Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Звірства рашистських окупантів  (Прочитано 9418 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #80 : 01 Серпня 2022, 18:51:38 »

Добре що с виклав відео. Як буду мати потребу виригатися - знатиму чим собі допомогти  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #81 : 03 Серпня 2022, 17:04:57 »

Головне управління розвідки МО України,

#ГУРінформує

⚡️ Щодо окремих фактів вбивства українських військовополонених

▪️ Встановлено деякі обставини навмисного вбивства українських військовополонених в колонії у н. п. Оленівка (Донецька область), в якій перебували українські військовополонені, у т. ч. зі складу полку “Азов”.

▪️ Допити полонених проводили слідчі т. зв. “мдб днр” спільно з представниками ПВК “Вагнер” та фсб рф. Під час допитів активно використовувалися фізичні тортури та побої. Такі заходи, у першу чергу, були спрямовані не на отримання певної конфіденційної інформації, а на знущання, фізичне приниження, психологічну деморалізацію з метою зламу морально-психологічних якостей українських воїнів. У разі реалізації зазначеного плану представники фсб планували залучити українських полонених до зйомки у проросійських репортажах. Мета ефіру полягала у висвітленні визнання полоненими “скоєних ними злочинів, звірств проти місцевого населення, відречення бійців від своїх поглядів, а також засудження дій керівництва України”.
 
▪️ Допити проводилися конвеєрно на регулярній основі, проте не мали успіху. Українські полонені проявили виключну мужність та незламну силу волі.

▪️ Російська сторона не мала наміру здійснювати обмін військовополоненими та з метою приховування неналежних умов та форм допиту українських військовослужбовців (що могли б служити доказовою базою у Гаазькому суді) умисно знищила полонених. За наявними даними, мінування місця утримання українських бійців було здійснено бойовиками ПВК “Вагнер” з використанням легкозаймистої речовини, що призвело до швидкого поширення пожежі у приміщенні.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #82 : 15 Серпня 2022, 17:03:25 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=rudUGZxIU6E" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=rudUGZxIU6E</a>
.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #83 : 29 Вересня 2022, 18:38:37 »

Последствия ракетного удара по жилому сектору Днепра.

В результате бессмысленного теракта погибли 4 гражданских, в том числе двое детей.


https://t.me/kazansky2017/4300

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #84 : 30 Вересня 2022, 13:20:11 »

Сегодня утром россияне устроили очередной террористический акт с очень большим количеством жертв

Русские нацисты обстреляли очередь с мирными людьми, которые ехали на временно оккупированную россиянами территорию Запорожской области

На данный момент число жертв среди гражданского населения, только в Запорожье, составляет 25 погибших и около 50 раненых

Большая часть из стоящих в очереди были волонтёры, которые везли гуманитарную помощь в виде средств первой необходимости и медикаментов гражданскому населению, а на обратном пути должны были везти эвакуирующихся из русской оккупации людей

В этой очереди стояли и те, кто вёз хоть какую-то помощь своим родным и близким, которые также всё ещё остаются в оккупированных городах и сёлах

Россия - страна террорист, которая от своего бессилия и ничтожности целенаправленно бомбит именно гражданское население Украины, прицельно попадая туда, где находится максимально много людей


https://t.me/black_slipper/9115?single

https://t.me/kazansky2017/4307
https://t.me/kazansky2017/4308
« Останнє редагування: 30 Вересня 2022, 13:27:22 від ББА »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #85 : 11 Жовтня 2022, 11:22:33 »

 Постоянный представитель Украины в ООН Сергей Кислица сообщил о гибели членов своей семьи из-за массированного обстрела армии РФ.

Начиная выступление в Нью-Йорке, Кислица сказал, что его страна подверглась нападению, из-за которого погибли многие люди.

В числе жертв оказались близкие родственники Кислицы, которые в момент ударов находились в жилом доме. Они не смогли спуститься в убежище, потому что из-за бомбардировки исчез свет.

«Россия убила членов моей семьи и этой жестокости нет конца», – заявил Кислица.

https://t.me/berezoview/19761

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #86 : 12 Жовтня 2022, 22:28:40 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GXX5epLSrk8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=GXX5epLSrk8</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #87 : 23 Листопада 2022, 18:32:01 »

Запорізька область: внаслідок російського обстрілу зруйновано корпус пологового відділення та загинуло немовля

У ніч на 23 листопада у м. Вільнянськ Запорізької області, внаслідок ракетного удару на території місцевої лікарні зруйновано двоповерховий корпус поліклінічного пологового відділення. У цей час у відділенні перебувала одна породілля із новонародженою дитиною, а також лікар.

У результаті атаки немовля 2022 року народження загинуло, жінку і лікаря підрозділами ДСНС врятовано з-під уламків будівлі.
За попередньою інформацією під завалами більше нікого немає.

Від ДСНС залучено 67 осіб та 14 од. техніки. Роботи тривають. Більше інформації згодом.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #88 : 03 Грудня 2022, 17:56:17 »

"В Україні є відомий Буданов, і в Росії колись був відомий Буданов. Але є нюанс.

Юрій Буданов - командир 160-го танкового полку, який на початку 2-ї російсько-чеченської війни був засуджений ростовським судом за викрадення та вбивство 18-річної чеченської дівчини Ельзи Кунгаєвої (залишаються також обґрунтовані підозри щодо зґвалтування жертви, відхилені судом).

Справа Буданова стала резонансною не тому, що з'ясувалося, що російські військові вчиняють злочини проти цивільного населення Чечні. Вчиняли і до того, і після. Масово. Незвичним було саме притягнення когось до відповідальності. Тим паче цілого полковника, нагородженого орденом мужності.

Буданов відсидів менше 9 років, його випустили достроково. Насолоджуватися свободою розжалуваному полковнику довелося недовго: чеченці ретельно спланували замах, який був успішно здійснений Юсупом Темірхановим.

Коли Темірханова схопили, то засудили до 15 років (більше, ніж Буданова). Чеченець-месник волі вже не побачив. У 2018 році, відбувши менше половини строку, він помер в омській колонії. За інформацією адвокатів, Темірханов зазнавав катувань російськими "правоохоронцями".

Особи Буданова, а згодом і Темірханова, стали легендарними за життя, а особливо після їх смерті. Обох ховали з почестями.

Буданов - ікона російських націоналістів та мілітаристів у погонах, переконаних, що "нічого такого" вартого покарання Буданов не вчинив. Трагічний символ тих, хто вважають, що мала місце змова, що офіцера підставили, а чеченці всі брешуть і взагалі заслуговують на те, що з ними вчиняли. Шанувальників Буданова Кремль ніяк не обмежує у плеканні свого культу: вішати меморіальні дошки, прославляти у віршах, піснях та муралах.

Темірханов - герой всіх чеченців. Як ічкерійців (що зрозуміло), так і кадировців. Чи не єдина об'єднавча фігура сучасності для цих непримиримих середовищ. Більше того, Кремль дозволяє лояльним чеченцям ненавидіти Буданова і шанувати Темірханова. Це така контрольована дозована сатисфакція для кадировців за пережиті ними жахи і приниження російського упокорення Кавказу. Темірханов став героєм не лише для кавказців, але й для ширшої ісламської умми: на його честь навіть назвали мечеть у таборі біженців народу рохінджа в Бангладеш.

Цікавий факт: Юрій Буданов народився у Харцизьку в Україні. Його батьки, хоч і походили з Курської області, проживали там же на Донеччині, були громадянами України. Можливо вони й досі живуть в ОРДЛО.

160-й танковий полк Буданова розформували, а його правонаступником стала 37-ма мотострілецька бригада, яка цього року відзначилася звірствами в Мотижині на Київщині. Наскільки відомо, розслідуванням чисельних злочинів своїх військових в Україні Росія не займається. Максимум - санкціонує позасудові розправи без зайвого галасу на місцях із залученням Росгвардії.

Схоже, Кремлю поки не потрібні цапи-відбувайли на кшталт Буданова. Українці, після виливання на них тон пропагандистського бруду, такий жест навряд чи оцінять. Хоча нові буданови десь у Ростові в майбутньому, можливо, якось посприяли б пом'якшенню провини головних російських злочинців десь у Гаазі..."


Максим Майоров, історик, політолог, автор та співавтор книг про Донбас і Крим, написаних з використанням баз даних InformNapalm щодо російської агресії.

https://t.me/c/1322979171/99060

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #89 : 04 Грудня 2022, 18:48:31 »




Знаменитий рашизм. росіяни - нелюди

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #90 : 09 Грудня 2022, 23:57:46 »

Российский посол в Казахстане заявил, что в стране русофобия и национализм. А Запад делает из Казахстана «антироссию».

Просто слово в слово уже говорят теми же фразами, что  и про Украину. Даже методички не поменяли.

То есть, дело не в Украине, не в биолабораториях, не в бандеровцах. Эти твари просто ненавидят всех своих соседей и повсюду ищут врагов.

https://t.me/kazansky2017/4899


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #91 : 11 Грудня 2022, 05:37:52 »

Кожного разу, коли ви будете казати про вєлікій рускій балєт, я буду розказувати вам історію неодноразово зґвалтованої на очах у батьків, а потім викраденої російськими нелюдами молодої вчительки з Броварів. Про десятки, а може й сотні зґвалтованих українських жінок. Часто на очах у дітей. Про 15-16 річних дівчаток з Бородянки, які зазнали страшного насилля кадирівцями. Про тіла п’ятьох зґвалтованих молодих дівчат, вбитих і залишених прямо на дорозі. Про оце мерзенне «будем тра*ать хохлушек» в перехватах. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський балєт.

Кожного разу, коли ви будете мені казати про вєлікіх руських композіторов, я буду вам розказувати історію дівчинки, на очах якої і її маленького брата в маріупольському підвалі не один день помирала їхня мама. А потім з трупом мертвої мами діти були вимушені і далі ховатися в підвалі від обстрілів. Про хлопчика з Гостомеля, на очах якого російські солдати застрелили його батька. А потім хотіли вбити і сина, але той вижив. Про дівчинку, якій вистрілили прямо в обличчя. Про малюка, який тікав з бабусею в човні. Бабуся втопилася. А хлопчика шукають уже майже місяць. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімих вєліких руських композіторов.

Кожного разу, коли ви будете казати мені про вєлікую руськую живопісь, я буду вам розказувати про розстріляних в спину мирних українців в Макарівському районі. А перед тим, як застрелити, орки зав’язували їм руки. Про сотні трупів на вулицях Бучі, Ірпеня, Гостомеля. Про братські могили у дворах житлових кварталів. Братські могили мирних мешканців донедавна затишних і безпечних міст. Братські могили. В 21 столітті. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую руськую живопісь.

Кожного разу, коли ви будете мені розказувати про вєлікій рускій тєатр, я буду вам розказувати історію жінки з Броварського району, з будинку якої російські мародери, відступаючи, знімали металочерепицю. Про танки і БТРи «другої армії світу», навантажені по вінця награбованим в українських домівках. Крадені телефони, планшети, телевізори, пральні машинки, килими, прикраси, пляшки з алкоголем, сковорідки, одяг, іграшки, взуття – все, що траплялось на шляху цим виродкам. Про те, як діставшись до Білорусі, вони наввипередки відправляли награбоване своїм родинам в росію. Про те, як торгували краденим на білоруських базарах. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський театр.

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікоє рускоє кіно, я буду розказувати вам про жорстоко розстріляних коней в конюшнях на Київщині. Про заморених голодом і спрагою тварин зоопарку в Ясногородці. Про спалену після вибуху шкіру оленяти. А тепер максимальне дикунство… Про вбитого і з’їденого російськими окупантами алабая. Так, алабая. Так, собаки. Так, з’їденої. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімоє вєлікоє рускоє кіно.

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікую рускую літєратуру, я буду вам розказувати про десятки перехватів розмов російських солдатів з їхніми матерями і дружинами. Розмов, в яких крім на*уя на нах*ї нічого нема. Розмов, в яких дружини замовляють, що їм вкрасти в українських будинках. Розмов, де матері сміються, коли синочки розказують, як їхні побатрими гвалтують хохлушек. І якщо з цих розмов викинути всі мати, в них лишиться хіба що «прівєт» і «пока». Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую рускую літєратуру.

Більше нема ніякої вєлікої руської культури, літератури, кіна, живопісі, тєатра і балєта. Є країна виродків, мародерів, ґвалтівників і убивць. Диких людей, яким нема місця в цивілізованому світі!

А багатостраждальні новоспечені руські дисиденти в затишних квартирах Берліна, Лондона, Ларнаки, Мілану, Тбілісі, Астани, Відня та інших тимчасових прихистків, хай ідуть за маршрутом руського корабля, гордо несучи в руках вєлікую рускую культуру!

#OlenaPshenychna

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #92 : 13 Грудня 2022, 17:04:43 »

Gulagu.net
Мы в 21 веке столкнулись с немыслимым беззаконием и массовым похищением украинцев и содержанием их в военных концлагерях на территории РФ незаконно. Это чудовищно и бесчеловечно, и это обязательно станет одним из пунктов обвинения для режима Путина. Это то, от чего невозможно будет отмыться ни Путину, ни ФСИНе. Тысячи украинцев находятся в учреждениях ФСИН лишь потому, что они якобы «препятствовали проведению СВО»🤦🏻‍♂️. Вдумайтесь в суть происходящего. Тоталитарное государство захватывает тысячи иностранцев и держит их без вины в тюрьме. В 2022 году!

«К украинским военнопленным не пускают адвокатов и не называют их местонахождение, – по мнению суда, у них нет каких-либо процессуальных прав, рассказал глава «Агоры» Павел Чиков. Российский суд рассмотрел первое дело пленного гражданина Украины и пришел к выводу, что поскольку он не является фигурантом каких-либо уголовных дел и в отношении него не ведется преследование, адвокат ему не нужен».

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #93 : 30 Грудня 2022, 19:13:40 »

В Telegram каналах появилось видео с  военными РФ. Они украли украинский автомобиль с установленной системой видео регистрации. Видимо они не сумели её отключить, либо об этом не подумали. Орки много интересного наговорили, но самая интересная деталь их разговора про раненых (300ых) и упоминание конкретного раненого русского, у которого их же врачи вырезали почки. Это уже не первое свидетельство про чёрный рынок органов на временно оккупированных Россией территориях и об участии российских военных врачей в этом.
*Осторожно, в видео присутствует ненормативная лексика.

https://t.me/BerezaJuice/25649

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #94 : 09 Січня 2023, 02:58:34 »

Это то, о чем я тут постоянно говорю. Никаких следственных действий русские в Мариуполе не производят, и даже имитации их нет.

Им неинтересно, сколько людей погибло в городе НА САМОМ ДЕЛЕ. От слова "совсем". Бракоделы из Следственного Комитета РФ написали красивую ровную циферку в 5 тысяч человек. Ее растиражировала Русская редакция БиБиСИ, на мой взгляд, ничем от Дождя не отличающаяся контора русской гэбни. Вот откуда у вас 5 тысяч, если уже в апреле-мае горсовета Мариуполя давал цифру в 22 тысячи? Я в мае говорила о том, что по нашим прикидкам с Володимировичем, как слесаря этого микрорайона и почтальона этого микрорайона, не может быть никак меньше 50 тысяч погибших. Потом возникли в инфополе списки Ильичевского морга Мариуполя, с подачи Николая Осыченко. И стало ясно, что ситуация очень серьезная, потому что Ильичевский район это только один из 4-х районов Мариуполя, и чисто физически при отсутствии бензина, транспорта, постоянных обстрелах никто бы не потащил на Ильича трупы из других районов (на примере из чатов - Левобережный район, бывший Орджоникидзовский). Мне в мирное время на маршрутке с Черемушек до Ильича и морга было ехать 50 минут. А пешком, под обстрелом, сгибаясь под тяжестью тела - ну кто бы такой квест стал совершать?

После того, как я написала здесь о том, что, по всей видимости, реальное число жертв бойни в Мариуполе намного больше, чем цифры Николая Осыченко, мне скинули люди информацию о том, что в России есть ГОСТ о захоронениях в военное время. А потом по цепочке был найден и учебник по гражданской обороне для русских медвузов, с технологией расчетов санитарных и безвозвратных потерь при разных методах ведения боевых действий. Кто здесь новенький - читать об этом детально тут:

https://t.me/myvijily/11674

И вот теперь у нас январь 2023 года, и мы читаем о том, что с мая месяца 2022 года в одном из домов лежит труп.

И русским это неинтересно. Им интересно снять елочку в огнях, а не притащить за шкирку следователей, криминалистов и начать следствие об установлении личности этого мариупольского мертвеца. Они это не делают. Знаете, почему? Потому что если по каждому мариупольскому трупу заводить следственное дело, никаких криминалистов ни в какой России не хватит, тут счет идет на сотни тысяч.

 Именно поэтому русские единственно чем заняты лихорадочно - это снос вот таких домов с мертвецами, перемалывание в бетонную труху и остатков зданий, и останков людей, и вывоз этого страшного груза в Ростовскую область РФ на многочисленных грузовиках.

Задайте себе два вопроса. Первый: окажись я горожанином такого же осажденного русскими города, как Мариуполь - где гарантии даже не того, что я выживу, а того, что меня не сделают безымянным скелетом в горе бетонной крошки? Какой механизм существует для защиты гражданина от судьбы жителя Мариуполя, жителя Грозного, жителя Алеппо? Какой механизм в 21-м веке может гарантировать современного человека со смарт-часами на руке, с виртуальной банковской картой в смартфоне, в наряде последней модели - от превращения в безымянный костяк в горе мусора?

И второй вопрос, следующий из первого: вы уверены, что с вашим городом никогда не случится такого, как с Грозным, Алеппо, Мариуполем?  На чем основана такая уверенность?)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #95 : 06 Березня 2023, 17:09:04 »

Російські військові виклали відео розстрілу полоненого воіна, який відмовляється зняти свій шеврон та помирає зі словами «Слава Украіні». Якщо хтось впізнає цю людину, і може повідомити де та при яких обставинах він міг потрапити у полон - напишіть мені будь-ласка. Ми маємо з’ясувати усі обставини цього чергового жахливого військового злочину РФ.


https://t.me/baba_i_kit/17301

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #96 : 07 Березня 2023, 22:48:20 »

Удар по железнодорожному вокзалу в Краматорске 8 апреля прошлого года был нанесен с территории, контролируемой Россией. Такой вывод сделала организация Human Rights Watch совместно с исследовательской группой SITU.

Напомним, тот удар привел к гибели 58 человек и ранению более 100. Согласно результатам расследования, поразившая вокзал ракета была запущена с оккупированной на тот момент Россией территории из села Кунье в 25 км от Изюма с помощью тактического ракетного комплекса "Точка-У". Ракета с кассетной боевой частью содержала 50 суббоеприпасов, сообщается в выводах HRW.

Детонация взрыва сопровождалась разбрасыванием стальных обломков, из которых более 15 тысяч падали на территорию вокзала.

В расследовании также подтверждается отсутствие каких-либо доказательств о присутствии украинского военного персонала или техники на путях вокзала во время удара, хотя в целом некоторая часть войск находилась недалеко от вокзала.

Россия с самого начала отрицала свою причастность к удару, утверждая, что «никаких огневых задач 8 апреля в городе Краматорск у российских вооруженных сил не было и не планировалось», а также уверяла, что ракеты Точка У применяются только украинскими вооруженными силами.

HRW утверждает, что нашла доказательства присутствия комплекса такого типа на оккупированной территории, включая склады и контейнеры для транспортировки.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #97 : 17 Березня 2023, 11:28:10 »

Кацапи вирішили таки дерусифікувати Донбас

https://rubryka.com/2023/03/17/v-avdiyivtsi-vorog-raketoyu-h-59-vluchyv-u-bagatopoverhivku/
« Останнє редагування: 17 Березня 2023, 11:34:56 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #98 : 20 Березня 2023, 20:44:33 »

ООН опубликовала в Женеве доклад с выводами следственной комиссии Совета ООН по правам человека, согласно которым российские солдаты совершили многочисленные военные преступления в Украине: преднамеренные убийства, нападения на мирных жителей, незаконные задержания, изнасилования и насильственную депортацию детей. В докладе также говорится, что атаки России на энергетическую инфраструктуру Украины и применение пыток могут быть расценены как преступления против человечности.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Звірства рашистських окупантів
« Прочитано #99 : 12 Квітня 2023, 02:33:52 »

Окупанти виклали відео, як вони відрізають голову українському полоненому.
Викладати не буду та раджу не дивитись. Хоча ви його, напевно, побачите в інших пабліках.
Все це за межею. Людяності. Розуміння. Сприйняття. Прощення.
Пам’ятаєте, що ці нелюди росли та ставали нелюдями під казки та книжки “русских классиков”.
Під радянський та російський кінематограф.
Під грьобаного Пушкіна, Толстого та Достоєвського.
Росіяни мають повиздохнути. Всі. Вне залежності від статі та віку.
Російська псевдокультура має бути знищена. Вщент.