Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ  (Прочитано 150046 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« : 12 Травня 2008, 17:33:00 »

В інтернет-магазинах можна купити річ набагато дешевше ніж у звичайних магазинах. Проте багато хто недовіряє таким магазинам, тому, що переважна більшість з них хоче оплату наперед. Отже, в даній темі викладаємо лінки на магазини, в яких ми мали досвід що небудь придбати. Викладаємо адресу магазину і короткі враження від обслуговування.  ;)
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 10:34:32 від yurko »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)
Перше повідомлення / Продовження теми 

lion

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 114
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:18:21

    Звідки: Калуш
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #20 : 28 Жовтня 2009, 22:13:10 »

Заходите на сайт http://www.amway.ua/  далі тиснете внизу під контактами Відвідайте сайт для гостей Незалежних підприємців Amway далі вводете логін будь-який нік Ваш логін користувача - підприємця asdo натискаєте вхід далі щоб заказати товар вибираєте продукти по категоріях зліва і пишіть особисто!!!Удачі ВАм у придбанні якісного товару!!!
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #21 : 28 Жовтня 2009, 22:29:45 »

Щось воно попахує сітковим маркетингом чи іншим способом реалізації товарів невідомих фірм. Тай сумніваюсь, що різні біологічно активні добавки, харчові добавки і інша хімія покращить моє самопочуття чи зміцнить здоровя.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #22 : 29 Жовтня 2009, 09:18:40 »

попахує сітковим маркетингом

У нас вже давно неправильно перекладають російське "Сетевой" як "Сітковий", має бути "Мережевий".
Але у випадках із "Свідками Авмею" то слово сітка якраз логічно підходить, бо людину заманюють у сіті  :-D :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ага, вже!

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    17 Серпня 2011, 15:41:53

    Звідки: EUROPA
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #23 : 03 Листопада 2009, 21:16:57 »

Сорока приносить в хвості новину
Лелека приносить у дзьобі дітей
А гроші приносить SOKOL.UA
Комп"ютери, аудіо, відео, фото
вполюй собі на соколиній охоті
........www.sokol.ua
Записаний

jurkiw

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    22 Жовтня 2010, 20:03:23

    Звідки: Київ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #24 : 10 Листопада 2009, 20:05:05 »

Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #25 : 10 Листопада 2009, 20:26:39 »

Значить так, шановні, бачу ніхто не бажає дотримуватись основної суті даної теми і всі просто кинулись рекламувати інтернет магазини, які їм вигідно. :!!
Прочитайте уважно перше повідомлення даної теми, перш ніж щось тут писати. Автор пропонує викладати вслансні враження і досвід при купівлі товару через інтернет,а не тупо ділитись посиланнями.
Записаний

antibiotik

  • Початківець
  • *
  • Карма +30/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    11 Листопада 2010, 05:01:21

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #26 : 11 Листопада 2009, 14:01:28 »

не раз робив покупки на matrix.ua (материнка, процесор, вінчестер, пам"ять, відеокарта. А ще 3 студійних моноблоки (фотообладнання)) Загальна сума покупок - більше 10000грн. Без нарікань. А ні - гарантійні листи ніразу не прийшли. Добре, що гарантійний термін пройшов без поломок.... Інакше не знаю що було б... :)
it-trade.kiev.ua - колись купував об"єктив за 350$. Нарікань не було. А недавно, при покупці фотофонів на суму 650грн вони "не побачили" моїх грошей, що прийшли їм на карточку. Мусив їхати в банк, розбиратися. Працівник банку по телефону спілкувався з директором того магазину, вказав коли і як прийшли йому ВСІ надходження на карточку, вказав на мій перерахунок. Мій товар прийшов, все нормально. Ні директор, ні менеджери того магазину навіть не вибачилися - рейтинг магазину впав до нуля. Більше з ними не працюватиму.
tovarnadom - купував фотостойки, софтбокси, комплект виїзного студійного обладнання. Єдина незручність зараз (раніше не було) - доставка ТІЛЬКИ "новою поштою", а то в франіку вже в промисловому районі - без власного транспорту незручно добиратися.... (післяоплата, правда, та доводиться доплачувати за доставку своїх грошей до інтернет-магазину)
bkt.com.ua - брав фотозонти, фотостойки, відбивач, тримач для нього. Магазин подобається. Нормальний якісний сервіс. Якось навіть в них на офісі був в Києві - доволі приємні молоді люди.
vilka.com.ua - брав SDHC карточку на 16гіг, нормально, без нарікань все зробили, самі оплатили доставку нічним експресом (7грн) - дрібниці, але приємно. :) Нюанс - мусив відправляти їм скан паспорту. Мені не шкода, та ніде з таким до цього не стикався.
fotomag.com.ua - радіосинхронізатор, рефлектор з шторками на студійний моноблок відправляли нічним експресом. Оплатили доставку самі. Знову приємність маленька :) Нарікань на сервіс не було.
Записаний

pazitiv

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2011, 13:57:52

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #27 : 09 Грудня 2009, 11:35:27 »

