Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 6 місяців 29 днів

Автор Тема: Коронавірус 2020  (Прочитано 65619 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    26 Листопада 2022, 10:56:10

Коронавірус 2020
« : 28 Березня 2020, 01:24:22 »

Варто щоб була окрема тема про Covid. Так як Укр.нет зробив в новинних стрічках. Щоб не змішувати коронавірус з усім підряд. Бо тема Наше здоров'я дуже загальна. Та й в чатику часто з'являються повідомлення про вірус, а так буде він і тут мати своє місце.

По Україні: Оперативний моніторинг ситуації довкола COVID-19
« Останнє редагування: 15 Квітня 2020, 09:09:23 від romashkin »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #20 : 28 Березня 2020, 23:15:47 »

Правильно було б назвати тему коронавірус 2019. Бо він так і називається
Я знаю, але основний розвиток подій саме в 2020 році. Назва теми це не назва вірусу (бо тоді COVID-19). Це про коронавірусні події 2020 року.
Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #21 : 28 Березня 2020, 23:19:06 »

Ідийоти їзґят на біциклях і мопедах в масках ... :towall
Я думаю краще на мотоциклі в масці ніж на тротуарі без маски. Я би мотоциклістів чи велосипедистів в масках до ковідіотів не відніс. Від них немає шкоди, можливо навіть користь коли вони десь зупиняються і сходять на пару хвилин в тій же масці і не заражають інших.
Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #22 : 28 Березня 2020, 23:20:15 »

а у кожного тисячного - смерть.
В кожного тисячного?
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2023, 06:52:18

Коронавірус 2020
« Прочитано #23 : 29 Березня 2020, 07:54:26 »

ти ж не думаєш, що підтверджені випадки це усі хворі.  ;)
я би множив на 10.
а в рашці і китаї на 100. ))
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=prxDRhNytxo" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=prxDRhNytxo</a>
« Останнє редагування: 29 Березня 2020, 08:00:00 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:01:47

Коронавірус 2020
« Прочитано #24 : 29 Березня 2020, 09:39:04 »

Яка користь від маски у людини на тротуарі?
Для тієї людини - жодної!
От просто жодної. Можете пробувати пояснювати, що я неправий але у вас не вийде.
Є правда можлива користь - самозаспокоєння. От хіба лише воно.
Єдино можливий варіант користі від такого - для всіх інших, у випадку якщо та людина вже носій вірусу і чхає та кашляє. І все одно, людей на вулицях так не густо, що заразити когось таким чином (тобто щоб хтось вдихнув вірус, а не заніс його руками з якоїсь поверхні) практично не реально.

95% масок що їх носять люди - хірургічні. Тому, їх ефективність для їх носіїв приблизно 50 % і то якщо носяться не більше 2х годин і відразу викидаються  і то так, щоб руками з них вірус не зняти...

Люди тупо поводяться так ніби маємо наслідок ядерного вибуху , а не вірус.
« Останнє редагування: 29 Березня 2020, 09:57:35 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

Tad

• фашик
  • Карма +0/-9
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:25:50

Коронавірус 2020
« Прочитано #25 : 29 Березня 2020, 10:00:09 »

Навiть гiрше  :o
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #26 : 29 Березня 2020, 12:12:08 »

https://press.lv/post/vasha-zadacha-perebolet-koronavirusom-v-maksimalno-legkoj-forme-doktor-apinis
Цитувати (вибране)
Ваша задача — переболеть коронавирусом в максимально легкой форме: доктор Апинис
Латвийский доктор Петерис Апинис на своей страничке в Фейсбуке на русском языке дал латвийцам (и не только) максимально конкретные советы о том, как переболеть коронавирусом, но максимально легко.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #27 : 29 Березня 2020, 13:56:20 »

Розмова з сусідом.

- Нащо ти вбираєш маску, коли сідаєш в машину?!
- А якщо я по дорозі когось зустріну?!.

