Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

чи потрібно банити Yaro my?

так. давно пора.
- 28 (80%)
ні. я проти подібних банів
- 7 (20%)

Всього голосів: 35


Автор Тема: баним троля?  (Прочитано 77650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #120 : 01 Лютого 2014, 19:03:50 »

bornslippy
шкодую що перейшов на особистість
розкажи про наші косяки.кілька прикладів.цікаво.
цікава твоя думка
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
баним троля?
« Прочитано #121 : 01 Лютого 2014, 19:05:02 »

та шо тут базарити,в бан тєрпілу і всі діла.українофоб долбаний.
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
баним троля?
« Прочитано #122 : 01 Лютого 2014, 19:14:12 »

А тут на форумі чмо підтримує диктаторські закони які ще до речі не відмінені , частині форумців пох, відкриті кримінальні справи проти двох калушан, а пацану з Студінки міліція пошкодила хребет - пох, в верховній раді зарегістрували законопроект по впровадженні цензури в інтернеті а зараз забрали на "доопрацювання"
Підтримуює саме диктаторські закони? Чи може нав'язує та пропагує їх? Те, що частина дописувачів форуму не підтримує диктаторські методи: до прикладу банити і виганяти, вислідковувати людей і тероризувати, то їм пох уже і на калушан і закони і ... Не логічно. Навіть для чоловічої логіки  :unknow
Чим тоді наша жага до тероризму і людиноненависті вдрізняється від тих же емоцій іншого боку? Невже Ісус поділив би гріхи за політичними поглядами? Ти убив і пограбував за ПР - в гієну огнену, а ти за Свободу - до раю? Несправедливість і нелюдяність є такими незважаючи на політичні чи економічні погляди. А ми про це забуваємо в пориві ненависті, яка не є божою емоцією. І це логічно під час заворушень втрачати своє лице. Як писала здається advokat - революція є лакмусовим папірцем для нас усіх. Бо емоції часто вимикають розум. Мудрі люди не переслідують один одного і гріхи в тому числі, а йдуть за Правдою і Любов'ю.
Відповідь від: 01 Лютого 2014, 19:11:16
Яромуй методично сіє смуток і зневіру. І у цей непростий для країни, буремний час цей кремлівський агент ще більше активізувався. ганьба яромую
Стверджувати не буду - не все його читаю далеко. Але в кого є віра, ніяка смута не страшна. Тим більше не бачу логіки: завжди можна забаненому взяти інший нік і писати під іншим. Думаю потрібно знайти інший метод впливу. А може таким чином бог перевіряє силу нашої віри і наше уміння любити ближнього і ставитись до ньго як до себе самого?
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #123 : 01 Лютого 2014, 19:18:34 »

завжди можна забаненому взяти інший нік
-для того є бан по айпі адресах.заборону повторної реєстрації ніхто не відміняв.взагалі попробуйте зареєструватись :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
баним троля?
« Прочитано #124 : 01 Лютого 2014, 20:05:25 »

Отаман все ок! Я вважаю що yaro my випереджає час! Він говориться багато правильних речей але вони ще не на часі! І я впевнений що він справді за Україну ! За сильну Україну!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:58:11

    Звідки: korotka
баним троля?
« Прочитано #125 : 01 Лютого 2014, 20:57:50 »

Він говориться багато правильних речей але вони ще не на часі! І я впевнений що він справді за Україну ! За сильну Україну!
Ага але у складі ссееру або таможенного союзу, без іі жителів з населенням совецкій народ. :=)
Невже Ісус поділив би гріхи за політичними поглядами?
Шановна Ісус казав якщо ударили підставити другу щоку під удар ,на цьому моі погляди різко відрізняються від християнського учення  ,я притримуюсь догми )) око за око, зуб за зуб.  :)
Думаю потрібно знайти інший метод впливу
Напросіться на побачення поговорите дійдете до консенсусу,( він не прийде троль жеж)   :)
Мудрі люди не переслідують один одного і гріхи в тому числі, а йдуть за Правдою і Любов'ю.
А то розкажіть слідчим і прокурорам які повідкривали справи проти протестуючих.
є такими незважаючи на політичні чи економічні погляди.
Якщо трошки відірветесь від біблії і почитаєте що робиться навколо то можете прочитати що  сьогодні міністр закордонних справ на конференціі у мюнхені ЗАЯВИВ -БЕЗ РОСІЙСЬКИХ КРЕДИТІВ в УКРАІНИ наступить коллапс ( Вам відомо що наступає і як швидко обезцінюється гривня після заяв персон такого рівня ?)Йой ліпше не нервуйте мене :) :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #126 : 01 Лютого 2014, 21:16:28 »

 :D
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

баним троля?
« Прочитано #127 : 02 Лютого 2014, 14:24:04 »

up
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

баним троля?
« Прочитано #128 : 02 Лютого 2014, 14:51:27 »

Всім кумуністам, латентним путіністам, совковоздвигатєлям, поцреотам - велікаросам, доморещеним імперіялістам пламенний здоров!
Натрапив на цей сайт з цікавою статтею "Совейская нация" за посиланням http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/20308/filter/interesting/page/4.phtml#main_comments
та й троха пошарився по коментам. Звичайно є трєзвомислячі, унтерменші, недоноски совка і прочий біомусор на який вже зачекалися гробовщики з дерев`яними костюмами. І ось натрапив на такого коментатора "А я легкоранимый чувак, который страдает за страну" і ім`я йому vragmoy (погодьтеся символізмом аж смердить) Я ознайомився зі всіма коментарями цієї статті. Нормальні живі люди висловлюють свою думку, вступають в здорову дискусію на грунті власних переконань і спостережень але вилазить ЦЕ і починає стругати свої коменти по 5 грн кожний (треба жити якось). Ось деякі з них:
"Ну шо, бандерлоги...
 
Вы, скотобаза, смеете про "рабский" менталитет великого народа рассуждать?
 
Карачун вам назревает, злобные дебилы.
 
И никто не пожалеет."

Тут дуже явно проглядається пекельний пукан коментатора і калові маси які він виливає на сторінки цього сайту

"а шо вы тут вообще делаете, пидары бандеровские?
 
Вас еще гуманный Беркут не отпиздил?
 
И сайт еще этот провокаторский фунциклирует.
 
Непорядок."

Рідка підлива з ранішнього Ролтона просякла мозги коментатора наскрізь. Як губку

"Нахер вы кому нужны, чтобы к вам еще лезть? Это вы, наглые проплаченные пидары
 
лезете.
 
Вас, уебищных маргиналов, или ненавидят, или используют.
 
Так вот: те, кто вас используют, выкинут вас через два года с правого берега.
 
Ну как в 44-ом вас гитлеровцы пинками с своих обозов сгоняли.
 
И опять вас загонят в моральные схроны.
 
Но вот наш благородный и многострадальный Беркут мы порадуем:
 
отдадим на три минуты отпиздить ДДшный актив.
 
С ШрайкОм во главе, конечно."

Схожі тенденції проглядаються і в нас на формі можливо не в такій грубі формі. Маразм крєпчал, дєрєвя гнутса....

"Если ты, провокатор бандеровский,
 
представил, что я стобой общаюсь -
 
дохера ты себе чести захотел.
 
Я всю твою бандероскую свору
 
просто предупреждаю.
 
В гуманном одностороннем порядке.
 
Мне еще с злобными провокаторами общение иметь.. тьфу..."

Понтанутись між форумчанами типу я такой мислітєль невєбаться огромний не придає честі коментатору ні з якої сторони.

"Обращайся на московский вентиляторный завод, провокаторша хренова.
 
Или пиздуй на майдан - там твой бандеровкий закон.
 
Ну, можешь добросовестному Захарченко заяву написать.
 
А заодно и про бандеровские люстрации, шуцманы подколодные.
 
Бывшие бандиты лучше продажных
 
бандеровских уебков."

Хай ворують краще свої чим якісь гнилі западєнци мать їх. Логіка бетон.

"Виправляй. провокаторша.
 
И посоветуй организатору провокаций Шрайку позаботиться про личную безопасность.
 
Хорошо, что этот майдан показал всю вашу бандеровскую гнусность
 
провокаторов гражданской войны, уебки продажные.
 
А то у меня тоже розовое в очках присутствовало.
 
Расправу в реале гарантирую, если ваши падлы Закон Виктора Федоровича
 
про амнистию не выполнят."

Цей чєл люто відробляє свої 5 рублєй. Яб йому ще по 50 коп докидав за артистизм.

Тузік Кієвлянський тушить заробітчанина:

"Тянет на прикацапленного руськомирца Волеру, который насосался браги и пополз срать своим флудом в инторнеты. А вы, вместо того что бы пролистать его говно-комментарий, читаете эту муйню, а потом еще и в "диспут" с этим ушлепком будете вступать.
А если на него не реагировать, оно через минут 30 заснет, пустит слюни и канонично обоссытся в кальсоны.
Кацапы, такие кацапы"

Мудаків повно всюди. Прошу адміністраторів оберігати нормальних людей від подібних придурків.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #129 : 02 Лютого 2014, 15:00:02 »

Тобі, що? Лиш вчора інтернет провели? )))

На різних демотиваторс.ру і я-плакалах з будь-якої теми роблять чурко-срач від якого вивертає за 10 сек.

А таке явище, як хохлосрач налічує в інтернеті вже роки )))
На таких вразливих осіб типу тебе все це має не аби який вплив ))) на те й розраховано )))
« Останнє редагування: 02 Лютого 2014, 18:04:48 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
баним троля?
« Прочитано #130 : 02 Лютого 2014, 17:12:39 »

Тобі, що? Лиш вчора інтернет провели? )))

точно . такого народу можна знайти всюди . маючи можливість читати інші сайти на англійській мові хочу все таки відзначити , що на англійських сайтах все таки буде поменше такого бруду

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
баним троля?
« Прочитано #131 : 03 Лютого 2014, 00:02:01 »

От що я подумав , який же форум без тролів ? Не треба нікого банити , най пише що хоче , можна просто не читати ту всю писанину от і все
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #132 : 03 Лютого 2014, 00:21:27 »

Гикач, завтра розберемся, тобто вже сьогодні - у день св. Максима Сповідника

забаним кого не треба
і повидаляєм що треба

або навпаки )))
« Останнє редагування: 03 Лютого 2014, 00:41:16 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
баним троля?
« Прочитано #133 : 03 Лютого 2014, 10:42:23 »

Життя цікава штука. Якщо ти був неправий, воно обов'язково тебе колись тикне у таку ж ситуацію, лише на місце того, кого ти раніше вважав неправим.

Зараз мене тикнуло.  Як людина чиї родичі були закатовані  у 39-41 роках, я не можу без болю читати, який же був класний дядько Сталін і радянський режим. Як людина чиї родичі, знайомі, сусіди, друзі мерзнуть на майдані - мені образливо читати, що вони всі там маргінали і бомжі немиті. Що виявляється ми тут всі тупі і зазомбовані пропагандою США, дехто куплений за гроші, а інші просто тупі. Це все у такій формі, що не може не ображати.

Скажете, що то "така думка" і мовляв незгідний - апелюй. А йому не потрібні ваші апеляції. Якщо ти не погоджуєшся - тупий, або грантоїд, лібераст і ще багато чого. А якщо погоджуєшся - "нарешті до тебе дійшло, я вже три роки тут про то пишу..."
Людина тупо строчить пропаганду і самозадовільняється епатуванням та троленням.

Досить відкрити посилання з його постами http://forum.kalush.info/index.php?action=profile;u=2467;sa=showPosts;start=20   і не полінуватися, погортати, почитати.
Тільки на першій сторінці "Хавай, хавай МММ-щик форекснутий.",  "брудна пропаганда євромайданників", "зазомбованих євромайданерів", "агенти ГосДепу - п"ята колона", "У тебе якийсь особливий інтелектуальний чи моральний дальтонізм",
"Помилка у Вас під капелюхом, ось її і виправляйте".

Це лише на одній сторінці, далі копатися у тих помиях якось не хочеться.

Тому прошу вибачення у тих, кого вчасно не захистив від таких і подібних образ і кому вчасно не повірив, що від такого люди можуть відчути себе ДУЖЕ некомфортно на цьому форумі і як результат - піти геть.
Шкода, що треба було аж самому опинитися у вашій "шкурі", щоб це відчути і зрозуміти.
Але відчув і зрозумів.
Відповідь від: 03 Лютого 2014, 10:37:25
І ще звернуся до Сонечка+

Дуже "гарно" ти поступаєш, коли під одним ніком говориш про неприпустимість ображати честь і гідність форумців у питаннях релігії, а під іншим кажеш, що ображати честь і гідність форумців у питаннях політики - це нормальна річ.
І на десерт голосуєш відразу з трьох акаунтів за те, щоб не банити.
 :good
медаль!
Можу дати скрін, якщо хтось не вірить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #134 : 03 Лютого 2014, 11:36:02 »

піпєц, які ми ніжні  :o

пропоную варіанти для форумчан з "тонкою душевною організацією":

Хавай, хавай МММ-щик форекснутий.

— Ви піддаєтесь на популістські закиди ваших лідерів, і не в останню чергу через те, що маєте схильність (та надію) на матеріальне збагачення шляхом непрозорої фінансової роботи з людьми, яких вважаєте не здатними осягнути Ваш, як Вам здається, геніальний план.

брудна пропаганда євромайданників

— насичений інформацій вплив з боку організаторів заворушень в центрі Києва, на людей, що без надмірних зусиль піддаються на патріотичні гасла та обіцянки швидкого покращення соціального та економічного становища в країні. При тому, при детальному і спокійному дослідження, підстави для довіри цим людям можуть виявитись досить сумнівними.

зазомбованих євромайданерів

— людей, частина з яких втомилися задовольняти неосяжні потреби бюрократичного апарату на різних рівнях, частина з яких елементарно вважає, що заслуговує на рівень життя нічим не гірший ніж в країнах євроспільноти, а частина просто реалізує свій потенціал агресії (є й таке), тому злегка піддаєтесь

насиченому інформаційному впливу з боку організаторів заворушень в центрі Києва, що складається переважно з патріотичних гасел та обіцянок швидкого покращення соціального та економічного становища в країні. При тому, при детальному і спокійному дослідження, підстави для довіри цим обіцянкам можуть виявитись досить сумнівними.

агенти ГосДепу - п"ята колона

— активісти, які бачать щасливим свій народ виключно в умовах демократичних свобод на кшталт тих, що діють в північно-американських сполучених штатах і не проти використовувати свої переконання (часом доволі нещирі) для примітивного матеріального збагачення. При тому використовують насичений інформацій вплив, який подають організатори заворушень в центрі Києва, спрямований на людей, що без надмірних зусиль піддаються на патріотичні гасла та обіцянки швидкого покращення соціального та економічного становища в країні. При тому, при детальному і спокійному дослідження, підстави для довіри цим людям можуть виявитись досить сумнівними.

У тебе якийсь особливий інтелектуальний чи моральний дальтонізм

— Ви принципово ігноруєте незручні для Вашої позиції аргументи, а також вдаєтесь до перекручувань моїх висловлювань задля виправдання нападок з боку Ваших пропонентів (однодумців).

Помилка у Вас під капелюхом, ось її і виправляйте

— Ваші міркування та висновки з великою імовірністю є помилковими. Так як це Ваші думки, прошу Вам з ними і навести лад, а не пропонувати мені заздалегідь безплідну просвітницьку діяльність "серед Вас".

gaar, americano, отман, Tritonos — поводяться зухвало, по-хамські (певно, щиро вважаючи, що це додає колориту їхньому козацько-стрілецько-патріотричному образу).
Вважають, що мають повне право поводитись так, лиш тому, що "в своїй хаті — своя правда".
Хлопці, це не ваша особиста хата )))

І говорити з вами будуть так, як вважають за потрібне. Так, щоб зачепило і колись може щось дійшло. Так буде.

Яромай тут не гість, і його родина хильнула ані троха не менше горя від радянського режиму. Те, що людині стає розуму не робити з цього підґрунтя для свого світосприйняття — не його вина. (Вибач, Яромай, розумію, що тепер з тебе зроблять ще й зрадника-на-крові, але люди повинні знати і пам'ятати, що поруч з ними жили, живуть і будуть жити люди, які думають і діють інакше.)

Я, як казав ALV, "ні разу не українець", але в гостях хамства терпіти не буду. Так, я москаль. А москалі ходє в гості з своїм уставом. Така ваша доля.  :dopovid

Відповідь від: 03 Лютого 2014, 11:21:30
Можу дати скрін, якщо хтось не вірить.

дай, але в png, через лічку.
Роздрукую на А1.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
баним троля?
« Прочитано #135 : 03 Лютого 2014, 11:46:05 »

Життя цікава штука. Якщо ти був неправий, воно обов'язково тебе колись тикне у таку ж ситуацію, лише на місце того, кого ти раніше вважав неправим.

Зараз мене тикнуло.  Як людина чиї родичі були закатовані  у 39-41 роках, я не можу без болю читати, який же був класний дядько Сталін і радянський режим. Як людина чиї родичі, знайомі, сусіди, друзі мерзнуть на майдані - мені образливо читати, що вони всі там маргінали і бомжі немиті. Що виявляється ми тут всі тупі і зазомбовані пропагандою США, дехто куплений за гроші, а інші просто тупі. Це все у такій формі, що не може не ображати.

Скажете, що то "така думка" і мовляв незгідний - апелюй. А йому не потрібні ваші апеляції. Якщо ти не погоджуєшся - тупий, або грантоїд, лібераст і ще багато чого. А якщо погоджуєшся - "нарешті до тебе дійшло, я вже три роки тут про то пишу..."
Людина тупо строчить пропаганду і самозадовільняється епатуванням та троленням.

Досить відкрити посилання з його постами http://forum.kalush.info/index.php?action=profile;u=2467;sa=showPosts;start=20   і не полінуватися, погортати, почитати.
Тільки на першій сторінці "Хавай, хавай МММ-щик форекснутий.",  "брудна пропаганда євромайданників", "зазомбованих євромайданерів", "агенти ГосДепу - п"ята колона", "У тебе якийсь особливий інтелектуальний чи моральний дальтонізм",
"Помилка у Вас під капелюхом, ось її і виправляйте".

Це лише на одній сторінці, далі копатися у тих помиях якось не хочеться.

Тому прошу вибачення у тих, кого вчасно не захистив від таких і подібних образ і кому вчасно не повірив, що від такого люди можуть відчути себе ДУЖЕ некомфортно на цьому форумі і як результат - піти геть.
Шкода, що треба було аж самому опинитися у вашій "шкурі", щоб це відчути і зрозуміти.
Але відчув і зрозумів.
Відповідь від: 03 Лютого 2014, 10:37:25
І ще звернуся до Сонечка+

Дуже "гарно" ти поступаєш, коли під одним ніком говориш про неприпустимість ображати честь і гідність форумців у питаннях релігії, а під іншим кажеш, що ображати честь і гідність форумців у питаннях політики - це нормальна річ.
І на десерт голосуєш відразу з трьох акаунтів за те, щоб не банити.
 :good
медаль!
Можу дати скрін, якщо хтось не вірить.
А ызза того що гаряче все сприймаю я,і як я можу такого поважати ... я за ярогея говорю.Мені попередження на бан,і банять ... :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
баним троля?
« Прочитано #136 : 03 Лютого 2014, 11:53:47 »

дай, але в png, через лічку.
дав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
баним троля?
« Прочитано #137 : 03 Лютого 2014, 12:07:11 »

Сонечко, мабуть треба визначитись, або ми залишаємо твого клона і ти не використовуєш його в меркантильних інтересах, або видаляємо?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
баним троля?
« Прочитано #138 : 03 Лютого 2014, 12:08:58 »

А другого клона?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #139 : 03 Лютого 2014, 12:15:31 »

як цікаво!!!

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв