Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 6 місяців 29 днів

Автор Тема: Коронавірус 2020  (Прочитано 65621 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    26 Листопада 2022, 10:56:10

Коронавірус 2020
« : 28 Березня 2020, 01:24:22 »

Варто щоб була окрема тема про Covid. Так як Укр.нет зробив в новинних стрічках. Щоб не змішувати коронавірус з усім підряд. Бо тема Наше здоров'я дуже загальна. Та й в чатику часто з'являються повідомлення про вірус, а так буде він і тут мати своє місце.

По Україні: Оперативний моніторинг ситуації довкола COVID-19
« Останнє редагування: 15 Квітня 2020, 09:09:23 від romashkin »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:01:47

Коронавірус 2020
« Прочитано #40 : 29 Березня 2020, 20:06:54 »

Мабуть правильніше було б не сміятися, а вести роз'яснювальну роботу, але переважно всі вважають, що краще знають і навіть приблизно слухати не хоче.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2023, 06:52:18

Коронавірус 2020
« Прочитано #41 : 29 Березня 2020, 20:19:58 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ddnm7u5RNHI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ddnm7u5RNHI</a>
 :dopovid
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #42 : 29 Березня 2020, 21:13:42 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #43 : 29 Березня 2020, 22:04:03 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=AH_F5i_tCsE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=AH_F5i_tCsE</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:
    Вчора в 03:04:48

Коронавірус 2020
« Прочитано #44 : 30 Березня 2020, 04:11:15 »

Я її обов'язково одягаю коли бачу, що буду в приміщенні, або коли буду в місці де доведеться підходити до людини ближче 2 м.

тут інколи допомагаю одному знайомому литовцю в перевозках . Сьогодні мали 6 робіт . На двох з  них клієнти попросили одягнути маски ( були італієць і якийсь араб ) . Без будь яких проблем я носив ту маску . Не хотів нічого розказувати про те , що навіть місцеве NHS ( міністерство охорони здоровя ) каже , що маски треба ОБОВЯЗКОВО носити лише хворим , але разом з тим наголошує , що якщо маєте якісь ознаки хвороби - ТО ВЗАГАЛІ НЕ МОЖНА ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ . Звичайно , що розраховувати на те , що всі 100% хворих ( чи тих , хто думає що типу не хворий але кашляє чи має інші ознаки хвороби ) буде сумлінно сидіти дома чи носити маску - не доводиться . І як це не дивно я не ношу маску ( хоча в свій час мав бронхіт , двостороннє запалення , а грипом хворію ледь не кожен рік ) . А останнім клієнтом була молода італійка ( з Риму ) . Вона переїжджала до подруги , так як хоче у неї залишити речі І ПОЇХАТИ В ІТАЛІЮ . Маску вона теж не носить , в Рим буде летіти літаком ( так як Аліталія все ще літає з Англії ) , хоче побачити батьків . Про вірус все прекрасно знає , але стверджує , що буде за собою слідкувати в 100500 раз більше в Італії ( ніж в Англії )

ЗІ . саме головне - Я НЕ ХОЧУ СМІЯТИСЬ З ЛЮДЕЙ ЯКІ НОСЯТЬ МАСКУ . Якщо їм так зручніше чи безпечніше чи краще чи ще щось - я цілком підтримую їх ( між іншим пару клієнтів носили маски , коли ми забирали їхні речі ) . А з італійкою я сперечався про те , що люди можуть купляти в магазинах СТІЛЬКИ ТОВАРУ , СКІЛЬКИ ЗАХОЧУТЬ , так як якщо вони не задовольнять своє "его" , то цілком можливо що підуть красти чи вбивати  . Хоча це напевне для неї було занадто філософськи     :=)   

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #45 : 30 Березня 2020, 09:15:34 »

( міністерство охорони здоровя ) каже , що маски треба ОБОВЯЗКОВО носити лише хворим

От це якраз таке ставлення, яке описав Хельґі  :facepalm:

Що значить, "якщо попросять?". Ти йдеш до людини додому і ще тебе треба простити одягнути маску? :o :unknow

Як на мене то так само, якби прийти без штанів.
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #46 : 30 Березня 2020, 10:27:30 »

якби прийти без штанів.
то ще залежить з якою метою. в деяких випадках будуть раді що без штанів,
у нас в під'їзді висить оголошення - Чоловік на годину. то вже усі телефони повідривали.
нехай і без штанів, але маска мусить бути :=)
Записаний

Tad

• фашик
  • Карма +0/-9
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:25:50

