Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Коронавірус 2020  (Прочитано 76807 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Коронавірус 2020
« : 28 Березня 2020, 01:24:22 »

Варто щоб була окрема тема про Covid. Так як Укр.нет зробив в новинних стрічках. Щоб не змішувати коронавірус з усім підряд. Бо тема Наше здоров'я дуже загальна. Та й в чатику часто з'являються повідомлення про вірус, а так буде він і тут мати своє місце.

По Україні: Оперативний моніторинг ситуації довкола COVID-19
« Останнє редагування: 15 Квітня 2020, 09:09:23 від romashkin »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #40 : 29 Березня 2020, 20:06:54 »

Мабуть правильніше було б не сміятися, а вести роз'яснювальну роботу, але переважно всі вважають, що краще знають і навіть приблизно слухати не хоче.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Коронавірус 2020
« Прочитано #41 : 29 Березня 2020, 20:19:58 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ddnm7u5RNHI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ddnm7u5RNHI</a>
 :dopovid
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Коронавірус 2020
« Прочитано #42 : 29 Березня 2020, 21:13:42 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #43 : 29 Березня 2020, 22:04:03 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=AH_F5i_tCsE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=AH_F5i_tCsE</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Коронавірус 2020
« Прочитано #44 : 30 Березня 2020, 04:11:15 »

Я її обов'язково одягаю коли бачу, що буду в приміщенні, або коли буду в місці де доведеться підходити до людини ближче 2 м.


тут інколи допомагаю одному знайомому литовцю в перевозках . Сьогодні мали 6 робіт . На двох з  них клієнти попросили одягнути маски ( були італієць і якийсь араб ) . Без будь яких проблем я носив ту маску . Не хотів нічого розказувати про те , що навіть місцеве NHS ( міністерство охорони здоровя ) каже , що маски треба ОБОВЯЗКОВО носити лише хворим , але разом з тим наголошує , що якщо маєте якісь ознаки хвороби - ТО ВЗАГАЛІ НЕ МОЖНА ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ . Звичайно , що розраховувати на те , що всі 100% хворих ( чи тих , хто думає що типу не хворий але кашляє чи має інші ознаки хвороби ) буде сумлінно сидіти дома чи носити маску - не доводиться . І як це не дивно я не ношу маску ( хоча в свій час мав бронхіт , двостороннє запалення , а грипом хворію ледь не кожен рік ) . А останнім клієнтом була молода італійка ( з Риму ) . Вона переїжджала до подруги , так як хоче у неї залишити речі І ПОЇХАТИ В ІТАЛІЮ . Маску вона теж не носить , в Рим буде летіти літаком ( так як Аліталія все ще літає з Англії ) , хоче побачити батьків . Про вірус все прекрасно знає , але стверджує , що буде за собою слідкувати в 100500 раз більше в Італії ( ніж в Англії )

ЗІ . саме головне - Я НЕ ХОЧУ СМІЯТИСЬ З ЛЮДЕЙ ЯКІ НОСЯТЬ МАСКУ . Якщо їм так зручніше чи безпечніше чи краще чи ще щось - я цілком підтримую їх ( між іншим пару клієнтів носили маски , коли ми забирали їхні речі ) . А з італійкою я сперечався про те , що люди можуть купляти в магазинах СТІЛЬКИ ТОВАРУ , СКІЛЬКИ ЗАХОЧУТЬ , так як якщо вони не задовольнять своє "его" , то цілком можливо що підуть красти чи вбивати  . Хоча це напевне для неї було занадто філософськи     :=)   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #45 : 30 Березня 2020, 09:15:34 »

( міністерство охорони здоровя ) каже , що маски треба ОБОВЯЗКОВО носити лише хворим

От це якраз таке ставлення, яке описав Хельґі  :facepalm:

Що значить, "якщо попросять?". Ти йдеш до людини додому і ще тебе треба простити одягнути маску? :o :unknow

Як на мене то так само, якби прийти без штанів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Коронавірус 2020
« Прочитано #46 : 30 Березня 2020, 10:27:30 »

якби прийти без штанів.
то ще залежить з якою метою. в деяких випадках будуть раді що без штанів,
у нас в під'їзді висить оголошення - Чоловік на годину. то вже усі телефони повідривали.
нехай і без штанів, але маска мусить бути :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Коронавірус 2020
« Прочитано #47 : 30 Березня 2020, 10:34:36 »

https://galka.if.ua/pidozryuiemo-shho-koronavirus-buv-tut-shhe-v/?fbclid=IwAR1rBuFrt5CtRR3AybJJjW5m1uHqPH-Ic17xzEXLdVCyJco31bvomcUO3vA
Підозрюємо, що коронавірус був тут ще в грудні, – головний лікар центральної міської лікарні про хвороби пацієнтів
Головний лікар центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк висловив свої думки щодо боротьби з коронавірусом.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Коронавірус 2020
« Прочитано #48 : 30 Березня 2020, 13:01:57 »

https://galka.if.ua/pidozryuiemo-shho-koronavirus-buv-tut-shhe-v/?fbclid=IwAR1rBuFrt5CtRR3AybJJjW5m1uHqPH-Ic17xzEXLdVCyJco31bvomcUO3vA
Підозрюємо, що коронавірус був тут ще в грудні, – головний лікар центральної міської лікарні про хвороби пацієнтів
Головний лікар центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк висловив свої думки щодо боротьби з коронавірусом.
Знову з рубрики "ми вже всі перехворіли, у нас той коронавірус вже давно". Цікаво, це лише у нас місцеві лікарі заперечують загальноприйняту історію поширення вірусу чи в інших країнах теж є такі знавці?Треба промоніторити.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #49 : 30 Березня 2020, 14:07:36 »

Я взагалі пару років тому на таке слабував. Кашель був сухий шо ППЦ!  :dopovid
Прокашлявся десь аж за 3 тижні.
 :prapor:

То трохи мені нагадує оповіді про Христа з Галичини  ;)

А якщо серйозно, то цілком можливо, що було і ще щось з дуже подібними симптомами.

Роман трохи правий, що може якось то по мудрому мало би інакше діятися (з тим карантином) але людство таке, яке є.

Ми знімаємо бравурні фільми з мільйонними бюджетами, про то, як на астероїд летимо, щоб Землю вберегти, а за 22 роки (22 Карл!) приходить малюсінький вірус і ставить всю планету на коліна за 2 місяці!

І повірте, то ще байка, у порівнянні з тим, що чекає людство внаслідок сотні років прожитих із зменшеним природнім добором, тотальною імунізацією, вживанням ГМО і погіршеною екологією.

Будем мерти мільярдами.
Може конкретно ми того і не застанемо, але наші діти вже можуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Коронавірус 2020
« Прочитано #50 : 30 Березня 2020, 14:36:23 »

Що значить, "якщо попросять?". Ти йдеш до людини додому і ще тебе треба простити одягнути маску?

Хм . Взагалі то я можу забрати речі тої людини і з коридору чи з вулиці і навіть можу не бачити того клієнта взагалі. Це є робота , за яку платять гроші і в контракті на ту роботу не сказано нічого про носіння маски ( навіть з новими коронавірусними законами ) , а крім того ніхто мені за ті маски не платить гроші . Тобто у клієнта є прекрасний вибір : він сам купляє маски і дає нам ( як це трапилось у попередніх випадках ) , чи оплачує фірмі ці "додаткові вимоги на носіння маски" .  Ще раз повторю : якби був закон , що в Англії треба ОБОВЯЗКОВО носити маску - то тут без виключення ти і я би носили маску в будь якому випадку . Але само NHS вказує на те , що маски треба носили ЛИШЕ хворим .

Цікаво, це лише у нас місцеві лікарі заперечують загальноприйняту історію поширення вірусу чи в інших країнах теж є такі знавці?Треба промоніторити.


Чому Швеція відмовляється від жорстких заходів у боротьбі з коронавірусом?
У той час, як у більшості країн ЄС на тлі пандемії COVID-19 суспільне життя завмерло, у Швеції магазини, ресторани і школи залишаються відчиненими. Водночас кількість заражених продовжує зростати.

https://www.dw.com/uk/чому-швеція-відмовляється-від-жорстких-заходів-у-боротьбі-з-коронавірусом/a-52939274

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #51 : 30 Березня 2020, 15:00:29 »

Там така екологія - що їм то і не треба
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Коронавірус 2020
« Прочитано #52 : 30 Березня 2020, 15:22:58 »

Можливо ти і правий . Хоча для вірусів чи для якоїсь чуми і сибірської язви - це пофіг . Пару столітть тому екологія була така , що ОГОГО ,але люди дохли мільонами під час будь якої епідемії  . Я уже згадав про одного литовця , якому інколи допомагаю в його роботі , так він мені розказує , що він відчуває як покращилось повітря в Льондоні . Я особисто не сильно це відчуваю , хіба що коли їду на свій склад ( що на території одної ферми ) на відстані 20 миль від Лондона    :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #53 : 30 Березня 2020, 15:23:27 »

Цікаво, це лише у нас місцеві лікарі заперечують загальноприйняту історію поширення вірусу
А що тебе дивує. Як я колись писав "яке місто - така і бомба"  :D

ось, що він говорить:
Цитувати (вибране)
Якщо сказано, що в країні карантин, то мусить так бути, а не гуляти по парках і озерах

І це ЛІКАР!  :=)

Я не знаю, може у Франику дуже маленький парк і озеро ,чи може людей там тисячами - тоді може він і правий.
У Калуші трохи інакше. Всі кинулися на річку.

Якщо порівняти 2 варіанти подій (бо такий варіант, що всі сидітимуть по конурах - він просто нереальний. Не з нашими людьми :)  ) то як на мене значно краще, коли люди поїхали своєю машиною на річку і сіли коло води на безпечній відстані від інших людей.

Але ж і у нас є такі унікали, які у сквері під Мінералом дихають вихлопними газами з Європейської  :=)

хоча 200 м збоку є стежка на Пагорб Слави, де нікого нема і де можна реально потренувати легені, поки вилізеш на гору.

Тому то все не через керівництво, а від людей.
Люди зустрічаються зі знайомими, вітаються за руку, ходять в гості одні до інших  :facepalm:

Не у виході на двір проблема, а у тому, куди ти далі йдеш і що робиш.

У Калуші не така висока щільність населення, щоб не могти знайти де походити.
У Франику реально мабуть не дуже є де. Але хто має транспорт... та ліси довкола...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #54 : 30 Березня 2020, 15:29:49 »

для вірусів чи для якоїсь чуми і сибірської язви - це пофіг

але люди дохли мільонами під час будь якої епідемії


Ти чесно так не хочеш думати, що пишеш?

Ти порівнюєш тепле з м'яким.


Тоді вмирали від того, що зовсім не розуміли природи хвороби і методів її поширення, та і лікування ніякого не було.


Чого ти так само наївно не думаєш у протилежному напрямку?

У 12-му 13 ст була епідемія чуми. Нічого не знали про природу хвороби і її поширення. Ніякої гігієни, ніяких карантинів.
Чому всі не загинули?
Від чуми на відміну коронавірусу не буває імунітету.
Я не маю на увазі чому не загинули всі люди на плалеті (бо зараз почнеш розказувати що не було транспорту). Я питаю чому не вимерли всі люди в конкретному зараженому місті чи регіоні?

« Останнє редагування: 30 Березня 2020, 15:36:37 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #55 : 30 Березня 2020, 15:32:11 »

Я вкотре пояснюю, що віруси і бактеріальні інфекції - то не радіоактивний пил і не іонізуюче випромінювання, хоча і до останніх у всіх різна опірність. Ще інакше - то не куля 9мм, яка влітає у твій череп. У випадку бактерій і вірусів  - є нюанси. У випадку кулі - нема.

Я не оцінюю, чи правильно роблять шведи. Час покаже.
Але я думаю, що якщо порівняти нас і їх, то у нашому випадку - то точно не варіант. Хіба надіятися, що вивмирають суто і виключно старі і немічні і що то нам на користь піде у перспективі.
Але думаю, що будь якого політика ,який би таке запропонував - усунули б ще швидше за Ємця, який просто неправильно сформулював думку. (а то, що у нас лікарів назначають на міністерські посади то ...ну так як і з міністрами оборони).
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Коронавірус 2020
« Прочитано #56 : 30 Березня 2020, 17:08:59 »

У 12-му 13 ст була епідемія чуми. Нічого не знали про природу хвороби і її поширення. Ніякої гігієни, ніяких карантинів.
Чому всі не загинули?


не бажаєш поїхати в Індію ? Будеш мати вражень і фоток море    :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Коронавірус 2020
« Прочитано #57 : 30 Березня 2020, 17:16:11 »

Я швидше б в Швецію поїхав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Коронавірус 2020
« Прочитано #58 : 30 Березня 2020, 17:39:24 »

в Швеції напевне скукота і все занадто вилизано . Ось Індія - то що треба    :=)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Коронавірус 2020
« Прочитано #59 : 30 Березня 2020, 18:50:55 »

Мабуть правильніше було б не сміятися, а вести роз'яснювальну роботу, але переважно всі вважають, що краще знають і навіть приблизно слухати не хоче.


Жінка, що заразила коронавірусом кілька сіл, попросила пробачення

Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка заразила десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення. Її звернення було опубліковане в Facebook, пише Оbozrevatel.

https://ibigdan.livejournal.com/24904040.html