Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Наше здоров'я  (Прочитано 224753 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #160 : 04 Лютого 2012, 15:00:43 »

Я особисто дуже люблю крем по догляду за шкірою TOPICREM (виробництво Франції). Дешевим його не назвеш, але він універсальний і підійде усій родині. Особливо раджу тим, у кого алергія на більшість косметичної продукції по догляду за шкірою. Не знаю чи в Калуші є.  :unknow Для тих, хто буває у Франківську і може собі дозволити, знайде такий крем в аптеці у Велмарті. Ціна близько 200 грн (200 мл).
Відповідь від: 04 Лютого 2012, 14:59:17
Спілкувалася нещодавно із калуським онкологом.Почула доволі цікаве припущення-хоча німецькі лікарі уже це довели-що більшість відсотків жінок ( зокрема і у нашому районі), які захворіли на рак грудних залоз ,і більшість чоловіків, у яких рак простати,не мали сексуальних стосунків протягом довшого часу. Звісно воно не смішно,але висновок напрошується сам: кохатися,кохатися і ще раз кохатися
"Сто бед - один ответ" :)
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #161 : 04 Лютого 2012, 15:08:55 »


  :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #162 : 04 Лютого 2012, 15:18:21 »

Ціна близько 200 грн (200 мл).
Відповідь від: 04 Лютого 2012, 14:59:17
За 200 мл нормальна ціна.

http://pf-k.ru/forums.html Тут цікаво, форум косметологів.
Мабуть перейу на профкреми.  :unknow
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Наше здоров"я
« Прочитано #163 : 04 Лютого 2012, 16:21:04 »

А д брати ці крми?Є в Калуші нормалбний
Відповідь від: 04 Лютого 2012, 16:13:41
Ой,nомилочки nрибeрііііііть! :unknow
Відповідь від: 04 Лютого 2012, 16:16:10
Так от,цікавлюсь ,дe можна брати nрофдогляд,чи є  в Калуші нормальний космeтолог,чи трeба іхати до області.Я давно nідозрювала,що дурно викидаю гроші на всякі крeми.Нeмалі гроші,до рeчі.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #164 : 04 Лютого 2012, 16:39:26 »

Все залежить від того на скільки проблеми з шкірою, та від віку. Якщо яскраво виражених проблем немає то можна і в Калуші мабуть.  :)
Креми проф купують або в інтернет магазинах, або в косметолога. )

Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Наше здоров"я
« Прочитано #165 : 04 Лютого 2012, 16:57:01 »

Хтось можe nорадити хорошого,"nровірeного" космeтолога в Калуші? Нe хочeться довіряти своє обличчя будь-кому.Якраз nоявилося трохи часу зайнятися собою. :)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #166 : 07 Березня 2012, 15:19:50 »

[smg id=2738]
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #167 : 07 Березня 2012, 15:32:45 »

Добра річ. Бо багато людей за 40 прочитавши рекламки і маючи тиск 140/90 думають шо то у них гіпертензія і починають пити таблетки.

І ще цікавий момент. Моя бабуля мала деколи скачки до 220/110. що ми не перепробували лишень. Всі таблетки давали короткотривалий ефект, а за місяць-два приходив новий приступ.
Пройшло 2 роки.
Сусідка, що старша від бабці на 4 роки сказала, що регулярно приймає Раунатін (то з трав таблетки) і тиск внормувався.

Ми навіть не сподіваючись на позитивний результат почали теж їх приймати, бо просто вже були вдома ті таблетки були.
Вже більш як пів року з тиском проблем нема. Він звісно любить собі підвищуватися і надалі, але вже не так стрімко і сильно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #168 : 12 Березня 2012, 00:54:33 »

     Табличка з єшками,звичайно все запам'ятати не можливо і носити за собою теж .Але хоть пару найнебезпечніщих добре б знати.Зараз дуже важко знайти продукти взагалі без хімії.[smg id=2808]
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #169 : 13 Березня 2012, 19:51:30 »

25 фактов об организме человека

1. Чувство усталости появляется при нагрузках 35-65% от абсолютных возможностей.
2. Активность сердечнососудистой системы максимальна к 18 часам, минимальна в 3-4- часа.
3. Биологические качества потомства возрастают от 1-го к 4-му ребёнку, потом падает.
4. При обычном дыхании человек вдыхает 500 кубических сантиметров, при игре на духовом инструменте – 3500.
5. Поверхность легких – порядка 100 квадратных метров.
6. Правое легкое человека вмещает в себя больше воздуха, чем левое.
7. Взрослый человек делает примерно 23 000 вдохов (и выдохов) в день.
8. Состав плазмы крови напоминает состав воды доисторических праморей, в которых зародилась жизнь.
9. За одно сокращение сердце перекачивает 200 мл. крови.
10. Полное обращение крови взрослого человека совершается за 20-28 секунд, у ребенка – за 15секунд, у подростка – а 18 секунд. За сутки кровь вращается по телу 1,5-2 тысячи раз.
11. В 1 кубическом миллиметре кожи – 40 капилляров, в мышцах – 2500 капилляров, в сердечной мышце – 4000 капилляров.
12. Три силовых занятия в неделю дают наибольший эффект.
13. Норма двигательной активности – 7-10 км (10000-14000 шагов).
14. Самая сильная мышца в человеческом организме – язык, не сердце. Сердце — самая выносливая мышца.
15. Для молодого человека норма энергозатрат 3000 ккал. Из них 1700 – основной обмен веществ,170 – пищеварение, и 130 на мышечную работу.
16. Суммарная длина волос на голове, отращиваемых в среднем человеком в течение жизни – 725километров.
17. Ногти на пальцах руки растут примерно в 4 раза быстрее, чем на ногах.
18. За сутки человек выделяет столько тепла, что его хватит, чтобы довести до кипения 33 литра ледяной воды.
19. Подсчитано, что человек за всю жизнь потребляет 2,5 т белка, 1,3 т жира, 17,5 т углеводов и 75 т воды.
20. Чихнуть с открытыми глазами невозможно.
21. Человек, который выкуривает пачку сигарет в день, выпивает полчашки смолы в год.
22. Каждый палец человека за время жизни сгибается примерно 25 миллионов раз.
23. Женщины моргают примерно в 2 раза чаще, чем мужчины.
24. По твердости зубную эмаль можно сравнить с кварцем. Известно, что даже острие сабли при ударе об эмаль тупится.
25. На 1 квадратном сантиметре кожи находится 100 болевых точек, а всего их на поверхности около миллиона.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #170 : 16 Березня 2012, 18:00:19 »

Прочитав,захотів поділитися.
Цитувати (вибране)
Вакцинація
 Автор: Віталій Кійко ¤ Дата: March 14th, 2012 /
Актуальне для мене, як для батька, зараз питання вакцинації доньки. Хороша література і здоровий глузд підказують мені, що ці всі кампанії з вакцинації не більше ніж тупе заробляння бабла компаніями, які їх виготовляють і втюхують. І ще певно більше заробляння різного роду відкатникам.
Візьмемо для прикладу вакцину Пентаксим. У її складі є такі явно не безпечні речовини: алюминия гидроксид, формальдегид (це 100% небезпечна речовина!), феноксиэтанол. Останнє це консервант, тобто якраз те, від чого всі так ретельно намагаються вберегтись у продуктах харчування. Але подумайте, то ж разом з продуктами харчування, які входять у організм природнім шляхом і організм має хоч якийсь захист від тих консервантів. А тут – консервант в уколі і прямо у м’яз!! Ну а перша речовина – алюмінія гідроксид – це адь’ювант, простіше: речовина, що “тримає” на собі антиген. Алюміній дуже шкідливий для здоров’я людини, він нейротоксичний.
А скільки пвоідомлень про ускладнення зі здоров’ям після вакцинації? Купа!
Давайте ще поглянемо від чого роблять вакцини.
 Наприклад від гепатиту А. Гепатит А це кишкова інфекція, ризик захворіти нею є лише якщо людина живе у жахливих антисанітарних умовах (або тісно спілкується (їсть його їжу, п’є його воду) з людиною як живе в таких умовах). Актуально? Думаю – ні. Навіть якщо дитина захворіє від своїх ровесників, то перенесе хворобу у легкій формі (рос. вікі, розділ “Терапия”). А лікування взагалі “смішне” – “загальноукріплююче” сором’язливо каже нам укр. вікі, що на ділі означає відпочинок, багато пити і ще можливо вітамін С. Зате у підсумку буде пожиттєвий імунітет. До речі, вакцини не дають пожиттєвого імунітету (будь які вакцини).. ви це знали? А ускладнення які вони дають – ви про них знаєте?
Ще приклад – кір. Лекго переноситься у дитинстві, важко – у дорослому віці. Лікування полягає у дотриманні постільного режиму, рекомендовано пити багато рідини, приймати вітамін А і С. Останнім часом різні інформ агенства повідомляють про спалах епідемії кору. Якщо не зраджує пам’ять, то навіть зі смертельними випадками (знову таки – здається йшлось про підлітка). І одразу лікарі дають коментар, наче це пов’язано з недостатньою вакнцинацією. Та дзуськи! Варто включити мозок і все стає зрозумілим. Вакцина не дає пожиттєвий імунітет, а короткочасний. Саме тому хвороба “змістилась” у більш пізній вік. А перехворій людина у дитячому віці, коли ця хвороба протікає як правило без якихось ускладнень, та й взагалі переноситься легко, то не довелось би страждати у дорослішому віці.
 Ладно би – вакцинувались раз там в 5 чи 10 років, як кажуть і все було ок – але ж вакцинація це як азартна гра, де ставкою є здоров’я твоєї дитини. Пронесе/не пронесе. І гарантій ніхто не дає.
Ось такий от пост у мене сьогодні вийшов. Просто накипіло, мабуть.
 Ще доставляють коментарі на форумах. Такого начитатись можна, що ппц..
“Пентаксим – хорша штука. В нас в місті її роблять тільки по великому блату. Це вважається ослаблена вакцина, тобто її рекомендовано для ослаблених дітей, тому і для здорових приносить найменше шкоди. Моя свекруха неонатолог, то вона і всі її колеги своїм дітям і внука роблять щеплення пентаксимом. Ми зробили в три місяці – ніяких ускладнень” (тиць) – це просто (анти)перл якийсь! Вакцину ослабленим дітям взагалі не дають, вона протипоказана навіть при нежиті.
“Здравствуйте! Купили вакцину Пентаксим для прививки ребенку и случайно положили ее в морозильник, достали через 3 часа… скажите, пожалуйста, можно ли ее использовать??” (тиць) – звісно можна, залишилось прокип’ятити її і все буде ок!
І т.д. і т.п. Поінформованість молодих батьків у цьому питанні мізерна. Соромно зізнатись, але я й сам такий був, поки не взявся читати. І доньці ще в пологовому таки втюхали дві вакцини. На щастя, все пройшло без ускладнень. Але більше експериментувати я не буду!
Накипіло ще й тому, що звідусіль пропаганда вакцинації, а інформація про побічні дії, протипоказання, результати незалежних досліджень і т.д. знайти не так вже й легко.
UPD.
 Цікава стаття, багато чого пояснює і роз’яснює: http://www.privivok.net.ua/uk/book/export/html/72
І у Тернополі теж не вистачає тих пентаксимів і т.д. На днях до нас зателефонувала дільнича і сказала, що спеціально для доньки має Пентаксим, всього одна ампула (такий ексклюзив, капець..)) ) і що треба робити і все таке. Дружина чемно відмовилась.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #171 : 16 Березня 2012, 20:45:39 »