Коронавірус 2020
« Прочитано #47 : 30 Березня 2020, 10:34:36 »

https://galka.if.ua/pidozryuiemo-shho-koronavirus-buv-tut-shhe-v/?fbclid=IwAR1rBuFrt5CtRR3AybJJjW5m1uHqPH-Ic17xzEXLdVCyJco31bvomcUO3vA
Підозрюємо, що коронавірус був тут ще в грудні, – головний лікар центральної міської лікарні про хвороби пацієнтів
Головний лікар центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк висловив свої думки щодо боротьби з коронавірусом.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    26 Листопада 2022, 10:56:10

Коронавірус 2020
« Прочитано #48 : 30 Березня 2020, 13:01:57 »

https://galka.if.ua/pidozryuiemo-shho-koronavirus-buv-tut-shhe-v/?fbclid=IwAR1rBuFrt5CtRR3AybJJjW5m1uHqPH-Ic17xzEXLdVCyJco31bvomcUO3vA
Підозрюємо, що коронавірус був тут ще в грудні, – головний лікар центральної міської лікарні про хвороби пацієнтів
Головний лікар центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк висловив свої думки щодо боротьби з коронавірусом.
Знову з рубрики "ми вже всі перехворіли, у нас той коронавірус вже давно". Цікаво, це лише у нас місцеві лікарі заперечують загальноприйняту історію поширення вірусу чи в інших країнах теж є такі знавці?Треба промоніторити.
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #49 : 30 Березня 2020, 14:07:36 »

Я взагалі пару років тому на таке слабував. Кашель був сухий шо ППЦ!  :dopovid
Прокашлявся десь аж за 3 тижні.
 :prapor:

То трохи мені нагадує оповіді про Христа з Галичини  ;)

А якщо серйозно, то цілком можливо, що було і ще щось з дуже подібними симптомами.

Роман трохи правий, що може якось то по мудрому мало би інакше діятися (з тим карантином) але людство таке, яке є.

Ми знімаємо бравурні фільми з мільйонними бюджетами, про то, як на астероїд летимо, щоб Землю вберегти, а за 22 роки (22 Карл!) приходить малюсінький вірус і ставить всю планету на коліна за 2 місяці!

І повірте, то ще байка, у порівнянні з тим, що чекає людство внаслідок сотні років прожитих із зменшеним природнім добором, тотальною імунізацією, вживанням ГМО і погіршеною екологією.

Будем мерти мільярдами.
Може конкретно ми того і не застанемо, але наші діти вже можуть.
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #50 : 30 Березня 2020, 14:36:23 »

Що значить, "якщо попросять?". Ти йдеш до людини додому і ще тебе треба простити одягнути маску?

Хм . Взагалі то я можу забрати речі тої людини і з коридору чи з вулиці і навіть можу не бачити того клієнта взагалі. Це є робота , за яку платять гроші і в контракті на ту роботу не сказано нічого про носіння маски ( навіть з новими коронавірусними законами ) , а крім того ніхто мені за ті маски не платить гроші . Тобто у клієнта є прекрасний вибір : він сам купляє маски і дає нам ( як це трапилось у попередніх випадках ) , чи оплачує фірмі ці "додаткові вимоги на носіння маски" .  Ще раз повторю : якби був закон , що в Англії треба ОБОВЯЗКОВО носити маску - то тут без виключення ти і я би носили маску в будь якому випадку . Але само NHS вказує на те , що маски треба носили ЛИШЕ хворим .

Цікаво, це лише у нас місцеві лікарі заперечують загальноприйняту історію поширення вірусу чи в інших країнах теж є такі знавці?Треба промоніторити.

Чому Швеція відмовляється від жорстких заходів у боротьбі з коронавірусом?
У той час, як у більшості країн ЄС на тлі пандемії COVID-19 суспільне життя завмерло, у Швеції магазини, ресторани і школи залишаються відчиненими. Водночас кількість заражених продовжує зростати.

https://www.dw.com/uk/чому-швеція-відмовляється-від-жорстких-заходів-у-боротьбі-з-коронавірусом/a-52939274

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #51 : 30 Березня 2020, 15:00:29 »

Там така екологія - що їм то і не треба
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #52 : 30 Березня 2020, 15:22:58 »

Можливо ти і правий . Хоча для вірусів чи для якоїсь чуми і сибірської язви - це пофіг . Пару столітть тому екологія була така , що ОГОГО ,але люди дохли мільонами під час будь якої епідемії  . Я уже згадав про одного литовця , якому інколи допомагаю в його роботі , так він мені розказує , що він відчуває як покращилось повітря в Льондоні . Я особисто не сильно це відчуваю , хіба що коли їду на свій склад ( що на території одної ферми ) на відстані 20 миль від Лондона    :=)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #53 : 30 Березня 2020, 15:23:27 »

