Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1068060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6520 : 06 Липня 2022, 15:58:49 »

Маріуполь  :(
https://t.me/mariupolRIP
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6521 : 06 Липня 2022, 16:46:46 »

Я так по мові бачу, що самі бандерівці.
То ж певно так і було задумано
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6522 : 11 Липня 2022, 15:46:42 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=s-GLAIY4DXA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=s-GLAIY4DXA</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6523 : 11 Липня 2022, 15:52:39 »

Може хоч так для декого дойде. Але... навряд. Зайва хромосома не дасть  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:19:41

    Звідки: Калуш
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6524 : 11 Липня 2022, 18:13:43 »

Кажуть, воювати доведеться всім. Ось 50+ речей, які точно варто мати до мобілізації. Перевірте, чи готові ви захищати Україну
Чоловіки потроху звикають до думки, що війна надовго, й участь у боротьбі за свободу України не омине й айтівців і диджитал-спеціалістів. До такого потрібно готуватися, а ще краще — готувати амуніцію та знаряддя, щоби зробити свій внесок у перемогу якісно.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6525 : 17 Липня 2022, 21:48:11 »

Хотів уточнити для загального розуміння.Яка зараз ситуація в нашому військоматі з медкомісією?Чи всіх беруть хто прямо не підлягає під списання?Чи може є якийсь прошарок що  не підпадають під списання але в загальному мають проблеми с здоров'ям і покищо не беруть?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6526 : 17 Липня 2022, 21:57:12 »

Всюди ситуація однакова.
Якщо у тебе явно не одна нога, або зір не "-6" чи ще більше більше - ти придатний. Тебе поставлять в окрему папку і звісно відразу не будуть призивати, але коли буде треба - підуть усі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6527 : 17 Липня 2022, 22:00:26 »

Всюди ситуація однакова.
Якщо у тебе явно не одна нога, або зір не "-6" чи ще більше більше - ти придатний. Тебе поставлять в окрему папку і звісно відразу не будуть призивати, але коли буде треба - підуть усі.
А чому кажеш звісно не відразу?Тут читаю на форумі УП пишуть що всіх хто пройшов медкомісію відразу беруть.По крайній мірі в Тернопільській області.От і хотів уточнити як у нас
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6528 : 17 Липня 2022, 22:43:48 »

Я не чув щоб аже так прям ешелонами всіх забирали. Навпаки чув про десятки тих, кому сказали поки сидіть, чекайте.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6529 : 17 Липня 2022, 22:48:58 »

З іншого боку, з тих кого забрали (а не хто самі пішли) то переважно всі "працюють сторожами-камікадзе" - сидять на позиції в окопі, під постійними обстрілами кілька днів до перезмінки. Інколи з окопів пострілюють з автоматів ( у них практично зі зброї більше нічого і нема) "у напрямку ворога" щоб показати присутність. Відповідно по них фігачать тим, що є в наявності (мінометами, гарматами і т.п.). І так по колу.
Де кацапи мають більше артилерії, авіації, чи бронетехніки, а наші не встигають замінити сторожів на відповідно нашу артилерію чи броню - там відбуваються просування ворога.
Так воно приблизно виглядає.  :(

Відповідно можна нагнати і 2 000 000 сторожів у такі окопи. Який з того толк - якось не дуже понятно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6530 : 18 Липня 2022, 15:04:10 »

Я не чув щоб аже так прям ешелонами всіх забирали. Навпаки чув про десятки тих, кому сказали поки сидіть, чекайте.
Ешелонами не ешелонами,але план военкомату то план воєнкомату.
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6531 : 18 Липня 2022, 15:05:30 »

З іншого боку, з тих кого забрали (а не хто самі пішли) то переважно всі "працюють сторожами-камікадзе" - сидять на позиції в окопі, під постійними обстрілами кілька днів до перезмінки. Інколи з окопів пострілюють з автоматів ( у них практично зі зброї більше нічого і нема) "у напрямку ворога" щоб показати присутність. Відповідно по них фігачать тим, що є в наявності (мінометами, гарматами і т.п.). І так по колу.
Де кацапи мають більше артилерії, авіації, чи бронетехніки, а наші не встигають замінити сторожів на відповідно нашу артилерію чи броню - там відбуваються просування ворога.
Так воно приблизно виглядає.  :(

Відповідно можна нагнати і 2 000 000 сторожів у такі окопи. Який з того толк - якось не дуже понятно.
Ніби говорили про маневрену нашу оборону ..
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6532 : 18 Липня 2022, 15:11:38 »

план военкомату то план воєнкомату.

