Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!  (Прочитано 210938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Давайте в даній темі, в першу чергу обговорювати дії працівників Державтоінспекції України (правомірні і неправомірні), ділитись інформацією (хто що знає) про зміни в ПДР та інших нормативно правових актах, що стосуються автотранспорту, розмірковувати над причинами та наслідками порушення учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху, прослідковувати за адмінсправами: від скаладання протоколу до винесення рішення судом. ;)
« Останнє редагування: 19 Травня 2008, 23:47:19 від tywkanchuk »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #20 : 14 Листопада 2007, 08:51:55 »

А что в Калуше понакладывали лежачих полицейских???? А где? так как я домой буду ехать машиной и думаю что буду выезжать часов в 18.00 вечера тоесть приеду ночью дабы не пролитеть эти гадостные штуковины!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #21 : 14 Листопада 2007, 10:35:49 »

А что в Калуше понакладывали лежачих полицейских???? А где? так как я домой буду ехать машиной и думаю что буду выезжать часов в 18.00 вечера тоесть приеду ночью дабы не пролитеть эти гадостные штуковины!
А Ти, Віктор, не спіши їхати до Калуша, почекай ше пару місяців і, думаю, після Нового Року від тих "убитих ментів" не лишиться і сліду - порозбирають до чортової мами. :-D
А тепер серйозно, багато їх понаставляли на проспекті Л.Україники (навіть забагато), ще є біля 10-їшколи та на Європейські дорозі (лишилась лиш половина) і в ін. місцях є, але я там не їжджу. :pardon

Щодо повідомлення Юрка, то я не зовсім зрозумів щодо знаків. :unknow

Щодо ментів, то гадаю варто повернути їм право накладати штрафи на місці за незначні порушення і коли відсутні заперечення з боку порушника. Нєфік завалювати суди всякою дрєбідєнню. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #22 : 14 Листопада 2007, 10:39:40 »

що до судів ти правий але ментам не можна давати такі вольності. знову візьмуться за старе.просто тре створити окрему структуру . яка буде займатись іменно штрафами  автомобілістів. але хто цим буде займатись якщо наші народні засранці(обранці) стараються якомога бідьше загребти  в кишені.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #23 : 14 Листопада 2007, 22:27:30 »

відносно нашого ДАІ та його реструктуризації знайшов в неті цікаву думку. В принципі є дещо раціональне...

А що практично можна зробити для покращення ситуації на дорогах?
Приховано: Показати
Дуже багато зараз іде дискусій про покращення ситуації на дорогах: зниження аварійності, покращення культури учасників дорожнього руху, зростання професіоналізму Державтоінспекції. Хотілося б почути від учасників форуму ті пропозиції, які не позбавлені здорового глузду. Можна звичайно всіх гаішників “мочить в сортирах", а можна створити механізм, який примусить їх дотримуватись законів і поважати учасників дорожнього руху, можна обзивати їх пузатим мурлом, а можна вимагати аби всі! співробітники внутрішніх справ відповідали певним фізичним критеріям.


Експерти називають три основні причини аварійності на дорогах: недотримання правил дорожнього руху, непрофесійні дії працівників ДАЇ, поганий стан доріг.
Перша і друга причини є пов'язані, вони створюють нерозривний круг, виходу із якого часом і не видно.
Тому зупинюсь спочатку на темі ДАЇ і чи потрібно воно нам взагалі.

Після розпуску Указом президента Державтоінспекція в Україні знаходиться в неоднозначній ситуації.
Важко уявити виникнення подібного питання в країнах Європи чи взагалі в жодній “цивілізованій” країні. Хтось же повинен слідкувати за дотриманням порядку на дорогах, обліком і відповідністю транспортних засобів, приходити на допомогу при виникненні надзвичайних ситуацій.
В Україні таке питання стоїть. Чому? Тому, що покладених на них обов'язків не виконують, або виконують у такий спосіб, який є, можливо, ще більшим злом ніж їх невиконання. Потрібно зразу ж зауважити: не завжди, але настільки часто, що одне перед іншим тьмяніє.
Державтоінспекція в Україні повністю дискредитована! Можна довго і багато розповідати про її вади, але я це пропущу, скажу лише, що найкращим виходом із ситуації вважаю створення на її основі нової служби, побудованої на інших підходах. Це в якійсь мірі і підвищить авторитет служби, і дасть можливість позбавитися тих негативних явищ, що є в ній сьогодні.

Спробую включити тут здоровий глузд і відповісти на питання: реально це зробити зараз чи ні? Відповідь напрошується така: зробити це можна але потрібен час.
А що ж можна зробити зараз? Навести елементарний порядок можна і зараз, потрібно як то кажуть лише політична воля (або бажання), і кілька кроків організаційного та законодавчого порядку:

1. Привести працівників ДАЇ до належного їм зовнішнього вигляду починаючи від генералів (керівників) до рядових інспекторів. Саме в такому порядку! Бридко дивитися на жирних слимаків, які пробують вчити мене правил дорожнього руху, а думці в той час інше. Вони службовці, які найняті державою, працювати на державу, на мене, а не лише на свій живіт. Яку допомогу можна очікувати від них, у випадку чого, коли “робочий мозоль” не дає їм навіть зашнурувати власні черевики? А ще бридкіше, коли у них такі керівники. Останній візит Ющенка до МВС більше нагадував мені відвідини розсаднику слимаків.

2. Заробітна плата, технічне оснащення окремих працівників завжди є вкрай важливим. Станом на сьогодні, як на мене, це не настільки критично, щоб не можна було навести порядок. Оплата праці у них не найгірша.

3. Відповідальність за порушення закону самими працівниками ДАЇ повинно в першу чергу виходити із лав самого міністерства. На скарги на дії ДАІ повинно 100% надаватися відповідь скаржникам, з вказанням тих заходів, які прийняті щодо працівників, які вчинили неправомірні дії. А ще краще зобов'язати публічно звітуватися в розрізі областей про кількість таких скарг, заходи що прийняті. Безпідставні скарги передавати на перевірку служби внутрішньої безпеки МВС. Поряд телефонами довіри ДАЇ повинні бути телефонами служби внутрішньої безпеки МВС, яка їх контролює. Розгляд скарги на сержанта Петренка сержант Петренко проводити не може!

4. МВС повинно видати (черговий) указ, в якому чітко і неоднозначно заборонити працівникам ДАЇ зупиняти транспортні засоби без законних (ст.11 п.21 ЗУ “Про міліцію”) на то підстав, додатково з вказанням того, що “перевірка документів”, “так треба” і т.д. не може бути причиною для зупинки транспортних засобів і є перевищення службових повноважень, що несе відповідальність цього працівника. Тут же ж вказати, яка це буде відповідальність. В цьому ж указі передбачити право водії не пред'являти жодних документів, у випадку, коли не названа справжня причина зупинки, або вона незаконна (ст.11 п.21 ЗУ “Про міліцію”, щоб не було неправильних трактувань). Тут же ж заборонити працівникам ДАІ пропонувати водіям вийти із машини або (і) сісти у машину ДАІ для складання протоколу у випадку порушення ПДР водієм. Зобов' язати працівників ДАІ мати в наявності письмовий перелік прав громадян, з яким в обов'язковому порядку ознайомлювати водіїв при складанні протоколу, а в сам протокол ставити відмітку про таке ознайомлення.

5. Законодавчо (штрафи хочуть збільшити, значить прийматимуть закон. От як раз тут) передбачити що будь-які незначні порушення ПДР не несуть відповідальності водія у випадку, якщо зупинка транспортного засобу була незаконною, або причина зупинки є безпідставною. Іншими словами, якщо працівник ДАЇ зупинив транспортний засіб для “перевірки документів”, і виявив, що у вас відсутня аптечка, вогнегасник, талон до посвідчення водія, чи навіть самі права , водій транспортного засобу покараний бути на може!
У кожному випадку відповідальність повинен нести працівник ДАІ за незаконну зупинку транспортного засобу!!!.
Дуже вже мені б хотілося щоб у нас став можливим той випадок, який був недавно виявлений в Голландії, коли 74-річний голландець все життя керував автомобілем без водійських прав. (http://www.@#$%&.net/main/215945/)

6. Законодавчо закріпити за громадянами право на відшкодування збитків (в т.ч. і моральних) за назаконні дії працівників ДАІ.

7. Відмінити на кінець незаконно введений! (http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1132130980) МВС талон до посвідчення водія. Тут МВС може проявити добру волю і зробити це не чекаючи рішення парламенту. В цивілізованих країнах такого анахронізму немає!

8. Вибірковість, з якою застосовують закони працівники Державтоінспекції до різних водіїв, коли одні (автомобілі яких починаються від ціни 50 000$ і їм подібні) ігноруючи ПДР проїжджають по при працівників ДАЇ без жодних для себе наслідків не можуть не розкладати інших учасників дорожнього руху, не бути для них прикладом для наслідування (чому я не можу собі позволити те, що інші можуть). Це підриває віру, як кажуть “гаїшники”, в невідворотність покарання не менше ніж незначні штрафи, про що нам твердять їх керівники.
Можливо правий Ющенко, коли пропонував найвищих керівників ДАЇ ставити на вулиці поруч із рядовими сержантами. Я б ще ввід для них статистику про кількість складених протоколів на круте ликів, мажорів, папиків та інших високих чинуш, а кількість годин такої примусівки поставив в залежність від кількості скарг та ДТП за участю вищезгаданих.
Все це однак бла-бла. А лад можна навести і тут, почавши карати працівників Державтоінспекції за не реагування на порушення ПДР. Переконаний, що якщо за кожну доведену скаргу на подібну бездіяльність, будуть виносити догану, позбавляти премії, або хоча б запрошувати для бесіди до відділу внутрішньої безпеки на предмет відповідності займаній посаді таку вибірковість можна буде подолати.

9. Хабарі. Тут мені видається все просто. За будь-який хабар при незначному порушенні ПДР – звільнення з роботи. За хабарі при грубих порушеннях ПДР, ще й відповідальність кримінальна.

Лише після того як навести порядок в органах ДАЇ(!!!!) треба переходити до наведення порядку на дорогах, інакше це буде не дієво!

10. Безперечно підвищувати відповідальність учасників дорожнього руху за дотримання ПДР необхідно. Перевищення швидкості, ризиковані маневри і обгони основні причини ДТП. Збільшувати штрафи за порушення потрібно. Але тут треба чітко розмежувати грубі і незначні порушення. Грубі карати жорстко. За водіння в нетверезому стані аж до кримінальної відповідальності. За незначні (в плані загрози для інших учасників ДР) штрафи збільшувати незначно або не збільшувати взагалі.

11. Великі нарікання у працівників ДАІ на те, що незначні штрафи практично неможливо стягнути з порушників ПДР, оскільки протоколи про такі порушення направляють у суди, де їх практично не розглядають. В країнах заходу така проблема давно вирішена. А в Україні шарахаються із крайності в крайність, від збору штрафів на місці до розгляду абсолютно всіх у судах. А між тим вирішити цю проблему не так вже і складно, звичайно враховуючи “авторитет” нашого ДАЇ:
а) ніякого збору штрафів на місці дозволяти працівникам ДАІ не можна!!!! (як і вилученя прав)
б) у МВС створити підрозділ для роботи з порушниками ПДР. Відповідно до складених протоколів про порушення він висилатиме порушникам квитанції на оплату штрафів. Оплата квитанції буде визнанням порушником самого факту порушення. У випадку відмови від оплати штрафу, протокол про порушення цей підрозділ направлятиме в суд, де крім призначеного штрафу, порушники платитимуть держмито за розгляд справи у суді (86 грн.). Цього мені видається достатньо для того, щоб розгрузити суди;
в) грубі порушення ПДР можуть розглядатися лише у суді.

12. Якщо будуть знайдені кошти в бюджеті, в аварійно небезпечних місцях ставити камери спостереження, які фіксуватимуть порушників, і на основі даних з цих камер складатимуться протоколи про порушення. Але обов'язково про це попереджати водіїв (так у цивілізованому світі).

Коли ти будуєш дім, робити потрібно це в певній послідовності від фундаменту до даху, можна деякі етапи перескочити або пропустити, але ніхто тоді не дасть гарантії що твій дім не рухне. Теж саме в питанні забезпечення порядку на дорогах. Це треба робити комплексно і послідовно, якщо ми звичайно не хочемо отримати ще гіршого монстра а ніж того, яким є ДАІ сьогодні.
« Останнє редагування: 19 Травня 2008, 23:55:04 від tywkanchuk »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #24 : 15 Листопада 2007, 09:00:28 »

Найшов час і прочитав те, що виклав romashkin. Дуже сподобались пп. 4, 7, 11. Де Ти таке нарив?
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #25 : 15 Листопада 2007, 12:27:25 »

относительно брыдких слымакыв 100%,вот взять "КОБРУ" да там только взглянешь на него и страшно становиться какой у них всех вид и разговор. Хотя берут также как и все правда дороже - проверено. А ДАИщники на дорогах, их просто переодически не воспринимают серьёхно да и в большинстве случаев, ну стоит себе ну и пускай стоит, но остоновит ну дам ему десятку - если есть за что конечно! А извините за слово, будет выпендриваться, ну пускай пишет протокол, хоть подавится им! Меня остановили за вождение в нетрезвом виде, ну было такое не скрываю, уже 4-й год я им штраф плачу! И не заплачу уже никогда, сроки то тю тю! врятли они пре лично вручат повесту или постановку в последний день! А за мелкие нарушения так вообще до одного места, остановили за превышение на Пасху, ну грю мол вот с ребёнком, с тёщей женой, все дела в гости едем, малому что то плохо быстрее хотим быстрее доехать, даю 10 грн. - не берёт! Вижу просит больше. Ну думаю мать ево так, грю ну если не берёшь че смотришь на меня пиши протокол, он ваще ахренел, начал составлять и так и сяк, на что я скзал, я же нормально по человечески объяснил что у меня ребёнок плачет давай быстрее! Так он принял звонок по мобильному поговорил с женой, договорились куда в гости идут и это всё при мне. Ну и какое отношение может быть к ним, да как к скотам да и всё! В конце концов он сказал уважаемый вы чего меня торопите, на что ответил я ему мы сейчас поедем в больницу сс ребёнком, если что то не так ты будешь отвечать за свои действия, записал номер жетона, фамилию, ну всё как полагается! Очканулся он конечно но протокол уже был составлен деваться ему некуда было!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #26 : 21 Листопада 2007, 14:49:52 »

мдя не ти один. доречі недавно одного пробував витягувати з маршруткі. правда воно закрилось і в мене нічого не вийшло. :(  хе доречи про ментів. останнім часом мене вже чотири рази пиняли і двічі написали протокол за перевищення. це добра тенденція, але в розмові з одним з даїшніків почув що їм навіть на пальне не вистачає, а від них ще й чогось вимагають + не вистачає кадрів, тобто нема кому і нема на чому на дороги виїжджати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #27 : 21 Листопада 2007, 15:11:08 »

гг оце Україна. Самі хабарники в нас
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #28 : 21 Листопада 2007, 15:45:19 »

Самі хабарники в нас
Та не обовязково всі такі. То система в нас така: одні вимагають і беруть, іншим сунуть в руки і ті також беруть.  :unknow

А ДАІ дійсно активізувалось останнім часом. Кожного дня стоять на трасі до Франіка. Улюблені їх місця: у Боднарові, в Майдані та в Павлівці. У Вістові останнм часом я їх не помічав.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #29 : 21 Листопада 2007, 15:55:15 »

уявляєш а мене в самому калуші пиняли. на рах хабарників, то моя думка така, якби не давали, то вони б і не брали. я би пердбачив кримінальну відповідальність за дачу хабара. доречі Володя, ти краще розбираєшся в законах, можеш розказати яка відповідальність за дачу і взятку хабара????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #30 : 21 Листопада 2007, 15:59:06 »

 Ну два протокола это жестоко! Я вот не вспомню сколько нарушений за год разрешается для пересдачи экзамена "3" ? поокуратне с этим!  А может я ошибаюсь! А вообще если ты реально не прав, ну дай ему 10 грн. зачем тебе потом эта возня! Если найдут конечно и вызовут в суд! В протоколе указали фактическое твоё место проживания? Хотя суд особо такими делами не заимается ну в первый раз вынесут предупреждение, а второй наверное уже штрафом на 7,50 грн !
« Останнє редагування: 20 Травня 2008, 00:02:13 від tywkanchuk »
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #31 : 21 Листопада 2007, 16:08:01 »

А систему можна би було придумати точно трошки по іншому


Їду я якось в таксі, а на кольці стоїть ДАЇ. Таксист передає по рації: кольцо пушкіна проїзд платний. :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #32 : 21 Листопада 2007, 16:09:12 »

ну не даю 10 через принцип. а кількість протоколів на пересдачу не впливає. має значення відмітка в талоні якщо три відмітки тоді пересдача. з протоколами ніякої канітєлі нема більша частина їх навіть не доходить. а штраф за перевищення смішний 18,75 - це вже зі всіма накрутками. ну і вкінці кінців в мене знайомі працюють і в суді і в виконавчій службі. :-[
о доречі володя а до вас ці справи потрапляють????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #33 : 21 Листопада 2007, 16:19:58 »

Одного разу ми були в Києві і перевищили швидкісь, то протокол прийшов через пів року. І то нас непиняли то напевно були камери стеження.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #34 : 21 Листопада 2007, 16:23:29 »

Одного разу ми були в Києві і перевищили швидкісь, то протокол прийшов через пів року. І то нас непиняли то напевно були камери стеження.
 :o :o :o первый раз такое слышу! Как они могут отправить документы по месту регистрации авто??? Ну ладно по номерам пропасли, ну а если я по гендоверености езжу так что? и зарегистрирован в другом конце Украины! ?
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #35 : 21 Листопада 2007, 16:28:29 »

Машина була зареєстрована в Франіку. Я сам був в шоці коли це побачив.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #36 : 21 Листопада 2007, 16:30:27 »

хлопці мому знайомому з германії прийшов штраф. довго йшов але дойшов.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #37 : 21 Листопада 2007, 22:38:50 »

о доречі володя а до вас ці справи потрапляють????
Бувє пару десятків на рік.
Суд першої інстанції в постанові пише, шо вона остаточна і оскарженню не підлягає (мається на увазі апеляційному оскарженню), але насправді її можна оскаржити в порядку нагляду. Тобто необхідно подати обгрунтовану скаргу безпосередньо в апеляційний суд. За наявності підстав постанова місцевого суду може бути скасована постановою голови апеляційного суду і справа буде направлена на новий судовий розгляд, або буде дана відповідь про безпідставність скарги і неможливість скасування постанови місцевого суду. Останнє трапляється набагато частіше.
Скасовуються постанови дуже рідко. Підставою скасування може бути те, що адмінсправа була розглянута судом без участі порушника і якщо в матеріалах справи відсутні дані про те, що він був належним чином повідомлений про дату і місце розгляду справи судом.
« Останнє редагування: 20 Травня 2008, 00:04:00 від tywkanchuk »
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #38 : 22 Листопада 2007, 08:45:57 »

Володя ты выкладывай больше такой инфы! Меня вот интересует по подобным делам Апеляционные жалобы удовлетворялись относительно поновление пропущеных сроков по тем или иным причинам! Допустим небыл уведомлён вобще и т.д. и т.п.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #39 : 12 Грудня 2007, 22:35:51 »

Меня вот интересует по подобным делам Апеляционные жалобы удовлетворялись относительно поновление пропущеных сроков по тем или иным причинам! Допустим небыл уведомлён вобще и т.д. и т.п.
Хоч ми обидва, WikTor, і юристи, але шось тут один одного не розуміємо. :unknow
Я ж написав, що постанови про адмінправопорушення в апеляційному порядку не оскаржуються. Вони оскаржуються в порядку нагляду і тут нема конкретного строку подання скарги до апеляційного суду на постанову місцевого суду. Чи Ти маєш на увазі щось інше?
Записаний