Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Задорнов  (Прочитано 27285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Задорнов
« : 07 Січня 2014, 06:08:05 »

Не зміг, пропустити такій ........... матюкі пропустимо, ну як би це м"ягще сказати....................... зрозуміїте самі! В ЖЖ я вісловився, даю "копір"

А,,.... и ещё! Будь простым для всех обычным КЛОУНОМ, и нелезь туда, куда тебе не пролезть!!!

http://mzadornov.livejournal.com/132980.html?view=51872116#t51872372
http://www.youtube.com/watch?v=4K8SrgwQMTQ

Відповідь від: 07 Січня 2014, 05:54:27
Украина "СТРАНА КОТОРАЯ НИЧЕГО НЕ ПРОИЗВОДИТ ..... Я КАЖДЫЙ РАЗ ВСПОМИНАЮ ЭТО ВЫРАЖЕНИЕ ЧТО .?????????????? когда бреюсь, потому что у меня пенка Украинская, ей даже бриться нельзя!

Заптання, Як можливо кристуватись тим, про що було сказано, що Україна не випускає??????? Однім реченням сам собі дав "ШАХ" і "МАТ" :))))))))))))

Відповідь від: 07 Січня 2014, 06:06:52
Ууууууххххх як він мене розлючив  :evil :evil :evil :evil :evil :evil А я його ще любив послухати!
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Задорнов
« Прочитано #1 : 07 Січня 2014, 10:34:33 »

Я особисто цього троля з його вже давно затухлими жартами більше дивитися не буду.

Якби він був настільки розумним, як він себе позиціонує і подає (мені так здається), то мав би давно зрозуміти, що для людей такого рівня дуже важливо ... вчасно піти.
Судячи з того, що він гонить (а мене від нього останнім нудить кожного разу, як я його бачу), він цього не зрозумів.
Його час давно минув, дядя застряг десь в своїх думках.
Дивно, що є ще хтось, хто взагалі звертає на нього увагу!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Задорнов
« Прочитано #2 : 07 Січня 2014, 10:54:08 »

Так. Але якщо ми на всі образи будемо лише закривати очі то що з того вийде? Потрібні і дії.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Владзьо

  • Новачок
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    27 Січня 2014, 18:39:16

    Звідки: Пушкіна
Задорнов
« Прочитано #3 : 07 Січня 2014, 13:39:29 »

 :russin    ХРИСТОС  НАРОДИВСЯ!  Є в мене колега. Ми разом вчилися в ІФІНГу. Він народився в Косові, а зараз живе в Тюмені.  Сьогодня ранком він вийшов по Скайпу і з єхидством, сміючись,  сповістив,  що на землі появилася нова нація, яка називається єврохохли. А я йому у відповідь сказав, що українці споконвіку були, є, і будуть у Європі, а нова нація, яка появилася на світ, називається- РАШАШАЙЗЕР і дав йому заслання на адресу:   http://vitrenko.io.ua/s120776/rashashayzer_kto_eto    Чи маю я рацію ???
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Задорнов
« Прочитано #4 : 07 Січня 2014, 15:54:42 »

не знаю що то за колега , але думаю не варто з друга робити ворога . рано чи пізно він сам зрозуміє , що ті , що придумали єврохохлов вважають всіх кругом підорасами . ображатись  на це - те саме , що ображатись на божевільного . я же завжди кажу в такому випадку : "дякую що сказав , будемо знати і памятати "

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Задорнов
« Прочитано #5 : 07 Січня 2014, 15:57:30 »


не знаю що то за колега , але думаю не варто з друга робити ворога . ,,,,,,

тут як сказати,в мене був друг дитинства який переїхав в Новоросєйськ і через три роки його як підмінили,таке саме сталось і з іншим другом який переїхав в Тюмень !
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Задорнов
« Прочитано #6 : 07 Січня 2014, 15:59:09 »

можливо він і був таким до того , а просто робив вигляд чи притворявся другом . тут інколи і не розберешся

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Задорнов
« Прочитано #7 : 07 Січня 2014, 15:59:27 »

Дуже приємно знову читати повідомлення від WikTor`а
бо довший час не дописував на форум

тепер по темі
Забагато зайвої реклами тому вже давно маразматику Задорнову. Хоча ні - кон`юктурщику Зад-ор-нову.
Згідно його захоплення лінгвістикою - його прізвище трактується так : "Зад-ор-нов"ый - новожопоговорун
Записаний
When doctors differ who is to decide?

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Задорнов
« Прочитано #8 : 07 Січня 2014, 21:43:36 »

doktor-maks ВЗАІМНО  :frend
Я особливо в політику не лізу, бо розумію що всх треба скосити як "КОСОЮ" ВСІХ при чому, це стосується всіх партій, Вібачте але і Свободу, і Бадьківщину, і Удар, і ті не здалі рЕГІОНИ, треба робити звичайне ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ! Дати зараз волю тім які не можуть бути лідером, а ХТО У НАС ЗАРАЗ ЛІДЕР????????????? намеє нікого!!!! Доб"ємось до вступу в ЄС, і що далі???? ХТО БУДЕ КЕРУВАТИ НАШОЮ КРАЇНОЮ??????????????????
 
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Задорнов
« Прочитано #9 : 07 Січня 2014, 23:07:23 »

Трошки заспокоючись і поговириши з друзями з Москви, якось получається що Задорнов прогнав, і при чому дуже сильно, але ........ змінить думку і пробачемо баз лишніх слів!! Але чого мене до сих пір
 так тіпає???????????????
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Задорнов
« Прочитано #10 : 08 Січня 2014, 00:19:40 »

Не зміг, пропустити такій ........... матюкі пропустимо, ну як би це м"ягще сказати....................... зрозуміїте самі! В ЖЖ я вісловився, даю "копір"

А,,.... и ещё! Будь простым для всех обычным КЛОУНОМ, и нелезь туда, куда тебе не пролезть!!!


хм . дивна ситуація . думаю що краще би запостити цей прикол десь в "без табу" , але явно не цілий окремий пост виділяти

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Задорнов
« Прочитано #11 : 09 Січня 2014, 17:43:18 »

Задорнов не буде просити вибачень — навіть якщо йому заборонять в'їзд до України

http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1291023-zadornov-ne-bude-prositi-vibachen-navit-yakscho-yomu-zaboronyat-vyizd-do-ukrayini#RL5aF1389187724

Щодо України М.Задорнов “жартує” вже не вперше - ще в дев’яності Задорнов жартував, що Україна “вляпалася в Кучму”.

МОСКВА-КИЇВ. 8 січня. УНН. Російський сатирик Михайло Задорнов, відомий своїми шовіністичними висловлюваннями на адресу американців, латишів, литовців, фінів, євреїв, а тепер і українців, яких нещодавно назвав "єврохохлами", поїхав до Антарктиди “піднімати” пінгвінів. УНН не вдалося зв'язатися із самим сатириком, проте його висловлювання щодо України прокоментувала прес-секретар Михайла Задорнова Юлія Єлісєєва.

“Михайло Миколайович подорожує в даний час в Антарктиді. Він і думати забув про „еврохохлів“ і Майдан, і Київ. Йому це зараз взагалі нецікаво. У Михайла Миколайовича була історія, коли одна нікому невідома у Владивостоці журналістка подала до суду на Задорнова, після чого два дні про неї говорив весь Владивосток. Михайло Миколайович висміював безпринципність і підлість багатьох з тих, хто прийшов на Майдан, висміював бажання „вступити в Європу“ — заради самих же українців, бо знає (про українців — Ред.) більше і щиро переживає за вибір українців та події, що відбуваються в Києві”, — пояснили нещодавні висловлювання М.Задорнова у його прес-службі.

Крім того, у прес-службі нагадали, що стосовно України М.Задорнов “жартує” вже не вперше.

“Ще в дев’яності Задорнов жартував, що Україна “вляпалася в Кучму” ... І для нього (М.Задорнова — Ред.) подібні висловлювання характерні, оскільки його жанр — політична сатира. Хочу відзначити, що на адресу російської влади Задорнов жартує ще жорсткіше.