У них може і є план суто по тих кого потрібно призвати. А може лише план по формуванню бази даних.

Знайомий вже після медкомісії один раз був на "кастингу".
Він хоча і доволі здоровий хлопець з села, але ростом як я і жилавий.
Короче каже подивилися на нього різні "купці", які приїздили і сказали що не треба їм такого.

Шукають хлопців 25-35 р. і аби був рослий і здоровий.

Знайомий був відправлений далі додому, чекати дзвінка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6533 : 18 Липня 2022, 15:15:26 »

Ніби говорили про маневрену нашу оборону ..

Все людський фактор.
Воно мабуть десь є. Але то впирається в керівництво. Де керують професійно - там воюють по новому (за так званими НАТІвськими стандартами).

А де командири бичі - там людське життя фіґу варте.

Оті "сторожі" за перший місяць суто на практиці дізнавалися що означає той чи інший звук прильоту і як треба діяти.

І за місяць вони вже хоч точно знають коли треба лежати, а коли біжати  :(

Але то все суто дослідним шляхом і вже із звинуваченнями у дезертирстві  :(  (зате більшість залишилися живі).

Вовер мені не дасть збрехати. Він теж то все чув.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6534 : 18 Липня 2022, 15:17:09 »

І менше слухай тих хто відосики пиляє  інтерв'я дає  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6535 : 18 Липня 2022, 19:20:31 »

І менше слухай тих хто відосики пиляє  інтерв'я дає  :(
Ну насправді як завжди правда по середині..
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6536 : 18 Липня 2022, 19:56:42 »

Я в свій час служив в вмф совка ( в прийомному радіоцентрі ген штабу вмф - під домодєдово ) . Так ось - самостійно і без проблем працювати на апаратурі я почав десь після одного року служби . І це враховуючи що я був майже пів року в учєбці ( Пінськ - біля Бресту ) , а потім ще типу пів року дресирувався на апаратурі яка використовується на службі . Ось і думай чому німці чи американці не дають нам все обладнання .

 А щоб навчити стріляти і бігати чи падати  - то достатньо пару місяців . Я не хочу сказати що прості мотострілки - то якісь ідіоти чи придурки , але просто одна справа якась специфічна апаратура , а зовсім інша - прості фізичні вправи  . У моєму випадку ще мало значення наявність слуху і інші деякі специфічні дані , так як я був радіотелеграфістом оператором засекреченої апаратури звязку .

А в загальному дійсно можна сказати , що поки не побуваєш під тими обстрілами - то так і не зрозумієш хто , де , з чого і звідки стріляє . Ось тут цікаве відео - малий взагалі в руках зброї не мав , але без проблем розрізняє види снарядів

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4AGwO0hlmzM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4AGwO0hlmzM</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6537 : 19 Липня 2022, 12:29:57 »

прості мотострілки

вони не мотострілки, а просто піхота. Я не писав, що їх треьба було вчити 2 курси в академії. Я писав, що їм не пояснювали елементарних потрібних речей.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6538 : 19 Липня 2022, 18:58:43 »

ну ти правий . в принципі мото піхота чи мотострілки і просто піхота - майже одне і те саме . Адже ти не йдеш пішки сотні км до поля бою - тебе скоріше за все везуть в машинах . Але те що не пояснювали елементарних речей - це уже звіздєц повний . Я не хочу стверджувати що я знаю якісь елементарні речі , але в принципі під час курсу молодого бійця повинні в принципі пояснити навики стрільби , мед допомоги , тактики руху і тд . Це якраз те що піхоті треба в першу чергу .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #6539 : 19 Липня 2022, 22:35:39 »

Ну він розказував що для них було шоком інше. Вони з ходу потрапили у траншею під обстрілом і найгіршим було то, що перші дні вони вчилися розуміти з чого саме по них стріляють і  як реагувати на той чи інший звук і такий чи інакший вибух.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.