Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1069157 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3020 : 02 Жовтня 2014, 15:23:47 »

Звичайно,але от що пише Вікіпедія
Ваня ну ви мене вбили. почитайте Вікіпедію а не Википедию. ці території українські, і там завжди жили українці. те що комуняки спершу винищили голодоморами східних українців а потім заселили ті землі російськими зеками і нквдистами не робить цю землю неукраїнською.
Нема якби ,є те що є.І наразі так.
Ваня ви привязуєте лінію що склалась на даний момент до етнічної ознаки чи історичних подій. а я привязую цю лінію до дій карлика шизофреніка. от і все.
Можливо колись в росії почнеться зміна влади ,свої распрі.Тоді буде може шанс.А так поки що треба головою воювати,а не знищувати власну країну.
путін запустив процеси які впливають на світову геополітику. і він вже цими процесами не керує. Китай і Японія вже потирають руки і чекають моменту аби вчепитись в гриву дохлому ведмедю. а штати і єс нашими руками ламають йому ребра.

Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 15:19:30
і ще поясніть мені якщо можете, чого хочуть сепаратисти? які їх вимоги і що їх не влаштовувало? і чи тепер вони задоволені?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3021 : 02 Жовтня 2014, 15:24:21 »

Давйте будем чесними ,хоть и неприятно о таком говорить.Если б хотя половина была против ,то не было б всего этого и на донбассе.

У нас проблема была, да и есть сейчас, в том, что не половина за паРашу, а половина АМОРФНЫХ... им глубоко все равно, лишь бы не стреляли!... Им все равно на какого дядю работать, им главное чтобы было, что пожрать, посмотреть по телеку... им все равно где жить в Европе или нет - они никогда в жизни туда не поедут! Не потому что у них нет денег, а потому что им все равно!  :ganba

И, огромная просьба, DVania, спілкуйтеся зі мною рідною для вас і для мене мовою  ;) :bouquet:
я добре розумію НАШУ СПІЛЬНУ мову, але я не так швидко перекладаю зміст свої думок, за це вибачайте! :-[
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3022 : 02 Жовтня 2014, 15:28:44 »

згідний. це як і з Майданом, більшість киян також були байдужі до Майдану. та перемогли пасіонарії . так само і на Донбасі. серед сепаратистів виявилось більше тих хто готовий щось робити ніж серед тих кому байдуже. чи серед тих хто за Україну. але це справді є репрезентативним. та питання тут не в тому що хочуть сепаратисти. це не їх право вирішувати долю регіону. як і в Криму не мали права російці вирішувати за корінні народи . татар і українців.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3023 : 02 Жовтня 2014, 15:31:55 »

і ще поясніть мені якщо можете, чого хочуть сепаратисти?
Ну можна сказати чого вони ніби то хочуть,а чого насправді тут важко сказати.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3024 : 02 Жовтня 2014, 15:33:44 »

отож . вони наслухались російської і радянської пропаганди. метою якої є підконтрольна росії Україна, і з цього дива почали вимагати відділення. я ще розумію якби там дійсно когось притісняли чи не давали розмовляти російською. але ж нічого такого не було.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3025 : 02 Жовтня 2014, 15:35:24 »

спілкуйтеся зі мною рідною для вас і для мене мовою
Без проблем  :)
Просто я іноді переписуюсь з знайомими з Сибіру,вони погано розуміють українську .надоїдало по два рази пояснювати,пишу до них в основному по російськи.То я і Вам так на автоматі відписав.
Записаний

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3026 : 02 Жовтня 2014, 15:36:32 »

серед сепаратистів виявилось більше тих хто готовий щось робити ніж серед тих кому байдуже. чи серед тих хто за Україну.

не - не совсем так. Правильнее будет так: "серед сепаратистів виявилось більше тих, кому дали в руки зброю та дозволили її використовувати"!

