Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 137001 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #120 : 20 Листопада 2008, 09:18:57 »

Зрадити Вітчизну можна і перебуваючи в Києві, чи Одесі, чи Львові. А можна все життя прожити в Канаді і бути справжнім патріотом.
з першим речення погоджусь, а з другим не зовсім. Так, в душі можна бути патріотом,  на ділі?
Справжній патріот повинен не тільки любити Батьківщину, а й думати про її майбутнє. А яке майбутнє у такої країни? Діти тих патріотів уже будуть на половину партіотами, а онуки?
звичайно ніхто нікого не тримає, але треба розуміти, що переслідуючи свої власні вигоди ми із своїм відїздом  забираємо з собою часточку від нашої Батьківщини. Особливо сумно, коли виїзджають кращі представники.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #121 : 20 Листопада 2008, 10:46:31 »

Ага. Повторюємося. Живу з іншою, а своїй, палко любимій у кращому випадку "аліменти" висилаю через Вестерн.

Відповідь від: 20 Листопада 2008, 10:43:41
А взагалі, нас українців якби так якось як у казці, взяти і розпорошити по цілім світі, то ми були б як цигани, тільки навпаки. Всі б на дуже поважали і навіть би нам заздрили. щось типу євреїв. А от у себе вдома, то ми робити не будем хоч нас убий.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #122 : 20 Листопада 2008, 11:56:02 »

то народ поганий що влада не може створити нормальних умов праці чи народ винен що підприємець(українець) вважає що людина може прожити за 1000 грн. вибачте мені але я не раб!!!!!!
але в мене інше питання! чому ви не згадуєте про українців в чикаго, канаді чи австралії вони не втратили своєї самобутності хоч і закордоном!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #123 : 20 Листопада 2008, 12:20:57 »

чому ви не згадуєте про українців в чикаго, канаді чи австралії вони не втратили своєї самобутності хоч і закордоном!!!
 Цікаво.Якби тим українцям зараз запропонувати умови проживання в Україні такі самі , як там де вони живуть? Якби їм дати зарплату і пенсію як в Канаді? Як ви думаєте? Повернулись би?...
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #124 : 20 Листопада 2008, 12:26:02 »

думаю так однозначно!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #125 : 20 Листопада 2008, 12:49:24 »

Правильно. Летіли, аж би сі шпортали!
 А скажи їм зараз: Ти такий патріот , чому ж ти не їдеш любити Україну сюди?
Він скаже: Тут я і мої діти живуть , а там ви існуєте.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #126 : 20 Листопада 2008, 13:05:53 »

В ліпшому випадку. А то ще й будуть нас вчити як жити (але дистанційовано, з-за океану, сюди ні-ні).
Є ще одна справа. Громадянство. Вони вже мають таке відношення до держави Україна як і будь-який інший канадець чи американець. Атому можуть собі продовжувати любити що завгодно і кого завгодно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #127 : 20 Листопада 2008, 13:18:47 »

так а мені здається що вони кращет знають українські традиції ніж ми тут!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #128 : 20 Листопада 2008, 13:22:33 »

То дуже багато дає для нашої держави!
А по друге, то лише так здається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #129 : 20 Листопада 2008, 13:29:54 »

 Нехай вибачає мені автор теми, але я не втримався від спокуси аби не змінити голосування у даній темі. Загалом, сам автор останнім часом фактично не брав участі в нашій дискусії та розвитку власної теми. ;)
  Отже, до цього часу голосування та його результати станом на 20.11.2008 року мали такий вигляд.

"Люди, не лініться зайвий раз клацнути на кнопку! Для статистики цікаво :) Отже:
Виїхав(ла) б..               13 (52%)
Не виїхав(ла) б..    12 (48%)"

  Тепер же результати голосування обнулені, замінено саме питання і збільшено кількість варіантів відповіді, що зробило саме голосуваня більш інформативни та визначеним. Ще ніхто ніколи не досягав остаточної конкретики у всіх поняттях та визначеннях, тому кожен голосує так як він розуміє що таке "рідна земля", "держава Україна" і т.п.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #130 : 20 Листопада 2008, 14:16:04 »

то народ поганий що влада не може створити нормальних умов праці чи народ винен що підприємець(українець) вважає що людина може прожити за 1000 грн.
100% винен народ, бо більшість людей самі на себе надягають ярмо і це ганьба!!!
але в мене інше питання! чому ви не згадуєте про українців в чикаго, канаді чи австралії вони не втратили своєї самобутності хоч і закордоном!!!
самобутність це те що в них лишилось і те що скоро помре
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #131 : 21 Листопада 2008, 10:35:22 »

А по друге, то лише так здається.
скажи будь ласка які українські народні танці ти вмієш танцювати?????
100% винен народ, бо більшість людей самі на себе надягають ярмо і це ганьба!!!
хорс поки тебе годують тата і мама і коли ти відповідаєш тільки за своє життя так просто говорити!!!!
самобутність це те що в них лишилось і те що скоро помре
це ти так хочеш думати і переконуєш сам себе а вони просто живуть і розвивають українську культуру!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #132 : 21 Листопада 2008, 11:02:28 »

Давайте згадаємо кількох українців, що змушені були покинути рідну землю: Мазепа, Петлюра, Коновалець, Бандера... Хтось щось скаже про їх "непатріотизм"?

