Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Наше здоров'я  (Прочитано 224763 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Наше здоров"я
« Прочитано #180 : 23 Квітня 2012, 23:15:48 »

Цю "сенсацію" на перше квітня треба було розміщати. ;)
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #181 : 24 Квітня 2012, 03:02:55 »

Дивне сприйняття. Це не сенсація і не жарт(чи побрехенька), щоб на 1 квітня. :!!
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Наше здоров"я
« Прочитано #182 : 07 Червня 2012, 16:52:47 »

Записаний
Следи за контекстами!

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Наше здоров"я
« Прочитано #183 : 08 Червня 2012, 01:13:42 »

По селам і по Калушу також гуляє кір во всю :(. Хворіють цілими хатами. Тож, будьте обережні, мийте часто руки і  по можливості не ходіть по кафе.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #184 : 18 Червня 2012, 13:25:26 »

тут стаття про УФ і вплив на людину http://uvi.terrameteo.ru/uvi_description.php
тут можна завантажити і встановити доповнення до mozilla яке показує  не  тільки прогноз погоди а і індекс УФ
https://addons.mozilla.org/uk/firefox/addon/forecastfox-weather/
тут дл хрома https://chrome.google.com/webstore/detail/ihffmkcfkejomlfnilnmkokcpgclhfeg
в налаштуваннях потрібно виставити УФ випромінювання? так
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #185 : 18 Червня 2012, 13:58:04 »

Дякую.
Поставив.
Хоч і не через (задля) ультрафіолет(у)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #186 : 18 Червня 2012, 14:09:15 »

Його можна перетягнути і на нижню панельку мозілли ,щоби очі не дуже муляло [smg id=3353]
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #187 : 18 Червня 2012, 14:13:41 »

А у мен воно само туди скочило ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #188 : 19 Червня 2012, 00:24:10 »

а для експлорера також така програмка є?
А ще цікаво було б знати не так про УФ, як про ІЧ рівень - це більш шкідливо для здоров"я ніж УФ (від нього хоч одяг захищає).
« Останнє редагування: 19 Червня 2012, 00:40:47 від сонечко я »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Наше здоров"я
« Прочитано #189 : 19 Червня 2012, 01:55:54 »

ІЧ рівень - це більш шкідливо для здоров"я
Це хибне твердження. :P Насправді ж, Інфра-Червоне випромінювання не шкідливе, а навіть навпаки. В деяких електромасажерах навіть спеціально вмонтовують нагрівачі, що випромінюють в ІЧ-діапазоні. Зокрема ці хвилі генеруються в процесі горіння, і частина тепла від вогню це якраз ІЧ-хвилі.
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #190 : 19 Червня 2012, 02:32:45 »

УФ також використовують у лікувальних цілях. :P Вся справа у рівні\дозах\у тривалості впливу. ІЧВ, особливо +рентгенівські промені має досить шкідливу дію, якщо воно впливає  тривалий час.
А такі массажери (до речі також маю) не рекомендують застосовувати довше 15хв. Що занадто то не здраво.
« Останнє редагування: 19 Червня 2012, 02:38:36 від сонечко я »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #191 : 19 Червня 2012, 11:55:07 »

а для експлорера також така програмка є?
:) нема,тут гляньте для експлорера http://www.iegallery.com/Addons ,але вибір там не великий.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #192 : 19 Червня 2012, 12:10:02 »

Інфрачервоні промені то ж просто теплове випромінювання. Чим воно крім перегріву може бути шкідливим?

І ще вам одну фішку скажу. Рівень ультрафіолетового можна оцінити і без програм. По годині і по наявності хмар.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #193 : 19 Червня 2012, 12:22:11 »

І ще вам одну фішку скажу. Рівень ультрафіолетового можна оцінити і без програм. По годині і по наявності хмар.
  :)
 та то зрозуміло, в полудень краще сидіти в приміщенні,а вночі взагалі клас :good можна цілу ніч гуляти ніякого ультрафіолету.То і погоду можна за народними прикметами прогнозувати,але ми багато часу проводимо у віртуальному світі від цього і бажання мати якісь програмки,розширення і т.і.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #194 : 19 Червня 2012, 19:44:42 »

Рівень ультрафіолетового можна оцінити і без програм. По годині і по наявності хмар.
 а у тій статті пише
Цитувати (вибране)
но даже при наличии облаков степень ультрафиолетового излучения может быть высока. В этом случае ультрафиолетовое излучение, рассеиваясь, отражается различными поверхностями, и поэтому общий уровень ультрафиолетового излучения может быть достаточно высок.
Более 90% УФ излучения может проникать сквозь небольшую облачность.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #195 : 20 Червня 2012, 11:30:51 »

Ага. А ще на радарі вчора ніякого дощу не передбачалося ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Наше здоров"я
« Прочитано #196 : 10 Липня 2012, 21:27:46 »

Всім привіт, не хочу створювати нову тему тому запитаю тут. Потрібно попасти на прийом до доктора в стоматологічному відділі Івано-франківської обласної лікарні. Там приймають тільки по направленнях. Де в Калуші можна взяти таке направлення?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #197 : 15 Липня 2012, 12:52:27 »

