Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Вітаємо з особистими святами.  (Прочитано 711876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1180 : 28 Лютого 2010, 00:32:23 »

Лалія, Ne-TA дуже дуже Вам дякую  :-[ :bouquet: :hot :hot :hot :hot
Мені неймовірно приємно...
Я не чекала віршів від Лалія...Я просто вражена просто дуже здивована :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Запишу твій шедевр на свій рахунок...буду себе називати тепер Музою :)
Головне не кажіть ЯЯ бо оскаржить авторські права на назву "Муза" ;)
Ne-TA твої анімаційні квіти, як завжди, неперевершені і вітання, що ти влучно знаходиш...Дуже дуже дуже дуже дякую :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet:

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1181 : 28 Лютого 2010, 09:28:15 »

Дорога Іринко, Щиро вітаю з Днем Народження!
Ти настільки позитивна, що довкола тебе всі навіть мимоволі стають щасливими.
Бажаю Тобі тільки примножувати свій дар і отримувати від нього море радості та втіхи.
Повір, Ти справді незвичайна людина!
Ну і вибач, що вітання не віршоване.   :-[

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1182 : 28 Лютого 2010, 10:38:56 »


ЯЯ таке пропустила, жах - навіть був

Тенді, приєднююся до вітань, бажаю залишатися з нами, такими неймовіоними та класно-суперовими й надалі.
Бо без тебе, наш форум осиротіє.

а то, тобі подарунок, наші
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1183 : 28 Лютого 2010, 10:40:08 »

І Ньюромана теж щиро вітаю з Дєньчіком!

Не забувай про нас, приши частіше  ;)

 :present_box: :present_box: :present_box: :present_box:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1184 : 28 Лютого 2010, 10:46:51 »

Тенді!!!!  :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box:
Записаний


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1185 : 28 Лютого 2010, 10:47:58 »

Tandylight, щиро вітаю з днем народження !!!

Хай кожен твій день буде схожий на диво,
А доля хай буде безмежно щаслива,
Хай здійсняться мрії і задуми всі,
А все у житті буде на висоті.

Записаний
Experientia est optima magistra...
  

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1186 : 28 Лютого 2010, 11:05:08 »

Іра вітаю з Днем Народження. Хай здійсняться усі мрії та плани. Але поступово.  ;)


http://www.laura-ashley.com.ua


Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1187 : 28 Лютого 2010, 11:43:22 »

Дорогі мої калушата, дуже ВАм вдячна за увагу,
Просто дуже дуже і за усі комплііменти за те що Ви так уважно до мене ставитесь, за диван від Лори Ешлі  ;) :bouquet:,
буду усім розказувати що мені Бендерівець подарував квіти ;),а Пиво приніс подарунок на кульках :)(родичі і так називають бандерівкою:P підсилимо цей еффект ;) )
за міні купер і за ту чашечку з ложечкою та блюдцем саме таку мені подаруали Юрко і Окся ...
Просто дуже дякую я спробую бути на рівні ;) Обіцяю що моє кульбабкове поле буде великим і м♥яким і там усім стане місця...Влітку ми усі ляжемо задеремо лапки і будемо собі у горах відпочивати як ті дівчатка :) Дуже хочу до ВАС
Дуже дуже Вас ЛЮ і Вам моє

Відповідь від: 28 Лютого 2010, 11:36:20
Ще хочу привітати Ньюромана, була на сторінці його братства, десь тиждень тому
гарну справу робите, колего ;)  :bouquet:
Бажаю вам здоровя, любові і наснаги...Нехай все що Ви бажаєте, у що вірите - збудеться ;) :bouquet:
Може й не зовсім колега але ж народились ми у один день  :-[ ;) :bouquet: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box: :present_box:
« Останнє редагування: 28 Лютого 2010, 11:49:31 від Tandylight »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1188 : 28 Лютого 2010, 11:56:40 »

Tandylight вітаю з твоїм святом! Нехай збудуться всі твої найзаповітніші мрії! :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1189 : 28 Лютого 2010, 12:03:01 »

Дякую Василько :)
Завдяки швидкому нету, я знайшла Вашу планету ;)
Тепер насолоджуюсь ;)  :bouquet:
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1190 : 28 Лютого 2010, 12:18:15 »

                                                   
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1191 : 28 Лютого 2010, 13:23:06 »

 :bouquet: :bouquet: :bouquet:

 :present_box: :present_box: :present_box: :-[




Та це ж Tandylight
« Останнє редагування: 28 Лютого 2010, 13:44:05 від Рибка »
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1192 : 28 Лютого 2010, 13:40:35 »

ого який віршик :good
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1193 : 28 Лютого 2010, 14:26:26 »

Ну я, соня, і запізнилася!!!
Вітаю Ірусь! Нехай твоє таке приємне "тендітне світло" зігріває якомога більше небайдужих до тебе людей, нехай твоє душевне тепло допомагає тобі в житті і притягує тільки таких же позитивних людей, як ти!

Для тебе салют-кульбабки  :)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=YssqxABY180" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=YssqxABY180</a>

Відповідь від: 28 Лютого 2010, 13:41:44
Нехай кава щоразу смакує все краще


та завжди до кави знаходиться апетитне тістечко  ;)





Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1194 : 28 Лютого 2010, 15:45:52 »

                     
                        Дорога Іриночко,наша мила Кульбабко,лагідна і ніжна Тенді!!!!

 Прийми і від мене вітання з нагоди твого Дня Народження !!!! Я хочу побажати тобі душевного спокою, затишку в сім"ї, кохання в серці і райської насолоди в ліжку  :P,здоров"я в тілі, і наснаги в роботі,прибутків і перемог у нелегкій і важливій справі.Ти обрала нелегку і відповідальну професію,а тому я хочу, щоб Феміда завжди крокувала поряд з тобою не тільки в роботі, а й в житті.Кохай і будь коханою,люби і будь любимою.Любимою  донечкою,сестричкою,мамою,коханою дружиною.І якщо на твоїх очах ненароком з"являтимуться сльози, нехай ці сльози будуть від щастя і радості,від того,що дарує тобі твій чарівний світ,твоє щасливе і дооооовге життя !

Нехай з тобою буде поряд, веселий сміх і ніжний погляд.
Хороший друг і пісня тиха,що розганяє тугу й лихо.
Очей коханих два озерця,неспокій думки твого серця.
Хай обмине тебе нещастя ,живи і мрій!
Бажаю щастя!!! <a href="https://www.youtube.com/watch?v=VouDm1IiZPE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=VouDm1IiZPE</a> :bouquet: :bouquet: :present_box: :present_box: :bouquet:
« Останнє редагування: 28 Лютого 2010, 16:03:26 від KATRIN »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1195 : 28 Лютого 2010, 15:55:25 »

 Дорога Тенділайт, я хочу в знак привітання подарувати тобі ,всім відому казочку, записану сьогодні мною Шариковим Перром. Може я не правильно згадаю назву, але, здається, «спляча красуня» чи «золоте веретено». А може:
             Казка про золоту красуню чи по слідам золотих постів
            В деякому Царстві, в деякій Державні жили люди, які завжди були веселі та хмельні. Тому те царство так усі і прозвали «Хмельницьке».  Ні, то було не царство, а королівство. І жили у ньому король з королевою. І не було у них дітей. І от якось послав їм Бог кусочок си…(кхе-кхе, то не з тої казки)… І послав їм Бог си…сильне щастя. У них народилась донечка.
           Пишне свято влаштували у королівстві на честь народження принцеси.
Найпочесніші місця за королівським столом залишили для семи фей. (Фей було вісім, але від останньої не прийшло підтвердження про прибуття). Кожна фея підходила до дитинки і щось промовляла. Справа у тому, що феї часто бачать зовсім не те, що бачимо ми, вони стверджують, що бачать не саму дитину, а паралельний світ над нею.
Фея із королівства Зодіак вигукнула: «ой, яка золота рибка народилась. Дарую їй уміння виконувати музичні замовлення». Потім підійшли Японська, Китайська, від древніх Арїїв та Тибецька феї і сказали: «А ми бачимо, що народилась мудра Змія. То ж нехай вона буде мудрою і розсудливою». Тільки Арійська фея стверджувала, що то – вужик, а Тібецька настоювала, що – кобра, від дотику якої усе буде перетворюватися на золото. Але, так як то були феї, то їхня суперечка не перейшла у сварку, кожна була задоволена, що залишилась при своїй думці.
Язичницька фея сказала: «я бачу ворону. Тому  принцеса буде багато мандрувати, навіть з бедуїнами питиме чай і матиме здатність правильно відповідати на запитання, над якими трудилось би багато чаклунів». А сьома фея індійців майа та ацтеків промовила : « я побачила собаку. Тож наділяю дитинку такою якістю як вірність».
           І тут відкрилися двері і на порозі появилась восьма фея. Вона була ображена, що її не запросили. Та все було не так. Насправді її запрошення перехопила зла Чупакабра і подерла його як мавпа газету. А жила та тварючка у сусідському королівстві у однієї самотньої кор(ол)івки . Добра жінка підібрала потвору у лісі, відмила, підстригла, відгодувала і ставилась до неї, як до священної інопланетної домашньої тваринки, що загубилась у нашому світі. Але тварючка продовжувала гуляти де хоче, читати, що хоче і дерти кого, вірніше, що хоче.
Та восьма фея Такежиття  про це не знала і тому ображено фиркнула: «бачу, що вона любитиме своїх батьків, та не жити їй довго у цьому королівстві, а вирушить до столицьої місцини, бачу - хотітиме лікувати людей, та  стане їм на катом…кхе-кхе,склероз  -  адвокатом, а ще любитиме високих чоловіків, високі машини і високі почуття…». Що вона там шепоче захвилювались люди і не дали старій договорити.
       Пройшли роки. Дівчинка росла доброю і лагідною.
Чи то від того, що від неї йшло якесь ніжне м’яке світло, чи тому, що волоссячко у неї було золотим і пухнастим, принцесу прозвали кульбабкою.
Кульбабка  уміла радіти кожній миті свого життя. Вона тонко відчувала свою співучасть цьому світу і свій взаємозв’язок з усіма людьми. Як і всі нормальні люди, принцеса любила влітку зиму, а взимку – літо. Бувало  вдягне взимку  бікіні і чекає сонечка… А ще кульбабка обожнювала  ромашки. А після них – мінеральну воду.
       Батьки робили усе, щоб дівчинка росла освіченою. Хтось  вчив її грати на фортепіано, хтось шпінделяв, що  2 + 2 = 4 … Та не вберегли красуню, якийсь турок таки затуркав її питаннями: « а що має бути чорним, як пекло, сильним, як смерть і солодким, як кохання?». Поки Кульбабка шукала відповідь, то паралельно багато чого нового дізналася. Навіть про те, що таке «мешти»,  чи про те, що стоматолог і садист різні речі…

              Пройшло багато років. І всі пророкування фей почали збуватися.
 Принцеса Кульбабка виросла. Вийшла заміж за принца із столичної місцевини. Згодом у них народилася чудова дівчинка. Яка дуже швидко навчилася пластувати. Але я про це не буду розповідати, бо уже пальці болять і пора обідати. Он кава уже остиває.
До речі, ніхто так багато не знає про каву як наша Кульбабка. Вона легко приготує каву по-ірландськи, по-арабськи, по-італійськи, по-румунськи … і взагалі по-всякому (і ось так приготує, і так і ось так тоже).
         За цей час принцеса навіть навчилася трішки чаклувати.  Завдяки швидкому нету знаходила різні планети.Тоді, коли інші уміли відпускати на волю пташок, Кульбабка  уже відпускала книги і влаштовувала для них забіги, тобто крос. Навіть чотириногі улюбленці не могли їх наздогнати. Тому деякі з них задовольнялися ловлею рибки у тарілочці і поїданням винограду.
             Так, напевно, уже пора вводити якогось негативного героя. Наприклад, дракона.
Але, справа у тому, що у наших місцях не залишилось більше безпритульних тварин – про них тепер дбає дівчинка  Люся.
                Тому відразу переходжу до моралі. Так-так, мусите читати моралі(тільки не мені), бо без моралі казки не закінчуються.  А я  уже четверту годину сиджу за написанням, а навколо стільки солодкого «вискакує».
               А мораль у тому, що як би фея Такежиття не вмішувалось у долю принцеси  - все у неї складалось  добре, тому, що мала Кульбабка не лише золоту голівку, а ще й золоте сердечко.
Та у нас  «зима триває, а казка не закінчується»…
Ні, Казка тимчасово закінчується, а зима триває. Триває, але уже останній день.
Завтра наступить весна і земля вкриється сонячними кульбабками. Які принесуть стільки радості не лише дітворі, а й тим, хто уміє дивитись на світ крізь кульбабки цвіт. Він чудовий. Різнокольоровий.
(то я уже співаю).

  З Днем Кульбабки, Тенді!!!

P.S. Фуф, аж ноги терпнуть у колінах і спотіла поки, пригадувала цю народно-форумську казочку. Вибачайте, якщо щось перекрутила. Самі розумієте – Сонечко воно розсіяне. І прошу не ображатись – я від щирого серця.
 :) :bouquet: :bouquet: :bouquet: :drink :bouquet: :bouquet: :)
« Останнє редагування: 28 Лютого 2010, 16:10:35 від сонечко я »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1196 : 28 Лютого 2010, 16:05:53 »

 :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :present_box: :present_box: :bouquet: :present_box:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1197 : 28 Лютого 2010, 16:07:15 »

Тенді, ще раз вітаю з Днем народження !!!!!!!
Це тобі пісенька про кульбабки :)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=G7wwTdtDeUo" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=G7wwTdtDeUo</a>
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1198 : 28 Лютого 2010, 16:22:52 »

Тенді, вітаю з Днем Народження!  :present_box: :present_box: :present_box:
Приєднуюсь до привітань!! :bouquet: :bouquet:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Вітаємо з особистими святами.
« Прочитано #1199 : 28 Лютого 2010, 16:28:37 »

Дорога Тенді, з Днем-Народження!!! Нехай Твоє життя буде переповнене позитивними емоціями, різноманітними подорожжями, та буде таке саме яскраве як і Ти))) Світ змінюється на краще, коли є такі люди як Ти)))
 :bouquet: :bouquet: :bouquet: :present_box: :present_box: :present_box:
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...