Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 136978 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #240 : 19 Вересня 2009, 11:21:21 »

Вiд себе хочу добавити, що одне маленьке товариство я створив в себе на роботi, в Тюменi. Я заставляв всiх спiлкуватись зi мною тiльки українською, i татарiв i росiян. Навiть корiннi москвiчi вiтались зi мною не iнакше як: "Дай боже щастя".
Супер !  :prapor:
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #241 : 19 Вересня 2009, 15:02:07 »

А на рахунок того шо там діаспора неактивна - перепитай ще раз в свого поважного вуйка !

Автономна некомерційна організація „Український культурний центр”
і т.д.

Тож маєш чудову нагоду спитати коли западенці туди поїхали і чи за власним бажанням

Ага! Особливо в 1939-1945 !
Записаний
When doctors differ who is to decide?

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #242 : 20 Вересня 2009, 19:45:26 »

Цитата: doktor-maks від Вчора в 00:01:33
Вивчай історію Хохло-Мансійського нац. округу
Ти хоть думаєш трошки шо ти пишеш ?
Що до назв, то народні- точніше відображають склад населення. Є там ще Татаро-Донецький округ. BanderiveC, така назва не гнівить?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #243 : 16 Серпня 2013, 10:25:24 »

Ось на таку статтю натрапила. Багато справді в рожевих тонах, але і автор цього не заперечує :)
(мовою оригіналу)))


Для начала, немного расскажу про себя. Мне 28 лет, работаю в госучреждении. В ближайшее время планирую в очередной раз повысить уровень своего образования – поступить в академию при Президенте (пусть валяется еще один диплом). Три-четыре года назад я ездил на западную Украину, некоторое время ездил по приграничным странам. Так как я в поездках сталкивался с разными людьми и волонтерскими организациями - часть моих друзей - иностранцы со всех континентов (кроме Австралии). Также довелось встречаться и водить романы с китаянкой, полькой, сербкой и австрийкой. В общении с иностранцами и путешествуя я все время сравнивал все с нашей страной. Смею считать себя человеком с глобальной точкой зрения.

Я считаю, что для молодого украинца с активной позицией - Украина это лучшее место на нашей матушке Планете. Многие из нас хнычат и показывают пальчиком на Запад, дескать, хотим комфорта и благополучия... Все так, рыба ищет где глубже, а человек где лучше. Только мне гораздо лучше у нас, и я сознательно не только не хочу уезжать, но не желал бы такого добра ни кому из украинцев.

Лет восемь назад мне довелось быть на одном тренинге американского негра-бизнесмена (дело было в одной из гостиниц Харькова, где кроме меня – белого, было еще 130 негров). И он сказал замечательную вещь - бизнес лучше всего строить в развивающихся странах, так как инфраструктура еще не налажена, а значит, спрос на многие услуги и товары есть, но не удовлетворен качественно. Мы именно в таком обществе и живем. Для сравнения – мой приятель продолжительное время жил в Иордании. Уровень дохода на душу населения - как в Украине. При этом нет у них ни нефти, ни угля, ни промышленности. Даже воды почти нет. Выращивают только маслины и помидоры (жутко расходуя ограниченные запасы воды). Этой стране особенно некуда расти, а мы, на мой взгляд, живем на золоте.

Мы привыкли говорить фразы нечто вроде "ты уже был в Европе?", "вон в Европе то так-то и так-то", но при этом мы сами себя не считаем Европой. А зря. Не только географически, но и культурно - мы самая настоящая европейская нация. Гораздо больше - чем та же Россия. Взять даже западную часть нашей державы - мы были частью Австрии, Польши и т.д. Есть что показать в плане архитектуры особенно азиатам. Да и культурно - мы постоянно перенимали философию, технологии и архитектуру у Запада. Да, мы немного расхлябаны, да, мы слишком мечтательны и достаточно ленивы. Но мы не перестаем быть европейцами, даже если мы юридически не включены в Европейски Союз. И чтобы понять это - достаточно побывать где угодно, кроме Европы.

Мы привыкли сравнивать себя с золотым миллиардом, забывая, что более 80% живут гораздо хуже, чем мы. И тут стоит решать для себя - радоваться тому, что есть, или расстраиваться тому, чего нет.

Мне моя страна дала мне очень многое: бесплатное качественное среднее и высшее образование (кстати, поступаю в академию я тоже на бюджет). Во многих странах (например Китай и Иордания) высшее образование исключительно платное. В Иордании среднее образование есть бесплатное, но оно на порядок хуже, чем коммерческие школы. Как вывод - если ты из бедной семьи - то тебе очень сложно вырваться из круга. Да, у нас тоже есть коррупция в вузах, но многие мои друзья вышли из семей рабочих, выучились и зарабатывают себе достаточно на хлеб с маслом, что сложно представить в странах третьего мира.

Да, в странах "золотого миллиарда" можно жить спокойней и комфортней. Но подумайте, чем вы за это заплатите:
- вы навсегда будете восприниматься как приезжий. Обычно жители "европейских" стран недолюбливают приезжих, и зачастую вам придется находить таких же приезжих русских/украинцев для общения;
- у ваших детей будет уже другой основной язык, и они будут подсмеиваться над ваши украинским акцентом;
- вам будет очень сложно пробиться в верхушку общества, так как там нужны будут связи, которые иностранцу сложнее заводить;
- вы будете скучать по всему украинскому и с жаждой внимать все, что происходит в Украине;
- надеюсь, лет через 20 жизнь в Украине и Восточной Европе сравняется и вы скорее всего вернетесь (уже без детей);
- скорей всего вы не будете видеть своих родителей, и вы украдете у них ваших внуков и самих себя, что по-своему моральное преступление.

В плане коррупции – как-то в рамках Харьковского Клуба Предпринимателей была встреча с бывшим губернатором Харьковской области - Аваковым. Он высказал точку зрения, о которой мне как-то говорил мой декан. Из его слов - Ахметов и другие олигархи заинтересованы в превращения нашей страны в цивилизованное общество. Они хотят жить у себя дома - в нормальной "европейской стране". Европейские и прочие страны ушли от коррупции не потому, что это у них такой менталитет или они такие хорошие - просто это более удачная форма общества, которая позволяет обществу лучше функционировать. Грубо говоря, когда все что можно у нас растащат "богатые", они захотят защитить это законами и порядком, тогда - здравствуй правовое государство.

На мой взгляд, наибольшая проблема нашего общества - это пофигизм во всех смыслах. Начиная от "моя хата с краю - ничего не знаю" - до "это они во всем виноваты". Особенно это заметно, когда общаюсь со своими сверстниками. Лишь малая часть заинтересована что-то менять в своей жизни и в жизни общества. У молодежи прослеживается страх и нежелание любой ответственности, когда именно ответственность залог развития личной силы, а следовательно и финансов. С другой стороны, развивая себя и свой будущий бизнес - все больше сталкиваюсь совсем с другими людьми - сильными, ответственными и интересными. Именно на этих людей стоит возлагать надежды.

С каждым годом я начинаю понимать, что Украина - это не взрослые тети и дяди, которые сделали и оставили нам такую страну. Украина с каждым годом становится все больше моим поколением, и от моего поколения зависит - какая Украина будет при нас, и какую Украину мы передадим дальше.
В целом есть три вещи, которые мне особенно нравятся в нашей стране:

1) Натуральная и дешевая еда. Такая же по качеству стоит в 7-8 раз дороже в Германии.
2) Красивые женщины.
3) Красивая природа (У нас есть Крым! У нас есть Карпаты! Всего лишь считанные страны мира могут похвастаться возможностью отдыхать в своей стране на пляже и иметь горнолыжные курорты).

Кто читал Стивена Кови и не только - знает про круги влияния и беспокойства. Нет смысла беспокоится о том, на что мы не можем повлиять. Моя жизнь, по сути, не сильно зависит от правительства или коррупции. Я буду счастлив и здоров вне зависимости какой у меня президент и какая власть. Нужно строить свою реальность и находить людей, с которыми вам комфортно и вы можете расти.

Многие могут упрекнуть меня в розовых очках и молодом возрасте и будут частично правы. Я умышленно немного перебрал с позитивом в этом тексте, чтобы немного уравнять баланс позитива и негатива в отношении нашей страны.

Я знаю про депрессивные районы в моей стране (работал с сиротами под Харьковом), про уровень алкоголизма и беззащитное положение пенсионеров. Легче всего всегда сдаться и уйти, оставив свой народ, который тебя вырастил, на самостоятельное решение своих проблем. Но именно сложности закаляют, и я, надеюсь, до смерти не опущу руки.