:o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #28 : 29 Березня 2020, 14:01:19 »

Ваша задача — переболеть коронавирусом в максимально легкой форме: доктор Апинис

Думаю порада про секс до 10 хв сподобається переважно лише одній половині людства  :dopovid

а ще, нашим людям ось цей пункт треба дослівно пояснювати:

Цитувати (вибране)
2. Ходить, бегать, ездить на велосипеде на свежем воздухе каждый день. Работать на огороде.🚴‍♂️
БЕЗ МАСКИ, але тільки в місцях, де ви сподіваєтеся не стикнутися з людьми на близькій відстані і вже ТОЧНО НЕ ВІТАТИСЯ З НИМИ ЗА РУКУ І НЕ ПЛІТКУВАТИ, якщо вже таки зустріли

Коли я писав, що плутають із радіоактивним зараженням, малося на увазі, що на відміну від згаданого, вірус сам по собі не літає тотально всюди, як радіоактивний пил, і навіть якщо ви його хапанули, то ще зовсім не факт, що тієї його кількості і при вашому ступеню опірності в той момент він приведе до хвороби чи зараження, на відміну від радіоактивного пилу, який якщо вже вдихнули то він весь ваш хоча далі теж все від організму залежатиме і дози.
« Останнє редагування: 29 Березня 2020, 14:10:47 від yurko »
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #29 : 29 Березня 2020, 18:24:45 »

може він роззява, бачить знайомого - вискакує з машини і біжить цілюватися.  :=)
тут маска і врятує.. хоч рукавиці не забув натягнути?
Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #30 : 29 Березня 2020, 18:42:14 »

Яка користь від маски у людини на тротуарі?
Для тієї людини - жодної!
От просто жодної. Можете пробувати пояснювати, що я неправий але у вас не вийде.
Є правда можлива користь - самозаспокоєння. От хіба лише воно.
Єдино можливий варіант користі від такого - для всіх інших, у випадку якщо та людина вже носій вірусу і чхає та кашляє. І все одно, людей на вулицях так не густо, що заразити когось таким чином (тобто щоб хтось вдихнув вірус, а не заніс його руками з якоїсь поверхні) практично не реально.

95% масок що їх носять люди - хірургічні. Тому, їх ефективність для їх носіїв приблизно 50 % і то якщо носяться не більше 2х годин і відразу викидаються  і то так, щоб руками з них вірус не зняти...

Користь в тому, що людина в масці із значно меншою ймовірністю когось заразить. Але більшість народу саме такі як ви - впевнені, що вони здорові (так як у вас немає симптомів). Вам важливо щоб ви щось не підхопили, а не те, що хтось від вас може щось підхопити (тому маски нафіг не треба, я 100% здоровий, а якщо когось і інфікую мені пох). Ба більше, впевнені мало не у своїй безсмертності, іншого пояснення в мене немає, історія з вірусом це не про вас, це про когось іншого.

--------------

Я так зрозумів, ті премудрі і всезнаючі форумці, що пишуть тут про непотрібність масок і безбідність вірусу - вільно гуляють вулицями без масок і таке як самоізоляція для них це обмеження їхньої недоторканної свободи та якась нав'язана дурість. Якщо так, то ви ще ті рагулі.
« Останнє редагування: 29 Березня 2020, 18:49:56 від Helgi »
Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #31 : 29 Березня 2020, 18:44:06 »

Розмова з сусідом.

- Нащо ти вбираєш маску, коли сідаєш в машину?!

