Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Блукаючи Буднями Англії  (Прочитано 236189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #540 : 17 Квітня 2020, 19:50:35 »

Дивно, що вона не пише то з Челябінска. А лишилась в Лондоні помирати.
Не шанує ні себе, ні родину.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #541 : 17 Квітня 2020, 20:13:31 »

Дивно, що вона не пише то з Челябінска. А лишилась в Лондоні помирати.
Не шанує ні себе, ні родину.
Кожен сам собі вибирає Родіну і родину  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #542 : 17 Квітня 2020, 20:21:53 »

але в кацапів є особливість.
сам з родиною в Британії, на німцях чи в США  і "любить" родіну здалека.

Мабуть підсвідомо бояться, що усі кацапи повтікають до них і знов улюблена родіна буде з ними.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #543 : 17 Квітня 2020, 21:02:53 »

в кацапів є особливість
То не тільки у кацапів , онди глянь на ББА . Лишень він знає як вам має бути ліпше  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #544 : 17 Квітня 2020, 21:18:11 »

трохи не так.
кацапи живуть у штатах чи Британії раз тема про GB, користуються досягненнями їхньої цивілізації але хвалять не штати, а росію.
а в штатах їм то не так і там не то. в раші же все супер, але вертатись назад не будуть навіть під дулом автомата. ))

усі інші еміги живуть у штатах і хвалять штати та вчать своїх колишніх співвітчизників життю.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #545 : 17 Квітня 2020, 22:43:07 »

трохи не так.
кацапи живуть у штатах чи Британії
То дійсно трохи не так , бо ті що зараз там живуть , здриснули в 90 х з напиз :censoreжегими грошима , але елітою вони там не стали , не зважаючи на бабло.
А бабло не завжди дає тої радості від життя, от і бідкаються тепер  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #546 : 17 Квітня 2020, 23:16:56 »

То не тільки у кацапів , онди глянь на ББА . Лишень він знає як вам має бути ліпше 


ги  ги . ще раз підтверджую що кацапи брешуть завжди    :=)    Я не знаю як буде ліпше українцям , але якщо вони хочуть жити як в Європі - ТО ТОДІ Я ПИШУ ЯК ТУТ РОБЛЯТЬ і ЩО МОЖЛИВО ТРЕБА РОБИТИ  . ти Таде брешеш як тіпічній кацап і навіть того уже не памєчаєш  :o   

Відносно того "аткравєнія" - я можу сказати лише одне і чотко по тємє  : КАЦАПИ ЗВІЗДУЙТЕ НАХ З УСЬОГО СВІТУ В СКРЄПНИЙ КАЦАПСТАН , бо в Англії все дуже погано , нікого нє лєчат , кацапам рєжут ватніє чєрєпушьки па прімєру іцконно рюцкє героя кадирова і ваащє в праклятій гєйропці і піндосії жопа і скоро всі загнуться .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #547 : 17 Квітня 2020, 23:29:44 »

Харі рама , харі крішна  :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #548 : 17 Квітня 2020, 23:46:03 »

точно . на жаль у неї не можна коментувати , а то я хотів просто запитати одне запитання : нафіга кацапи брешуть як кацапи . В АНГЛІЇ - МОЖНА ПРИЛЕТІЛИ І ВИЛЕТІТИ БЕЗ ПРОБЛЕМ ! Повітряний простір не закритий .
 А про саме головне - то ось коментар іншого пасєтітєля   : 


Alexey Smirnov Меня страшно удивляет (никак не могу понять), почему российские олигархи живут в Лондоне - городе, в котором:
1) плохая медицина;
2) плохое образование (в комментах на эту тему накидали);
3) плохая экология (это и так всем хорошо известно);
4) плохой мэр-лейборист, наконец, да и дожди часто - что их тут держит-то, зачем так мучаться-то??


Ось ще цікаві -   :good

Aida Tassova Если вам так не нравиться медицина и подход NHS, тогда почему бы вам не переехать в Россию, где к вам сразу придёт врач и даст антибиотик или любое другое лекарство. В Англии такая система, такие правила и если Вас это так не устраивает и вы так возмущены, ну почему же вы до сих пор тут? То, что в странах СНГ дают лекарства, просто, что бы дать для галочки, это разве правильно? Нет ещё 100%го вывода, что это, откуда и как лечить! Есть только теории, поэтому давайте не будем поливать грязью страну где мы живем, зарабатываем и получаем все необходимое для полноценной жизни! А так же не будем винить медиков, которые каждый день в отличии от нас с вами борются за жизнь людей!

