Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Наше здоров'я  (Прочитано 224683 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #120 : 08 Лютого 2011, 15:40:21 »

Комаровський просто красунчик. я із відкритим ротом дивлюся його передачі
я теж його дивлюсь.Він молодець,хоча говорить те,що ми і так знаємо,але чомусь не "користуємось". Не дарма кажуть "все гениальное-просто" ).В нього все логічно.І я вважаю,що добре,що він уже довгенько повторює нам про температуру,вологість....бо ще багато з нас над цим не замислюється, а великі проблеми починаються з дрібничок.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #121 : 08 Лютого 2011, 16:07:35 »

Комаровський гарний піарщик.  ;)
Гарно йде на контакт з людьми, розмовляє, пояснює все простими словами, такий собі "свій в дошку" лікар.  Вміє робити шоу.  :)
А от більшість наших лікарів люблять робити "таємничу завісу" навіть без потреби.
Часто читаю його сайт http://www.komarovskiy.net/faq/
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #122 : 08 Лютого 2011, 16:41:12 »

[
А от більшість наших лікарів люблять робити "таємничу завісу" навіть без потреби.
Ага, це ,мабуть, щоб ми думали, що без них,розумників, ми прожити не зможемо.П.С. Ніхто не купував книжки Комаровського?
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #123 : 08 Лютого 2011, 16:49:35 »

Цитувати (вибране)
А от більшість наших лікарів люблять робити "таємничу завісу" навіть без потреби.

ну, а як інакше, якщо середньостатистичний пацієнт елементарних термінів не знає? що йому говорити?
от коли шоу то це інша справа - там все повинно виглядати зрозумілим
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #124 : 08 Лютого 2011, 16:56:45 »

Я дотримуюсь думки, що пацієнт повинен розуміти лікаря і довіряти йому, а той, в свою чергу, повинен зрозуміло та доступно пояснити. Для чого всім знати "терміни" - не знаю :unknow
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #125 : 08 Лютого 2011, 17:05:26 »

щоб пацієнт розумів лікаря йому (пацієнту) спершу потрібно вивчити медицину принаймні так як знає лікар.

Цитувати (вибране)
Для чого всім знати "терміни" - не знаю

я не знаю медицину, тому скажу на прикладі автомобіля, який в 1000000 простіший за людський організм.
"вам треба розпресувати колінвал, замінити шатуни, збалансувати маховик".
Ви зрозуміли про що йдеться? сумніваюсь. щоб Вам це пояснити треба зпершу прочитати лекцію про будову двигуна.
так само і лікарю тільки лекція буде довша. а якщо врахувати що за дверима ще 10ро пацієнтів то йому краще не проводити роз"яснювальні роботои а взяти і

"розпресувати колінвал, замінити шатуни, збалансувати маховик" і відпустити вас додому.

а ці псевдонаукові шоу і фрази типу "запалення легенів це засохший слиз" це просто новий вид шоу.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #126 : 08 Лютого 2011, 17:29:28 »

По житті якось помітила, що розумні, порядні люди завжди прості. Згадався професор університету, який видав багато книг, а його лекції студенти відвідували з радістю. (І таке буває.  ;)) Так він старався пояснювати все по простому, кожен термін, щоб було зрозуміло. Термінологія є для того щоб полегшити спілкування між професіоналами, а для простих людей можна і на "людській мові" пояснити.
Ніхто ж не просить пояснювати, як діє лікарство на міжмолекулярному рівні.   :unknow
Тут погоджусь з Міланою, в привтного лікаря по іншому. (В доброго приватного  :)) Він якось може пояснити, що і для чого і без значної кількості термінології.  :)

Ще помітила, лікарі - не слухають. Мало приділяють уваги, як розпочалось захворювання, як протікало. Кілька слів почули і вже діагноз.  :=)



Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #127 : 08 Лютого 2011, 17:41:03 »

По житті якось помітила, що розумні, порядні люди завжди прості.
згоден

Згадався професор університету, який видав багато книг, а його лекції студенти відвідували з радістю. (І таке буває.  Підморгую) Так він старався пояснювати все по простому, кожен термін, щоб було зрозуміло.

ну правильно - пояснював, читав лекцію. Ви хочете щоб Ваш лікар Вам читав лекцію?

 
Тут погоджусь з Міланою, в привтного лікаря по іншому. (В доброго приватного  Посмішка) Він якось може пояснити, що і для чого і без значної кількості термінології.

