Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311428 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Запитання до міської влади.
« Прочитано #460 : 14 Червня 2014, 18:00:33 »

хах))) а де ви бачили квасні палатки .. тай ніхто не дасть ніякого обладнання під сам квас... хоча їх то хвилює мало
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #461 : 22 Червня 2014, 08:21:46 »

Які соціальні виплати?! Розсмішили. Де вони в нас є? Не чула про таке. Приклад, наша шановна місцева корумпована біржа праці. Слів нема. Одні емоції. Вкотре кажу, що прокуратура за вами всіма плаче. І то дуже багато роботи має бути. Може, колись руки дійдуть. Звільнити всіх до останнього. Приклад, людина прийшла стати на біржу. Жінка за 50. Стан здоров,я поганий. Не може отримати групу(3) вже багато років через нестачу грошей на хабар. В нас групи дають тільки за гроші. До 2000баксів беруть зараз). То жіночка працювати не може по стану здоров,я - виключно на легких роботах - продавець(з нормальним графіком, сидяча робота), сторож, якесь недовге прибирання....Та що завгодно. Її не тільки на біржу не поклали, але й нахамили. Жінка дурно збирала ті довідки. Їй в перший же день “спеціаліст” дала дві вакансії- “Гостинний дім” (де кидають на гроші і вічно недостачі вішають) та роботу прибиральниці в школі №3(Відра тягати жінка не в стані. Просто може підняти відерко не важче 3-4 літрів. По сходах ходити не може, бо задихається)....Послали її. Висновок- навік всіх чиновників. Ви- найбільше зло в цій системі.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Запитання до міської влади.
« Прочитано #462 : 22 Червня 2014, 10:38:00 »

По відгуках знайомих про біржу повністю з Вами згідний.Сам я там стояв один раз ,але недовго.Бо знайшов собі роботу без біржі.Тому як там з виплатами не знаю,не довелось їх отримувати. Але люди розповідають,що для блатних і приблатньонних вони є,а для простолюдинів того добитися дуже важко.До речі питання до всіх ,комусь біржа допомогла з роботою???без блату.?
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #463 : 22 Червня 2014, 13:51:15 »

Але люди розповідають,що для блатних і приблатньонних вони є,а для простолюдинів того добитися дуже важко.
Там просто ціла корупційна система діє- підприємці й свої все отримують. Можу про то дуже багато писати. Ясно що піду далі в цій темі і злию комусь інфу з київських друзів. Матеріал є. Свідки також. поки тих гадів не посадять, ніч не буде. :) :D
Відповідь від: 22 Червня 2014, 13:48:06
Просто дістала наша камлуська загребуща бидлота. Я ніколи не роблю нічого просто так. Завжди камери, диктофон і т.д. зі мною. Все фіксую. :)
Відповідь від: 22 Червня 2014, 13:49:04
Я не збираюсь казати на даний момент скільки кримінальних справ було відкрито за ці роки з моєю участі, але кожна справа йде через київ і всі матеріали там :)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Запитання до міської влади.
« Прочитано #464 : 22 Червня 2014, 14:08:30 »

Цитувати (вибране)
Я не збираюсь казати на даний момент скільки кримінальних справ було відкрито за ці роки з моєю участі, але кожна справа йде через київ і всі матеріали там
молодець :good ще б хоча б 10% населення були б такі як ти, корупцію б подолали за рік :)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #465 : 22 Червня 2014, 20:43:40 »

Я теж була на бiржi не дуже довго i скiльки платили тодi не памятаю  :-[ але платили точно, регулярно... На роботу теж влаштувалась без iх допомоги.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Запитання до міської влади.
« Прочитано #466 : 22 Червня 2014, 22:03:02 »

Цитувати (вибране)
Я теж була на бiржi не дуже довго i скiльки платили тодi не памятаю  Стидно але платили точно, регулярно... На роботу теж влаштувалась без iх допомоги.
я ходив пів року і принципово нічого не платив
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #467 : 22 Червня 2014, 22:36:27 »

 :D :D :D :good
я ходив пів року і принципово нічого не платив

Відповідь від: 22 Червня 2014, 22:32:26
Впринципі, я не знаю випадків, коли біржа влаштовує на нормальну роботу. Є факти, коли прямо там фахівці кажуть про певні посади, котрі вже зайняті, хоч в усіх джерелах вони вільні-газетах, стендах, на ярмарках подавались. То виходить так, що людей обманюють і маніпулюють ними. Позерські роблять заходи для преси. Знімають замовні проплачені брехливі сюжети...... :ganba :moskali :agree одним словом мрак. Я тих даних маю за багато років. І документи й свідчення людей....але то все просто марна праця. Бо суди куплені. Прокуратури не існує й ніколи не існувало. ..................
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #468 : 22 Червня 2014, 22:40:13 »

 :D я не мала на увазi, що я платила! ))
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Запитання до міської влади.
« Прочитано #469 : 06 Липня 2014, 23:37:47 »

Їхав по дорозі в Лікарню і о чудо зробили кусок дороги біля кахелини... І о чудо, ще не пройшло і місяця, а там вже є ями. Пане Ігор (так як тут більше нема нажаль представників нашої влади) хто має відповідати? Чому наші гроші так бездарно тратяться і хто має це контролювати?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #470 : 07 Липня 2014, 12:06:58 »

хто має відповідати?
Має відповідати той, хто приймав роботи. В даному випадку, замовником робіт і розпорядником коштів було або управління капітального будівництва (скоріш за все) або УЖКГ (малоімовірно). Тобто, є конкретна структура, чиновник якої замовив роботи (послуги) у сторонньої фірми за НАШІ кошти. Йому і відповідати.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Запитання до міської влади.
« Прочитано #471 : 07 Липня 2014, 13:57:01 »

Цитувати (вибране)
Йому і відповідати.
і хто його має притягнути до відповідальності?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #472 : 07 Липня 2014, 14:16:15 »

і хто його має притягнути до відповідальності?
В першу чергу це мало би зацікавити міського голову. А потім - КРУ і прокуратуру.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Запитання до міської влади.
« Прочитано #473 : 07 Липня 2014, 15:35:10 »

Цитувати (вибране)
В першу чергу це мало би зацікавити міського голову. А потім - КРУ і прокуратуру.
ну то принагоді перекажіть :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #474 : 07 Липня 2014, 16:09:38 »

ну то принагоді перекажіть
 ;)
Записаний

Romanna

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    23 Грудня 2014, 12:58:15

    Звідки: Лесі Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #475 : 21 Липня 2014, 22:41:57 »

Боброго дня .З великим проханням та з запитанням звертаюсь  від імені власників квартир дудинку 102- що по проспекту Л. Українки!  Який знаходится в самому центрі міста біля ріки СІВКА!!!!!!!!!  Прошу пояснити!!!!  Оскільки жильці мають домові книжки на руках---значить будинок зданий в експлуатацію!(забудовник Хемич Ї).До так званого ЕЛІТНОГО будинку- немає ні підходу ні підїзду!   Яким чином можлива така фантастика????А забудовник стверджує що дорогу він робити не повинен!!!!!!!!!  так як це не його територія!!!!!Рядом два закинуті давно  будівництва які навіть не обгороджені і там граются діти!!!! ЖАХ!!!!!!!! А ще тепер там живуть багато багато чи то змій....чи то вужів!!!Отаке!!!!!!!!ЗАПИТАННЯ!!!!!!!!   Хто повинен і коли....................зробити елементарний підхід та підїзд до такого ЕЛІТНОГО   будинку??????????????  Дякую!!!!!!!!!!!!1
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #476 : 10 Вересня 2014, 10:36:53 »

Ця стаття підходить відразу і до теми про рагулізм, і до криміналу і до багатьох інших.
http://kalush.info/page/hto-krishuye-nichni-magazini-u-kalushi
На жаль у Калуші крім магазинів є ще і ігрові, притони, прийом кришок люків у брухт, руїни посеред міста і багато-багато іншого!

Наближаються вибори. Кожен повинен зробити собі уявний папірець, поділений вертикальною лінією, де ліворуч будуть "Здобутки", а праворуч "Провали".
І по такому папірцю провести всіх, хто вже пробували зробити з "міста" місто. А тих хто ще не пробував просіяти на ситі корупції і відвертого криміналу та злодійства. Щоб не вийшло так, що ви добре знаєте у якій ДОМИНІ живе ця людина і принаймні здогадуєтеся звідки взялися гроші на зведення тієї домини і ТУПО ЯК БАРАН йдете на вибори і голосуєте за ту людину з думкою "Він вже накрався і тому більше не буде".
Ми вже понад 20 років таких обирали!
Може вже нарешті досить???
Відповідь від: 10 Вересня 2014, 10:27:58
Запитання звучало "Хто кришує круглодобові магазини у Калуші"  ;)

Стаття давала часткові відповіді.

А от і продовження теми

http://kalush.info/page/u-kalushi-hotili-na-nich-zakriti-usi-kramnici-ale-ne-vijshlo
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #477 : 16 Квітня 2015, 10:56:58 »

Щоб знати кому конкретно з міської влади ставити свої незручні запитання, ось перелік обов'язків

http://kalush.info/page/sekretar-miskoyi-radi-oleksandr-cheljadin-u-kalushi-zabezpechuye-ohoronu-derzhavnoyi-tayemnici-posadovi-obovjazki
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Роксолана

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    01 Червня 2016, 23:53:10

    Звідки: Хмельницького
Запитання до міської влади.
« Прочитано #478 : 01 Березня 2016, 10:11:19 »

Через брак місця в сміттєвих контейнерах і недостатню періодичність їх вивезення з території шкіл міста Калуша :ganba, це сміття працівники шкіл спалюють біля смітників на території шкіл....  :kulturno Але влада міста або не знає про ці факти, або вдає, що все нормально - саме так і слід поводитися в європейському місті. Щодо шкоди, яка завдається повітрю і здоровю мешканців спалюванням пластику і інших шкідливих речовин, то вона не йде в порівняння із страхом впасти в немилість до влади, якщо директори шкіл стануть піднімати це питання, або в немилість до директорів шкіл, якщо рядові працівники цих шкіл будуть вимагати додаткові контейнери для сміття або збільшення частоти вивезення його. Що так і будемо дихати димами? :towall
Записаний

Роксолана

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    01 Червня 2016, 23:53:10

    Звідки: Хмельницького
Запитання до міської влади.
« Прочитано #479 : 01 Березня 2016, 10:17:49 »

 :dopovid
Записаний