Анна Пономарева Да, факт! Не кладут в госпиталь ни за какие деньги! Это посильнее Фауста - Гете! Англию деньгами не удивишь, она давно привыкла к олигархам, их там на английский квадратный метр скученно очень. Немного смешно и печально, сначала обобрали как липку, свою страну, а теперь как хвост немного прижало, домой, на мамкину изхудавшую титьку. Мне Англия никогда не нравилась, по книгам - да, в реальности и завидки брали (домики и качество отменное на отдельные категории товаров), но народ в массе сдержанно-охлажден. Крепитесь, богатые, вдали от родины. Перед короной все равны.

+


Zhenya Harrison Дорогая Ольга, не могу пройти мимо вашего поста. В нем очень много неправильных и перевернутых фактов, и похоже что факты собраны из Daily Mail. Я удивлена, что вы не в курсе что протокол лечения коронавируса один и тот же во всех странах и определяется WHO. При этом лечения как такового нет. Есть только поддерживающие меры. Об этом пишет вся мировая пресса - нет вакцины, и нет лечения. Ни в одной европейской стране вас не положат в больницу если у вас легкая или средняя симптоматика. В больницы забирают с тяжелыми случаями на вентиляторы и ИВЛ. Это повсеместно. Ну а ваша ремарка о том что незачем аплодировать сотрудникам NHS, простите, предел безнравственности.

Olga Soloukhina Zhenya Harrison Женя, согласна с вами, что насчёт аплодисментов NHS я в запальчивости погорячилась, признаю. Сама выхожу и хлопаю, честно говоря, потому что жалко всех. Все мои факты собраны из новостей ВВС в основном и от знакомых. В комментариях много заболевших и их мнений. Я считаю, что заболевших людей надо раньше осматривать и раньше начинать лечение, тогда не было бы по тысяче умерших в день.

Zhenya Harrison Olga Soloukhina Ольга, спасибо. Я так и подумала, что про NHS - это досадное error. Протоколы таковы что ждут 7 дней - и в 90% случаев болезнь проходит. А лечения вируса нет, на то это и вирус. Лечат уже осложнения, если они начинаются. Но конечно при таком наплыве никакая система здравоохранения не выдерживает. Поэтому основная задача у всех - это как-то снизить или перераспределить нагрузку на больницы. Во Франции, например, больных из горячих точек армия перевозит в города, где больницы меньше перегружены. Каждая страна находит свой способ выживания.

 :o   :o   :o 

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #549 : 20 Квітня 2020, 14:46:58 »

Coronavirus Kent: Car of retired Maidstone Gurkha set on fire in 'Covid-19 hate crime'

https://www.kentonline.co.uk/maidstone/news/ex-gurkhas-car-torched-in-covid-19-attack-225732/

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #550 : 20 Квітня 2020, 20:46:49 »

Зверніть увагу на дату  ;) Наглосакси тото вже давно знали  :ganba до Уханю ще було далеко

https://www.bbc.com/russian/features-49717698?fbclid=IwAR1WLHsHglNQ_zYAu-opBJMovbAjvIEtErfJTsK2e5udkJMmvVWCQMYE-F4

 в основном молодые люди в возрасте около 20 лет - начали обращаться к врачу с жалобами на затрудненное дыхание, кашель и боли в груди, причем симптомы с каждым днем ухудшались. У некоторых болезнь сопровождалась повышенной температурой, тошнотой, рвотой или болью в животе.

К середине месяца в 14 штатах было госпитализировано уже в общей сложности почти 100 человек. Некоторых из них пришлось поместить в реанимацию и даже подключить к аппарату искусственного дыхания.

23 августа власти Иллинойса сообщили о первом погибшем пациенте.

"Тяжесть болезни, от которой страдают люди, настораживает, - заявила тогда глава департамента здравоохранения штата.
По последним данным, американские власти подтвердили 380 случаев тяжелого легочного заболевания, вызванного курением электронных сигарет, в 36 штатах.

Шесть пациентов, доставленных в больницы, погибли. О них информации немного, однако известно, что по меньшей мере трое из них - люди не молодые, а среднего и пожилого возраста.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #551 : 26 Квітня 2020, 12:25:35 »

Народилася королева Єлизавета II 21 квітня 1926 року, але її офіційний день народження, як правило, відзначають у другу суботу червня.


