Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1069744 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3900 : 27 Грудня 2015, 16:38:14 »

Цитувати (вибране)
Тад вважає, що причина не у них.
Має рацію. Причина - "геополітика"
Але без благодатного ґрунту не проростає зерно кинуте сіячем  ;)
А ґрунт готували ще з 1922-го
Геополітика геополітикою, але коли це все починалось, усілякі захоплення облрад і сбу, більшість народу були просто байдужими, як і зараз є, аби тільки не було війни і пенсію платили, і пофіг хто керує Порошенко чи Путін.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3901 : 27 Грудня 2015, 16:51:32 »

А я що написав?
Маси готують!
Одним внушають, що ніхто крім Пу, без Пу - зразу пипа! Все погане - госдеп! Обама - чмо!
Другі нам внушають, що "всі однакові", "вибирай не вибирай...", "не розбиратися ж в сортах лайна".

І ще багато чого.

І найпростіше - прийняти таку думку і пливти за течією. Точно як ББА цитату Ренєвскої викладав у чаті.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3902 : 27 Грудня 2015, 16:52:59 »

Одним розказують, що без бюджету "ми фсє умрьом!", іншим - "броня крєпека і ..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3903 : 29 Грудня 2015, 17:30:32 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=OqRAWbrCgb8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=OqRAWbrCgb8</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3904 : 29 Грудня 2015, 17:44:00 »

Прикольні кадри з Маріуполя.
Насправді того не було. То все госдеп намалював.
А навіть якщо було - то укри самі по своїх пальнули  ;)
Ну просто звідки у шахтарів гради?
Віджали мабуть... :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3905 : 29 Грудня 2015, 17:48:02 »

Ну просто звідки у шахтарів гради?

Некрасиво так погано думати про шахтарів . Може вони їх в шахті видобувають ? КОпають , кОпають - а тут бац ! і град  , чи ще якийсь там танк чи мінамет

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3906 : 29 Грудня 2015, 20:51:06 »

А от ми не можемо бути ні за тих ні за інших. Бо коли так - то все одно будуть гинути.
Потрібно аналізувати новини, дивитися різні джерела., особливо незалежні.
А тоді хоч-нехоч, а треба визначатися котра сторона бреше. Бо правди дві не буває.
Не можна сказати родичам людей, що летіли у Боінгу, що вам все одно хто його збив, бо ви ні за тих ні за інших!
Не можна бачити докази анексії і задіяння  війська і особливо техніки і боєприпасів і казати "то просто геополітика".
То не просто геополітика, для тих, хто мерзне в окопах.
То для одних заробітки, для других боротьба за ідею, а за третіх захист своєї держави.

я безмежно радий , що ми з тобою ставимо одні і ті ж питання , і стараємо знайти хоч якусь правдоподобну відповідь. Особисто я вважаю , що обидві сторони брешуть , закликаючи в свої ряди більше електоратоту , щоби було кому мерзнути в опкопах , захвачувати будівлі СБУ , гатити з градів і т.д.  Вивчаючи історію , ми бачимо ,що всі війни починалися і відбувалися з амбіцій однієї людини , чи то був Наполеон , чи Кайзер , чи Гітлер , тобто то завжди був якийсь місцевий князьок. А напротивагу цим князькам знаходились такі самі амбітні князьки , які пхали свій підпорядкований на вбивство іншого народу. В результаті ми мали війни, де нам казали, що німці воювали з французами , французи воювали з італійцями , поляки воювали з росіянами. А насправді то було елементарне задоволення внутрішніх амбіцій керовніків цих чи інших народів. І як тільки нам не називали тоті війни - вітчизняні , визволительні , світові , загарбнитцькі і т.д. Кінець кінців історія показала , що все то було через одну людину. В результаті всіх цих війн загинуло десятки мільйонів людей . І для тих що загинули все скінчилося-ВСЕ . А Франція , Німетчина , Росія там де були там і залишились . Якщо "махати прапором " і розказувати , що в 30 років треба життя віддати за краще майбуйбутнє нашої країни , то у мене виникає одне тупе питання - за всю сучасну історію ніхто з названих амбітних керовніків країн особисто не поклав своє життя на полі бою , за тоте краще майбутнє ? Парадокс якийсь - ви , бидлота , вмирайте за то краще майбутнє , а ми його почекаємо в броньованому мерседесі і радісно зустрінемо.
От тому то я за те щоб не гинули ЛЮДИ.
Так от доречі про геополітику то дуже складна штука і осована вона , в пешу чергу на інтересах держави ( і тих самих амбітних керовніків) . Саме "держави" , а не людей, які населяють цю державу. І в більшості випадків держава проводить свою геополітику , не питаючись думки народу .Держава завжди впевнена в тому , що в своїй геополітиці вона несе благо для свого народу.
І що цікаво, коли нам розказують що "нароні масси одностайно виступили десь проти чогось" , я завжди задаю собі питання - невже так можливо , аби люди так просто йшли по вулиці , в різні боки , а потім всі одночасно стрілило в голову , а не піти мені на центральну площу і виступити проти чогось ? І всі просто так нечаянно зібрались в центрі . Значить комусь то треба було , хтось то все організував , хтось використав незадоволення чимось для задоволення своїх амбітних проектів. От така "многоходовочка" , а тут ми в одному пості хочемо поставити світ з голови на ноги.
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3907 : 29 Грудня 2015, 21:49:38 »

Перед тим, як народ пішов у центр він вже чогось масово по вулицях ходив. Чого б це?

