет, де також велике скупчення людей, та ще й у закритому приміщенні. одним словом, перше роблять, а потім думають.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Запитання до міської влади.
« Прочитано #205 : 01 Листопада 2009, 17:15:41 »

просто ринок мабуть легше закрити. А універсами нічим не відрізняються. Кажуть в Калуші людей на вулицях мало і більшість ходять з повязках на обличчі?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #206 : 01 Листопада 2009, 17:22:14 »

а що найприкольніше, деякі водії їдуть у влісних авто самі і в повязках.  :-D
ото перестраховуються.  :fool
особисто я мабуть несвідомий, бо ходжу і тим більше їзджу без намордника.  :-[
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 17:19:16
просто ринок мабуть легше закрити
от от. і видно результат зразу, тобто дію. наша влада не сидить, склавши руки, а діє.  :-D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Запитання до міської влади.
« Прочитано #207 : 01 Листопада 2009, 17:35:34 »

Є така притча-каже Бог до Смерті-для чого ти 5 тисяч людей чумою покосила?На те відповіла смерть-2 тисячі я забрала, це правда....а решта вмерла від страху....Не знаю, я з 16 років пропрацювала медсестрою,всяке перебачила...та зараз тільки багато говорять і толком нічого не роблять, якщо така паніка і дійсно все так серйозно,дії мають бути такі-суворий карантин, закривають все і всіх, де скупчення людей(кожен про свої вівці, а я далі за муніципальний ринок.....)і спокійненько видають на вулиці маски людям,вони ж копійки на закупці....не думаю, що дешевше обходяться передвиборні агітки, що роздають по дорогах підлітки....
Відповідь від: 01 Листопада 2009, 17:29:36
Кажуть в Калуші людей на вулицях мало і більшість ходять з повязках на обличчі?!
людей у суботу було багато на вулиці,звичайно не в такій кількості, як раніше.Ходять в масках хірургічних,що на вулиці і де нема скупчення людей, не обов"язково...заходячи в ті ж самі магазини, аптеки, мікроавтобуси потрібно одягти маску,але якщо маска міняється як максимум через три години після використання, інакше це втрачає всякий сенс...маска стає тоді не захистом, а тим же вірусом на твоєму носі....Можна спокійно гуляти з дітьми в скверах ,в парку...просто на вулиці, де немає багато людей..
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #208 : 01 Листопада 2009, 17:43:52 »

Особисто бачив сьогодні, як водій, молодий чоловік їхав у машині сам у масці, зупинився, вийшов, зняв маску і зайшов у магазин  :o :o :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Запитання до міської влади.
« Прочитано #209 : 02 Листопада 2009, 14:09:03 »

Сьогодні 02.11.09 після 20.00 буде прямий ефір на каналі КМТ з нашим .мером.
Тема "Надзвичайна ситуація у м.Калуші".
Передбачається формат передачі - "запитання-відповідь", в т.ч. на телефонні дзвінки.
Як буде направду - все залежить від бажання "Його величності".

Телефон прямого ефіру - 66040.

При бажанні публікуйте запитання тут або направляйте мені на e-mail: vitaliy.krokhta@gmail.com .
Я зобов'язуюсь йому передати.
Але: обов'язково вкажіть Ваші зворотні дані, щоб він Вам відповів поза межами ефіру (якщо буде мати бажання).
Записаний
Свій до свого по своє

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #210 : 02 Листопада 2009, 14:14:34 »

 Тьху-тьху! :P :PПосипте маком доріжку до КМТ. =)) =)) =))
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #211 : 02 Листопада 2009, 15:52:27 »

Підніміть перед мером питання фінансування з місцевого бюджету комунальних медичних закладів. В час епідемії "свинячого" грипу це, гадаю, найактуальніше питання.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #212 : 02 Листопада 2009, 16:33:43 »

Підніміть перед мером питання фінансування з місцевого бюджету комунальних медичних закладів. В час епідемії "свинячого" грипу це, гадаю, найактуальніше питання.
Вони пишуть, що питання( конкретні), мають ставити люди, вони лише озвучуватимуть..
Тобто ти маєш від свого імені, з своїми даними, задати конкретне питання, що тебе цікавить? ;)

Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
Запитання до міської влади.
« Прочитано #213 : 02 Листопада 2009, 16:38:24 »

Підніміть перед мером питання фінансування з місцевого бюджету комунальних медичних закладів. В час епідемії "свинячого" грипу це, гадаю, найактуальніше питання.
А мер тута при чому?
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Запитання до міської влади.
« Прочитано #214 : 02 Листопада 2009, 17:07:47 »

Та як при чому? З _місцевого бюджету_, _комунальних_ медичних закладів...
.Мер - керівник розпорядника коштів місцевого бюджету, він підписує платіжки, якими направляються кошти на ті чи інші програми, які фінансуються з місцевого бюджету.
По аналогії, є програма дотування КМТ, але .мер не підписує платежі. Тому КМТ не отримує дотації...
Так само є програми щодо фінансування комунальних медичних установ...
Записаний
Свій до свого по своє

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #215 : 02 Листопада 2009, 17:59:08 »

Мені, наприклад, цікаво. коли буде закінчено будівництво дороги на Хіміків.

І що значить зворотні дані? домашню адресу? мер приїде особисто відповісти? може і на форум мені відповісти, я тільки буду радий.  :-D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #216 : 02 Листопада 2009, 18:08:53 »

може і на форум мені відповісти, я тільки буду радий.
А може він не в курсі про форум.  ;)  :unknow
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Запитання до міської влади.
« Прочитано #217 : 02 Листопада 2009, 18:15:51 »

Мабуть, після сьогоднішнього засідання міськвиконкому він уже в курсі. На засіданні наголосили, що на калуському форумі були опубліковані чутки, які поширились містом, а саме: кроплення міста з повітря, відключення води, смерть Богдана Кучми і т.п.
Ми під час його виступу сьогодні постараємось наголосити, що владі потрібно частіше з'являтись у Всесвітній мережі (в т.ч. на нашому форумі), щоб в онлайні знімати всі гострі питання.
Записаний
Свій до свого по своє

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #218 : 02 Листопада 2009, 18:19:18 »

форумі були опубліковані чутки, які поширились містом, а саме: кроплення міста з повітря, відключення води, смерть Богдана Когута і т.п.
От знайшли крайніх.  :o  :=) Цікаво. Всі ці чутки я чула ще до обговорення їх на форумі, так, що тут навпаки їх спростували.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Запитання до міської влади.
« Прочитано #219 : 02 Листопада 2009, 18:29:28 »

Підсумовую. Надійшли на 18:20 такі запитання:
1. Фінансування з місцевого бюджету комунальних медичних закладів.
2. Карантин міських ринків. Питання компенсації за вимушений прогул в оплаті за оренду та патенти.
3. Будівництво вул.Хіміків.
Відповідь від: 02 Листопада 2009, 18:21:05
До речі, наш форумець Ігор_О на виконкомі поставив питання щодо оплати працівників ринку за оренду. Відповідь: це буде вирішено у робочому порядку.
Записаний
Свій до свого по своє