Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311407 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька
Запитання до міської влади.
« Прочитано #380 : 18 Травня 2011, 13:29:07 »

такі правила! Це все законно, поки що...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #381 : 20 Травня 2011, 08:10:16 »

З руїн торгівельної школи (біля Фуршету) вже їде дах (в прямому сенсі). то якраз біля тротуару, де ходять люди з дітками.
Були статті у газетах, були навіть депутатські запити і що?..

Поки грім не гряне...

ФЕ!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Запитання до міської влади.
« Прочитано #382 : 20 Травня 2011, 08:42:57 »

Назбирав і я парочку запитань  :)

1. Хотілось би знати які перспективи у моста що по вулиці Чорновола?
2. Коли на перехресті Європейської дороги та вул. Чорновола перестануть траплятись аварії , які пов'язані з недостатньою оглядовістю зі сторони Фуршету? Сьогодні спостерігав n-не по рахунку ДТП на цьому перехресті. :drive: В даному місці необхідно встановити дорожне дзеркало.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #383 : 20 Травня 2011, 09:16:27 »

Там знаєш як? Там треба хату зносити а власники не хочуть переселятися. А дзеркало то у нас щось з розряду НЛО.  :=)

Замість дійсно трошки подумати і покласти тимчасово дзеркало, то мають відмазку, що не можуть хату знести.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Запитання до міської влади.
« Прочитано #384 : 20 Травня 2011, 10:02:31 »

Я щось так і відразу подумав що справа в хаті  :)  Вартість дзеркала складає приблизно 2000 грн. Це ніщо проти "європейської дороги"  :=)  Наразі власники відбуваються тільки пошкодженнями своїх авто. Але ж у нас як завжди , до першого (не доведи Господи) летального випадку ніхто з відповідальних не почухається!
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька
Запитання до міської влади.
« Прочитано #385 : 26 Травня 2011, 15:37:06 »

Спробую написати депутатські звернення на рахунок даних 2-х питань! :unknow
Записаний

super.bemol

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    26 Травня 2011, 23:35:48

    Звідки: kalush
Запитання до міської влади.
« Прочитано #386 : 26 Травня 2011, 20:54:01 »

 Намагалася придбати квиток до Львова на АС по вул. Пушкіна. Касирка давала шматочки паперу із вказаними місцями, тільки тому ,хто брав квитки для відрядження, вона видавала нормальні.У вартість квитка також входить і страхівка.Це є свого роду документ. Ця тітонька верещала,а також сварилася із людьми, хто намагався чесно придбати квиток, така ситуація тут спостерігається часто. У мене запитання,куди дивиться податкова чи інші компетентні служби, чому гроші крутяться мимо каси, чому це ніхто не контролює, а також, чому водії наших маршруток не видають талонів?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Запитання до міської влади.
« Прочитано #387 : 26 Травня 2011, 21:52:08 »

О, я вже також знаю яка там "цікава" касирка. Спробувала вияснити розклад руху автобусів на Львів. На що почула - все є на табло. Хотіла сфотографувати і викласти сюди. Але і так, хто їздить на Львів в курсі, що на табло АС показано лише 3 рейси  :unknow. Я спробувала вияснити більш точно. Та лише нарвалась на крик і пропозицію найняти Радіотаксі. Цю ж пропозицю вона викрикувала ВСІМ, хто її запитував чим ще можна добратись до місця призначення. Я вирішила сходити на вокзал. Дійшла до центру, але натерла ногу і повернулась. Звернулась уже не у касу2, а у першу. Там якраз якийсь чоловік також цікавився ранішньою поїздкою на Львів. І щоб ви подумали?! Виявилось, що ще є купа рейсів окрім цих зазначених на табло. І крім записаних на 6.25 і 8.30 є ще о 7.30 (мені якраз було ідеально). До речі, тією приємною рятівницею у першій касі була, на відміну від 2, молода дівчина. Напевно ще не встигла засвоїти науку наглості і нахабства старших. Невже важко відповісти на запитання пасажира? Тоді створіть додатково довідкове віконечко.
Мене також цікавить чому не видають киточків-талончиків у маршрутних бусах. То може і платити не обов"язково тоді? А тим, хто у відрядженні такі квиточки потрібні... 
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #388 : 26 Травня 2011, 22:32:12 »

 Автостанція є власністю калуського автопарку ім. Любаса. а маршрути на Львів не усі їхні, то хто ж буде вам розказувати про графіки конкурентів. Вам ще пощастило, що в іншій касі сиділа добра жіночка. )
з квитками ще простіше. Водій кине касирці пару гривень, от вона і відганаяє людей від каси.
я ту систему знав колись досить зблизька, там свої "закони", як і в інших галузях.
навряд чи міська влада здатна вирішити питання, система створювалась ще з часів радянського союзу і тепер тільки мутує.
а про податкову - розсмішли. ви ще не згадали санстанцію, пожежників і ДАІ. )
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #389 : 27 Травня 2011, 08:02:47 »

Позавчора "відремонтували" частину тротуарів по вул. Ковжуна (показуха до дня міста, бо поруч Костельна як вітрина європейського міста). Якраз біля Бонаві і навпроти біля Шарму було 2 кривих і запалих люки. той  що біля Бонаві було піднято і порівняно, а потім довкола заасфальтовано. А той що біля Шарму як був так і залишили. За всім спостерігали п. Найда, але видно ся змучили на спеці і вирішили;
"А ломіть собі голову далі..."
Чому у нас усе так???
У кращому випадку лиш на половину?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Запитання до міської влади.
« Прочитано #390 : 04 Червня 2011, 20:52:50 »

Сьогодні в будинку де я мешкаю поламався ліфт я подзвонив до дежурного і там мені розповіли,що всі заявки приймають,але нічого ремонтувати не будуть.На моє запитання чому?,почали жалітися,що вже  три місяці не отримують зарплати.В зв'язку з цим в мене запитання до нашої влади,чому люди не отримують вчасно зарплату?,чому ніхто за це не відповідає?,чому ми мешканці сплачуючи за послуги,в тому числі за ліфт змушені ходити пішки, носити дитячі візки,а люди похилого віку і хвірі змушені добре обдумувати свої виходи в "європейське місто",щоби лишній раз не займатися"альпінізмом"?До людей  які відмовляються працювати задармо в мене претензій нема.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Запитання до міської влади.
« Прочитано #391 : 13 Липня 2011, 17:15:36 »

 :dopovid
Оскільки стало зрозуміло, що на поставлені запитання в багатьох випадках відповіді ми не отримуємо, то є сенс розібратися самостійно в ситуації, попросивши у влади тексти документів.
Ми, калушани, люди грамотні і розберемось. Але чи поділиться міська влада документами?
Сьогодні мало відбутися навчання наших місцевих чиновників, в тому числі і про доступ до публічної інформації.
Запрошеним сертифікованим тренерам з цих питань виступити не дали... із формулюванням "мы и сами с усами"...  :duvno
Ну що ж... пропоную громадськості познайомитися із змістом запитів...
Перший стосується роботи спостережної комісії...


Інший стосується заяв міського голови про "попередню угоду" на грант в 140 мільйонів євро...


Щиро сподіваюся на вчасну, повну, достовірну та правдиву і вичерпну інформацію.

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Запитання до міської влади.
« Прочитано #392 : 25 Липня 2011, 09:49:49 »

Товариство, ви знаєте - міська влада справляється і вчасно дає відповіді. Принаймні мені відповідь надали.
Можуть, коли хочуть!
Може щось трохи зрушиться із мертвої точки... :unknow

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #393 : 25 Липня 2011, 09:57:23 »

Чи можна було б сформувати запит про бруківку (http://forum.kalush.info/index.php/topic,4687.msg109633.html#msg109633), чи можливо є інформація, що там все по-чесному?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #394 : 25 Липня 2011, 13:51:48 »

Товариство, ви знаєте - міська влада справляється і вчасно дає відповіді. Принаймні мені відповідь надали.
Дали копію угоди на твердому паперовому носії?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Запитання до міської влади.
« Прочитано #395 : 25 Липня 2011, 14:26:42 »

Дали копію угоди на твердому паперовому носії?
 :D напевно вибрали папір помягше
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Запитання до міської влади.
« Прочитано #396 : 25 Липня 2011, 15:31:18 »

Друзі, є і друга відповідь... правда то поки-що ніякий не грант, а протокол про наміри...
Не маю зараз при собі, але незабаром вивішу...

bodya

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2014, 18:41:01

    Звідки: калюш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #397 : 01 Листопада 2012, 11:00:27 »

Чому продовжують спалювати листя незважаючи на особисті прохання? по вулиці литвина, молодіжна? прибиральниці мотивують що нема техніки щоб забрати, а по дорозі до школи №6 що попри суд йде там поблизу смітника постійно щоденно (хтось) після прибирання палить сміття незважаючи на прохання такого не робити? є фото. Керівник місцевого жео знає проблему та не реагує.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #398 : 02 Квітня 2013, 17:29:00 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #399 : 02 Квітня 2013, 18:58:59 »

Мабуть мало бути ще питання до влади:

ДОКИ!!!! :evil :evil :evil
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.