в приватного по-іншому. його час Ви оплачуєте, то чому б ні? якщо Ви хочете одержати іллюзію розуміння, знову ж таки - чому ні, якщо Ви за це платите?


Відповідь від: 08 Лютого 2011, 17:36:39
дивно, що приклад з шатуном і маховиком не допоміг  :unknow
з одного боку там все просто, але пояснити це все може зайняти більше часу ніж зробити  :)
Відповідь від: 08 Лютого 2011, 17:39:08
власне як і у лікарів. він може роками вчитися для того щоб зробити операцію за кілька годин.

Відповідь від: 08 Лютого 2011, 17:40:07
а терміни вони як індикатор. говорять люди по-суті - йдуть терміни.
товчуть воду в ступі - йдуть прості, всім зрозумілі слова
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #128 : 08 Лютого 2011, 17:48:03 »

Якесь у Вас упереджене ставлення до Комаровського. Добре, що більшість не поділяє такої думки  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наше здоров"я
« Прочитано #129 : 08 Лютого 2011, 17:50:57 »

Ви хочете щоб Ваш лікар Вам читав лекцію?
cgr ну Ви ж не заперечите, що людина має право розуміти, що з нею відбувається і для чого їй призначають якісь препарати? Чи вважаєте що це теж зайве?
Принаймі вона мусить розуміти що це не досліди...оскільки для встановлення діагнозу у неї часом беруть небезпечні аналізи. Людина мусить розуміти для чого це і які небезпеки несе, чи Ви вважаєте що тут ми теж не має права вибору?
Для цього лікар мусить їй пояснити, може не лекцією але зобов'язаний...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #130 : 08 Лютого 2011, 17:56:40 »

якщо Ви хочете одержати іллюзію розуміння,
Може ми не про одне говоримо.  :unknow

Наприклад: дитяча лікар прийшла, написала рецепт "Ось це подаєте". Пішла.
Думаю доцільніше пояснити хоч елементарне - оті білі таблеточки полегшують біль, синенькі протизапальні. Приймати в такий час, після їди, до ...
Звичайно можна прочитати  інструкцію, що я і роблю, а ще перериваю пів нету відгуків, але ... Якось на мою думку робота з людьми передбачає також спілкування.

І чому Ви вважаєте, що я не опдачую прихід лікаря.  :unknow Ми всі платимо податки.  ;)
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #131 : 08 Лютого 2011, 18:00:09 »

це не комаровский:?
Жесть

це прикол? чи....?

ну если куриным яйцом еще как-то затихушничаться можно, то с огурцом не получится. это ж прям на огороде проделывать процедуру прийдеться.....  :=)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наше здоров"я
« Прочитано #132 : 08 Лютого 2011, 18:02:06 »

Мій тато навіть деколи малював людям, що відбувається і пояснював для чого збирається це робити Він був терапевтом (був бо зараз на пенсії)..Це я б сказала один з методів успішного лікування - деколи заспокоїти чи налякати людину ;)  
Він зараз, коли пояснює мені щось - малює і показує як що працює і чому виникає проблема і що буде потім якщо її не нейтралізувати..Це замйає максимум 3 хвилини...То не в  лекціях справа а в тому що ми незнаємо своїх прав...Чому так довго ми не можемо добитись ведення медичних протоколів? ЦЕ просто обов'язкова річ у всьому світі, що вкололи, скільки, чому саме це і чому саме стільки і які аналізи грубо кажучи привели до висновку про саме такий діагноз...
І все це похвилинно записується в твоїй картці...
Я часом, коли доводиться звертатись до лікарів,думаю що цеякісь екстрасенси...Жодного дослідження все на око...!
"У вас тут нема проблеми :) Йдіть до дому і їжте яблука ;) Все буде добре  :good"
Лікар але боляче:) Радійте, і далі анекдот про те, що коли ти встав і нічого не болить значить ти мертвий..іна цьому увесь діагноз закінчується...
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #133 : 08 Лютого 2011, 18:06:46 »

Якесь у Вас упереджене ставлення до Комаровського. Добре, що більшість не поділяє такої думки

хіба він не написав що пневмонія це засохший слиз? хіба це не нісенітниця?

cgr ну Ви ж не заперечите, що людина має право розуміти, що з нею відбувається і для чого їй призначають якісь препарати? Чи вважаєте що це теж зайве?
Принаймі вона мусить розуміти що це не досліди...оскільки для встановлення діагнозу у неї часом беруть небезпечні аналізи. Людина мусить розуміти для чого це і які небезпеки несе, чи Ви вважаєте що тут ми теж не має права вибору?
Для цього лікар мусить їй пояснити, може не лекцією але зобов'язаний...

не заперечую, так і повинно бути, тільки це не завжди можливо. самому шкода  :(

Думаю доцільніше пояснити хоч елементарне - оті білі таблеточки полегшують біль, синенькі протизапальні. Приймати в такий час, після їди, до ...

ні, ну якщо лікар цього не говорить, то це вже і не лікування якесь) та й не "білі" "сині", а "аспірин", "парацетамол"))

в мене з стоматологом був приблизно такий діалог:

- вам минулий лікар не запломбував канали
- що за канали?
- то то то (довге пояснення)
- а він мав їх пломбувати?
- довге пояснення що мав, але багато стоматологів на це забивають, одна його знайома стоматолгша взагалі заявила що все що пацієнт не бачить робити не треба, і щоб я ніколи не ходив до жінок-стоматолш, і взагалі з жінок ніякі професіонали тому що у них в природі інша функція, і що незапломбований канал може стати причиною кісти
- що таке кіста?
- пухлина
- ракова, пускає метастази?
- ні, знеболююче вже подіяло?

цю бесіду можна було б продовжувати ще довго)

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #134 : 08 Лютого 2011, 18:11:44 »

О, стоматолог в мене супер. :good  Все детально розкаже і пояснить (на скільки необхідно пацієнту).  Саме жінка-стоматолог.  ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наше здоров"я
« Прочитано #135 : 08 Лютого 2011, 18:19:35 »

Звичайно можна прочитати  інструкцію, що я і роблю,
Дуже вірно робиш, колись у моєї малої була холодова алергія її лікарі часто плутають з діатезом (харчовою алергією), але сенс не в тому...Прийшла моя дільнича (дитині було до року) і призначила нам мазь...Мазь виявилась не просто гормональною а ще й з категоричним протипоказаням застосувати дітям о 13 років...
Я подзвонила цій лікарці і уточнила чи це той припарат і чи я нічого не наплутала...Я ще мала надію що то нерозбірливий почерк..На що та мені відповіла, ну ви ж не будете покривати її шаром крему, а лише на пальчик... :o :o :o :o :o
Через півроку, нам вдалось зрозуміти, що це ще й не той діагноз..Ось так...
А Ви кажете cgr лекції... :unknow
« Останнє редагування: 08 Лютого 2011, 18:51:08 від Tandylight »
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #136 : 08 Лютого 2011, 18:44:45 »

Тільки що подзвонила до знайомого терапевта, завтра йду до ЛОРа :( я так боюсь  :'-(
Співробітник каже що також хворів, то потім тиждень на вухо не чув :o
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наше здоров"я
« Прочитано #137 : 08 Лютого 2011, 19:00:40 »

і щоб я ніколи не ходив до жінок-стоматолш
Я б відразу стала і пішла...Боюсь професіоналів, які відразу хаять попередників..Мене тупо це дратує...Видно не мене одну :)
Якось до мого чоловіка на фірму для розв'яання технічної проблеми приходило декілька програмістів ...кожен з них з шокованим виглядом спочатку хаяв свого попередника, а через тиждень після нього проблема знов виникала і кожен наступний спеціаліст хаяв попереднього...
Тому десь на п'ятому, коли чоловік чув "Боже!!! Хто Вам це робив?" відразу казав: "Допобачення" Ваші послуги нам не потрібні!"
В результаті зараз працює з одним хлопцем, який нічого не говорив за попередніх, а просто вирішив проблему...
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #138 : 08 Лютого 2011, 19:27:39 »

І в мене стоматолог супер :), правда довго шукала нормального, все розказує, що за чим робить, для чого, і що скільки коштує. Потім коли зуб готовий дає дзеркало і розказує ще раз що робив :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #139 : 08 Лютого 2011, 19:33:39 »

Я б відразу стала і пішла..

а якщо б не було до кого більше йти? тобто перед цим якщо не десяток то п"ятірка стоматологів сказали що зуб безнадійний, треба виривати?
а він взяв і вилікував) років 8 з цим зубом вже ніяких проблем немає.
єдиний вірний спосіб оцінювати - по результату.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов