Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ  (Прочитано 151089 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« : 12 Травня 2008, 17:33:00 »

В інтернет-магазинах можна купити річ набагато дешевше ніж у звичайних магазинах. Проте багато хто недовіряє таким магазинам, тому, що переважна більшість з них хоче оплату наперед. Отже, в даній темі викладаємо лінки на магазини, в яких ми мали досвід що небудь придбати. Викладаємо адресу магазину і короткі враження від обслуговування.  ;)
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 10:34:32 від yurko »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)
Перше повідомлення / Продовження теми 

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #220 : 18 Квітня 2013, 01:49:19 »

Сонечко+
Цитувати (вибране)
Добре, що хоч пишуть відверто Самсунг - виробник Китай. Походила по кільком ІМ з високими рейтингами і розчарувалась у засиллі китайської продукції під різними марками.
Сам напис на товарі made in china не означає, що це китайське барахло. Багато дорогої техніки виготовляється в Китаї із-за економічної вигоди, тому тільки топові моделі товару можуть собі дозволити напис made in Japan/Germany.
Цитувати (вибране)
І у Топ Шоп там не погана репутація - відгуки різні.
Де на хотлайні? Та там всього один відгук тільки про Топшоп і то негативний - http://hotline.ua/yp/12849/reviews/
Ось вам ще репутація їхня - http://upshop.org.ua/shops/shopview/TopShop/rc, 44 відгуки, 34 з яких негативні. І ще - http://www.otzyvua.net/top-shop.html.
Тепер по товару. Ви коли не будь чули про таку фірму H2O Mop? Правильно не чули, і я не чув до сьогоднішнього дня. Ось відгуки про товар - http://www.amazon.com/H2o-Mop-X5-As-Seen/product-reviews/B004VMUPWG/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1, не полінуйтесь перекладіть в гуглі, бачите скільки негативу?
Цитувати (вибране)
KARCHER SC 1020 - то зовсім інший напрямок - мені потрібно було багатофункціональний прилад для малесеньких приміщень. Ним мікрохвильовку, яка на висоті прикріплена не почистиш і він не такий маневрений.
Ви помиляєтесь - http://www.youtube.com/results?search_query=KARCHER+SC+1020&oq=KARCHER+SC+1020&gs_l=youtube.12..0i10l6.701.701.0.1655.1.1.0.0.0.0.123.123.0j1.1.0...0.0...1ac.1.5w3m-jlsqT8
5 насадок і довжина парового шланга 2 м - http://www.karcher-german-technics.com.ua/karcher-sc-1020-garantiya-2goda.html, функціональності і маневровості з такими характеристиками і комплектом більш ніж достатньо. Орудувати маленьким пістолетом з насадкою зручніше чим тією пластмасовою цяцькою. По розмірах вони майже одинакові.
Цитувати (вибране)
Тай на тому сайті(Здоровье) гарантія на таку модель 3 місяці, а у Топ Шопі - 1рік. ТОму і повірила їм...Ще арно щось обговорювати може, бо я ще не розмовляла з їхнім відділом по гарантійному обслуговуванні - вони при покупці обіцяли в разі "чого" поміняти безкоштовно.
На хороші речі гарантію 3 міс не дають.



Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #221 : 18 Квітня 2013, 02:46:50 »

Де на хотлайні?
На хотлайні був не зовсім про магазин, а про доставку. Тому це було не інформативно.
Ви коли не будь чули про таку фірму H2O Mop?
Це не фірма - це початок назви товару (якби вказування на те, що тут використовується вода). Я не можу захищати якість цього товару. Але його функціональніть і те, що він займає мало місця при такому наборі можливостей - приваблює.
Ось відгуки про товар
Відгуки про товар я читала на 4 різних сайтах. Тому і купила. Хтось на щось жаліється, хтось - задоволений. Згідна - китай не Німеччина чи Швеція. Але головний відгук, який мене таки схилив остаточно до цієї моделі - був відгук реальної людини(не віртуальної, якої не знаєш), яка ним користується і пищить від задоволення. Поки що. Як у неї буде далі (і у мене) - покаже час. Тим більше, що Топ Шоп обіцяв прийняти товар назад протягом 14 днів, якщо він мені не сподобається чи обслуговувати 1 рік по гарантії. В основному. вони не так ремонтують, як замінюють на іншу. В основному усі негативні відгуки або від дешевих підробок, або від неправильної експлуатації - там потрібно заливати профільтровану воду(без солей) і регулярно очищувати штуцер. Якість щіточки - там і справді погана. Все інше - не можу поки що охарактеризувати.
не полінуйтесь перекладіть в гуглі,
таки полінуюся чи почитаю пізніше  - бо УЖЕ купила ту швабру...Виявилося, що то на режимі 2 якісь неполадки. А от відпарює речі горизонтально і вертикально вона чудово і кахель - блистить. Все інше ще не пробувала  - уже після розмови з представником ІМ.
Орудувати маленьким пістолетом з насадкою зручніше чим тією пластмасовою цяцькою.
Тут згідна.
По розмірах вони майже одинакові.
А тут кардинально - ні. Вона у мене стоїть у куточку і займає місце 15х25см у розібраному вигляді у коробці.
Приховано: Показати
І то - для мене це уже забагато. А коробка з тим Керхером -  буде займати місце у 3-4 рази більше. Такий прилад актуальний для квартир. А у мене кімнтка 2,3 на 4,6м і на цій площі - стіл-метелик, шафа, диван, ліжко-шафа і 3 комодика. Як матиму свою квартиру - напевно такого типу щось і куплю.

На хороші речі гарантію 3 міс не дають.
Ото ж. А на мою швабру, як я казала 1 рік гарантії. Але, не сперечаюсь з Вами  на рахунок того, що краще брати фірмові речі. Тут я згідна. Хоча і китайські речі бувають не гірші розкручених брендів. Я маю на увазі -  фірмові китайські, а не кустарні фабрики.
тому тільки топові моделі товару можуть собі дозволити напис made in Japan/Germany
Я думала, що Самсунг Гелексі С3 - то все таки топова модель. Таки хочеться вироблену саме в Кореї - мій друг працював у них на заводі і після цього проміняв Нокію на Самсунг (розповідав наскільки там високі критерії до оцінки якості і висока скурпульозність роботи). А моя улюблена Нокія - уже десятки років користуюсь моделями саме цього бренду - таки споганилась :(. Та й все-таки Андроїд на зрівняти із їхнім Сімбіаном.
Ще раз дякую за відповідь :bouquet:
« Останнє редагування: 18 Квітня 2013, 02:57:04 від Сонечко+ »
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #222 : 18 Квітня 2013, 09:59:57 »

Цитувати (вибране)
А тут кардинально - ні. Вона у мене стоїть у куточку і займає місце 15х25см у розібраному вигляді у коробці.

KARCHER SC 1020
Вес без принадлежностей (кг) 3
Размеры (Д x Ш x В) (мм) 380х254х260

H20 Mop X5
     розміри швабри: 22,5 х 46,5 х 30 см
    вага швабри: 3,05 кг
    розміри коробки: 54 х 46,5 х 30 см

Цитувати (вибране)
Це не фірма - це початок назви товару (якби вказування на те, що тут використовується вода).
А яка тоді назва бренду цієї швабри? Парова швабра?  :)
Цитувати (вибране)
Я думала, що Самсунг Гелексі С3 - то все таки топова модель.
Не всі товари.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #223 : 18 Квітня 2013, 20:17:51 »

розміри коробки: 54 х 46,5 х 30 см
??? у мене Н20 Еліт і розмір коробки 15х25. То розмір транспортної коробки може подали - у великій коробці була менша - її розміри я подала(спеціально ще раз переміряла).
Размеры (Д x Ш x В) (мм) 380х254х260
То розмір зібраної швабри. Я для зберігання її розбираю.
Сьогодні чистила газову плиту - :good. Навіть віконечко заблистіло. Але користувалась 3 режимом. І мила підлогу - також задоволена. Сьогодні зателефонували з гарантійного відділу і запропонували потримати швабру до вихідних  - наче б то її треба "розробити" для кращої роботи. І розповіли куди і як переправляти - пересилка оплачуватиметься ними :), якщо таки я захочу її повернути. Отож, не такий уже і поганий магазин - репутацією дорожить. Але все одно стверджую - товар перед відправкою вони не перевіряють.
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #224 : 22 Квітня 2013, 22:42:03 »

Я уже декілька років купую виключно у Fotos.ua

Може ціни у них інколи і не найнижчі, але враховуючи рівень обслуговування це того вартує:)
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #225 : 23 Квітня 2013, 01:32:44 »

Я уже декілька років купую виключно у Fotos.ua

Може ціни у них інколи і не найнижчі, але враховуючи рівень обслуговування це того вартує:)

Теж купив багато речей в фотосі. А справу з їхнім гарантійним сервісом мали?
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #226 : 23 Квітня 2013, 09:54:25 »

Я уже декілька років купую виключно у Fotos.ua

Може ціни у них інколи і не найнижчі, але враховуючи рівень обслуговування це того вартує:)

Теж купив багато речей в фотосі. А справу з їхнім гарантійним сервісом мали?


Ні, не мали.. у вас були з цим якісь проблеми? До речі, мова про гарантію від магазину чи виробника?
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #227 : 23 Квітня 2013, 12:31:06 »

Ні, не мали.. у вас були з цим якісь проблеми? До речі, мова про гарантію від магазину чи виробника?
Теж не мав. Від магазину. Тому в віддалених магазинах завжди стараюсь купляти те що дуже з малою ймовірністю може поламатись. При покупці дорогої техніки віддаю перевагу інтернет-магазинам які знаходяться в франківську.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #228 : 23 Квітня 2013, 14:27:56 »

Купував кілька останніх разів в Тіп-топі, все нормально. Навіть раз поміняли відеокарту, бо не влаштувала мене.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #229 : 23 Квітня 2013, 17:47:53 »

Ремонтуємо праску. Якщо не вийде відремонтувати (термостат), куплю цього "монстра" дешевизни і функціональності
http://deshevshe.net.ua/iron-orion/orion_ori023.html
може комусь із форумців теж треба, то користайте ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #230 : 23 Квітня 2013, 23:03:01 »

Ні, не мали.. у вас були з цим якісь проблеми? До речі, мова про гарантію від магазину чи виробника?
Теж не мав. Від магазину. Тому в віддалених магазинах завжди стараюсь купляти те що дуже з малою ймовірністю може поламатись. При покупці дорогої техніки віддаю перевагу інтернет-магазинам які знаходяться в франківську.

Наскільки мені відомо, переважно гарантія в інтернет-магазинах надається від виробника.. тому відстань до магазину не має аж такого значення. Єдина проблема - це служби доставки і халатне відношення їх працівників до чужих речей. Але як пишуть в коментарях про Фотос на тому ж хотлайні, проблем з обгрунтованим обміном-поверненням у людей не виникало ніяких.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #231 : 24 Квітня 2013, 07:29:20 »

переважно гарантія в інтернет-магазинах надається від виробника..


Це залежить!

І від магазину і від конкретного товару.

Купляв фотик, спалах, об'єктив. Все у трьох різних і з тих найвідоміших. Все з гарантіями від магазину а не виробника.

Іноді магазин навіть подає 2 ідентичні товари. Один дорожчий, з фірмовою гарантією.

То не так страшно, нефірмова гарантія. Хоча є нюанси.
Наприклад якщо купуєш дорогу річ і незабаром їдеш на ПМП у іншу країну. Тоді магазинна гарантія до нічого.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #232 : 01 Травня 2013, 16:04:15 »

Якщо гарантія від магазину то це скоріш за все означає, що товар ввезений на територію України не легально, або товар який не призначений для продажу на території України. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #233 : 01 Травня 2013, 16:25:58 »

Колір на швидкість не впливає  ;)

А от ціна доступніша.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #234 : 01 Травня 2013, 22:58:47 »

Ага і на деяких товарах можна зекономити купу грошей.
Записаний

romanstr

  • Початківець
  • *
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 38
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2019, 10:41:22

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #235 : 03 Травня 2013, 07:29:55 »

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #236 : 05 Травня 2013, 23:57:08 »

Ось реальна ціна H2O Mop X5
На підробку чи оригінал? Гарантія на неї 1 рік чи як у інших магазинах 3-6 місяців? Вони гарантують заміну і обслуговування цієї моделі чи лише продають?  :) Я не шукала дешеві кустарні підробки, на які потім купа негативних відгуків.
Уже мала китайський НокіаН8 - зі справжньою моделлю тільки дизайн збігається. Зате ціна у 4 рази дешевша. Справа не у ній, а у якості.
Приховано: Показати
Поки що я дуже задоволена. Швабра справді за 2-3 дні "розробилась". Зате скільки всього перероблено нею однією - і кухню віддраяла, і сантехніку, і панелі в коридорі,  і двері і підлоги миє, і коврики відіпрало (паласи - супер почистило, а от доріжку в коридорі - не осилило), і вікна помила - кожне за 1хвилину, і фіранки повісила повністю м"яті і відпарила нею ж як праскою - рівненькі стали за хвилин 1-2, і костюми не потрібно у хімчистку нести. А ще подушки, матраси, коци і одіяла очистила. І це все наче граючись. А - ще батареї в середині відчистились - зручна гнута насадка таке дозволила і дезинфікує без засобів. Поки що задоволена. Але зарікатись не можу - користуюсь нею ще не тривалий час - яка у неї якість судити можна через місяці користування, а не дні, як у мене. Але ніяких таких проблем, на які нарікають в інеті у мене немає. Єдине, на що я жаліюсь поки що - то якість нейлонової щіточки - вона справді "ніяка"
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #237 : 06 Травня 2013, 02:11:20 »

народ . Я В ШОЦІ ! думаю що закордонні пердуни і пердунки взагалі мертво би впали якби дізнались , що українці мають проблеми , щоб купити електронну швабру ! вони би нас не зрозуміли і подумали , щщо то напевне якісь вибрики чи багаті буржуї .  :)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #238 : 06 Травня 2013, 03:21:29 »

якби дізнались , що українці мають проблеми , щоб купити електронну швабру ! вони би нас не зрозуміли і подумали , щщо то напевне якісь вибрики
то певно точно якісь вибрики ;) - я вперше чую, що є ЕЛЕКТРОННА швабра. За електричну чула, а за електронну ще ні. Буржуйка, що з мене візьмеш :) - мусіла погуглити і дізналась, що електронною шваброю називають програму СКлінер. А хто сказав, що проблеми купити? Заходь в інтернет-магазин і замовляй без проблем (але я б її не називала шваброю - то універсальний паровий агрегат, швидше за все).
ББА, як багато цікавого Ви бачили у Лондоні - живих пердунів, які падають замертво від інформації з України. Ви їм більше не розповідайте про швабри - най жиють! :)
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
« Прочитано #239 : 08 Травня 2013, 19:29:06 »

Сонечко+
Як там ваші справи з ремонтом швабри?
Записаний