Чому в британської королеви два дні народження?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #552 : 05 Травня 2020, 10:35:45 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=hKNguCoarVQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=hKNguCoarVQ</a>

Ну ББА тепер бабла пiднiме  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #553 : 05 Травня 2020, 15:51:23 »

Ти не повіриш , але в світі десь з 5 млрд народу би з радістю приїхало по робочій візі в Англію на збирання овочів фруктів . А Монтян дурна - так як замість того , щоб працювати як адвокат , вона зараз срає за бабло хйла .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:36:12

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #554 : 05 Травня 2020, 16:46:34 »

А Монтян дурна

Нє, ти не правий!

Дурна, то вона би була, якби сраяла задурно!

А так вона просто сволоч!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #555 : 05 Травня 2020, 19:36:14 »

Без особливого задоволення слухаю Монтян , не дуже до вподоби її колгоспний сарказм , але цьому випадку не міг собі відмовити поюзати вас ,обитрьох, брудною мокрою ганчіркою по щирим варґам  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #556 : 09 Травня 2020, 20:36:20 »

сьогодні продав двох кошенят - по 200 фунтів кожен . ось що святий карантин робить з людьми - готові добрі гроші за бомжуватого кота вивалити    :=)   а років з 5 тому я ледве таких продавав за 25-30 фунтів    :=)   




ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #557 : 25 Травня 2020, 13:29:18 »

Ну буржуї . Камунізм в атдєльна взятой странє наглосаксонєє атмєняєцца ( це так би Тад сказав   :=)   )

Пару тижнів всі автобуси були безкоштовні ( в Лондоні ) . Уже з цього тижня за деякі автобуси треба платити .  >:(   


Приховано: Показати
From Saturday 23 May, we ask all customers using buses that only have a front set of doors to start touching in again when they board. Please follow the signs on the bus. These routes include: 124, 138, 146, 162, 192, 233, 273, 315, 318, 322, 336, 352, 354, 356, 367, 377, 379, 383, 385, 394, 404, 424, 434, 462, 463, 464, 481, 631, B13, B14, E5, E10, E11, G1, H2, H3, H20, H26, K1, K4, K5, R1, R3, R4, R5, R6, R7, R8, R10, S3, S4, U9, W4, W5 and W12.

Additionally, all passengers using the following New Routemaster bus services, should continue to board via the middle doors and touch in at the middle doors: 3, 9, 11, 12, 15, 19, 21, 24, 27, 38, 59, 67, 68, 73, 76, 87, 137, 148, 149, 159, 211, 253, 254, 415, 453, EL1, EL2 and EL3. Single-decker routes 507 and 521 will also return to taking contactless and Oyster payments but will continue to use middle door boarding.

Due to the following works, some buses may be diverted or stop short of their normal destination. Make sure you check before you travel.

On Monday 18 May 2020, the central London Congestion Charging and Ultra Low Emission Zone (ULEZ), as well as the London-wide Low Emission Zone was reinstated. The London-wide Low Emission Zone discourages the use of older polluting vehicles such as lorries and vans within the zones. For more information, please visit our driving page.

Shoreditch - Until 30 September 2020, Shoreditch High Street will have a contra-flow reducing the width of the carriageway in both directions between Holywell Lane and New Yards Inn. This is due to Shoreditch Village development works.

London Bridge - Until 31 October 2020, London Bridge is closed to general traffic (except buses, licensed taxis, motorcyclists and cyclists). Diversions are in place and there are changes to the junction either side of the bridge. Please take extra care when driving while all users, including pedestrians, get used to the new layout.

Drivers using Blackfriars Bridge or Tower Bridge should expect queues while crossing the river. Travel outside of peak times and use alternative river crossings including Vauxhall, Westminster and Lambeth bridges where possible for an easier journey. This is for essential maintenance works being carried out by the City of London Corporation. Please visit our London Bridge works page for more information.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #558 : 25 Травня 2020, 18:47:24 »

Пару тижнів всі автобуси були безкоштовні
Ну цим вже нікого не здивуєш . Ти б краще замість того щоб бігати по темам за вентилятором , розповів би тут , в цій темі , свої особисті враження про життя в Лондоні . Що тебе там так привабило ? Чим там для тебе краще ніж вдома ?  Жувачки ароматніші , джінси синіші , люди ввічливіші не серуть через паркан? Що саме такого там файного , ніж на пострадянському просторі ?
Зразу дам відповідь на черговий висер , хатинку в Варах купив тому що тамтешня вода дуже корисна для мого ліверу , в даній ситуації про гроші говорити тупо , як показала пандемія здоровля за гроші не купиш  ;) Навіть за великі
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #559 : 30 Травня 2020, 02:03:33 »

Пару тижнів всі автобуси були безкоштовні
Ну цим вже нікого не здивуєш . Ти б краще замість того щоб бігати по темам за вентилятором , розповів би тут , в цій темі , свої особисті враження про життя в Лондоні . Що тебе там так привабило ? Чим там для тебе краще ніж вдома ?  Жувачки ароматніші , джінси синіші , люди ввічливіші не серуть через паркан? Що саме такого там файного , ніж на пострадянському просторі ?
Зразу дам відповідь на черговий висер , хатинку в Варах купив тому що тамтешня вода дуже корисна для мого ліверу , в даній ситуації про гроші говорити тупо , як показала пандемія здоровля за гроші не купиш  ;) Навіть за великі


взагалі то мені життя в Лондоні не дуже подобається , так само як і сам Лондон . Я деякий час жив в Брістолі і з задоволенням би туди повернувся , але на даний час це не реально    :(   А чим життя в Лондоні краще ніж в Україні ? я уже давно писав і можу ще раз повторити : в Україні ще занадто багато совків живе , які самі не живуть і іншим не дають жити .Можеш мої слова крутити як хочеш , але я про це уже писав . Мені савок ніколи не подобався і проживши певний час уже без совка , я переконався , що в Україні совок не скоро здохне . Я не є якийсь пророк чи супер спец , але в даному випадку був правий . А поштовхом , який спрацював на мій постіійний переїзд за бугор , була робота в Чехії . Я там мав можливість зрозуміти , чим ті ж чехи відрізняються від нас . Ось тому я і за бугром . І ще в свій час усім своїм добрим друзям я про це розказував і переконував їх в тому , що значно краще виїхати за бугор . В результаті один живе в Ірландії , інший - в Чехії , ще один - в Португалії-Іспанії-Швейцарії . Пару залишилось в Україні .

А ось тут якраз пост в бігдана є , де значно краще сказано , чому я прийняв таке рішення  ( я не письменник і не творчєская лічнасть  :=)   )
Приховано: Показати


О чем скучают совки на самом деле

Комментарий CHLORIAN к посту Музей совка: человек, который мог достать всё

Была у меня тётенька сотрудница, которая едва ли не в любом разговоре сворачивала на то, как она жалеет за советской властью и теми временами. И охотно рассказывает, что в ту пору была власть народа и власть труда, не то что сейчас, потому что вот её отец, например, был видным офицером, и поэтому у них было всё: отдельное жильё, стиральная машина, импортный гарнитур, джинсы, апельсины - ну всё, что душа захочет.

Я не огорчаю таких людей и не вступаю с ними в глупые перепалки, но слушать мне такое не особо приятно вот почему. Стиральная машина, гарнитур, апельсины есть у нее и сейчас - даже намного лучше, разнообразнее и доступнее. Поэтому она скучает не за теми временами, когда у неё это было - но за теми, когда у нас этого не было. Сейчас никто не завидует её стиральной машине или джинсам - а тогда тысячи людей завидовали.

Трудно сидеть и общаться с человеком, который сообщает тебе, что хотел бы, чтоб тебе было хуже, чтоб ты жил в нищете и скотских условиях.

Впервые такое чувство испытал в школе, когда знакомый старшеклассник разоткровенничался, что он считает себя потомком какого-то помещика, и поэтому ненавидит революцию: "Я должен был родиться миллионером с кучей слуг и лакеев, а вместо этого такой же убогий, как и все вы. Согласись, это страшное зло и катастрофа". Да, суко, не состоялся я как твой лакей. А ты не получил ниуя за те заслуги, которых не совершал. Не передать как сочувствую, бро.




Зі . відносно тої хати на Чехах - ти раніше інше писав . та й невже на скрєпнай кацапєє не знайшлось подібного місця доброго для ліверу ? чи може тобі уже Моршин з Трускавцем заборонили вїзд ?     :=)   Моя мама чомусь на Моршинах лівер і лікувала