Я вже на цю тему багато писала. Я далеко не була проти вакцинації. Поки жили у Києві - зробили початковий курс до 5 місяців....І...Все.
По-перше, після того, як ми попали у невропатологічну клініку Всеукраїнського масштабу і подивились на калік...І при цьому почули пояснення спеціаліста про те, що у вакцину( я правда, не знаю про яку саме вони говорили - якусь, яку робляь приблизно у 3 рочки) входить ртуть і що навіть дорослий організм не завжди в стані легко справитись з цим елементом. Одним словом - від перенесення такої вакцини у повністю здорової до того дитини спровокувалось ДЦП. І не виключені також і інші захворювання - такі як хвороба Дауна, аутизм і т.д.
По-друге, нам дають підписувати заяву, в якій ми вказуємо, що за результати вакцинації ми відповідальність берем на себе. Чому відповідальність покладають саме на батьків?! Я б ще продовжувала прививати дитину, якби хоч хтось відповідав за її наслідки. Наприклад, у заяві, яку дають підписувати батькам, повинно бути зазначено, що відповідальність за вакцинацію (співвмірну з наслідками) несуть - виробник(і вказати його), транспотно-постачальна компанія(така-то), посередники у яких вона зберігалась(бо часто умови транспортування і тим більше складування не відповідають вимогам) і медсестра + завідувач медичним закладом (вказати прізвище того спеціаліста, яка колотиме ту вакцину дитині). Чому за чужі СМЕРТЕЛЬНІ ляпи відповідальність  покладено саме на батьків? Так чому ж дивуватись, що вони відмовляються? Хто візьме на себе відповідальність за те, про що не має жодної інформації і ніякого відношення?!
« Останнє редагування: 16 Березня 2012, 23:47:14 від сонечко я »
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Наше здоров"я
« Прочитано #172 : 26 Березня 2012, 23:28:31 »

Колись попалась в руки цікава книжка по китайській чи тибетській медицині про діагностику хвороб по нігтях з малюнками. Може хто допоможе знайти зсилку на неї.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Наше здоров"я
« Прочитано #173 : 27 Березня 2012, 23:22:52 »

Про вакцинацію: http://ru-an.info/news_content.php?id=457
Записаний
Следи за контекстами!

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #174 : 28 Березня 2012, 08:19:24 »

Гарна стаття.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Наше здоров"я
« Прочитано #175 : 29 Березня 2012, 17:42:31 »

Хоча ця тема для мене особисто не актуальна,слава Богу, :) хочу обнадіяти тих кому пощастило менше.
Вчені розкрили причину облисіння. На черзі - ліки
Цитувати (вибране)
Вчені знайшли біологічну розгадку чоловічого облисіння, що, на їх думку, має допомогти лікуванню волосся і, можливо, їх повного відновлення.
Проводячи дослідження над лисіючими чоловіками і лабораторними мишами, американським ученим вдалося виявити протеїн, що запускає процес облисіння. За результатами їх наукової роботи вже розпочато розробку ліків. Ймовірно, незабаром з'явиться крем проти облисіння, повідомляє ВВС.
Зазначимо, більшість чоловіків починають лисіти в середньому віці, і до 70 років у 80% з них спостерігається помітне облисіння.
Ключову роль відіграє чоловічий гормон тестостерон і генетична спадковість. Під їх впливом волосяні цибулини стають меншими, а волосся тоншим і, врешті-решт, невидимими для неозброєного ока.
Вчені Університету Пенсільванії (США) намагалися виявити, які саме протеїни і гени сприяють чоловічому облисінню. Вони з'ясували, що в клітинах волосяних цибулин, розташованих в місцях облисіння, рівень протеїну простагландин D підвищується. Миші, у яких вчені штучно підвищили рівень цього протеїну, облисіли повністю, в той час як у людей після прийняття даного протеїну переставало рости пересаджене волосся. Професор Джордж Коцареліс з факультету дерматології, який керував дослідженням, сказав: "Нам вдалося з'ясувати, що в клітинах шкіри облисілих ділянок голови у чоловіків підвищений рівень протеїну простагландин, який перешкоджає росту волосся. Таким чином, ми тепер знаємо, з чим треба боротися, щоб перемогти облисіння".
Тепер вчені сподіваються, що їм вдасться розробити препарати, нанесення яких на шкіру голови зупинить облисіння, а, можливо, і змусить волосся знову рости.
Експрес online
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #176 : 05 Квітня 2012, 19:19:56 »