:o

Навіть якщо він себе забинтує з ніг до голови це буде краще, аніж ваш безмасковий пофігізм.
Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #32 : 29 Березня 2020, 18:49:11 »

Єдино можливий варіант користі від такого - для всіх інших, у випадку якщо та людина вже носій вірусу і чхає та кашляє.
Звичайно, всі хто заразилися це був тільки слиз при кашлі чи чханні, і то не завжди. Треба щоб вирвали на лице або харкнули прямо в рот, тоді точно вже заразять. Інших варіантів немає. Тому вам при всьому бажанні ніяк не заразитися на вулиці, це просто нереально. Самоізоляція і масковий режим це для наївних дебілів.
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #33 : 29 Березня 2020, 18:50:24 »

ти чого завівся. тебе в школі тільки писати вчили, а не читати?  :!!
Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #34 : 29 Березня 2020, 18:56:43 »

ти чого завівся. тебе в школі тільки писати вчили, а не читати?  :!!
Тобто ви тут не нівелюєте значення масок? Ви хотіли донести одне, а я зрозумів все не так?
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #35 : 29 Березня 2020, 19:13:30 »

Але більшість народу саме такі як ви - впевнені, що вони здорові

:facepalm:

Ну от нащо робиш висновок замість мене.

Я ніде не говорив, що впевнений, що здоровий. Я ніде не говорив, що не одягаю маску ніколи. Я її обов'язково одягаю коли бачу, що буду в приміщенні, або коли буду в місці де доведеться підходити до людини ближче 2 м.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ppUoJdaHB_E" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ppUoJdaHB_E</a>
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #36 : 29 Березня 2020, 19:16:35 »

ті премудрі і всезнаючі форумці, що пишуть тут про непотрібність масок і безбідність вірусу

Я таких постів взагалі не бачив. Але то ще є така річ, що кожен бачить саме те, що хоче побачити.

Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #37 : 29 Березня 2020, 19:23:58 »

Тобто ви тут не нівелюєте значення масок? Ви хотіли донести одне, а я зрозумів все не так?

Та ти взагалі нічого не зрозумів, бо читаєш і сприймаєш усе суто так, як з самого початку мав намір.

Ти хоч на вулицю виходив останні дні?

Там де я ходжу - можна пройти кілометр і нікого не зустріти.

На який х.. тобі маска за таких обставин?

А якщо ти виходиш із свого дому відразу в гараж, сідаєш у машину і їдеш скажімо в ліс, подихати повітрям - на який х.. тобі маска?

Чи навіть сідаєш на той же ровер і їдеш на річку. І от ти навіть підозрюєш, що капєц заражений-перезаражений, але от чогось не чхаєш і не кашляєш (від слова ЗОВСІМ). На який тобі та маска?
Яким вона боком в такому випадку?!

Я розумію, що є люди яким пофігу чиєсь здоров'я. Хочеш сказати, що те, що він натягнув маску і їде у ній в машині (сам) робить з нього альтруїста?

А потім він (як той негр розказував) вийде з машини, відтягне маску і харконе на асфальт, і далі поїде.

Яким боком тут про значення масок говорилося?

Не ходи в гості, не займайся язикочесанням із сусідами (як мій батечко робить), не проводь святкувань навіть у вузькому колі і не вигулюй дитину чи собаку у "колі рідних, які не проживають з тобою в одній квартирі".

От від того буде толк.
А не від їзди на одинці в машині.

Приклад з сусідом я привів для того, щоб проілюструвати, що люди самі не знають чого так роблять.

Звісно, якщо ти був у магазині і потім сім у машину то дійсно краще маску зняти вже там де можна зразу помити руки.

Але йти порожньою вулицею  в масці, не маючи симптомів -  це тупо і непотрібно. А якщо є симптоми - то ходити вулицею у масці - це свідомо наражати інших. Значно логічніше по квартирі ходити у масці (якщо у тебе нема проявів хвороби, але ти боїшся інших заразити).

Але вся моя писанина до великої дупи...
« Останнє редагування: 29 Березня 2020, 19:33:12 від yurko »
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:

Записаний

Helgi

• Ветеран
  • Карма +48/-1
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:

Коронавірус 2020
« Прочитано #39 : 29 Березня 2020, 19:53:04 »

Але вся моя писанина до великої дупи...
Чому це?

Після детальнішого пояснення я зрозумів, що позиція здорова. Просто ви з ромашкіним і тадом вище сміялися з людей у масках і я цього не зрозумів.
Записаний