Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 137005 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #80 : 14 Листопада 2008, 16:17:24 »

Думаю Що з часом Виїхав але вернувся...100 пуд вернувся би...тіки троха би заробив і вернувся бо всюде добри а дома найліпше)
Записаний


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #81 : 14 Листопада 2008, 16:29:13 »

МИ, А ШО ТУ УТОПІЧНОГО???
Ви??  :D ну то робІть!!!  :D



Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #82 : 14 Листопада 2008, 16:37:34 »

ще раз повторюю для мене на першому місці сім*я. все інше другорядне!!!!!!! як хочете так це і називайте!!!!

Дивно, для мене і Хорса мабуть теж, але тим не менше ми не вважаємо, що зробимо краще для держави коли виїдемо.
Для себе і своєї сім'ї, (як найдорожчих мені людей, які звісно логічно у мене на першому місці) можливо і так, і то при умові що там нам буде краще, а от для держави від того чим буде краще, що мої нащадки будуть піднімати культуру чи економіку чужої країни?
Ну будемо ми послами доброї волі, ну і який з того хосен?  І без нас уже таких послів "нашого цвіту по всьому світу".
А як зробити щоб держава змінилася? Та дуже просто. Не бути байдужим і на опускати рук. Набратися доброї спортивної злості і добиватися, щоб кожен чиновник на своєму місці робив роботу, за яку ми йому платимо зарплату своїми податками. І не лише чиновник. Бачиш, що хтось ламає смітник, зроби щось щоб він перестав, плює, смітить, обсикає etc. не проходь повз.
Звісно я сам далеко не завжди сам так поступаю, але принаймні кожного разу коли цього не роблю, відчуваю сором, за боягузтво чи лінивість. Усвідомлюю, що не лише він бадиль, а і я теж.
 
Ще приклад.

Згадайте як ми відстоювали приміщення колишнього народного дому єврейської громади.
Вдалося? Вийшло.
Звісно у нас не опустилися руки ще й через те, що ми усвідомлювали, що євреї не будуть байдужі і теж вступляться.
А от за будинок навпроти Фуршету, з якого зняли уже табличку "пам'ятник архітектури" і який зумисно піддають пасивному руйнуванню у мене такої впевненості нема. То ж чим ми гірші все таки від євреїв?
Чому нам до фєні, чи матимуть наші діти на що глянути у майбутньому Калуші?
Чому ми постійно хочемо кращого майбутнього і одночасно не дбаємо про збереження пам'яті про минуле.
Життя вчить, що не буває одного без другого. Але кого вчить? Того хто хоче вчитися жити краще, а не того, хто хоче щоб просто манна впала.
І мені особисто дивно, коли Ігор_О зараховує до плюсів пропорційної системи те, що мовляв тепер мають змогу наживатисяне всі депутати, а лише ті, що належать до певних партій. Що від того змінилося?
Зробив якийсь пан собі паркан на стежці - ЗЛЕ!!! Зібрали підписи, подали заяву. Тому панові помахали пальчиком і все.
Скачуть бабці, йдучи до ринку, через той фундамент як учасники паролімпіади. Вже всі заспокоїлися і всім уже добре, бо ситуація стабілізувалася.
Та араби вже би 10 разів підірвали, а поляки б там у наметах безстрокове голодування влаштували, а на другий день було б телебачення з столиці а на третій була б охайна хвірточка і інцидєнт ісчерпан.
Так і я. Запитав Ігора_О, він передав питання, його розглянули, прийняли до відома, а хата як валилася так і валиться далі.
А я заспокоївся. Бо ситуація ж стабілізувалася.
Справа не у тому хто саме то придбав, і зараз вже мабуть пізно бити у дзвони, бо хто б то не був, чи не перекупив, він вже навряд чи збереже архітектурний стиль будинку, а потрібно було ще відразу поцікавитися, чому знімають черепицю, хто купив і що збирається робити.
Шкодую що я не пенсіонер. А то б було у мене купа вільного часу і були у мене бідними, і Петрів і Пострельоний і Різник і Насалик.
Звісно всі б казали "...ади, знов той вар'ят прийшов, що йому до всього діло є..."
Але прикиньте, дорогі мої націоналісти, які не збираються виїздити бо хочуть щоб тут стало краще, уявіть лише на мить, що таких вар'ятів стало у місті не 2-3, в так з пару тисяч, ну чи хоча б на початок сотень.
І вони не лише ходять по кабінетах з палицями. Вони все знімають на відео, записують, збирають матеріали кожної такої маленької справи ,як ота калабаня біля шостої школи, як отой асфальт покладений так, що вже через день тріскає.
Як та дорога, яка ніби то зроблена за проектом, але тут *блись і звідкись взялися грунтові води і всьо, поповзла дорога.
І що тепер робити? то гроші треба, на її реконструкцію. А хто її так нездало зробив, хто так професійно запроектував?
Та їх уже нема. Ну а як навіть є, то ж по судах тягатися, та і що з них виб'єш? Знайдуть цапка відбувайла, "стрєлочніка" і на нього спишуть.
А були б наші 2-3 тисячі свідомих, та з кожного по факту, та присутність кількох в процесі будівництва, хто зна, може і до суду б не дійшло.
От вам і рецепт. І всі би дивувалися. А чому то у васміцсто якесь не таке як інше. Прям як у європі усе.
« Останнє редагування: 14 Листопада 2008, 16:44:53 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #83 : 14 Листопада 2008, 17:00:31 »