Продам комп’ютерну техніку відомих брендів б/к (IBM, Hewlett Packard, Fujitsu-Siemens, Dell та ін.). Ціни – нижче ринкових. Можлива поставка гуртовими партіями.
Системнi блоки – від 78 у.о.
Ноутбуки – від 250 у.о.
Принтери – від 70 у.о.
Смартфони – від 290 у.о.
Сервери – від 280 у.о.
Контакти: за тел. 0677697216
ICQ: 124645755
Сайт: http://www.technopark.te.ua/
Записаний

eleyus

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    04 Січня 2010, 16:32:22

    Звідки: Тернопіль
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #28 : 23 Грудня 2009, 15:45:23 »

http://eleyus.7910.org/ - Інтернет-магазин Eleyus Кухонні Витяжки
Ціни від виробника. Безкоштовна доставка
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #29 : 23 Грудня 2009, 17:14:38 »

Я вроді такі у Електроні продавав. Які в експлуатації не знаю. То вроді спільне підприємство. Зовні гарні, а якшо начинка ззакордону то можна брати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


eleyus

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    04 Січня 2010, 16:32:22

    Звідки: Тернопіль
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #30 : 24 Грудня 2009, 08:56:32 »

Я вроді такі у Електроні продавав. Які в експлуатації не знаю. То вроді спільне підприємство. Зовні гарні, а якшо начинка ззакордону то можна брати.
Ти правий, це спільне підприємство Україна-Польща, мотори везуть з Італії та Польщі а решта збирають в Тернополі. На відміну від імпортних аналогових витяжок у них приємна ціна та європейська якість обслуговування з гарантією.
Записаний

amrita

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2010, 16:47:58

    Звідки: Івано-Франківськ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #31 : 12 Січня 2010, 14:08:29 »

Пропонуємо новий інтернет магазин Амріта - препарати для здоров'я та краси на натуральній основі (суто трави, ніякої хімії)!
На продукцію є всі відповідні ТУ та сертифікати якості.
В Івано-Франківську та області появився недавно.
Цікаво буде почути ваші враження, крім того всіх зацікавлених запрошуємо до співпраці
Детальніше на сайті www.amritacom.at.ua
Записаний
Запрошуємо всіх до співпраці
Амріта - шлях до здоров'я

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #32 : 12 Січня 2010, 17:43:50 »

Київськими думаю нема смисла ділитись...
Пораджу http://www.neckermann.ua/ - доставка товарів поштою із-за границі (якщо не помиляюсь - Австрії). Сам декілька разів робив заказ - товаром і доставкою задоволений. На жаль асортимент майже не поновлюється - але зате ціни приємні ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #33 : 12 Січня 2010, 18:19:51 »

Київськими думаю нема смисла ділитись...

Абсолютно неправильна думка.
Якщо я наприклад хочу купити фотик ціною близько 1500 баксів і нема його тут, то я потрачу гроші і поїду у Київ. А крім того багато магазинів мають представництва у Фоанківську, а також доставляють товари курєрськими службами.

Тому варто написати, якщо був гарний досвід ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #34 : 13 Січня 2010, 15:30:42 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #35 : 27 Січня 2010, 17:56:38 »

Хочу порадити інтернет-магазин "Імперіал".
Хоча він і не є сильно розкручений, але має 3 величезні переваги:

1. Там дуже прикольні ціни на деякі види товару. Напр. ноути, моніки, флешки і ін.

2. Вони мають у Калуші магазин-представництво (на Пушкіна 3, навпроти АС-2). А то означає, що нікуди не треба їхати по товар і не треба платити за доставку кур'єрською службою, на місці можна все спокійно перевірити, а у разі гарантійної поломки принести туди ж, а не у Львів чи Франик.

3. Знайшовши потрібний товар у прайсі, що постійно оновлюється на сайті http://imperial.lviv.ua/  ви приходите і замовляєте товар заплативши лише 10% вартості, а на наступний день (максимум через день) забираєте свій товар.
Відповідь від: 27 Січня 2010, 17:43:21
Як я їх знайшов.
Треба мені було SD карточку до фотика (більшу, щоб відео більше влізало). Ну я звісно як завжди почав рискати по "Дешевше.нет" і "Розетці", то такі мої індикатори у яких я визначаю приблизну ціну і вже знаю, що у звичайному магазині можна буде придбати ту ж річ за ціною більшою на N-ну кількість %. І от я якось випадково знайшов, серед визнаних львівських інтернет-магазинів "Імперіал" і та карта памяті там була навіть дешевшою ніж у "Розетці". Тоді глянув як з ними звязатися. Вже був налаштований на процедуру довгого спілкування з менеджером, передачі товару автобусом (у кращому випадку) і т.п. Аж тут вичитав, що у Калуші вони мають свій магазин. Виявилося, що я коло нього проходив купу разів і ніколи й не подумав зайти.

Зайшов, запитав чи є. Залишив завдаток 10%. Зайшов через день  і забрав товар, доплативши решту. Все!


Ні не все. Ще мушу сказати, що мене культурно обслужили і навіть самі передзвонили, щоб повідомити, що вже можна прийти і забрати товар.


тепер придивляюся до такого ось ноута

Ноутбук Lenovo IdeaPad G550-4L plus-1 (59-027044) Intel Core Duo T4300 (2.1GHz), 2048Mb DDRIII, 250Gb SATA (5400rpm), DVD-SuperMulti DL, 15.6"HD (1366х768) глянсовий, Intel 4500MHD (до 512Mb), LAN 10/100, Wi-Fi b/g, 3xUSB, WEB-Cam, без ОС, Li-Ion 6 cell, 2.7kg, гарантія 1 рік, чорний
Ціна всього 456.75 $


А ще у майбутньому хто зна чи не там буду брати фотик. Але я хочу 500В body  а quj там нема. Правда його багато де зараз нема.

« Останнє редагування: 27 Січня 2010, 18:03:30 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #36 : 28 Січня 2010, 09:30:00 »

Щоб зорієнтуватись в цінах раджу використовувати hotline.ua - там зручний пошук, дуже багато магазинів, пропозицій - і, плюс, є розбивка по регіонам, кожен може вибрати, що підходить йому)
ЗЫ Це не реклама :) просто сам користуюсь постійно
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #37 : 28 Січня 2010, 09:35:59 »

Модно. То вроді таке як прайс.уа. Я теж там дивлюся інколи, але є одне але. По перше (я про прайс уа) там часто втуляють інші товари замість тих що задав у пошуку. Напр. я задав фотик боді, а мені видало і боді і кіти. А по друге вже не раз переконувався, що наприклад пише шо у такому то магазині ціна напр 500 баксів, заходжу на сайт того магазину а там або нема вже того товару, або ціна зовсім інша.
Придивлюся до хотлайна.  Ну і то не реклама, то ділення досвідом  ;) так що всьо ОК.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #38 : 28 Січня 2010, 10:54:47 »

Щоб зорієнтуватись в цінах раджу використовувати hotline.ua - там зручний пошук, дуже багато магазинів, пропозицій - і, плюс, є розбивка по регіонам, кожен може вибрати, що підходить йому)
ЗЫ Це не реклама  просто сам користуюсь постійно
так з відти не раально щось купити  бо доставка потягне так що краще брати в калуші таксі їхати в 2-3 магазини і купити  відразу виграєш і час і гроші і з економиш на світлі бо не будеш сидіти  в інтернеті і шукати товари  :)

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #39 : 28 Січня 2010, 11:00:33 »

Щоб зорієнтуватись в цінах раджу використовувати hotline.ua - там зручний пошук, дуже багато магазинів, пропозицій - і, плюс, є розбивка по регіонам, кожен може вибрати, що підходить йому)
ЗЫ Це не реклама  просто сам користуюсь постійно
так з відти не раально щось купити  бо доставка потягне так що краще брати в калуші таксі їхати в 2-3 магазини і купити  відразу виграєш і час і гроші і з економиш на світлі бо не будеш сидіти  в інтернеті і шукати товари  :)
шановний, все реально... там є розбивка на регіони, вибираєте потрібний, зручний вам, підшукуєте інтернет магазин - і вперед) залежно що купляти - якщо SD карту, як писав yurko, то звичайно різниця в ціні буде не великою, і дійсно при доставці можна програти... але якщо хтось буде заказувати багато товару чи дорогий - то інколи на різниці в ціні можна суттєво виграти
Записаний