 стаття для тих у кого проблеми з облисінням
Медики назвали чотири причини облисіння
15.07.2012

Приховано: Показати
Навряд чи хто буде в захваті від "копиці" волосся на гребінці. Як не втратити волосся, і зберегти його здоровим? Про це розповідає likar.info.
З проблемою облисіння у більшості випадків стикаються чоловіки. Вважається, що волосся випадає з віком через дію гормону тестостерону, адже проблема надмірного випадання волосся стає актуальною вже після настання статевої зрілості.
Хоча зовсім недавні дослідження американських вчених з Пенсільванського університету показали, що в випаданні волосся винен зовсім інший гормон - простагландин D2. Надлишок цього гормону і сприяє облисінню.
Як би там не було, проте згідно з медичними спостереженнями, облисіння у чоловіків може розвинутися внаслідок таких причин:
спадковість, при якій є так зване андрогенетичне облисіння (під впливом статевих гормонів). При чому облисіння можна успадкувати як від батька, так і від матері. У жінок ця проблема не проявляється, бо в організмі замало чоловічих статевих гормонів, але в генах все "записано";
"При спадковому облисінні відновити ріст волосся повністю не вийде. Але призупинити дійсно можна", -- каже Шарапова Дар'я, дерматолог з Києва.
стреси й нервові перевантаження можуть суттєво відбитися на волосяному покриві. Стресовий стан звужує судини шкіри голови, внаслідок чого коріння волосся не отримує достатнього харчування;
гормональні порушення, зокрема порушення у діяльності щитоподібної залози. При цьому волосся стає сухим і тьмяним, а з часом починає випадати;
куріння. Тайванські вчені з'ясували, що викурювання 20 і більше сигарет на день сприяє облисінню. Вчені запевняють, що шанс облисіти у завзятих курців дуже високий.
Проблеми з волосяним покривом також можуть виникнути внаслідок яких-небудь хронічних захворювань, нестачі вітамінів і мінералів. Часто можна помітити, як у людей, що побували в водолікувальних оздоровлювальних закладах, волосся стає густішим. Це пов'язано з поліпшенням роботи нирок, так як порушення функцій цього органу може призвести до облисіння.
Як уникнути проблеми?
Правильно мийте голову. Щоб підтримувати волосся у хорошому стані, дуже важливо дотримуватися гігієни. Бруд у волоссі накопичується дуже швидко, особливо якщо є порушення в жировому обміні, і волосся швидко жирніє. Бруд на волоссі є бар'єром для кисню на шляху до шкіри голови. Такі умови є сприятливими для розмноження мікроорганізмів.
Найкраще волосся мити м'якою водою - з низькою концентрацією солей. Оптимальна температура води для миття голови - 35-40 градусів.
Перед миттям голови розчешіть волосся окремої гребінцем (яку використовуєте тільки перед миттям голови) для видалення залишків бруду та жиру. Мити голову потрібно разом з масуванням шкіри голови кінчиками пальців. Цим самим ви поліпшите кровообіг і прискорите місцевий обмін речовин.
Масажуйте голову. Робити масаж голови потрібно не лише під час купання. Масажувати шкіру голови можна як пальцями, так і жорсткою щіткою. Головне тут - підібрати такий прилад, який би не завдавав травм. Процедуру можна виконувати по 5 хвилин за один раз. У день достатньо 3-7 сеансів.
Головні убори. По можливості використовуйте капюшон. Таким чином, шкіра голови буде «дихати», і не порушиться кровотік в капілярах. Носіння тісних шапок погіршує кровообіг, і істотно обмежує доступ кисню до голови. Влітку замість облягаючих кепок можна скористатися парасолькою.
Здоровий спосіб життя. Універсальна рекомендація для профілактики будь-яких порушень. Волосся «любить» протеїни, тому збільште в своєму раціоні частку білкової їжі. Корисною буде їжа, що містить мінімальну кількість холестерину і насичених жирів.
"Якщо косметичні засоби не допомагають, причина випадіння швидше за все не в волоссі, а всередині. Почати краще всього з ліквідації нервової напруги і стресів", -- каже Юлія Гагаріна, косметолог.
Хто такі трихологи?
А знаєте до кого звернутися у разі виникнення проблем з волоссям? Багато хто з нас навіть не чули про лікарів, що спеціалізуються на волоссі. Такими є трихологи.
Лікар-трихолог оцінить ситуацію і виявить ті причини, через які можливо у вас випадає волосся. Після чого призначається індивідуальне лікування, яке може включати такі процедури:
прийом вітамінно-мінеральних комплексів;
косметичні і спа-процедури для відновлення волосся;
апаратне лікування: застосування ультразвуку та фототерапія;
мезотерапія та інші ін'єкційні методики;
трансплантація волосся.

Експрес online
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Наше здоров"я
« Прочитано #198 : 09 Серпня 2012, 14:32:24 »

Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Наше здоров"я
« Прочитано #199 : 09 Серпня 2012, 16:09:58 »

yaro my, який в тебе нудний жж, жах просто :o
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..