Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311355 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #180 : 15 Жовтня 2009, 22:12:59 »

й накінець - голови.
І шо? Невже без ефекту?  :)
Записаний

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Запитання до міської влади.
« Прочитано #181 : 30 Жовтня 2009, 22:58:09 »

Мене цікавить таке питання.....введений карантин на ринках і в тому числі на муніципальному ринку біля магазину Сахара,якщо це,як нам повідомили,терміном на три тижні ,то чи зменшать орендну плату за цей місяць?Наскільки я розумію ,це форс-мажорні обставини і мала б бути якась компенсація за вимушені канікули....І ще питання,це питання навіть не до влади,а просто крик відчаю.....як я маю за ці три тижні прожити з двома дітьми,коли закрили єдине джерело мого прибутку????
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #182 : 30 Жовтня 2009, 23:08:54 »

як я маю за ці три тижні прожити з двома дітьми,коли закрили єдине джерело мого прибутку????
Але якщо Ви захворієте і діти, бо повз Вас будуть проходити сотні людей серед яких будуть і ті,  що можуть Вас заразити?
А наступного дня - Ви будете стояти і розносити вірус сотням людей які будуть проходити повз Вас і серед них можуть бути здорові....
Може три тижні, (навіть без грошей - які може хтось позичить - таке буває) - це не так страшно - як ризик заразитися смертельною хворобою...і заразити близьких і не дуже близьких Вам людей? :duvno :unknow
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #183 : 30 Жовтня 2009, 23:16:21 »

 Всього три тижні без прибутку?Ну батенька,песиміст ви однако,лібо панікьор.Попробуйте на три тижні влаштуватись на калуське міське телебачення-вони працюють навіть в екстренному режимі.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #184 : 30 Жовтня 2009, 23:19:10 »

Теж мені - заспокоїв  :o
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #185 : 30 Жовтня 2009, 23:34:16 »

Армані хоч і жартував, але разом із Тенділайт висловилися правильно. Неспівмірні 3 місяці без прибутку і здоров'я чи навіть життя.
Про зменшення орендної плати потрібно говорити і добитися його навіть у судовому порядку, якщо таке передбачене договором.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Запитання до міської влади.
« Прочитано #186 : 31 Жовтня 2009, 00:00:53 »

Добре, я все розумію...хай я,як самий шалений розповсюджувач грипу буду сидіти дома,але згідна сидіти при умові  "і сам не гам і другому не дам" .Я даю заздалегідь гарантію, що великі супермаркети,( при тому, що там закрите, непровітрюване приміщення і велике скупчення тих же людей,що побіжать з ринку туди на  закупівлю продуктів.)....яїх точно не закриють. І все вийде,як завжди-бідний збіднішає, а багатий на цьому збагатіє....я не права???
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 23:53:47
ARMANI
А наступного дня - Ви будете стояти і розносити вірус сотням людей які будуть проходити повз Вас і серед них можуть бути здорові...
Ви будете сміятися,але я грипом заразилася в аптеці.....елементарно,в масці, з оксоліновою маззю.....коли не в базарний день вистояла велику чергу за тими ж проклятущими масками для наших же продавців....і, власне,у закритому приміщенні.
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 23:58:42
Попробуйте на три тижні влаштуватись на калуське міське телебачення-вони працюють навіть в екстренному режимі.
цікаво...чи ви б не панікували , хворий грипом, діти і остання двадцятка в кишені....я б з вас сама потіщилася...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #187 : 31 Жовтня 2009, 00:01:10 »

То вам із своєї пісочниці так виглядає. Повірте, що є і інші погляди. І навіть, якщо не брати до уваги мене, у якого алергія на базар і я без необхідності туди ніколи не піду, то подивіться на то з іншого боку. У супермаркеті все, що сає бути у холодильнику - там і є. Всі продавці у масках. Самих продавців менше ніж на базарі (в середньому, якщо брати по кількості видів товарів).
Непровітрюване приміщення то не у супермаркеті а у м'ясному павільйоні у центрі. Всі великі супермаркети мають кондиціювання повітря.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #188 : 31 Жовтня 2009, 00:11:01 »

Всі великі супермаркети мають кондиціювання повітря.
Вчора чула по телевізору що кондиціонери то якраз зло. Бо можуть рознести заразу по всьому приміщенні. Йшлося про кондиціонери в автобусі, розказував якийсь львівський чиновник. Мабуть так і для приміщень.  :unknow Можливо я помиляюсь  :fool, але таке почула.

А що до грошей, то у всіх різна ситуація. І три тижні без роботи для людини без "тилів", заощаджень іт.д. та з дітьми не так і просто.  :(
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #189 : 31 Жовтня 2009, 00:16:12 »

цікаво...чи ви б не панікували , хворий грипом, діти і остання двадцятка в кишені....я б з вас сама потіщилася...
Ну щодо цього то Ви не перша, хто опиняється в такій ситуації я позичала, а потім повертала...то дуже принизливо - я згідна, але йдеться про те, що то тимчасово,
звичайно що хотілобся аби був запас, але усяке трапляється і  якщо по суті то в цьому випадку я б з двох зол вибирала б менше...
А ARMANI взагалі наскільки я зрозуміла пише про ТБ на якому люди не 3 тижні, а вже рік  без зарплати...
То звичайно не аргумент до Вас воно не відноситься, але певне він це говори до того, що такі ситуації трапляються і Ви не одинока...
Записаний

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Запитання до міської влади.
« Прочитано #190 : 31 Жовтня 2009, 00:20:22 »

То вам із своєї пісочниці так виглядає
я не знаю, хто в якій пісочниці сидить....мене в ту пісочницю загнали обставини....в ту ж пісочницю заганяються такі як я,,люди, які попали під скорочення,пенсіонери і т.д і т.п.Ту "пісочницю " створено завдяки нам, підприємцям,нашим заявам і міській раді....Ми працюємо легально,з усіма дозволами...а якщо у вас алергія на ринок-не ходіть,на кожен товар- свій покупець.А на рахунок супермаркетів....там теж бувають і протерміновані товари,і не дуже свіжі...Я не проти великих супермаркетів,просто там збагачується одна людина,а на ринку виживають сотні загнаних в кут...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #191 : 31 Жовтня 2009, 00:39:31 »

Юрко певне не ринок мав на увазі, а те що потрідбно деколи підчинятися правилам...
Якщо Вам би не хотілось втрачати гроші, а комусь не хотілось йти у супермаркет і теж втрачати гроші і вони  будуть продовжувати під час епідемії нехтувати безпекою, то ради Бога.... Боятись за себе чи не боятись то їхня справа, але  тоді коли це не стосується інших....
говориться, що ринок чи супермаркет чи будь що ( де велике скупчення людей) це загроза поширення вірусу
І вибачте є треті сторони - ваші сусіди, друзі, діти, друзі дітей - до яких може прийти в хату вірус з місць де велике скупчення людей...
Просто через три тижні коли загроза мине Ви зможете думати про дітей і  про гроші але ж в тому то й річ, що зараз є випадки, коли трапляється по іншому...
Адже ніколи у нас не було вірусів, що призводять до смерті...
Тому з цієї пісочниці... не хотілобся щоб ця небезпека була ще більшою, через тісніший контакт людей яких зазвичай більше на ринках супермаркетах і т.п.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #192 : 31 Жовтня 2009, 07:50:51 »

введений карантин на ринках і в тому числі на муніципальному ринку біля магазину Сахара,якщо це,як нам повідомили,терміном на три тижні
Ринки закрили на три дні. Максимум - тиждень.

то чи зменшать орендну плату за цей місяць?Наскільки я розумію ,це форс-мажорні обставини і мала б бути якась компенсація за вимушені канікули....
Впевнений, що зменшать. Якщо ні - напишете сюди мені.

І ще питання,це питання навіть не до влади,а просто крик відчаю.....як я маю за ці три тижні прожити з двома дітьми,коли закрили єдине джерело мого прибутку????
Я Вас розумію. Але те, що зараз відбувається, епідемія ця - такого ще не було. Ця біда кожному створила якісь проблеми: хтось нервується від маски, хтось мав плани кудись їхати... До мене син мав приїхати на вихідні..., а сам я збирався до Києва у важливій справі... тепер все відмінилося... це не так страшно, але неприємно...
Хтось сьогодні шлюб має брати, кафе замовив і гостей закликав.... І що? ЗАГС закрили, ресторани теж... Люди серйозно страждають, і матеріально, і морально...
Хтось, як Ви, залишиться без джерела доходу на якийсь час... Ну що робити? Я впевнений, що це не на три тижні. Та й торгів у ці дні на ринку майже не буде - Ви вийдете, оренду заплатите і не наторгуєте нічого, може бути й так. Адже людей на вулицях серйозно поменшало!
Бачите, у кожного сврої проблеми, більші чи менші... Але чи можна їх порівняти з горем чоловіка, який позавчора реєстрував у РАГСі смерть дружини і ненародженої дитини?... Давайте якось переживемо це і залишимось живими!

Щодо ринку і його працівників взагалі... Ходити чи не ходити на базар, на футбол, в сауну, по гриби і т.д. - справа вибору кожного. Але не треба ображати людей, які там працюють. Це - дуже важкий кусок хліба. Кажу з власного життєвого досвіду - я теж "стояв на базарі", дуже давно, коли гамати сім'ї не було що.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #193 : 31 Жовтня 2009, 10:13:38 »

Я нікого не ображав, і якщо хтось мене неправильно зрозумів, то прошу вибачення! Я спеціально написав про своє упереджене ставлення якраз для об'єктивності. Щоб не виникало враження, що я завжди ходжу на базар, а зараз ратую за супермаркети. І про алергію то не перебільшення і не алегорія. Я коли там побуду більше 10-20 хв. починаю пчихати  і голова болить. Може від запахів спецій, риби , чи ще від чогось але так є. Будьте об'єктивними і читайте уважно, пліз.
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 10:10:13
Тепер про кондиціонери. Вони (переважно) підсушують , а інколи навіть іонізують (якщо дорогі) повітря яке продувають. В якщо не уявляти ситуацію, коли хтось навмисно чи ненароком буде чхати на те, місце звідки кондиціонер забирає повітря (що доволі важко зробити бо ті місця на стелі), то виходить, що звичайний вітерець на вулиці набагато небезпечніший.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Запитання до міської влади.
« Прочитано #194 : 31 Жовтня 2009, 14:42:08 »

Як я і думала, так і вийшло....біля закритого ринку виник стихійний ринок,жінки з землі продають продукти,купа людей зібралося...."Терези " переповнені ,в "Фуршеті" аврал!!!Там же велике скупчення людей,можливо багато інфікованих смертельним вірусом....Чому не закрили такі великі магазини,чи їх неможливо закрити тому,що ніхто вам цього не дозволить?І цікаво,чиє це було рішення,про закриття ринків?Плювати уже на кілька днів вимушених канікулів,просто ще раз переконуюсь,що справедливості ніколи не було і не буде.Та хай так уже і буде,я я всеодно не в силі щось змінити.....
Відповідь від: 31 Жовтня 2009, 14:37:51
звичайний вітерець на вулиці набагато небезпечніший.
  з цього робимо висновок-будемо тепер жити в супермаркетах, де повітря,як в Альпах....саме безпечне,але ще питання,як безпечно попасти в цей супермаркет?????Користуйтеся послугами радіо-таксі!!!!Там теж хороше здорове повітря!!!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #195 : 31 Жовтня 2009, 16:50:31 »

І цікаво,чиє це було рішення,про закриття ринків?
Кабінету міністрів України.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #196 : 31 Жовтня 2009, 17:42:28 »

І Президента України.
Який сьогодні на нараді у Львові закликав керівників оптового ринку, що у Хмельницькому закрити ринок бодай на тиждень.
Всі інші менші то само собою зрозуміло.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #197 : 31 Жовтня 2009, 19:34:38 »

Який сьогодні на нараді у Львові
Дивним чином в трьох областях усі місцеві керівники стали пророками і ще вчора виконали заклик Президента, який він озвучив сьогодні... Юра, у Вас вже температура? Хвилююсь за Вас...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #198 : 31 Жовтня 2009, 19:41:20 »

Рішення уряду, яке підтримав Президент.

Прошу не ображати мене!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Запитання до міської влади.
« Прочитано #199 : 31 Жовтня 2009, 19:42:50 »

Президент України подав в свій час кандидатуру Януковича на прем'єра. Президент під час економічної кризи та зубожіння "свого" народу побудував пам'ятник жертвам голодомору. Отож власного голодомору він не помічає. Невже ви, земляки , які чи не кожного дня дивитесь нам в очі поставите нас перед вибором - помирати від епідемії , чи від голоду? Чи прирівнюєте базарників до себе , мовляв, є запаси. Політика наших дорогих Кабінету Міністрів та Президента призвела до того , що у декого вже немає резервів. Тому потерпіти  бодай три дні діти не можуть голодні, хіба ви , шановна Tandylight позичите, але в багатьох уже багато боргів ,тому повертати будуть не швидко.
  Чи не здається вам , що всі ці заходи половинчаті ? Та й справді який карантин коли люди скуповують мох і болото , хворі вперемішку із здоровими в аптеках ,маркетах ,крамничках таких навіть як "ШАРА" . З масок у продавців , за цілий день , тече явно не дистильована вода. Одним словом - МАСКИ-ШОУ!
Тут я особисто прослідковую одну тенденцію. Використовуючи епідемію грипу, природній страх людей перед загрозою хвороби рідних і близьких, через мережу маркетів , аптек , баз ( де , до речі , теж немає іонізації) набити карман і щоб жодна копійочка не пропала, бо ті вже базарники...
І взагалі від голоду в нас ще ніхто не помирав , як і до недавна від свинячого грипу , а помре - приймем заходи та так , що більше ніхто не захоче помирати . Чи не так?
Записаний