Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ  (Прочитано 150007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« : 12 Травня 2008, 17:33:00 »

В інтернет-магазинах можна купити річ набагато дешевше ніж у звичайних магазинах. Проте багато хто недовіряє таким магазинам, тому, що переважна більшість з них хоче оплату наперед. Отже, в даній темі викладаємо лінки на магазини, в яких ми мали досвід що небудь придбати. Викладаємо адресу магазину і короткі враження від обслуговування.  ;)
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 10:34:32 від yurko »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #1 : 13 Травня 2008, 15:06:18 »

ну що ж, я і почну.
http://digital.zp.ua/
тут я брав декілька раз комп. комплектуючі
нормально виходить, враховуючи, що вони не вимагають передоплати і висилають товар Укрпочтою, то майже все одно, що покупка у звичайному магазині.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #2 : 15 Травня 2008, 10:28:56 »

Поштою, то мабуть дешевше?  :unknow

Коли я шукав собі фотік, то також задумувався над тим щоб купити його через нет, але там всюди пропонувалась даставка перевізними службами. Відповідно крім ризику намахання (бо вимагалась передоплата), тако ж був ризик пошкодження, а ще плюс требе було як мінімум 10 баків накинути до ціни за доставку. Таким чином я не ризикнув і куив по старінке. :(
Записаний

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #3 : 15 Травня 2008, 14:14:38 »

Роками раніше потрібен був мені акумулятор до відеокамери і то терміново. На місці не можна дістати, а ні, то чекати. Знайомий порадив через інтернет. З Донецька, чи то Харкова. У них акуми були. Передзвонив, взяв реквізити, проплатив. Через чотири дні забрав акуму з Івано-Франківська.
Все гаразд. Взагалі-то треба знати з ким мати справу. (Знайомий брав так камеру... - прийшла!!!)
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #4 : 17 Травня 2008, 21:44:56 »


а ще плюс требе було як мінімум 10 баків накинути до ціни за доставку. Таким чином я не ризикнув і куив по старінке.
Насмілюся тобі заперечити. Доставка фотіка з Києва в Франківськ коштувала б максимум 15 грн. Особисто я стараюсь побільше покупок робити через інтернет, і ціни цікавіші, і взагалі цікаво. Наприклад ми дружині купуємо лінзи тільки в інтернет магазині у Києві. Економія складає 30 % (у нас 60 грн. штука, там 39). На 2 шт. економія 42 грн. в місяць. А доставка 400 мл рідини для лінз і пари лінз коштує 6 грн. Так шо я вважаю що за цим майбутнє. Лиш би наші продавці ще навчились працювати і цінувати клієнта.
А про дорожнечу перевезень, то ти знаєш, шо я купив в інеті диски до машини. Так от, перевезення 5 дисків 14" з резиною (5 коліс) коштувала мені 86 грн. з Києва до Франека. Єдина незручність для Вас - відсутність перевізників у Калуші і потреба їхати в Франківськ. Але я думаю шо скоро і у Вас появляться.  :kulturno
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #5 : 18 Травня 2008, 14:38:14 »

Насмілюся тобі заперечити. Доставка фотіка з Києва в Франківськ коштувала б максимум 15 грн...
А про дорожнечу перевезень, то ти знаєш, шо я купив в інеті диски до машини. Так от, перевезення 5 дисків 14" з резиною (5 коліс) коштувала мені 86 грн. з Києва до Франека.
От давайте одразу поговоримо про доставку товарів куплених через інтернет, адже зазвичай інтернет магазини пропонують тільки доставку по Києву (безкоштовну чи платну), а от в інші міста доставляють фірми перевізники. Іноді інтернет магазини вказують на конкретну фірму перевізника, а іноді мож вибрати перевізника на власний смак.

  Ось сайт фірми АВТОЛЮКС на якому можна уточнити в яких містах є представництва даної фірми, прикинути розцінки на перевезення і т.п. ;)

  romashkin, отримував товар через пошту, а у кого який ще досвід отримання товару купленого через нет?

Єдина незручність для Вас - відсутність перевізників у Калуші і потреба їхати в Франківськ.
А для декого не напряг забрати товар у Франіку. :P
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #6 : 18 Травня 2008, 16:34:45 »

romashkin, отримував товар через пошту, а у кого який ще досвід отримання товару купленого через нет?
Не тільки через почту. наприклад, купляв автомагнітолу через інтернет-магазин з передоплатою. Отримував Автолюксом.
Та ще багато раз купляв різні речі через інтернет, поки все чесно.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #7 : 18 Травня 2008, 17:14:47 »

Я собі по ебею купив плеєр на 4ГБ за 400грн майже рік тому, прийшов поштою з китаю через місяць після оплати
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Leonardo

  • Новачoк
  • Карма +25/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    18 Квітня 2010, 20:55:19

    Звідки: з Інтернету
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #8 : 24 Травня 2008, 00:49:46 »

Антін правильно зробив. Потрібно купувати па провірених інтернет-аукціонах, якщо дуже залежить на ціні товару. Серед українських ресурсів найпопулятнішим є аукціон.юа(дзеркало). Там я купую і продаю різноманітні товари. 50тисяч відвідувачів за місяць - ця цифра повинна вам щось сказати!

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #9 : 16 Липня 2008, 10:44:59 »

Тепер і я можу поділитись досвідом покупок через інтернет-магазини. :) Хоча ті два магазини лиш умовно можна назвати інтернетними, бо реально вони знаходяться у Франику і при потребі можна зайти в їхні офіси та в живу поспілкуватись із менеджерами. Та найбільше шо мене там привабило, звичайно крім низьких цін, так це те, що не потрібно ніякої передоплати. :good

Ось інтернет адреси цих магазинів:

http://ilife.if.ua/

http://www.vint.if.ua/

У першому я купив мобілку своїй дружині, а у другому DVD-плеєр у подарунок тещі. Самими покупками покищо довольний.

ilife.if.ua - в першу чергу спеціалізується на мобільних телефонах, фотоапаратах, картах памяті і т.п.
vint.if.ua - це в першу чергу компютерна та інша домашня техніка.

За моїм власним спостереженням, то у другому ціни чуть вищі, про те варто звернути увагу, що якраз у vint.if.ua можна розрахуватись доларами, а тут вже треба брати до уваги кур валюти... ;)

Що у першому, що у другому магазинах, замовлений товар був на місці у Франіку вже наступного дня. Мобілку жінка забрала в офісі фірми, а DVD-плеєр мені підвезли під роботу.
На кінець відзначу, що я все таки замовляв товар не через сайт, а спілкуючись з менеджером по асі. :pardon
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #10 : 09 Січня 2009, 11:00:36 »

Я нарешті самостійно щось спромігся придбати!!!

Захотілося мені купити мобільний SE G502, були зайві Вебмані от і думаю спробую як воно працює оті нет-магазини. На початку знайшов потрібний дівайс у "Розетці", бо той магазин розрекламований. Все було добре, доки не дійшло діло до оплати, тоді я прочитав, що за вебмані вони торгують лише у Києві.
Ну що було робити, відступати не звик, вирішив пошукати інші інтернет магазини. Допоміг Гугл. Знайшовся такий от магазин
http://deshevshe.net.ua/
Гарний сайтик, все інтуїтивно знозуміло, крім того приймають ВМ без проблем, з комісією всього 2%.
Далі більше. Виявилося, що є філії у Львові і навіть у Дрогобичі.
Є онлайн-підтримка по ICQ.
Написав- відповіли. Почав розпитувати- не послали  :duvno   :-D
Жодних проблем з оплатою не було. Хоч на сайті діє автоматична система замовлення-оплати, я йшов трохи іншим шляхом. просто запитав куди платити і перевів гроші.
Звичайно мені наперед повідомили, що телефончик є.
Так як я надумався купляти на самий Новий Рік то доставка трошки затягнулася. Зате мені передали телефон прямо на автобус Львів-Калуш. При чому повідомили і номер буса і номер телефону шофера, тому забрати телефон проблеми не було.
Хочу окремо відмітити якісну роботу консультанта Ірини ICQ 449373111 вона якраз по мобілках. Весь час на "Ви", культурно, сама мені передзвонила, коли знайшли можливість передати товар (нормальна відправка відбувається у той же день курєрською службою "Автолюкс" або "Євро Експрес". ОСТАННЯ МАЄ ФІЛІЮ У КАЛУШІ!
Одним словом висновок такий. Якщо є потреба щось купити і то щось продається у і-нет магазині - варто купляти!
 ;)
« Останнє редагування: 09 Січня 2009, 11:06:45 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #11 : 09 Січня 2009, 14:01:01 »

Так як я надумався купляти на самий Новий Рік то доставка трошки затягнулася. Зате мені передали телефон прямо на автобус Львів-Калуш. При чому повідомили і номер буса і номер телефону шофера, тому забрати телефон проблеми не було.
  За доставку то Ти платив вже коли отримував товар? І скіки заплатив?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #12 : 09 Січня 2009, 15:03:33 »

Та доставка була автобусом рейсовим тому 10 грн. А нормально думаю десь 25 би було. То залежить від ваги і розмірів вантажу і від кілометражу. то потрібно уточняти у кур'єрській службі. Ну і крім того можеш собі до Львова зїздити, якщо тобі так вигідніше і забрати товар у офісі фірми. Фірма у центрі, на вул. І.Франка.
Відповідь від: 09 Січня 2009, 14:07:44
Кого більше цікавлять мобілки і ціни на них - дивіться тут http://deshevshe.net.ua/ua/mobile.html

Повірте, що важче знайти гроші на покупку і вибрати потрібну модель, а з самою покупкою ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #13 : 09 Січня 2009, 15:52:09 »

Напевно я нічим вам не допоможу тому як замовляв у Києві домашній кінотеатр, ДВД програвач, і два рази картки пам"яті, доставка безкоштовна!  :pardon На роботу підїзжали, перетелефонували на мобільний я виходив провіряв товар, документи гарантійні і т.д. гроші і будь здоров!
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #14 : 18 Квітня 2009, 15:49:33 »

Рекомендую всім магазин 2play.com.ua. Купляв там айпод. Різниця між калуським фокстротом в 361 гривню  :=)
Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #15 : 18 Квітня 2009, 15:55:55 »

Я собі по ебею купив плеєр на 4ГБ за 400грн майже рік тому, прийшов поштою з китаю через місяць після оплати
а кіко за доставку?  :=)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #16 : 18 Квітня 2009, 18:58:30 »

задурно 8)
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #17 : 02 Липня 2009, 12:00:39 »

Отримав ще трохи досвіду покупки товару чере інет магазин.

А купив я кухонний комбайн BRAUN K 700 у РОЗЕТЦІ

  Вийшло не набагато дешевше ніж у ФОКСТРОТІ при 7% знижці (таку карточку має моя співробітниця), тай коли забирав комбайн то достатньо потовк машину, адже та шарашкіна контора, куди був доставлений мій товар знаходиться у Франику в районі "Великої Кишені" у складській зоні.
  Плюсом є те, що не вимагалось ніякої передоплати. Сам комбайн коштував 1254.40 грн + доставка 71 грн. Я мав надію шо доставка буде безкоштовною, бо мій кум купляв у РОЗЕТЦІ фотік і йому доставили до Франика безкоштовно, але у випадку з комбайном таке не прокатило, бо він значно важчий і габаритніший. :(
  Замовляв товар у пятницю. Вислали тільки у віторок (субота і неділя звичайні вихідні, а понеділок був вихідним за День Конституції), забрав у середу після роботи. Перевірив на місці комплектацію, а роботоздатність тільки дома. Поки що все гіби гаразд. :)
  Варто відмітити, що ціна у гривнях рахується по курсу станом на день розрахунку, а не замовлення. Хоч у моєму випадку курс і виріс за вихідні, але благо, що сам комбайн подешевшав на 2 $, тому я заплатив стільки, скільким мені і повідомили при замовленні.
Записаний

JuBi

  • Гість
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #18 : 15 Жовтня 2009, 12:37:35 »

Інтернет-магазини:

http://www.fotik.if.ua/

http://www.monik.if.ua/

http://www.notik.if.ua/

Головний сайт офісу:
http://interaktiv.com.ua/

Не раджу бавитися дубюлюванням своєї реклами у різних піддтемах!
« Останнє редагування: 19 Жовтня 2009, 11:22:09 від yurko »
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #19 : 27 Жовтня 2009, 21:07:07 »

Можливо хтось підкаже адреси інтернет-магазинів де можна купити пральні машинки, чи мікрохвильовки, тостери і т.д., ну, крім розетки і бажано з філією поблище.
Записаний