Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 137041 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #20 : 17 Липня 2008, 08:39:44 »

Мабуть дійсно так, бо у англійській так і говориться, лише одне "НЕ" на речення. От і виходить, що хоча ми і вважаємо, що любимо Украіну як і колись, але покинувши її на довго ми мимоволі міняємося і стаємо іншими, а дехто навіть коли приїздить на трохи сюди, то починає вчити як жити і розказувати, як же не правильно ми живемо....
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #21 : 17 Липня 2008, 09:44:28 »

а дехто навіть коли приїздить на трохи сюди, то починає вчити як жити і розказувати, як же не правильно ми живемо....
Може з тих що виїхали і дехто приїжджає на Україну, але ті шо приїжджають, то точно всі поголовно починють розказувати яке там хороше життя на "заході" і як в нас тут все запущено (хвалять хіба що нашу українську неповторну природу).
 А мені хочеться сказати таким у відповідь - "сидіть там у своїй зажравшійся гАвномериці, жріть китайських молюсків, куплених за кошти зароблені підтиранням дуп перестарілих аборигенів, а нам і тут добре - на нашій Богом даній землі!!!" :evil
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #22 : 17 Липня 2008, 18:16:12 »

Хто хоче виїхати - виїжайте куда влізе, нам без вас легша буде!!!  ;) :P
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Morrison

  • Старожил
  • ****
  • Карма +50/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #23 : 17 Липня 2008, 19:34:46 »

Послухайте пісню гурту Пилигрим - Слава России, на мою думку от так і має бути в нашій країні. навіть краще..
Приховано: Показати
Мы с тобой родились в великой России
Все мы верим, что будет Россия сильной!
От Балтийского моря до Курильской гряды.
В мире нету прекрасней и краше страны.

Над огромной Россией, над великой страной
Наш двуглавый орел, свои крылья раскрой.
Над Россией моей солнце светит всегда,
Золотятся под солнцем церквей купола.

Слава России!
Великой державе!
Слава России,
Народу слава! 2р

Бились насмерть с врагом наши деды, отцы,
Мы должны сделать все, чтоб сбылись их мечты
Мир свободы и счастья построим трудом.
И одною огромной семьей заживем.


И татарин и русский и бурят и еврей,
И чеченец и чукча и башкир и карел.
Все народы России будут вместе всегда,
Пусть горит над Россией надежды звезда.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #24 : 17 Липня 2008, 22:57:06 »

.Не думав що визву таку хвилю емоцій.Нікого я нехочу учити.Але як громадянин України хочу спитати інших громадян чому роботодавці [не усі] платять робітникам зар.плату у конвертах,а значить податки половинять.Чому так багато хрестів надорогах[проїдьте пр.Л.Українки ].Чому Українці крадуть каналізаційні люки[Підгірки біля сільгосптехнки].Чому Українські студенти дають хабарі Українським викладачам.Чому групи професій приховують доходи[лікарі, будівельники,адвокати,міліціонери,викладачі інститутів,університетів попробуйте узяти рахунок у лікара,сантехніка.......]Чому депутати верховної ради і нетільки, можуть переходити з патії у партію як я розумію їх вибрали на 4роки [у футболі чи іншій командній грі ,один гравець перейде у іншу команду і його перша команда у другому таймі буде грати у10ох зате інша12іграків у нашій держаі так грають або7на15].Чому брешемо що Лімниця найчистіша річка Європи[зробіть тур з Осмолоди хоч до Бабина].ЧОМУ для багатьох з вас бути у форумі у робочий час це НОРМАЛЬНО.А ЗАРАЗ МОЖЕТЕ СВАРИТИСЬ І ПОЛИВАТИ МЕНЕ І ІНШИХ СОТНІ ТИСЯЧ КАЛУШАН УКРАЇНЦІВ ЯКІ ЖИВУТЬ ІПРАЦЮЮТЬ ЗА КОРДОНОМ БОЛОТОМ. І дорогий Суддя не треба ображати жінок які працюють за кордоном ігодують дітей тоді як чоловіки пють горілку дома знаю персонально 2ох.Шукав жовто-блакитну футболку або куртку з українською символікою не знайшов може хтось порадить де можна купити.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #25 : 17 Липня 2008, 23:11:04 »


А ЗАРАЗ МОЖЕТЕ СВАРИТИСЬ І ПОЛИВАТИ МЕНЕ І ІНШИХ СОТНІ ТИСЯЧ КАЛУШАН УКРАЇНЦІВ ЯКІ ЖИВУТЬ ІПРАЦЮЮТЬ ЗА КОРДОНОМ БОЛОТОМ.
а ви приїдьте і запитайте конкретно тих осіб, яких звинувачуєте. Спрбуйте хоч щось змінити, що вам під силу. Чи із закордону критикувати простіше?  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #26 : 17 Липня 2008, 23:31:52 »

Я запитую а некритикую.І нетреба робити з нас менших Українців і засуджувати у нас усіх один суддя.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #27 : 18 Липня 2008, 00:01:32 »

Не далі як нині.
1. Проходивши під девятиповерхівкою (вигулював пса ввечері, темно вже було) почув глухий удар предмета об землю. Хтось викинув щось із вікна. До смітника ж іще дійти треба.
2. Зайшов у ліфт. Насцяно. Дивно, чому саме у ліфті, якщо і на вулиці вже темно і то можна було зробити всюди.
3. Між шостим і сьомим поверхом вже другий день лежить купа лайна і нікому не мішає. А біля неї хтось понакладав гілки з липи (залишилися від зелених свят).
4. Дорогою додому, біля Гостинного, гурт молодиків з пляшками у руках вирішив погратися на дитмайданчику і погойдатися на гойдалках. Сторожам поспати не вийде.
Поясню, що я не живу у тому будинку дн нагаджено, а лише час від часу там буваю, бо там живе моя теща.
А от в день довелося виходити на тротуар і підбирати за кобилами рекламні проспекти будівельного "Епіцентру", бо кобили понабирали їх стільки, що ажз рук випадають, а піднімати вони не можуть, бо вим'я мішає. Дорогою додому бачив таких листівок на тротуарах не бракує.
Відповідь від: 17 Липня 2008, 23:58:32
Коло мосту на Проспекті живе бомж. Уже не перший рік. Міст по Чорновола без перил, уже не перший рік. Вкрадені люки далеко не рідкість.

Відповідь від: 18 Липня 2008, 00:00:28
Буду продовжувати такі описи. А по можливості буду старатися фотографувати "свідомих" громадян вільного від культури міста.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #28 : 18 Липня 2008, 00:11:26 »


Буду продовжувати такі описи. А по можливості буду старатися фотографувати "свідомих" громадян вільного від культури міста.
 Пропоную створити гілку під назвою "Ужаси нашого городка" або ін. щоб кидати туди фото всього що на нашу думку є ненормальним в Калуші. Хотів і раніше створити, але матеріалу ще немає. Юра , може почнеш?
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #29 : 18 Липня 2008, 00:30:24 »

Може і почну, а тему можеш починати вже. Матеріал знайдеться, повір.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #30 : 18 Липня 2008, 08:07:30 »

А може краще би було розпочати 2 різні,наприклад "ужасы нашего городка" і "Калуш європейський",а то як надивляться люди (можливо і з інших міст,або зза кордону) на ужасы то що про нас подумають?а так для рівноваги може щось хороше знайдем.до речі Юрко знаєш ці 9-ти поверх.будинки ззаду "Алмазу"я заходив там в ліфти.там ЧИСТО.Блін,чуть не всплакнув.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #31 : 18 Липня 2008, 11:40:53 »


Я запитую а некритикую.І нетреба робити з нас менших Українців і засуджувати у нас усіх один суддя.
цікаво, яку відповідь ви хочете почути?
Ви ж не шукали відповідь на свої питання тут?
Вертайтесь додому і будемо намагатись щось змінювати разом.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #32 : 18 Липня 2008, 14:05:17 »

Я запитую а некритикую.І нетреба робити з нас менших Українців і засуджувати у нас усіх один суддя.
Українець - це людина що живе на Українській землі!!! або вимушена жити десь інше, через ВАГОМІ обставини!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #33 : 18 Липня 2008, 15:09:01 »


якщо б Вам дали можливість виїхати в будь-яку країну, забезпечили житлом, роботою та умовами, ви б відмовились і з почуттям національного героїзму продовжили своє перебування на теренах "матінки", чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека?

Мій тато  відповів би так " Ніколи в світі!! У мене є своя земля " !Він взагалі проти виїзду за кордон Чи на ПМЖ чи просто на роботу.
Подруга моєї мами нещодавно сказала так " Там є усе чого душа бажає" але це не своє не рідне. Смак овочів фруктів інший.А отже земля, небо і сонце не своє.
А я покіщо утримуюсь від відповіді.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #34 : 18 Липня 2008, 15:13:03 »

давайте уявимо, Україна - команда. а ми усі її гравці.
Є звичайно гравці, що краще грають, а є, що гірше.
От філософське питання, що робити, якщо команда стала грати погано.
І виною цьому є декілька гравців, скажем двоє-троє запили, ще двоє отримали травму і т.д.
А є гравці, що грали нормально і грають далі, але в загальному і їм гірше від такої ситуації.
Що робити цим гравцям? продаватись у інші команди, для нормальної самореалізації і заробітку, і таким чином закопати свою, навіть улюблену команду назавжди?
Чи протриматись так, як є деякий час. Допомогти, нехай тільки морально, відстючим. А там гляди - травмовані одужають, а запивші одумаються, підуть на пенсію і їх замінять молодими підростаючими гравцями....
І тоді команда заграє, як і раніше!
Але можуть і не дочекатись кращих часів - самі постаріють.

То в якому випадку КОМАНДА, а не окремий гравець, матиме більше шансів? задумайтесь!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #35 : 18 Липня 2008, 18:48:58 »

....

Проблема в тому, що тенденція погано грати зберігається (ІМХО) стоіліттями.. Біда в тому, що гравці та тренерський склад своєї ж команди не дають спокійно грати навіть тим, хто б міг це робити добре.



Відповідь від: 18 Липня 2008, 18:27:53
"сидіть там у своїй зажравшійся гАвномериці, жріть китайських молюсків, куплених за кошти зароблені підтиранням дуп перестарілих аборигенів, а нам і тут добре - на нашій Богом даній землі!!!"

А звідки стільки злості-то? :duvno Повір, не від солодкого життя їдуть дупи підтирати. Те, що обставини змусили когось виїхати в пошуках кращого життя не означає, що його потрібно за це з :censore змішати.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #36 : 18 Липня 2008, 18:54:43 »

Те, що обставини змусили когось виїхати в пошуках кращого життя не означає, що його потрібно за це з :censore змішати.
Ні, його потрібно змішати з  :censore за те що вибрав легший шлях - поїхати кудись геть, втекти - це зрада, за таке треба перше з  :censore змішати, а потім на палю посадити для повного щастя
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #37 : 18 Липня 2008, 19:07:15 »

Те, що обставини змусили когось виїхати в пошуках кращого життя не означає, що його потрібно за це з :censore змішати.
Ні, його потрібно змішати з  :censore за те що вибрав легший шлях - поїхати кудись геть, втекти - це зрада, за таке треба перше з  :censore змішати, а потім на палю посадити для повного щастя

Знаєш, в твої 16, коли ти засинаєш в теплому ліжку не хвилюючись про завтрашній день, їж зранку мамину кашу і купуєш собі снікерси за татову зарплату, дуже легко кидати подібного роду фрази...
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #38 : 18 Липня 2008, 19:11:48 »

Я не думаю шо ти вже ноги від голоду простягаєш
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #39 : 18 Липня 2008, 19:15:56 »

Що робити цим гравцям? продаватись у інші команди, для нормальної самореалізації і заробітку, і таким чином закопати свою, навіть улюблену команду назавжди?
Чи протриматись так, як є деякий час. Допомогти, нехай тільки морально, відстючим. А там гляди - травмовані одужають, а запивші одумаються, підуть на пенсію і їх замінять молодими підростаючими гравцями....

Не правильно. Правильно ти пізніше написав, що вони недоживуть. А знаєш чому? Та тому, що не тих хто у іншу команду перейшов треба на палі саджати, а тих, бля, що запили, шлангують і що ще гірше за гроші програють.
І тренерський склад дійсно зле ігнорувати. Чи зіграли б росіяни так на Євро, без доброго тренера?

Суть у тому, що із нашої ситуації нема простого шляху для виходу. Правда також і у тому, що наша ледачість і розгільдяйство закорінені століттями зовнішньої "допомоги".
А ще правда у тому, що те, що українці розїхалися по світу на заробітки - то суцільне благо для України. Бо поперше ввозять валюту, а по друге подивившись як нормальні люди газдують і підзаробивши для старту грошенят, вони вертаються додому вже зовсім іншими і часто окультуреними людьми! І то на них надія України і на їх дітях, вихованих людьми!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.