Цікаво, це лише у нас місцеві лікарі заперечують загальноприйняту історію поширення вірусу
А що тебе дивує. Як я колись писав "яке місто - така і бомба"  :D

ось, що він говорить:
Цитувати (вибране)
Якщо сказано, що в країні карантин, то мусить так бути, а не гуляти по парках і озерах

І це ЛІКАР!  :=)

Я не знаю, може у Франику дуже маленький парк і озеро ,чи може людей там тисячами - тоді може він і правий.
У Калуші трохи інакше. Всі кинулися на річку.

Якщо порівняти 2 варіанти подій (бо такий варіант, що всі сидітимуть по конурах - він просто нереальний. Не з нашими людьми :)  ) то як на мене значно краще, коли люди поїхали своєю машиною на річку і сіли коло води на безпечній відстані від інших людей.

Але ж і у нас є такі унікали, які у сквері під Мінералом дихають вихлопними газами з Європейської  :=)

хоча 200 м збоку є стежка на Пагорб Слави, де нікого нема і де можна реально потренувати легені, поки вилізеш на гору.

Тому то все не через керівництво, а від людей.
Люди зустрічаються зі знайомими, вітаються за руку, ходять в гості одні до інших  :facepalm:

Не у виході на двір проблема, а у тому, куди ти далі йдеш і що робиш.

У Калуші не така висока щільність населення, щоб не могти знайти де походити.
У Франику реально мабуть не дуже є де. Але хто має транспорт... та ліси довкола...
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #54 : 30 Березня 2020, 15:29:49 »

для вірусів чи для якоїсь чуми і сибірської язви - це пофіг

але люди дохли мільонами під час будь якої епідемії

Ти чесно так не хочеш думати, що пишеш?

Ти порівнюєш тепле з м'яким.

Тоді вмирали від того, що зовсім не розуміли природи хвороби і методів її поширення, та і лікування ніякого не було.

Чого ти так само наївно не думаєш у протилежному напрямку?

У 12-му 13 ст була епідемія чуми. Нічого не знали про природу хвороби і її поширення. Ніякої гігієни, ніяких карантинів.
Чому всі не загинули?
Від чуми на відміну коронавірусу не буває імунітету.
Я не маю на увазі чому не загинули всі люди на плалеті (бо зараз почнеш розказувати що не було транспорту). Я питаю чому не вимерли всі люди в конкретному зараженому місті чи регіоні?

« Останнє редагування: 30 Березня 2020, 15:36:37 від yurko »
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #55 : 30 Березня 2020, 15:32:11 »

Я вкотре пояснюю, що віруси і бактеріальні інфекції - то не радіоактивний пил і не іонізуюче випромінювання, хоча і до останніх у всіх різна опірність. Ще інакше - то не куля 9мм, яка влітає у твій череп. У випадку бактерій і вірусів  - є нюанси. У випадку кулі - нема.

Я не оцінюю, чи правильно роблять шведи. Час покаже.
Але я думаю, що якщо порівняти нас і їх, то у нашому випадку - то точно не варіант. Хіба надіятися, що вивмирають суто і виключно старі і немічні і що то нам на користь піде у перспективі.
Але думаю, що будь якого політика ,який би таке запропонував - усунули б ще швидше за Ємця, який просто неправильно сформулював думку. (а то, що у нас лікарів назначають на міністерські посади то ...ну так як і з міністрами оборони).
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #56 : 30 Березня 2020, 17:08:59 »

У 12-му 13 ст була епідемія чуми. Нічого не знали про природу хвороби і її поширення. Ніякої гігієни, ніяких карантинів.
Чому всі не загинули?

не бажаєш поїхати в Індію ? Будеш мати вражень і фоток море    :=)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #57 : 30 Березня 2020, 17:16:11 »

Я швидше б в Швецію поїхав.
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #58 : 30 Березня 2020, 17:39:24 »

в Швеції напевне скукота і все занадто вилизано . Ось Індія - то що треба    :=)

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #59 : 30 Березня 2020, 18:50:55 »

Мабуть правильніше було б не сміятися, а вести роз'яснювальну роботу, але переважно всі вважають, що краще знають і навіть приблизно слухати не хоче.

Жінка, що заразила коронавірусом кілька сіл, попросила пробачення

Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка заразила десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення. Її звернення було опубліковане в Facebook, пише Оbozrevatel.

https://ibigdan.livejournal.com/24904040.html