Правильно. Летіли, аж би сі шпортали!
 А скажи їм зараз: Ти такий патріот , чому ж ти не їдеш любити Україну сюди?
Він скаже: Тут я і мої діти живуть , а там ви існуєте.
Знову приклади: Катерина Ющенко, Роман Зварич... Маю ще два приклади людей, з якими знайомий особисто, але вони не настільки відомі.

Шановні! Давайте не підходити надто однозначно до цих речей. Не можна рівняти людей, чиї прізвища я назвав вище зі звичайними заробітчанами, що шукають кращої долі по світах. Проте, я більше поважаю заробітчанина в найдальшому селі Португалії, який ввечері співає "Довбуша" на узбережжі Атлантики, ніж нашого місцевого "патріота", який одразу забуває рідну мову лише зайшовши в Київське метро! Як мені поважати деяких наших VIPів з "Карпатнафтохіму", що розмовляють із С.В.Ч. виключно російською (доволі ламаною)?! Коли я розмовляю з ним виключно українською - і він же її розуміє! Що заставляє людей так робити ТУТ, на Україні, не за кордоном?
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #133 : 21 Листопада 2008, 11:33:41 »

Чиста правда, деколи тошнить від наших "щирих українців", які патріотами себе дуже називають, а на ділі тільки те й роблять що гадять у власній державі :duvno
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #134 : 21 Листопада 2008, 12:34:40 »

хорс поки тебе годують тата і мама і коли ти відповідаєш тільки за своє життя так просто говорити!!!!
до чого тут це? :unknow я ж говорив шо люди самі надягають на себе ярмо??
це ти так хочеш думати і переконуєш сам себе а вони просто живуть і розвивають українську культуру!!!
як то вони її розвивають вони тік деякий час її підтримують
Давайте згадаємо кількох українців, що змушені були покинути рідну землю: Мазепа, Петлюра, Коновалець, Бандера... Хтось щось скаже про їх "непатріотизм"?
вони змушені були виїхати бо в країні для них був занадто великий ризик залишитись без голови, хоча вона й само сталось тік пізніше. але вони керували з закордону діями людей на Україні. А чим керують теперішні іммігранти і що вони роблять для України :unknow??
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #135 : 21 Листопада 2008, 12:49:48 »

до чого тут це?  я ж говорив шо люди самі надягають на себе ярмо??
до того що коли ти будеш нести за когось відповідальність ти сам натягнеш на себе ярмо!!!!
як то вони її розвивають вони тік деякий час її підтримують
ти хочеш сказати що в канаді і вавстралії і сша це деякий час. люди які виїхали ще під час жовтневої революції???
вони змушені були виїхати бо в країні для них був занадто великий ризик залишитись без голови
це виправданнняя!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за ко&
« Прочитано #136 : 21 Листопада 2008, 13:36:44 »

це виправданнняя!!!!
не виправдання, а реалії.
А ті приклади, що навів Ігор_О це винятки, а не правило.  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #137 : 21 Листопада 2008, 14:10:03 »

Давайте згадаємо кількох українців, що змушені були покинути рідну землю: Мазепа, Петлюра, Коновалець, Бандера... Хтось щось скаже про їх "непатріотизм"?
  А хіба за їхніх часів була українська Україна. Вони були гонимі з рідної землі чужинцями.

  Звичайно один лиш критерій виїзду чи невиїзду за кордон не може слугувати підставою визнання чи невизнання конкретної людини патріотом. Але за ідеально рівних інших умов (культура поведінки, мовне питання, матеріальний стан і т.д.), то хто буде виглядати більшим патріотом?
  Загалом, давайте всі скористаємось власним правом вільного вибору місця проживання і гуртом розїдемось по всьому світу, а на наші рідні землі заселимо скажімо китайців. Самі у свою чергу будемо слати їм гроші на вичення рідної (не зрозуміло правда якої і кому) мови та переконувати їх в тому, що їхні пращури колись ходили у шароварах і з оселедцями.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #138 : 21 Листопада 2008, 14:16:43 »

не виправдання, а реалії.
я говоривт про виправдання позиції хорса а не про приклади ігора!!!!

Відповідь від: 21 Листопада 2008, 14:14:37
Але за ідеально рівних інших умов (культура поведінки, мовне питання, матеріальний стан і т.д.), то хто буде виглядати більшим патріотом?
за ідеально рівних умов нічто нікуди б не виїжджав!!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #139 : 21 Листопада 2008, 14:20:19 »

я говоривт про виправдання позиції хорса а не про приклади ігора!!!!
я також.

вони змушені були виїхати бо в країні для них був занадто великий ризик залишитись без голови
підтримую ці слова повністю.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)