Когда у нас начались смутные времена (март-начало апреля, перед самим началом войны), неравнодушные патриоты обращались за помощью, просили помочь с "игрушками", т.е. предполагали, что может произойти ЧП.... Нас не послушали, нам не поверили...  :evil
А потом нас пытались учить как отобрать АК на блокпосту и т.п. но, пожалуй, уже было поздно!  :censore

Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3027 : 02 Жовтня 2014, 15:36:45 »

Цитувати (вибране)
серед сепаратистів виявилось більше тих хто готовий щось робити ніж серед тих кому байдуже.
ви вже забули з чого то всьо починалось, і хто то спонсорував, і хто отримував гроші... серед сепаратистів виявилось багато людей які люблять гроші і готові були вбивати за гроші, а потім все це закрутилось.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3028 : 02 Жовтня 2014, 15:43:18 »

не давали розмовляти російською. але ж нічого такого не було.
Швидше було навпаки.Але все одно не можна головою йти на пролом.Бо стіна міцніша.А от як добре подумати як голову зміцнити,а стіну послабити то тоді щось може і вийшло б.Знаєте нам писати легко,але як людям які втратили рідних,або безвісти пропавших.Які залишилися без даху над головою.Як в очі мамі подивитися що сина втратила.Хто помагав їй ростити ,годувати,дитину,нікому до неї діла не було!А тепер забрали.Політика це гроші а гроші політики привикли робити на всьому,на людських почуттях,на крові,на патріотизмі.
В першу чергу треба про людей думати.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3029 : 02 Жовтня 2014, 15:43:32 »

Над Донецьком - прострілене чорне серце.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3030 : 02 Жовтня 2014, 16:04:48 »

"О собственной смерти никогда серьезно не думают, Штайнер. Даже на войне. Иначе бы ее больше не было. Ведь каждый твердо верит, что  именно он останется  жив, верно?
Эрих Мария Ремарк

Господи дай нам розуму і миру!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3031 : 02 Жовтня 2014, 16:18:44 »

Але все одно не можна головою йти на пролом.Бо стіна міцніша.
коли приходять в твій дім бють твоїх дітей і дружину, мабуть вмовляння не буде кращим аргументом. іноді варто просто дати по морді. Ви ж написали нема якби та коби. ми маємо реальність на нас напав сусід. і використав для цього пяту колону всередині держави. то що треба було сказати забирайте Донбас а ще візьміть Харків Дніпро Одесу Херсон Миколаїв Запоріжжя .... і так далі?

не - не совсем так.
дякую я не знав)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3032 : 02 Жовтня 2014, 16:52:07 »

По поводу пятой колонны внутри страны, а также местных донбасских ватников.
Как правильно заметили: что-то пошло не так... А если точнее, то все сразу пошло не так, как планировалось паРашей! Предполагалось, что в Донбассе будет разыгран тот же сценарий, что и в Крыму... т.е. местное население все как один обписяются кипятком от счастья и благодати, свалившейся из паРаши... и, получив в руки оружие, будут сами защищать свои территории от Украины...
Не так сталося, як бажалося!  :prapor:
Менталитет местной ваты "мне всепох.." сыграл не на руку паРаше...
Оказалось, что в Донбассе НЕ ТАК УЖ СИЛЬНО, И ДАЛЕКО НЕ ВСЕ, в отличие от крымчан, хотят стать расеянами (кацапьем)... как сказал знакомый из Крыма: "Для меня стать гражданином РФ - это выиграть джекпот..."... так вот таких счастливчиков, желающих такой джекпот, у нас оказалось недостаточно, чтобы прошло все гладко для ПТН-ПНХ.. и не получилось гражданскую войну спровоцировать, а потом ввести свои миротворческие войска...
Да, сложно сейчас всем! Да, тяжело и с финансами, и с работой... а тут еще и война... :(
Но нужно быть едиными, дружными, верить и своими руками приближать нашу победу!
Теперь я знаю точно, что свобода легко не дается!
Но, она того стОит!

Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 16:46:21
Не мое, перепечатываю...

Судья Апелляционного суда покончила жизнь самоубийством, узнав о гибели сына в донецком аэропорту/

Гибель сына во время боя за донецкий аэропорт заставила мать покончить жизнь самоубийством. Об этом на своей странице в Фейсбук написал журналист Юрий Бутусов.

"Познакомьтесь. Парень справа - это один из украинских героев, Алексей Тыщик, боец 93-й днепропетровской механизированной бригады, юрист по профессии, доброволец, 30 лет. В составе сводной роты 93-й бригады Алексей защищал аэропорт Донецка. Все, кто боялся, удрали, а они, самые лучшие и самые смелые, остались, и в том числе Алексей. Потому что не только о себе думают эти парни... 28 сентября в самый разгар "перемирия", при отражении атаки российских войск наш БТР получил прямое попадание танкового снаряда и вспыхнул как свеча... Алексея было невозможно спасти...

Женщина слева - мама Алексея, судья Апелляционного хозяйственного суда Днепропетровска Ирина Тыщик. Сын был хорошо воспитан - он всегда говорил маме, что у него все безопасно, он не просил его забрать. У мамы большие связи, но она не стала "отмазывать" Алексея от опасности.

30 сентября Ирина Тыщик покончила с собой.

6 утра. Я не мог заснуть, не написав об этом, и не могу подобрать слова...
Они не "фашисты", не "бендеровцы", не "правосеки". Интеллигентные русскоязычные люди. Была семья - и нет семьи. Они погибли, потому что параноик в Кремле решил поиграться в "стратежку", развязать войну между народами и поубивать тысячи людей.

Я пишу о них, потому что эти жертвы - это наше обязательство изменить все. Это наше обязательство сражаться до конца. Это наше обязательство очистить Украину от негодяев, которые ее истязают, и построить державу, в которой нам будет не стыдно смотреть в глаза тем, кто отдал за наше с вами будущее самое-самое родное и дорогое...

http://www.62.ua/news/633194

ГЕРОЯМ СЛАВА !!! И Царствие небесное матери и сыну .
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3033 : 02 Жовтня 2014, 18:07:10 »

Стосовно останої статі.
Дуже шкода сина і матір.То трагедія .І використовувати трагедію для того аби закликати до нових смертей. :( то вже совісти ніц немати.
ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ще раз перечитати той документ.Може нарешті хотя би хтось шось зрозуміе.
                                документ     http://pravda.if.ua/news-60598.html
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3034 : 02 Жовтня 2014, 18:26:52 »

А. Я забув. Там ще багато хто має глисти і 90% мають карієс...
 :fool :fool :fool
А ще коли пожежники приїхали гасити нам хату, у них були діряві шланги. Треба було їх не пустити і відправити назад.

І я їм бігав то говорив, а вони ніфіга не розуміли, казали, що хата горить...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3035 : 02 Жовтня 2014, 18:27:10 »

Президент Беларуси Александр Лукашенко выразил готовность послать свои войска в Украину для мирного урегулирования ситуации.

В интервью Euronews он рассказал о своем плане выхода из кризиса.

План этот стороны не приняли, но до сих пор остается на столе.

«Если нужно — а это для меня очень опасная и страшная вещь — коль есть недоверие России к Западу и Запада к России, Америки к России и России к Америке, и есть недоверие воюющих сторон, то я готов был бы использовать и свои вооруженные силы для того, чтобы развести конфликтующие стороны», — сказал Лукашенко.
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3036 : 02 Жовтня 2014, 18:28:46 »

А. Я забув. Там ще багато хто має глисти і 90% мають карієс...
 :fool :fool :fool
Тамка нема про глисти .У документі як шановним панам мозок полоскати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3037 : 02 Жовтня 2014, 18:55:47 »

Тамка нема про глисти .У документі як шановним панам мозок полоскати.
Шановні пани мають один канал. Решту телик не показує. тому і глисти завелися.  :fool
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 18:32:31
Асін, ви забули ще одне відео викласти  ;)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=s91tmTPJ2_Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=s91tmTPJ2_Q</a>
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 18:36:53
Якщо ж серйозно Асін, то будь ви зараз в Криму татаркою, і пиши ви такі ж речі тільки в інший бік, вас би вже мабуть рідні розшукували.

Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 18:46:15
Країна у війні. На нас реально віроломно напали, використовуючи ситуацію, агентів, підкупи і т.д. відібрали частину території, понищили інфраструктуру, тиснуть нас економічно так, що аж у самих руки посиніли і тут ми починаємо говорити, що оті "поліцаї", що за ворожі гроші бавляться в божків, насправді мають на то право і треба просто залишити їх в спокої.
Чому? Ну бо у нас теж "не все так добре"...
Це мабуть прояви стокгольмського синдрому...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3038 : 02 Жовтня 2014, 19:45:22 »

Ще одна новина,трохи несподівана.
WSJ: Премьер-министр Польши намерена изменить курс по отношению к Украине http://m.facenews.ua/news/2014/250835/
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3039 : 03 Жовтня 2014, 04:04:55 »

Ще одна новина,трохи несподівана.
WSJ: Премьер-министр Польши намерена изменить курс по отношению к Украине http://m.facenews.ua/news/2014/250835/

правильно роблять . на даний момент їм треба спокійно робити свою справу і без базару допомагати в першу чергу собі і потім уже Україні . Адже думаю що це в їх інтересах .