Українців після смерті «разберуть» на органи

http://www.likar.info/news/news-55964-ukraintsev-posle-smerti-razberut-na-organyi/
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Наше здоров"я
« Прочитано #177 : 14 Квітня 2012, 19:07:06 »

ОСТОРОЖНО! «НАУЧНАЯ МЕДИЦИНА»!
Знаете ли вы, что..
Приховано: Показати
1. «Анальгин» запрещен во всех странах, кроме России. Знаменитый актер Брюс Ли умер от… «лечения» анальгином.
2. Нафтизин, эти распространенные капли от «насморка» полностью разрушает организм и даже могут «про-сто» убить не только ребенка, но и взрослого человека.
3. Такой препарат, как «Кортексин» смертельно опасен.
4. Широко разрекламированные «статины» полностью не оправдали надежд, но наносят непоправимый вред организму, делая из «слегка» больного человека, инвалида.
5. «Цитрамон» – за огромнейший список побочных эффектов запрещен во всех цивилизованных странах
6. «Аспирин» - это «лекарство» по своей сути вообще ничего не лечит, оно «просто» порождает другие забо-левания, например - «аспириновую бронхиальную астму», кровоизлияние в мозг, язвенную болезнь и т. д.
7. Выдаваемый за «средство от простуды», витамин С, оседает в виде камней в почках, а вовсе не повышает иммунитет.
В мире от приема лекарств (не от болезней!) каждый год погибает несколько раз больше людей, чем в автока-тастрофах, это даже если не учитывать, что многие автокатастрофы произошли как результат приема лекарст-венных средств перед тем, как сесть за руль автомобиля. Здесь, по степени опасности для водителя, лидируют сердечно-сосудистые препараты – корвалол, валокордин. Эти «лекарства» вызывают провалы памяти и неадекватное поведение: однократный прием этих лекарств действует до 3-х суток.
Никитин. "Криодинамика"


Записаний
Следи за контекстами!

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #178 : 23 Квітня 2012, 10:53:35 »

Цікава стаття
МЕДИЦИНА ФАРАОНІВ[/b]


http://medportal.ru/mednovosti/main/2012/04/18/pharao/
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #179 : 23 Квітня 2012, 15:48:46 »

Знаете ли вы, что..
...що у Калуші, хворіють не так від нашої хімії чи гексахлорбензолу, як від несприятливої вібрації, яка йде від пустот, які у вигляді тунелів просто пронизують все місто. До речі вздовж нашої вулиці також проходить декілька таких. Причому це не вимиті хімсполуками чи водою пустоти, а саме збудовані кимось тунелі. Якщо придивитись як побудовані наші будинки, скажімо по вул. Хмельницького, то побачимо, що майже всі вони стоять паралельно ним. Значить хтось все таки знав про них. А зараз чи мовчить чи забув. Саме наші підземні тунелі, які налаштовані на визначений спектр частот впливають\викликають різноманітні захврювання. Саме той спектр є набагато більш шкідливіший за місцеву хімію. Бо здатний викликати онкологічні захворювання, серцево-судинні, інфекційні, викликає пошкодження нервової та ендокринної системи.
Записаний