Як розповіла УНН Юлія Єлісєєва, відомого сатирика через подібні висловлювання вже не пускали до Єгипту та включили до “чорного списку" “демократичної Америки”, а також намагалися позбавити литовської візи.

“До речі, московських бізнесменів через їхню прихильність до Заходу він (Задорнов — Ред.) називає при кожній нагоді „евромоскалями", — зауважила Ю.Єлісєєва.

На уточнююче запитання УНН, чи готовий Михайло Задорнов до того, що йому можуть заборонити в"їзд до України, вона відповіла:

“Років десять тому до нього вже приходили після виступу в Києві і погрожували, що заборонять в’їзд до України, яку він дуже любить. На що він відповів: “Найстрашніше було б, якби ви заборонили мені виїзд!”. При цьому прес-секретар запевнила, що словосполучення “єврохохли” придумав не Михайло Задорнов. Він начебто знайшов його в соціальних мережах і на форумах. “Причому, українських”, — запевнила речник сатирика.

“Зазначу, що ніяких вибачень Михайло Миколайович приносити не буде, навіть якщо йому заборонять в’їзд до України”, - резюмувала наостанок Ю.Єлісєєва.

Як відомо, днями російський сатирик Михайло Задорнов в ефірі “Радіо Неформат” назвав людей, що зібралися в центрі Києва, “єврохохлами”, а стосовно українських речей заявив, що ними неможливо користуватися. Як приклад, Задорнов привів українську пінку для гоління, якою “голитися взагалі не можна”, та й українські цукерки не прийшлися сатирику до смаку.

Російський гуморист також розкритикував лідера партії “УДАР” Віталія Кличка.

У МЗС України не коментують ситуацію стосовно висловлювань російського сатирика М.Задорнова щодо Євромайдану та українців. Як пояснив УНН речника МЗС Євген Перебийніс, МЗС не може реагувати на кожне подібне висловлювання з-за кордону.

Водночас губернатор Харківської області Михайло Добкін на власній сторінці у мікроблозі прокоментував нещодавню заяву гумориста Михайла. Він впевнений, що відношення Задорнова до України криється саме в пінці “У Задорнова криза жанру. Дурний виступ. Ми у себе самі розберемося. P.S. Треба йому піну для гоління вислати. Може, він через це злий?” — написав Добкін.

Нагадаємо, у квітні 2013 року ведучий кулінарного шоу “Смак” на російському “Першому каналі” Іван Ургант, готуючи страву, сказав в ефірі: “Я порубав зелень, як червоний комісар жителів української села”. Звертаючись до гостя програми Олександра Адабашьяна, він додав: “Ви почистили мій клинок”, на що той відповів: “Я просто останки жителів... струшую”. Висловлювання супроводжувалися сміхом глядачів за кадром.

Тоді в МЗС України розцінили жарт І.Урганта як прояв неповаги до пам’яті мільйонів жертв тоталітарного режиму.

 
 
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Задорнов
« Прочитано #12 : 09 Січня 2014, 19:16:56 »

Не зміг, пропустити такій ........... матюкі пропустимо, ну як би це м"ягще сказати....................... зрозуміїте самі! В ЖЖ я вісловився, даю "копір"

А,,.... и ещё! Будь простым для всех обычным КЛОУНОМ, и нелезь туда, куда тебе не пролезть!!!


хм . дивна ситуація . думаю що краще би запостити цей прикол десь в "без табу" , але явно не цілий окремий пост виділяти
Вибач як що я зацепив живе ;)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Задорнов
« Прочитано #13 : 10 Січня 2014, 01:20:12 »

Він впевнений, що відношення Задорнова до України криється саме в пінці
Дивна людина - вважає, що українські товари погані, але КОРИСТУЄТЬСЯ САМЕ українським. Чого не купити собі російську чи американську пінку? Бо ефект буде той же - насправді - то піна у нього з писка витікає і при чому так щедро, що він її сприймає за пінку з балончика.
...Ціла тема окремо про Задорнова...таки ми його занадто високо цінуємо, раз так сильно перейнялись(. Та хай собі плюється своїми слюнями і утішається з того. Хто воно таке, щоб бути авторитетом - звичайний завидющий шовініст, який не може пробачити українцям, прибалтам, фінам та іншим народам, що вони живуть краще за росіян. Хай собі сичить - флаг йому в ... (руки). :prapor:
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Задорнов
« Прочитано #14 : 11 Січня 2014, 22:15:38 »

Цитувати (вибране)
На Руси помимо царского шута существовали ярмарочные шуты — скоморохи.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=5g-rznRbVoE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=5g-rznRbVoE</a>
.

Шути-скоморохи деколи озвучують неприємні речі.
У них таке "художнє" бачення.
В ютубі є відео, де він "і в хвіст і в гриву" Путіна шерстить, називає його "колокольчиком", з Мєдведєва постійно насміхається, олігархів теж пропісочував.
В той же час заступився за безпардонного МігАлкова, який за бюджетні гроші УГ знімає.
Може це така солідарність артистична, але Бог йому суддя.

Щодо останніх "жартів" про "єврохохлів", то найдужче образились на Задорнова ті, хто сам не надто дипломатично висловлюється про інші народи.
« Останнє редагування: 12 Січня 2014, 01:32:10 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Задорнов
« Прочитано #15 : 11 Січня 2014, 22:20:24 »

Ух-ти!!! Є Романович!
А я вже було подумав...  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Задорнов
« Прочитано #16 : 19 Січня 2014, 12:00:52 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=psXv_NMRwAM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=psXv_NMRwAM</a>
- на цьому концерті він таким бодрячком.
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Задорнов
« Прочитано #17 : 23 Січня 2014, 10:53:02 »

На противагу

Михайло Жванецький порадив українцям "свободу тримати зубами і не боятися"
Приховано: Показати
Вчора, 17:09

"Звалища не боятися - тоді його не буде. Землю брати - тоді вона буде. Свободу тримати зубами. Вождів, які живуть з нами паралельно, що знищили нашу юність - тиснути", - йдеться у зверненні знаменитого письменника-сатирика.

Михаил Жванецкий
Михайло Жванецький

Письменник-сатирик Михайло Жванецький звернувся до українців з приводу подій у Києві.

Звернення відомого сатирика Михайла Жванецького поширюється у соціальних мережах:

"І так тонко складається ситуація, що при громадянській війні ми знову будемо бити один одного: тобто безпайковий - безпайкового, низькооплачуваний - безквартирного, хворий - хворого. Адже всі ми і ви розумієте, що до них не дійде, і дачу їх не знайдеш. І знову справа скінчиться масонами, завмагами, вірменами і світовою втомою, яка і дозволить усім вождям від районних до столичних знову зайняти своє місце. Що вони негайно зроблять із криком:

"Дорогу пролетаріату! Народ вимагає! Народ бажає, щоб ми негайно сіли йому на голову!" А ми з вами розчистимо їм шлях своєю кров'ю. Такі ми козли, які не вміють жити ані при диктатурі, ані при демократії.

- Не готові наші люди, - кажуть вожді. - Не готові! Жити ще не готові. Помирати не хочуть, а жити не готові.

Ось я і пропоную: не боятися померти у цьому веселому і суворому світі. Ворогів не боятися. Хто б не прийшов - кримінальник чи патріот, вождь або сексот. Хто перший увірветься до квартири - він і перевернеться. Свобода варта того, а це життя того не варте. Мужність народжується від боягузтва. Перший постраждає, другий поміркує.

І менше сидіти вдома. Легше йти на контакти. Настав час контактів і політичних знайомств. Шукати свого, порядного, якому теж шкодувати немає про що. Шукати легко - по обличчю. У порядних є обличчя, у непорядних і там, і там замість обличчя дупа... І сходитися.

Усе вже зрозуміло. Коли з'явиться уряд, що задовольняє нас, - нас не буде. Коли з'являться закони, що дозволяють нам, - нас не буде. А коли вони увійдуть у дію - і дітей наших не буде.

Тому перше. Звалища не боятися - тоді його не буде. Землю брати - тоді вона буде. Свободу тримати зубами. Вождів, які живуть з нами паралельно, що знищили нашу юність - тиснути. І нічого не боятися. Вистачить комусь колись розпоряджатися нашим життям. Кожен сам знає, коли його закінчити", - йдеться у зверненні Михайла Жванецького.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Задорнов
« Прочитано #18 : 23 Січня 2014, 23:49:28 »

Вождів, які живуть з нами паралельно
Свобода варта того, а це життя того не варте
Мужність народжується від боягузтва. Перший постраждає, другий поміркує.
Шукати свого, порядного, якому теж шкодувати немає про що. Шукати легко - по обличчю. У порядних є обличчя, у непорядних і там, і там замість обличчя дупа... І сходитися.
Звалища не боятися - тоді його не буде. Землю брати - тоді вона буде.
Молодець! Талановито сказано :good
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Задорнов
« Прочитано #19 : 24 Січня 2014, 00:23:59 »

Поясніть що там талановитого? :unknow
Але краще не тут, а створіть тему "Жванецький", щоб не оффтопити.
І варто перемістити відповіді про Жванецького в тему "Жванецький".

Жванецький - пошляк, з претензіями на інтеліґентність.
 З смішочками  оспівує чисто жидівське відношення до життя.
Це чергова підміна цінностей.
"Чечевичная похльобка" - це чи не єдине, що він пропонує цінувати в житті.
                                                                                                           Втопку!
Про Жванецького:  цікава думка непересічного чоловіка.
Приховано: Показати
Жванецкий и Кобзон: разговор по душам?

Иосиф Кобзон: "Как перед богом". Так называется книга воспоминаний и размышлений Иосифа Кобзона. Когда появились сообщения, что мэтр готовит к изданию свои мемуары, конечно, была надежда, что они будут откровенными, но... чтобы настолько откровенными - не ожидал никто! Это, конечно, личная точка зрения певца, но он имеет право на свое мнение о звездах. Нам удалось договориться о публикации нескольких глав до выхода книги, которая поступит в продажу в начале ноября.
Жванецкий

Начну с того, что знаю я Михаил Михайлыча с его ранних лет, когда он появился в антураже у Аркадия Исааковича Райкина...

Теперь, когда многие плюются от того, что Жванецкий делает в наши дни, мне не стыдно, что я когда-то ему помог. Потому что сейчас это совершенно другой Жванецкий. И я это дал понять ему достаточно откровенно. Особенно после того, как он стал высказываться насчет Кобзона. Как только разговор заходил обо мне, Жванецкий тут же начинал отпускать свои глубокомысленные замечания в том смысле: чего же вы хотите, если Кобзон комсомольско-молодежный певец и... всегда с начальством?!

Когда мы встретились на юбилее одного хорошего общего друга в Киеве, тут он получил от меня сполна... Я сказал: «Понимаешь, в чем дело? Если бы не «мой комсомол», ты бы вообще неизвестно где был бы... Если бы не «комсомольский певец», о котором ты говоришь с таким упоением, вызывая ажиотаж и ехидные улыбки, кто бы тебя знал, кроме соседей по коммунальной квартире в Одессе? Так бы ты там и жил, пока сам себе не надоел... Ты что себе позволяешь? Какое ты имеешь право? Собственно говоря, и в Москве-то тебя прописали только потому, что просил за тебя именно тот самый «комсомольский певец», над которым ты теперь так посмеиваешься. Как же тебе не стыдно? Почему ты такой неблагодарный? Почему ты удивительно хамский человек по отношению к людям, которые делают тебе добро?» Вот где-то в таком духе я ему все высказал и добавил: «Теперь я буду на всех углах говорить, что ты -человек, который не заслуживает никакого внимания, потому что все, что ты говоришь, все это ерунда, что у тебя нет ни позиции, ни приверженности ни к чему: ни к народу, ни к стране, ни к коллегам по работе... Как «комсомольский певец» я буду это утверждать! Тебя это устроит?..»

Кончилось тем, что Жванецкий извинился и сказал: «Больше я в жизни такого себе не позволю. Я даже не подумал, что я наделал своими словами. Вот сейчас тебя слушаю и понимаю, что действительно незаслуженно обижал тебя...» Жванецкий извинился, но осадок остался.

Вот такое было, но что я хочу еще сказать. Для писателя подобного масштаба, причем действительно талантливого писателя, существовавший режим, политическая ситуация и время являлись незаменимой пищей для творчества. Можно просто рассказывать анекдоты или просто шутить. Это да. Но это так, в компании. Для государства же, для страны, для народа настоящему писателю нужно прежде всего заявлять о своей позиции!

В советское время, когда он остро высказывался в своих монологах или в тех работах, которые по его произведениям делали Карцев и Ильченко, Жванецкий по-настоящему был на высоте положения. Но потом, когда возникла эта лживая демократия, когда стало можно говорить что угодно и даже со сцены говорить матом, оказалось, что все это никому не нужно.

Многие сатирики, в том числе и Жванецкий, потеряли свою актуальность: ведь они были писателями того времени, а то время... кончилось. И без чьих-то сатирических намеков все видели, что представляет из себя Ельцин... Необходимо было проявить новое видение новой жизни и величайшую изобретательность, как это смог сделать Михаил Задорнов...

Конечно, можно сказать, что Жванецкий взялся за Кобзона, потому что остался без темы. Хотя, скорее всего, причина в том, что он почувствовал себя великим, когда перестал им быть, когда ушло его время. Однако хочется показать, что ты еще есть и еще ого-го какой бесстрашный, независимый и абсолютно свободный во всем вольный художник. Сейчас он то же самое повторил и в отношении Лужкова, который обеспечил его всем. И его проживание в Москве, и квартиру, и место для строительства

дачи выделил в Серебряном бору. А Жванецкий в ответ: «Лужков? Ну что... Лужок, конечно, хороший мэр, если бы не эти вот «церетельчики», его окружающие...» Какое хамство! Может быть, это и есть проявление провинциальности(?) вырвавшегося из грязи в князи: «Я теперь вот какой. И могу все, что захочу!» А получил по башке, испугался, затих и сразу на попятную и тут же давай прятаться за чьи-то могущественные спины или бежать на «запасной аэродром».

Для этого у него, у Жванецкого, есть дом в Америке, у него оставленная семья в Америке, а здесь есть другая семья, и живет он, так сказать, на два лагеря... Живет в Америке и стесняется этого, словно боится, чтобы кто-то "не узнал это и... как-то не так понял... Я не хочу вмешиваться в его личную жизнь, но не хочу, чтобы и он вмешивался в чью-то жизнь так, будто сам -святой. Художник никогда не должен бежать на «запасной аэродром».

Для этого у него, у Жванецкого, есть дом в Америке, у него оставленная семья в Америке, а здесь есть другая семья, и живет он, так сказать, на два лагеря... Живет в Америке и стесняется этого, словно боится, чтобы кто-то "tie узнал это и... как-то не так понял... Я не хочу вмешиваться в его личную жизнь, но не хочу, чтобы и он вмешивался в чью-то жизнь так, будто сам -святой. Художник никогда не должен забывать, что у него есть ответственность перед теми, ради кого он живет и работает... Ты же - как хирург!

А в связи с обвинениями в конъюнктуре и связях с властью хочется спросить: «Чего же ты сам ходишь по кабинетам и просишь себе то машину, которую у тебя украли, чтоб ее заменили, то клинику, чтоб тебя полечили... «на шару», то еще что-то... Что же ты сам ходишь к тем, кого так поливаешь? Зачем сам делаешь то, за что так критикуешь других?» [...]

  http://www.compromat.ru/page_17584.htm[/cut]
Записаний
Следи за контекстами!