РҐРѕСЂСЃ
оли їх запитають де твоя земля вони не будуть знат шо відповісти бо їх у неї не буде,
звичайно не буде. вона буде у депутатів які її вкарали, легалізували і стали законослухняими патріотами.
позбаш їх її ти! тим шо переїдеш кудась
зато вони будуть жити нормально і можливо зроблять щось корисне для планети а не ільки для якогось депутата.
власне,  так думає більшість наших чиновників. І використовують державу по-повній.

власне вони і є представники народу. тобто держави
Вона повинна забезпечувати одинакові можливості для кожного громадянина
угу от от а в результаті????
А давати нічого не треба. Не треба грабувати просто. У нас же держава - механізм для створення перешкод громадянам і захисту чиновників.
та най рабують але людям нехай не заважають
Як вийти з того замкнутого кола, не знаю
вихід відомий але ж "державі"
не вигідний.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #84 : 14 Листопада 2008, 17:14:44 »

та най рабують але людям нехай не заважають

ти серйозно? а я думав, що ти хочеш у правовій державі жити, а виходить, що най грабують...  :duvno


вихід відомий але ж "державі"
який вихід? виїхати? можна виїхати, але від того тут нічого не зміниться. Звичайно тобі і таким як ти начхати, що тут буде. Ти ж сам кажеш "най грабуть"....

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #85 : 14 Листопада 2008, 17:21:52 »

Дивно, для мене і Хорса мабуть теж, але тим не менше ми не вважаємо, що зробимо краще для держави коли виїдемо.
я не збираюсь робити для держави краще, я буду робити те що краще для моєї родини і крапка.
і доречі люди які працюють на заробітках закордоом і отримують від чужої держави більше грошей, роблять для економіки України можливо більше ніж ми так як вони привозять гроші і тратять їх в Україні.
Та дуже просто. Не бути байдужим і на опускати рук.
юра повір руки опускаються тоді коли представники народу/держави ставлять свої амбіції вище добробуту народу і взагалі вважають що тільки вони держава а народ це отара яку можна доїти. в мене опускаютьсяя руки коли за мої кровні сплачені податки  якийсь чиновник купує мерседес.
Чому ми постійно хочемо кращого майбутнього і одночасно не дбаємо про збереження пам'яті про минуле.
вибач але зновж таки в мене навіть нема часу на це тому що весь мій час йде на забезпечення добробуту моєї сімї.

короче довго можна переливати з пустого в порожнє. особисто я бачу дві проблеми: судова реформа!!! коли будуть чесні суди тоді ми будем мати інстументи впливу. і культура. культура у всьому і в політиці і векономіці і вжитті. тоді ми будем державою нцією і т.д

Відповідь від: 14 Листопада 2008, 17:15:05
роман ти не цікавий.  смішний і не в темі.  :pardon але так уж і бить
ти серйозно? а я думав, що ти хочеш у правовій державі жити, а виходить, що най грабують...
повір грабують у всіх державах але так що б народ ві цього не страждав.
який вихід? виїхати? можна виїхати, але від того тут нічого не зміниться. Звичайно тобі і таким як ти начхати, що тут буде. Ти ж сам кажеш "най грабуть"....
вихід поважати один одного
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #86 : 14 Листопада 2008, 17:25:01 »

А поки нема судової реформи і культури на рівні, то що, сидіти і чекати що хтось прийде і зробить?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #87 : 14 Листопада 2008, 17:26:10 »

вихід поважати один одного
це не вихід. це мрія.
як зробити, щоб усі поважали один одного?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #88 : 14 Листопада 2008, 17:32:20 »

це не мрія а справжня нація.
Відповідь від: 14 Листопада 2008, 17:31:35
доречі голосів порівну. а це пів держави!!!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #89 : 14 Листопада 2008, 17:34:30 »

повір грабують у всіх державах але так що б народ ві цього не страждав.
якраз у нормальних державах максимум слідкують, щоб чиновник нічого не грабував. Звичайно крадуть всюди. Але нормальний громадянин нормальної держави ніколи не скаже "най грабують".
Найперше має бути порядок у головах. Як не крастиме чиновник (який не представник народу, а слуга народу. він у нас на службі в ідеалі), коли простий громадин думає собі - най грабують, тільки би нас не чіпали.
"Моя хата скраю..." - це тобі нічого не нагадує?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #90 : 14 Листопада 2008, 17:41:38 »

якраз у нормальних державах максимум слідкують, щоб чиновник нічого не грабував. Звичайно крадуть всюди. Але нормальний громадянин нормальної держави ніколи не скаже "най грабують".
Найперше має бути порядок у головах. Як не крастиме чиновник (який не представник народу, а слуга народу. він у нас на службі в ідеалі), коли простий громадин думає собі - най грабують, тільки би нас не чіпали.
"Моя хата скраю..." - це тобі нічого не нагадує?
ні мені це нагадує наївного чувака в рожевих окулярах який знає що грабють але вперто вірить що не грабують. якраз через це і зовживають більше. і не тре перекручувати мої слова. я мав на увазі що ені буде байдуже до зловживаннь чиновників якщо вони забезпчать нам з тобо нормальний рівень життя.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #91 : 14 Листопада 2008, 17:47:45 »

згода, але щоб добитись "задачі мінімум" завжди треба ставити "задачу максимум". Це загальновідома істина.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #92 : 14 Листопада 2008, 17:53:38 »

от я і поставив задачу максимум повага один до одного. що б менше людей думали що вони мудріші хитріші чи кращі за інших.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #93 : 14 Листопада 2008, 18:07:25 »

от я і поставив задачу максимум повага один до одного. що б менше людей думали що вони мудріші хитріші чи кращі за інших.
як цього можна добитись? мабуть, якщо ми виїдемо, то цю задачу не буде кому виконувати. Чи нехай інші виконують?

згода,
додам маленьку поправочку.
чиновник має забезпечувати одинакові умови для мене і тебе. А не рівень життя. Рівень ми собі самі забезпечимо, якщо матимемо одинакові умови.
Відповідь від: 14 Листопада 2008, 18:00:59
доречі люди які працюють на заробітках закордоом і отримують від чужої держави більше грошей, роблять для економіки України можливо більше ніж ми так як вони привозять гроші і тратять їх в Україні.
ми тут мову ведемо про те щоб виїхати взагалі, а не на роботу. тому це не аргумент.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #94 : 14 Листопада 2008, 18:12:13 »

як цього можна добитись? мабуть, якщо ми виїдемо, то цю задачу не буде кому виконувати. Чи нехай інші виконують?
ггг ну мабуть якщо люди перестануть виїжджати то всі почнуть поважати один одного. нас за кордоном поважають більше ніж наші ж співвдчизники!!!
чиновник має забезпечувати одинакові умови для мене і тебе. А не рівень життя. Рівень ми собі самі забезпечимо, якщо матимемо одинакові умови.
можна і так сказати!!! згідний

Відповідь від: 14 Листопада 2008, 18:10:37
ми тут мову ведемо про те щоб виїхати взагалі, а не на роботу. тому це не аргумент.
можливо але багато з них їдучи на заробітки більше не повертаються!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #95 : 14 Листопада 2008, 18:16:00 »

ггг ну мабуть якщо люди перестануть виїжджати то всі почнуть поважати один одного
звичайно ні. Але щоб виконати твою задачу треба бути тут, в Україні.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #96 : 14 Листопада 2008, 18:20:12 »

ні треба бути просто людиною!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #97 : 14 Листопада 2008, 18:24:17 »

тобто, коли ти говорив про задачу, то мав на увазі тільки  себе?
Тоді то задача мінімум мінімум, а не максимум. Як заставити чиновника поважати тебе? Думаю, що одної твоєї поваги буде мало...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #98 : 14 Листопада 2008, 18:35:00 »

тобто, коли ти говорив про задачу, то мав на увазі тільки  себе?
з чого ти взяв??? :duvno
Як заставити чиновника поважати тебе? Думаю, що одної твоєї поваги буде мало...
чиновник не народився чиновником. і його ти вже не змусиш поважати когось!!!! можливо наші діти це зрозуміють, можливо ..... хмммм нажаль прийшла думка що треба повагу один до одного зробити вигідною..... але це так думки.. виховувати своїх дітей. приділяти їм більше уваги . прививати їм нормальні цінності. ось перші кроки які я ьачу. нація формується не за рік не за десять і не а сто років. тим більше якщо цю націю знищували століттями. а зараз вона сама себе знищує. наведу приклад формування нації це франція 18-19 ст англія, навіть росія.  в ті часи слово честь щось значило. чесне імя щось значило. культура щось значила. ось це нації !!!!! ой перепрошую за ліричний відступ.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #99 : 14 Листопада 2008, 18:55:07 »

з чого ти взяв???
я просто перепитав, бо задачу бути людиною ми можемо ставити тільки для себе і своїх дітей.

ой перепрошую за ліричний відступ.
все вірно сказано, але повернусь до теми. Краще будемо прививати цінності нашим дітям тут і виховувати їх громадянами України? Чи поїдемо у світ і виховуватимемо їх громадянами іншої країни?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)