С каждым годом моя жизнь становится интересней и насыщенней, надеюсь, этот процесс никогда не закончится. И этот рост основан на солидной работе над собой и над людьми вокруг меня. Если каждую секунду своей жизни вы будет работать над своим будущем - у вас нет шансов быть несчастливым в любой точке мира.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #244 : 16 Серпня 2013, 10:48:50 »

Сподобалося  :drink

У нас є одна фірма, наш форумець не дасть збрехати, яку заснував данець.
Він теж вважає, що тут робити бізнес прогресивніше ніж на заході.
Правда останнім часом, через постійні "покращення", бізнес йде трохи гірше  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #245 : 16 Серпня 2013, 10:52:55 »

Мабуть залежить від того який бізнес. Ми з італійцем працюємо, то він також притримується думки, що в нас бізнес робити вигідно, хоч і відстаємо від прогресивного світу років на 50 (можливо тому і легше бізнес ведеться)))
Записаний

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #246 : 16 Серпня 2013, 11:59:36 »

Треба розрізняти потенційних бізнесменів і всіх інших. Так, бізнес краще робити в нечітких умовах. Але треба для цього мати певні якості, котрих більшості бракує. Я маю на увазі енергійність, організаційні здібності та т.п. По дослідженням психологів, такі зустрічаються максімум у 10% людей. Тобто якщо відчуваєте в собі хватку - ласкаво просимо у світ великого бізнесу. Але ж більшість виїжджає за кордон зовсім не за власною справою - їдуть на конкретну зарплату, найманими робітниками чи навіть у сподіванні на "халявну" достойну пенсію. Якщо дивитись на європейських іммігрантів загалом, включаючи турків та африканців - чимало з них живуть на пособія і не намагаються щось змінити. Спеціалістів, що не знаходять гідного застосування своіх здібностей на батьківщині, серед них "подавляющее меньшинство". А бізнес, навпаки, часто-густо іноземці їдуть робити в Україну та Росію :)
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #247 : 16 Серпня 2013, 15:18:51 »

Що ви все про бізнес та про бізнес . По простому та про більшість нашої України поговоріть. Хлопчик-ідеаліст ,без окулярів рожевих на вулицю ні-ні.... :D
С каждым годом моя жизнь становится интересней и насыщенней
Як і наші дороги....  :oДалі додумайте самі (від овоча) :o
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #248 : 16 Серпня 2013, 15:48:29 »

РЕАЛ, рекомендую почитати Дена Брауна Втрачений символ. Більша частка правди там присутня.
Наші думки (особливо колективні) суттєво впливають на події у житті. Не треба зациклюватись виключно на поганих дорогах та інших реаліях, хоч це і складно, коли ти щодня матюкаєш Автодор, насолоджуючись їздою по тим "катакомбам". Для того, щоб щось змінилось у житті на краще бажано мотивувати себе світлими думками, а не похмурими роздумами та відображенням сумного сьогодення у свідомості. Одними думками звісно ситий не будеш, але точно знаю, від скептицизму користі ще менше :)
« Останнє редагування: 16 Серпня 2013, 17:24:28 від advokat »
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #249 : 16 Серпня 2013, 16:16:07 »

Читав,читав,Адвокат! Можна жити і в норі,як людина з Донецька і БУТИ БЕЗМЕЖНО ЩАСЛИВИМ. Ще й жидів в "зелене поселення" запрошувати. Можна відмежуватись від  реалій ( тому я реал і мене не переконаєш) , жити в своєму світі і БУТИ ЩАСЛИВИМ. Але не про це тема! Тяжко покидати рідну землю ( де народився та виріс ) та виїзджати за кордон. Але проживати своє життя в "недодержаві" ,яка ментально поділена ( так історично склалось) на Захід ( прозахідний напрямок розвитку) та Схід ( Совок та раша) не хочеться. Можливо думаю про те,що чекає в цьому "створенні" на моїх нащадків. Повір,Адвокат, мені особисто присутня ідеологія "хіппі". Для цього мені достатньо було б тільки їди,красивої природи навколо та цікавої книжки. Але я живу не сам.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #250 : 29 Грудня 2013, 04:30:33 »

"Огромное засушливое пространство равнин Чако (Гран-Чако) - одно из самых больших средоточий дикой природы в Южной Америке. Скуднонаселенное и практически не освоенное, Чако занимает около 62% площади Парагвая. Через эту громадную территорию идет всего одно шоссе, заканчивающееся в столице так называемого Нижнего Чако - городке Филадельфия, основанном немецкими менонитами в конце 1920-х. Густые леса и болотистые области Нижнего Чако, заметно более влажного, чем остальная территория равнин, перемежаются многочисленными фермами и пастбищами, которыми до сих пор управляют потомки тех самых немецких переселенцев (Парагвай - одна из трех стран Южной Америки, куда во множестве бежали немцы из гитлеровской Германии). Достопримечательностей здесь немного, однако стоит обратить внимание на городки Лома-Плата (самое старое и самое традиционное немецкое поселение в регионе) и Нойе-Хальбштадт, славящийся своим традиционным "индейским рынком".
Верхнее Чако, занимающее самый северо-запад страны, считается царством индейских племен и дикой природы. Многочисленные индейские племена, населяющие эту землю, занимаются охотой и собирательством, благо природа здесь почти не тронута воздействием человека. Эта же причина, а также уникальные экосистемы Верхнего Чако, позволили парагвайскому правительству вывести из оборота до 16% всех земель региона и создать здесь множество заповедников."


http://unamarmota.livejournal.com/8647.html
Відповідь від: 29 Грудня 2013, 00:26:28

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Us54VIIj9HU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Us54VIIj9HU</a>

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #251 : 29 Грудня 2013, 11:07:21 »

Звісно.
Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #252 : 29 Грудня 2013, 13:31:08 »

звичайно ! мій племінник живе в Нью-Йорку і чекає коли ми виграєм грін-кард щоб виїхати до нього !
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #253 : 29 Грудня 2013, 13:39:57 »

Многочисленные индейские племена, населяющие эту землю

Гарна цитата з відео
Цитувати (вибране)
...Ми знаємо, хто ми є, бо ми зберегли нашу мову!..
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #254 : 21 Жовтня 2015, 22:53:53 »

цікава стаття

Буенос Айрес, на тиждень чи назавжди?




ще одна

Українці в Аргентині




і ще одна

Історія формування української діаспори в Аргентині

« Останнє редагування: 21 Жовтня 2015, 23:18:44 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #255 : 23 Листопада 2015, 09:34:44 »

Каждый пятый украинец решительно настроен уехать из страны
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #256 : 14 Грудня 2015, 04:35:13 »

У ЗАРОБІТЧАН ЧЕРСТВИХ ДУШ НЕ БУВАЄ

30/08/2012



TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #257 : 14 Грудня 2015, 23:37:48 »

У ЗАРОБІТЧАН ЧЕРСТВИХ ДУШ НЕ БУВАЄ
У заробітчан душі нема по визначенню. Це про тих які скитаються роками по заграницям, шукаючи на гівні сметани. Є люди які махнули на сезон, підняли собі пару тисяч, щось купили чи інвестували тай далі працюють і удосконалюють Батьківщину. Сидіти там роками, приїхати сюди на місяць а то і ще менше, будувати хату яку ти з пенсії не пропалиш не прогодуєш бо заощаджень хватить на 5-7 років а далі що? Здоровя на сезони не хватить та і стаціонарно сидіти не фонтан бо та сама причина. Якщо живеш там то і дітей не відправляєш сюди а вони вчаться там і не розуміють що таке Україна. Може і на краще що вони сюди не їдуть бо то гівно і розруха а не країна. Ще гірше коли діти жиють тут на утриманні бабуль і дідуль прожигаючи батьківські кровно зароблені на блядєй, наркоту і тусовки та й діти ці виростають просто чмом без батьківських грошей. Є які тут працюють, здобувають, заслуговують і мають. Головне - не здаються і не пробують вгніздити свою сраку поміж піндосів чи агліків. Європа вже закрита для всіх через ту чорну навалу яка просто створена для роботи в концентраційних таборах а не на пособія в 1500 євро. Я вже жив за 2 тищі км від України і мені крайнє не сподобалось. Просто прилетіти погрітися на березі моря можна, полазити по памяткам архітектури але не жити. Люди з інших країн вже влаштували свій побут і навколишнє середовище. Нам треба робити те саме і не важливо хто стане нам на дорозі. Ціль виправдовує засоби.  :butcher
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #258 : 15 Грудня 2015, 07:04:29 »

А де є соціал в 1500 ?  :facepalm:
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #259 : 12 Листопада 2017, 13:24:26 »

Ісландія буде платити 5000 євро в місяць росіянам і українцям, що взяли у дружини місцевих дівчат
http://www.tochkazoru.pp.ua/islandiya-bude-platiti-5000-yevro-v-misyats-rosiyanam-i-ukrayintsyam-shho-vzyali-u-druzhini-mistsevih-divchat/
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь