Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Голосування

чи потрібно банити Yaro my?

так. давно пора.
- 28 (80%)
ні. я проти подібних банів
- 7 (20%)

Всього голосів: 35


Автор Тема: баним троля?  (Прочитано 77669 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
баним троля?
« Прочитано #100 : 01 Лютого 2014, 14:05:19 »

Отаман я розумію що є різні думки ! Як і в Україні ! На сході також живуть люди і помилково вважати їх дурними чи не гідними жити нормально! У них інша думка! Нам з ними жити , якщо ми хочемо цілісної України ! У нас на заході помилково вважають що ми одні мудрі всі решта нічого не знають! Мене цікавить справедливість! Сама вимога когось забанити в мене викликає обурення! Це подвійні стандарти! Хряк також прибирає незгодних ! Ти хочеш діяти в такий же спосіб ?! А довести свою правоту слабо? Yaro my має свою думку! І для мене це важливо! Бо людині голова дана аби шукати правду! А не хавати все те що кидають!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
баним троля?
« Прочитано #101 : 01 Лютого 2014, 14:06:43 »

Якщо вже так припекло.
По-перше питання  в голосуванні написані, як казав Допа - по-....
Поправив.

По-друге - має бути хоча б 3/4 голосів за бан.
Голосуємо демократично.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #102 : 01 Лютого 2014, 14:20:42 »

демократично
-то хоча б розділі політика.
Борні,я не проти іншої думки.інколи.
але якшо раз-по-раз бачу що вона брехлива  і образлива і це розповсюджується-то мене ображає.
 інша думка-то схід годує захід,нам краще буде в рашці,бандеровців треба вбивати і т.д.
отака інша думка саме тут.і ти погоджуєшся з нею.
 Я ПРОТИ ПОШИРЕННЯ ТОЇ ІНФИ,ЯКУ ВІН ВВАЖАЄ ЗА ПРАВДУ.І ХОЧ В МЕЖАХ ФОРУМУ ЇЇ ОБМЕЖИТИ.
чи клуб оплот-запорука безпеки країни далі?
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

баним троля?
« Прочитано #103 : 01 Лютого 2014, 14:20:50 »

Як на мене не коректне опитування.Мова повинна йти покищо лише про яромая так або ні.Я за бан
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
баним троля?
« Прочитано #104 : 01 Лютого 2014, 14:24:36 »

ок
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
баним троля?
« Прочитано #105 : 01 Лютого 2014, 14:27:26 »

ЗА бан  :ganba
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #106 : 01 Лютого 2014, 15:21:56 »

advokat за певними ознаками в ПР, отже бойкот прислужникам діючого режиму

адвокат діючого ганебного злочинного режиму хоче заборонити партію "Свобода", проте проти заборони ПР і КПУ. То подвійні стандарти і лицемірство
   :o  :o  :o
То є безпідставні припущення :) Я не підтримую жодну з названих політ.сил. Ні ПР, ні Свободу, ні КПУ. Вони для мене однозначно рівні по всім параметрам, І то Свобода серед них гірша, бо прикривається псевдопатріотизмом. Можливо, Ти мене невірно зрозумів. Висловлюсь більш чітко. Для мене очевидним є той факт, що депутати, замість результативних дій, приймають клоунські пусті рішення на сесіях щодо таких заборон тої чи іншої партії. Для такої заборони (якщо в планах є саме це, а не показуха, гра на"контрастах") необхідно знати хоча б ази законодавства. Діяльність політичної партії може заборонятися лише за рішенням суду. У першій інстанції справу про заборону полі­тичної партії розглядає Верховний Суд України. Не бачу нічого поганого в тому що не всі люблять пустомельство депутатів облрад, а є прихильниками грамотного та правдивого підходу до справи, за яку беруться.
Прикро, що тітушко/риго/кпу фобія певних осіб позбавляє їх можливості мислити об"єктивно. Навіщо вигадувати те чого немає, ще й зі знаком "-"  :unknow doctor-maks тільки залишилось приправити свій пост обіцянками жорстокої розправи  :-D
« Останнє редагування: 01 Лютого 2014, 15:48:20 від advokat »
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #107 : 01 Лютого 2014, 15:28:36 »

думаю крім патріотизму і націоналізму-варіантів нема.
люди,які йдуть в свободу-йдуть за ідеологією.а не тому що тягнибок чи михальчишин себе дискредитували. може згодом вони замінять їх.і партія буде саме такою як слід.
 вчора Богословська теж розказувала що люди в пр з самосформованою свідомістю і янук їх матюкає.
 і вони не "підписувались" під вбивствами людей,диктатурою.
розкол-питання часу. якщо не буде патріотизму-не буде до чого йти.
тоді лише коритись диктатурі чи виїжджати
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #108 : 01 Лютого 2014, 15:32:31 »

Я не з чуток знаю про те, як створювався технологами образ певних "патріотів" з означеної партії. Тому мій скептицизм не безпідставний. Я не говорю, що потрібно зневіритись, просто варто зважувати, щоб не обманюватись.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #109 : 01 Лютого 2014, 15:39:29 »

вибирають з менших зол.і поки нема ще партії Правого сектору-вибір на корсить свободи :-[
тому що на місцевому рівні друг-брат-сусід вже там.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #110 : 01 Лютого 2014, 15:47:28 »

Добре,якби такі патріоти і впливали на партійні рішення. Але як то кажуть риба гниє з голови.
Дай Бог, щоб люди, як от на відео americano, і творили історію, тоді буде нам щастя   :prapor:
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
баним троля?
« Прочитано #111 : 01 Лютого 2014, 16:18:18 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Or2BqCZohN8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Or2BqCZohN8</a>
 :prapor:
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
баним троля?
« Прочитано #112 : 01 Лютого 2014, 17:50:43 »

Бляха я ах...... Отаман ти почитай скільки ти чи я несемо неправдивої інформації ! Ти тут розказуєш за Свободу! А ти впевнений в цій структурі? А ти впевнений в її членах? Мене дивує що ти ставиш під сумнів чиїсь слова тільки тому що вони тобі не подобаються! Рекомендую в першу чергу перевіряти свої пости! Бо вони часто! Дуже часто не несуть смислового навантаження! Я думав питання з видалення неугодних знято! Нє пішов другий виток! Я от впевнений що Yaro my однаково ставиться як до влади так і до опозиції ! І в цьому я з ним солідарний! А ви з нього регіонала робите! А слабо виступити проти личука чи форовича! Сказати їм що вони як регіонали заборонені в Калуші?
Відповідь від: 01 Лютого 2014, 17:39:29
Я згадав ! Винні у всьому противсіхи :drink! Це ж ми не хороші привели якубовича до влади! Давайте бань те всіх тих хто противсіхами голосував! А тих хто не любить Тимошенко  взагалі на стіну пошани!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #113 : 01 Лютого 2014, 17:52:04 »

 Я ПРОТИ ПОШИРЕННЯ ТОЇ ІНФИ,ЯКУ ВІН ВВАЖАЄ ЗА ПРАВДУ.І ХОЧ В МЕЖАХ ФОРУМУ ЇЇ ОБМЕЖИТИ.
-проти -ще16 чоловік.треба було зразу закрити тему для обговорень
я в курсі про свободу.його регіоналом не вважаю бо його не знаю.мені досить того що на майдані бомжі і Гаврилюк хотів себе спалити а беркут його врятував.
ще раз наголошую.якщо ти проти бану-ти підтримуєш вищенаписане
обговорення-то в інших темах.
 і нема в мене потреби уваги.хіба справедливості

« Останнє редагування: 01 Лютого 2014, 17:58:31 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #114 : 01 Лютого 2014, 17:52:28 »

Я от впевнений що Yaro my однаково ставиться як до влади так і до опозиції ! І в цьому я з ним солідарний! А ви з нього регіонала робите!
Він є прокремлівський проплачений троль  :evil .
Його дописи мають відвертий антиукраїнський характер  :!! .
Він певно москаль :moskali .
Він проти євроінтеграції  :ganba 
Його досі не забанили  :duvno

Записаний
When doctors differ who is to decide?

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #115 : 01 Лютого 2014, 17:59:47 »

Я от впевнений що Yaro my однаково ставиться як до влади так і до опозиції
-а я прям ходжу по вулиці і кричу хвала тягнибоку ,смерть ригам
Я згадав ! Винні у всьому противсіхи
-так :=).нас привітають з 8м березня.про пацифістів забув
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
баним троля?
« Прочитано #116 : 01 Лютого 2014, 18:08:26 »

Макс нагадую тобі твою любов до партії районів! Це те ж прирівняти до екстремізму?! Отаман отож розписуйся за себе! А не за інших! Ви звинувачуєте інших але не бачите своїх косяків!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #117 : 01 Лютого 2014, 18:27:27 »

Макс нагадую тобі твою любов до партії районів!
Неправда, я на виборах Президента був за Януковича, бо проти Тимошенко, яка нездатна до системної роботи, тільки до інтриг, полювання на неугодних і т.д. А Яник методично побудував вертикаль влади (уряд, ВР, суди, прокуратура, МВС тощо) під себе і сім'ю, тому що послідовний. Я не голосував і не закликав проти всіх, як деякі (ну мы то знаем)). Визнаю, що помилявся щодо Яника, він підступніший ніж виглядає. Урка та й годі.
А на виборах до ВР і місцевих рад голосував за УДАР

А троля Яромуя треба забанити, бо україноненависник і провокатор
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
баним троля?
« Прочитано #118 : 01 Лютого 2014, 18:54:27 »

Отаман ти почитай скільки ти чи я несемо неправдивої інформації ! Ти тут розказуєш за Свободу! А ти впевнений в цій структурі? А ти впевнений в її членах? Мене дивує що ти ставиш під сумнів чиїсь слова тільки тому що вони тобі не подобаються!
 :good
Однозначно. Не порядні дії на жаль відбуваються як з однієї так і з протилежної сторони. То політика: вона без бруду не буває :(.  Yaro my майже не читаю - інколи тому, що за довгі повідомлення, інколи - тому, що наперед знаю про неспівпадіння наших позицій. І в той же час, з того, що читала:
Приховано: Показати
Щодо грошей: точно знаю - є люди, що їх отримували: у всякому разі на початках і зі сторони майдану, є і "ідейні" і їх більшість. І щодо ролика з голим арештантом - маю інформацію з джерел, яким довіряю про те, що він замовлений і знятий не з того боку з якого нам вигідно думати. Цього не збиралась розголошувати, але роблю виключно щоб дати зрозуміти: не можна бути сліпими і не справедливими Людьми.
Щодо багато іншого описаного: стверджувати не можу, можу лише здогадуватись, бо в даний час я не там і сприймати їх за чисту монету чи не сприймати. Не можна закривати очі на підвохи і непорядність тільки тому, що то наша Свобода чи Батьківщина. Заперечувати очевидні факти можна коли ти знаєш це напевно сам, а не тому, що так мало би бути чи тому, що так притаманне тим, кого ми близько знаємо. Різні люди і поступки з провокаціями є як з одного так і іншого боку. І давайте будемо чесними. Хоча б самі із собою. Дуже подобаються дописи bornslippy, yurko, chuk і advokat -  видно: люди уміють аналізувати ситуації, просіювати полову і називати речі своїми іменами і при цьому залишатись справедливими і адекватними не залежно від своїх політичних поглядів.
Я не говорю, що потрібно зневіритись, просто варто зважувати, щоб не обманюватись.
 :good
Я не підтримую жодну з названих політ.сил. Ні ПР, ні Свободу, ні КПУ.
 :frend
Але вибір у нас на даний час не великий, по суті його не має. Є вибір з "меншого зола" і вибір не обманюватись самим.
 Щодо Yaro my то така людина мала би бути на форумі. Тим більше він у нас одненький. Завдяки таким ми маємо змогу мати двобічну інформацію і робити висновки для Себе. Якщо нам це потрібно. Бо насправді ми не дуже хочемо знати про зради, "заноси" чи неподобства близьких нам людей, ідей. І не лише у політиці. Так легше і для совісті і для нервів. Тож можна просто не читати те, що нас дратує чи може похитнути нашу віру.
Відповідь від: 01 Лютого 2014, 18:48:38
троля Яромуя треба забанити, бо україноненависник
Україноненависник? Мені ж здалося у нього не менше серце болить за свою Батьківщину ніж у будь-кого із нас. Але він дивиться на світ іншими очима. От і вся відмінність від більшості нас з вами.
Давайте все-таки проти нього інші аргументи: справедливі. Я б назвала - флуд і вперта манера написання. Але ми чи ледь не всі певно таким страждаємо. Тому наші повідомлення бувають, що залітають до смітника.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #119 : 01 Лютого 2014, 18:56:34 »

Тож можна просто не читати те, що нас дратує чи може похитнути нашу віру.
Яромуй методично сіє смуток і зневіру. І у цей непростий для країни, буремний час цей кремлівський агент ще більше активізувався. ганьба яромую
Записаний
When doctors differ who is to decide?