То все інше мало місце, але друг зі сходу вже кілька років як готувався територію хапанути. І про тотреба пам'ятати. Бо хоч два махнуті мали свого часу плани, але першим почав Аді
І це важливо, бо чомусь весь світ то пам'ятає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3908 : 29 Грудня 2015, 22:48:34 »

Перед тим, як народ пішов у центр він вже чогось масово по вулицях ходив. Чого б це?
Правильно , і "мудрі люди " , я маю на увазі генетично мудрих (тих хто зараз при владі), вчасно тим скористались і направили маси туди куди їм треба було. А з іншої сторони , не такі вже мудрі , просрали момент тої стуації і тепер їм приходиться виправляти ситуацію більш грубими методами. Якби тоті , не сильно мудрі , вчасно посунули від корита Яника і насипали б тих кредитів , які зараз дає МВФ , то не прийшлось би зачинати той бардак. А так що маємо  то маємо.
От ви кепкуєте з геополітики , а розширте мислення від рівня своє загороди , до рівня країни. Тут для розуміння ситуації треба завжди ставити на місце того чи іншого керовніка. Спочатку треба подивитись , що дієсі в світі , в гуглі тото є - де скільки військових баз тримає америка в інших країнах(не путати з базами НАТО , то інша тема). Я недавно поцікавився цим питанням , вражає. Якщо дивитись на хлопський розум , то Америка до сих пір окуповує Європу , Японію і Південно-Східну азію. Тому що такої кількості баз , по принципу "аби було" , просто так нікому не треба. Так от сучасна геополітика основана на сферах впливу . Як видно , за останнні десятиліття Америка нікого не окуповує , нема сенсу в цьому. Після військових дій (Афганістан , Ірак , Югославія) , організовуються демократичні вибори лояльного уряду і залишається з пару десятків баз. Тепер ви собі там газдуйте , як хочете , тільки під наглядом наших баз. Так що сучасні війни так називаються гібридні , або війни за сфери впливу.
Тепер стає питання - а якже крим ? Тут проста відповідь , якби всі наші "папередніки" , починаючи з Кучми не шантажували Росію тим , що наженуть їх з бази в криму , то й нічого не було б.
Так що , аби зрозуміти дії того чи іншого політика , треба себе ставити на його місце і обєктивно аналізувати ситуацію.
І заміть , я ні за кого не агітую , я стараюсь аналізувати ситуацію , аби не гинули люди.
https://www.youtube.com/watch?v=-gwbc7V8mqg
а це для розширення кругозору про геополітику
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3909 : 30 Грудня 2015, 00:21:45 »


Тепер стає питання - а якже крим ? Тут проста відповідь , якби всі наші "папередніки" , починаючи з Кучми не шантажували Росію тим , що наженуть їх з бази в криму , то й нічого не було б.

Ги ги . Ну згідно твого базару кацапська база там повинна бути вічно , щоб лише не дратувати путлєра . Маладєц . А то , що цей кончєній путлєр сам признався , що він давно уже організував операцію по захвату криму - то ти звичайно не чув і не знаєш .   :towall

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3910 : 30 Грудня 2015, 00:59:45 »

ну згідно твого базару , кацапська база там уже більше років ніж ти жиєш на цьому світі , так що в кремлі чисто так і думають як ти базариш.  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3911 : 30 Грудня 2015, 02:03:51 »

Ну згідно твого базару , кацапи думають , що якщо кацапська база там довго - то вона повинна бути там вічно . заради цього  вони придумають сраній рюцкє мір і будуть вбивати українців .
« Останнє редагування: 30 Грудня 2015, 02:29:50 від ББА »
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3912 : 30 Грудня 2015, 12:52:05 »

кацапи думають , що якщо кацапська база там довго
я не знаю що думають так любимі тобою кацапи , на відміну від тебе я не пророк . Я просто вивчаю історію і аналізую факти .
Доречі , сьогодні вночі ти стільки мудрого напророкував і напостив , що заробив канфетку  :popkorn Вибирай тобі Конті чи РОШЕН  ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3913 : 30 Грудня 2015, 15:55:00 »

Доречі , сьогодні вночі ти стільки мудрого напророкував і напостив , що заробив канфетку  :popkorn Вибирай тобі Конті чи РОШЕН  ?

"До речі" , між іншим , пишеться окремо . Якщо дійсно хочеш вибрати цукерку, то ось тобі солоденьке

Российское коллективное сознание: маниакальный интерес к Украине

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3914 : 30 Грудня 2015, 18:50:40 »

"До речі" , між іншим , пишеться окремо
Дякую за зауваження , вибач , квапився , буду уважніший при спілкуванні з тобою.
Не уявляєш , який я радий , що цукерка з ранку так простимуювала тебе до такого творчого написання постів. Єдине засмучує , що всі пости в тебе однобокі і направлені на образу "руцкаго міра і кацапів " . І в своїх постах ти такий послідовний , що вже зразу можна прикинути з яких слів буде складитись наступний пост , добре що словарний запас у тебе не такий вже й великий : РУЦКІЙ МІР , КАЦАПИ , ПУТЛЄР , СОВОК , РАСЄЯ , ну от і все , решта синоніми і матюки , їх я згадувати не буду. Цікаво , що тоті кляті кацапи такого зробили з тобою , за ті 2.5 роки що ти на них батрачив , що ти їх так несамовито ненавидиш. Треба бути , по-євпропейськи , більш толерантним. Невже у Льондоні тому не вчать ? Чи вже "пізно Іванку до школи" ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3915 : 30 Грудня 2015, 20:38:11 »

Ти дивись . Виявляється , якщо тебе ніякий кацап не вдарив в твоє табло , то ти уже можеш забити болт на те , що кацапстан чудить . Маладєц , продовжуй в тому же стилі . Бажано десь в районі магаданів чи калими . Туди же забери свої цукерки - вони явно гівном смердять ( як і рюцкє мір ) .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3916 : 30 Грудня 2015, 23:16:32 »

гівном смердять ( як і рюцкє мір )
" Какой вы , батенька предсказумый " обиженный вы , наш .
ну а щоб не били в твоє табло , треба вести себе пристойно , хамством не можливо спонукати людей до поваги.
Доречі в Магадані і на Колимі дуже багато порядних , освітчених , вихованих і поважних людей , це ті яких комуністи відправляли по тюрмам і на заслання.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3917 : 30 Грудня 2015, 23:35:47 »

" Какой вы , батенька предсказумый " обиженный вы , наш .
ну а щоб не били в твоє табло , треба вести себе пристойно , хамством не можливо спонукати людей до поваги.
Доречі в Магадані і на Колимі дуже багато порядних , освітчених , вихованих і поважних людей , це ті яких комуністи відправляли по тюрмам і на заслання.

ну ось бач - я же тобі бажаю лише добра . Якраз в магадані з калимою тобі буде найкраще  - ти навіть сам про це прекрасно знаєш . А тут ти явно нахрєн нікому не потрібний - тут же все погано , люди хамлять ( замість того щоб прославляти своїх убивць з кацапстану ) , в табло можуть дати , та ще й до того всього ложили великий і товстий на різних камудристів . Тому швиденько пакуй речі і відписуй нам уже з твого чарівного магадану чи калими

Ось наприклад цей хлопака знайшов "своє мєсто в жізні" - і нічого , не скаржиться .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=5Rwau6wXNho" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=5Rwau6wXNho</a>

Сподіваюсь , що ти теж отямишся і чухнеш до "дуже багато порядних , освітчених , вихованих і поважних людей"
« Останнє редагування: 31 Грудня 2015, 00:03:23 від ББА »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3918 : 31 Грудня 2015, 14:10:47 »

Новорічне вітання путіну від українських солдатів (18+) ;)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=bJcnFjZ6mi4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bJcnFjZ6mi4</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3919 : 31 Грудня 2015, 15:25:08 »

я же тобі бажаю лише добра
дякую , тобі також вього найкращого в Новому році !
Хочу ще раз нагадати тобі , що я ніколи ні одному своєму пості не прославляв і не агітував за Росію , Путіна , комуністів , СРСР , Крим , Донбас і т.д.
Всього навсього , я говорив і повторюю стверджувати :
1. вбивати людей , то зло. Не залежно від того як вам їх називають "бандерлоги " чи "колоради".
2. не треба путати "державу і владу " з простими людьми. Якщо завжди обєднувати ці поняття , то в деяких країнах , можна подумати , живують відморозки і дебіли. А дивлячись на уряд , то народ думаєш що складається з одних жидів.
3. не треба узагальнювати і обливати брудом і матюками весь народ , маючи наувазі , якогось одного виродка.
4. війна , то таке саме зло. Війну ніколи не починає народ , війну роблять особистості. Це особистості зтравлюють народи. Тому коли ми далі продовжуємо обливати лайном весь народ , ми , не усвідомлючи цього потихоньку підливаємо пального в двигун війни.

це все я нагадав для того , щоб у людей , які читаю твої жваві опуси не складалась хибна думка про мене.
  А переконувати тебе немає змизлу , ти ще дуже молодий - тебе життя навчить і переконає. Саме головне , щоб життя тебе навчило вести себе культурно і пристойно  , аби в толерантній Англії , коли будеш батрачити на чергового босса , не хапнути в табло від якогось негра чи араба. Нажаль , в тому районі де ти живеш їх там більшість. То тобі не магадан і калима .  :fool
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь