Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано  (Прочитано 57593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #60 : 19 Травня 2010, 23:59:04 »

ну і... нехай суд постановить стягнути оті кошти, передає оте у виконавчий вітділ - а той вітділ   - у бюджеті немає коштів   - біда тай годі   - довкола отаке недофінансування
Блокуються рахунки міської ради і кошти відразу знаходяться. Перевірено "Карпатнафтохімом"
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #61 : 19 Травня 2010, 23:59:40 »

Цитата: ЯЯ від 20 Травня 2010, 00:51:25
так власне, що прийнявше НЕРЕАЛЬНИЙ до виконання ДОХІДНОЇ частини бюджет - депутати розв"язали руки Насалику для ще одного року ручного розприділення коштів.
Ага. Ви ще депутатів у цьому звинуватьте Посмішка
нє - ну знаєте - там Насалик одноосібно приймав отой бюджет
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #62 : 20 Травня 2010, 00:03:23 »

ну і... нехай суд постановить стягнути оті кошти
От Крохта і судитиметься. Бо має підставу - 212 т.грн. виділено в Бюджеті (а це є законом). А якби не було їх - то не мав би за що судитися.

передає оте у виконавчий вітділ - а той вітділ   - у бюджеті немає коштів   - біда тай годі   - довкола отаке недофінансування
А "той відділ" тупо блокує рахунки і всі кошти, що будуть надходити (а вони щодня надходять) підуть на КМТ. Поки не прийдуть всі 212 т.грн. І кого буде цікавити недофінансування ремонту доріг?
Відповідь від: 20 Травня 2010, 00:02:05
нє - ну знаєте - там Насалик одноосібно приймав отой бюджет
Він його одноосібно нафантазував. Не депутати ж проект написали?!
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #63 : 20 Травня 2010, 00:03:41 »

Цитата: Azazello від 20 Травня 2010, 00:47:52
"МІЦ" - прибуткове підприємство.
Так і є.
Я володію трішки іншою інформацією. "МІЦ" мав би повернути бюджету 300 тисяч грн. І в  бюджеті пропонувалося виділити йому 500 тисяч грн. От тільки не знаю, чи виділили.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #64 : 20 Травня 2010, 00:05:34 »

"МІЦ" мав би повернути бюджету 300 тисяч грн.
Це окреме питання.

І в  бюджеті пропонувалося виділити йому 500 тисяч грн.
І це зовсім не дотація "на життя".
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #65 : 20 Травня 2010, 00:06:43 »

І це зовсім не дотація "на життя".
Виділили?
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #67 : 20 Травня 2010, 00:27:55 »

Виділили?
 Запевняю, при розгляді бюджету, навіть не піднімалось такого питання. :)

Відповідь від: 20 Травня 2010, 00:24:33
І в  бюджеті пропонувалося виділити йому 500 тисяч грн. От тільки не знаю, чи виділили.
 Не смію питати, а якщо би і був намір виділити, то для яких таких вирішень проблем, прибуткового комунального підприємства?
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #68 : 20 Травня 2010, 00:53:43 »

Блокуються рахунки міської ради і кошти відразу знаходяться. Перевірено "Карпатнафтохімом"
Azazello, коли ЯЯ пишу "НУ І" - то в мене питання - ЯК УСПІХИ? ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ? - наскільки мені відомо - то для КМТшників по нині день результат = 0,0
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 00:56:38
передає оте у виконавчий вітділ - а той вітділ   - у бюджеті немає коштів   - біда тай годі   - довкола отаке недофінансування
А "той відділ" тупо блокує рахунки і всі кошти, що будуть надходити (а вони щодня надходять) підуть на КМТ. Поки не прийдуть всі 212 т.грн. І кого буде цікавити недофінансування ремонту доріг?
відповідь вище
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 00:59:40
нє - ну знаєте - там Насалик одноосібно приймав отой бюджет
Він його одноосібно нафантазував. Не депутати ж проект написали?!
я висловила свою думку досить чітко - Насалик не одноосібно ПРИЙМАВ той бюджет.

а хто його нафантазував, придумав чи кому вім там наснився - то взагалі питання не до діла, бо
чиїми би то не були ідеями чи то фантазіями - у нас є представники громади, що приймають отойбюджет, кожен з них має таку саму кількість голосів, як і голова тих представників громади - приймали разом - то й відповідальність за прийняті рішення також необхідно брати на себе усім.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #69 : 20 Травня 2010, 01:09:39 »

а хто його нафантазував, придумав чи кому вім там наснився - то взагалі питання не до діла, бо
чиїми би то не були ідеями чи то фантазіями - у нас є представники громади, що приймають отойбюджет, кожен з них має таку саму кількість голосів, як і голова тих представників громади - приймали разом - то й відповідальність за прийняті рішення також необхідно брати на себе усім.

  А що Ви вбачаєте поганого в тому, що депутати повірили міському голові у реальність виконання ним же запропонованого бюджету? В черговий раз депутати продемонстрували повну підтримку діям та намірам голови. (ви по чутках ж знаєте, що  депутати ні вчому не мішають голові) Депутати ж представники громади, а переважна більшість громади підтримує кроки голови. То який би депутат мав би йти в супереч волі громади? Були певні зауваження, вони були враховані у бюджеті і дай Боже здоровя голові його виконати. Відповідальний (не за прийняття) за виконання бюджету, згідно чинного законодавства, лежить на голові міста, голові виконкому, голові виконавчих структур, тобто на І.С.Насалику.  Депутати не мають інструментів, виписаних у чинному законодавстві, для виконань бюджетів територіальних громад. :drink 
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #70 : 20 Травня 2010, 01:24:08 »

Він його одноосібно нафантазував. Не депутати ж проект написали?!
і ще один момент

Ігоре_О, я давно спостерігаю, як Ви поширюєте думку про те, що наче депутати міської ради - наче дітки "невнимающие" - нікому нічого не винні, нікому нічого незобов"язанні, відповідальності нізащо не несуть. То що мені пропонуєте погодитися з отим заголовком з "Мерського Вісника", що наче ота рада є імпотентом?

У данному випадку, коли Ви ставете отаку претензію меру - що наче він одноосібно нафантазував отой бюджет - і Ви зовсім не зважаєте на те, що приймали оті фантазії весь депутатський корпус - ТО, чого ж депутатський корпус не запропонував ними підготовлений проект бюджету, як альтернативу мерському проекту бюджету??? Щоб дуло хоч з чим порівняти???
Відповідь від: 20 Травня 2010, 01:11:11
Gorec, я вже трохи відповіла на твій пост у своїй відповіді Ігору_О.
Та тобі таки зауважу - ЧОМУ депутатський корпус чи хоча б частина депутатів, що є опозиційно налаштованими до мера - не підготувала свого проекту бюджету, на те, щоб (хоча б) було з чим порівнювати оті й же громаді - що є більш реальним до виконання й більш доцільним для громади.

Ще інакше - Я НЕ БАЧУ ОПОЗИЦІЇ В ДІЇ - дієвих кроків

З другого боку - опозиційно налаштована група до мера - а вона така наче є - нераз наголошувала на те, що недовиконання бюджету є реальною проблемою, і саме оте недовиконання дає можливість голові на власний розсуд розприділяти кошти й не фінансувати того ж КМТ - і нині депутатський корпус знову ж таки приймає не просто НЕ РЕАЛЬНИЙ, а НЕРЕАЛЬНО НЕРЕАЛЬНИЙ бюджет.

Я просто не можу оте зрозуміти - не можу осягнути позиції опозиційно налаштованої групи деп корпусу, що наче ТАК "ратуют" та вболівають за долю працівників КМТ.
 :unknow
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #71 : 20 Травня 2010, 01:33:26 »

чого ж депутатський корпус не запропонував ними підготовлений проект бюджету,
 Хоча питання не до мене, але мушу зреагувати.
 ЯЯ, ми десь колись приймали положення про помічників депутатів. Не хотіли Ви б стати, як і депутати місцевих рад, на громадських засадах, у вільний від основної роботи час, помічником депутата калуської міської ради? Допоможете своєю енергію та цікавими ідеями у формуванні альтернативного бюджету?  Як що є бажання, я готовий Вас взяти своїм помічником.
  А так, на даний час, інша трішка практика, алгоритм щодо формування бюджетів. 

Засідають відповідні працівники, які на службі у органах самоврядування, отримують відповідну ( повірте не малу, і криза там не дістає) заробітню плату з бюджету громади і враховуючи відповідні минулорічні еконофічні та фінансові показники формують проект бюджету.
 Сформувавши, тобто підготовивши, виносять на розгляд та затвердження проету бюжету на виконком.
Затверджений виконкомом проект бюджету обговорюється на профільній постійній депутатській комісії   та з певними (якщо такі є) пропозиціями та зауваженнями вноситься на чергову сесію для затверження його радою.
 Далі, після прийняття позитивного рішення, щодо бюджету , голова має пять днів на підписання його.
 А далі пішов процес виконання бюджету.
 Наприкінці бюджетного року, депутати заслуховують звіт, щодо виконання, або не довиконання існуючого бюжету і приймають рішення, щодо звіту. (затверджують, беруть до відома, не погоджуються з звітом і не затверджують його і т.д.)  Не затверджений звіт, щодо виконання бюджету може світчити про не справляння з своїми обовязками виконавчої гілки влади і несе за це все відповідальність - голова міста, тобто головний його менеджер, якого громада через вибори найняла для газдування у свому місті. :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #72 : 20 Травня 2010, 01:42:37 »

але, як мені пам"ятається, Крохта писав тут про зовсім інші суми - до "лимону" дотягувало - а тут що?...
Крохта писав про суми, які були станом на кінець 2009 року.
Однак на 01.01.2010 р. суми трохи змінились, а крім того деякі суми не отримали підтримки бюджетної комісії.
Але це не означає, що ці суми пропали, оскільки судовий шлях ніхто не відміняв.

Нагадаю ці суми.
275000 - потреба 2010 року (затверджено в бюджеті)
212000 - борг 2009 року (затверджено в бюджеті, але наскільки мені відомо .мер хоче накласти ... вето)
115200 - борг 2008 року (не включено в бюджет, але проходить судовий розгляд в адміністративному суді)
31000 - штрафи, пеня Пенсійному фонду (це санкції, які відбулись не з вини КМТ, а з вини міської влади; не включено в бюджет)
36800 - виплата типу "зарплати" Попа.дюк (сума, яка виникла з вини .мера, або якщо чіткіше сказати - з протиправної бездіяльності .мера; не включено в бюджет)
Разом - 670000. Ну не "лимон", але "півлимона" перевалило... :(
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #73 : 20 Травня 2010, 01:46:39 »

Дідько, привіт - давно тебе не бачила - як життя?
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #74 : 20 Травня 2010, 01:54:13 »

Дідько, привіт - давно тебе не бачила - як життя?
Привіт, Ангелиця! Життя - як жіночі ноги, чим далі, тим більше дух захоплює...
Записаний
Свій до свого по своє

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #75 : 20 Травня 2010, 01:59:41 »

  
Панове,мені став відомим той факт,скільки заробляють пересічні працівники ЖЕКу №1 (квитанцію про зарплату один х працівників показав) - 1600 гривень,хоча розказував,що платять чи то 700-800 грн
 Мені здається не діло в тому яка заробітня плата в працівника ЖЕКу, а чи відробляють вони таку оплату, чи відчувають рівень та якість  наданих послуг мешканці нашого міста. Якщо все гуд, то зарплату повинні люди отримувати відповідну.
 От якби мешканці взнали скільки отримують з/п працівники апарату виконкому і поставили б питання до влади за яке таке виконання  посадових обовязків нараховується та зарплата, і як  відображається виконання тих обовязків на добробут наших громадян то напевно  відбулася б суттєва економія бюджетних коштів, якщо б прийняли відповідні міри, які можна було б направити на стримання росту комунальних тарифів.
 А так, кому шкода  коштів не з своєї кишені?  
Так, для довідки: зарплати службовців управлінського персоналу калуського виконкому від 5000 до 12000 грн.  Цікаво за які такі  досягнуті результати, які б відчували на собі мешканці міста, можна отримувати відповідні оплати?
Певно для того щедро витрачаються кошти громади на оплату праці, щоб працівники служб місцевого самоврядування мовча з вірними очами молились на голову міста. :D  

Відповідь від: 20 Травня 2010, 01:57:27
Життя - як жіночі ноги, чим далі, тим більше дух захоплює..
 Тобі б більше підходило життя,як у графіна - "кожна скотина старається за горло взяти" :drink
« Останнє редагування: 20 Травня 2010, 02:50:14 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #76 : 20 Травня 2010, 02:02:06 »

як у графіна - "кожна скотина старається за горло взяти"
Так ж і в цьому випадку "дух захоплює"  :drink
Записаний
Свій до свого по своє

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #77 : 20 Травня 2010, 02:04:21 »

Добре що ти встигаєш ще про ноги жіночі згадати!
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #78 : 20 Травня 2010, 02:13:20 »

Добре що ти встигаєш ще про ноги жіночі згадати!
Так літо ж на носі... Забудеш тут про них... Навіть "чорні окуляри" не допоможуть.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 02:11:10
Все, припиняю флудити, а то модери і адміни тут жорстокі...
Знову пригрозять в бан послати і знову пропаду на пару тижнів ;)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #79 : 20 Травня 2010, 02:56:40 »

Горцю, не знаю чи ти зрозумієш моє порівняння та спробую тобі його таки навести.
Я як жінка - регулярно переглядаю покази подіумної моди - та звісно, в мене немає ні потреби ні можливості одягатися в такі речі, що там демонструють. Тим не менше, я як жінка - таки хочу гарно виглядати - тому дивлячись оті покази не намагаюся собі обрати ту чи іншу сукню, а намагаюся зрозуміти тенденцію, що буде актуальна у одязі на даний сезон та відповідно таку, що пасуватиме вже мені особисто.

Так само й тут.
Я довший час спостерігала тенденцію депутатського корпусу до того, щоб приймати РЕАЛЬНИЙ (для 100 відсоткового виконання) бюджет.
ТА - коли дійшло до діла - що я побачила - як депутатський корпус разом із своїм головою не лише приймають НЕРЕАЛЬНО НЕРЕАЛЬНИЙ бюджет - та ще й вносять пропозиції для ще більшого роздуття видатків - депутати вносять пропозиції котрі додають статті витрат.
Моя реакція - ????????
Зауважуючи інші відомі мені (з форуму та преси) тенденції, я приходжу до фантастичного висновку - що Ігор_О, допоки був відсутній на форумі - певно таки переглядав на ТБ history channel. То не біда, що він у котромусь то пості тут на форумі Кім Ір Сена з Кім Чен Іром переплутав. Та він певне зауважив цитату Маргарет Тетчер - що на виборах не опозиція перемагає, а влада програє.
Тому й скерував своїх прибічників на такі кроки -що були продемонстровані при прийнятті бюджету.

Відверто - я б з задоволенням оменула своєю увагою той поганенікий серіал, під назвою "Політичне життя в стольному граді Калюжа" - та якби те не стосувалося життя отого Калуша.

Відповідь від: 20 Травня 2010, 02:40:40
В мене є ще одне зауваження - що стосується бюджету
у "Вікнах" написано наступне
Цитувати (вибране)
Гордість бюджету — 35 млн. гривень на оновлення доріг. Міський голова, зокрема твердить: за ці кошти можна буде відремонтувати 95% дорожнього покриття Калуша.
Виникає питання - на які ремонти доріг донині витрачалися кошти, якщо на сьогодні закладають у бюджет гроші на ремонт 95% дорожнього покриття???

І це не є ГОРДІСТЮ бюджету - то є фактом провалу роботи служби, що відповідає за якість виконання отих ремонтних робіт.
Записаний