Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Бойкот регіоналів  (Прочитано 23303 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Бойкот регіоналів
« Прочитано #20 : 27 Січня 2014, 01:13:26 »


Відповідь від: 27 Січня 2014, 01:11:24

Відповідь від: 27 Січня 2014, 01:11:57
Калуський регіонал Олександр Соколовський
Відповідь від: 27 Січня 2014, 01:13:01
Треба тут зробити таку собі "дошку пошани"
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #21 : 27 Січня 2014, 17:02:24 »

Звичайно ж, все з розумом треба робити.  ;)Це я про бойкот. Одна справа перестати відвідувати якийсь розважальний заклад, типу того, що в Вістові. Це легко й виправдано. Не така велика кількість людей там працює. Зовсім інше- ігнорувати певні продукти. По-перше, вони можуть бути смачними й якісними. Ну така от випадковість. Просто подобаються і не хочеться змінювати щось. І до того ж їх виробництво й продаж- це можливість дуже багатьом мати стабільну роботу й зарплату. До речі, по темі. Під час поїздки до Києва саме на запраках "WOG" всім, хто їхав на Майдан робили безкоштовно чай та каву. Така деталь мене здивувала. Можливо, то ініціатива дівчат, котрі вболівають за долю країни. :)
най бізнес ригів шляк трафить. повний бойкот і крапка.  :evil
Всіляким "ковбаскам" і "WOG"ам, які зарази наживи вже готові безкоштовно чай та каву надавати (бензину продали на рубель, чаю налили на копійку) - Ганьба!

стосовно "стабільної роботи і зарплати". досить працювати на ригів. раби? прикриється їх бізнес, відкриється новий за законами ринку (буде попит, буде пропозиція) - будуть нові робочі місця, буде чесно наповнюватись бюджет і т.д.

Слава Україні!  :prapor: Ригам - повний бойкот
Записаний
When doctors differ who is to decide?

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #22 : 27 Січня 2014, 17:22:57 »

В Франківську вже розмалювали вітрини кафе Вальяж, що належить регіоналу  http://pravda.if.ua/news-49921.html
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Бойкот регіоналів
« Прочитано #23 : 27 Січня 2014, 17:46:26 »

В Франківську вже розмалювали вітрини кафе Вальяж, що належить регіоналу  http://pravda.if.ua/news-49921.html

коментарі доставляють ...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Бойкот регіоналів
« Прочитано #24 : 27 Січня 2014, 17:59:37 »

мда ..... в Львові поки шо просят доцецких залишити віджатий в місцевих бізнес
але то піде далі...
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #25 : 27 Січня 2014, 18:46:55 »

Честный человек может быть не в состоянии избавиться от бандитов, но не обязан радоваться и проявлять какую-то вежливость к ним. Наоборот, их надо бойкотировать. Не здороваться, не общаться, не протягивать руки, не участвовать в событиях, в которых они принимают участие. Честные люди могут жить, вычеркнув этих упырей из своего окружения и исключив контакты с ними

(c) Сергей Петренко, руководитель компании "Яндекс-Украина"
02 декабря 2013
Записаний
When doctors differ who is to decide?

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #26 : 27 Січня 2014, 19:46:05 »

організатори Франківського майдану склали списки (в прямому розумінні) тих, кого переслідуватимуть. Звісно ж це члени ПР та наближені. Методи не те, що радикальні, а вже понад осягнення для здорового глузду.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #27 : 27 Січня 2014, 20:43:37 »

Бойкот передбачає тільки припинення стосунків (соціальних, політичних, економічних) на знак протесту. Переслідування то вже занадто,

товарам і послугам від ригоаналів - повний бойкот,
звільнятися з риговської роботи - не бути рабами
не найматися на роботу до ригів - не бути штрейкбрехерами.

Банду - геть!

Слава Україні!  :prapor:

« Останнє редагування: 27 Січня 2014, 21:23:50 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #28 : 27 Січня 2014, 22:31:58 »

Стосовно бойкоту продукції регіоналів, я солідарна з тими, хто вважає це занадто жорстикими мірами. Поки, як каже Макс, відкриється новий бізнес, дітей треба годувати чимось. Просто покласти зуби на полку на час очікування нереально. З роботою в нас і так сутужно. Гіпотетично, як накриється бізнес регіоналів, що забезпечував чиюсь стабільну зарплату, при відсутності альтернативи це хіба що посприяє мігруванню закордон. Сама радужна перспектива - експропріація/конфіскація/націоналізація новою народною владою об'єктів, що прибрали до рук регіонали ;)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #29 : 27 Січня 2014, 23:53:16 »

мудро розсуждаєш  :bouquet:, мудріше ніж більшість чоловіків тут на форумі
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Бойкот регіоналів
« Прочитано #30 : 28 Січня 2014, 00:35:05 »

Треба тут зробити таку собі "дошку пошани"
Думаю не треба :(. Люди зараз у такому стані, що можуть наробити біди. Гляньте тим діткам в очі. Не дай бог щось трапиться - совість замучить.
стосовно "стабільної роботи і зарплати". досить працювати на ригів. раби?
Давайте працювати на лібералів! Раби?
Давайте працювати на так званих демократів! Раби? не раби?
прикриється їх бізнес, відкриється новий за законами ринку
Найперше: не прикриється, а як прикриється, то не Накриється. По-друге: до захоплення бізнесу регіоналами були уже нові ринки.
Чи є у вас дітки? Що ви їм дасте - наколоту "нашу демократичну" ковбаску чи натуральну "не нашу"? Не знищувати і громити чуже треба, а виробляти конкурентоздатне Своє і Якісне. Якщо обирати між іванковецькими ковбасами, росаною і родинною ковбаскою - оберу якість і натуральність, а не її політичну приналежність.
Не бачу великого сенсу у бойкоті. Чому не розглядається до прикладу варіанти такі як: не розпродавати свій бізнес регіоналам чи викупити назад продане (ще питання під тиском чи добровільно?) чи випускати кращі товари за них (і тоді справді:
(буде попит, буде пропозиція) - будуть нові робочі місця, буде чесно наповнюватись бюджет і т.д.
). Бо ніхто не стане купувати гірше, це логічно.
В Франківську вже розмалювали вітрини кафе Вальяж, що належить регіоналу
Яка ефективна євроінтеграція. Напевно це найкращий та найрозумніший крок на який ми здатні?
Львові поки шо просят доцецких залишити віджатий в місцевих бізнес
Своє повертати  не гріх, якщо той бізнес справді "віджатий" рейдерськи. :prapor: Та якщо його продали, бо було вигідно - то інша справа, нема чого махати кулаками, коли рильце в пушку.
Честный человек может быть не в состоянии избавиться от бандитов, но не обязан радоваться и проявлять какую-то вежливость к ним
Чи можна назвати чесного чоловіка християнином до прикладу? Певно Христос учив, що ми не зобов'язані любити і бути ввічливими із іншими? Засмучена, бо у мене певно дирка і після "возлюби ближнього свого як самого себе" видерто продовження, "але не усіх, а лише..."
 
Не здороваться, не общаться, не протягивать руки, не участвовать в событиях, в которых они принимают участие. Честные люди могут жить, вычеркнув этих упырей из своего окружения и исключив контакты с ними
А це вже гординя: я кращий за свого ближнього, бо Я так сказав чи тому, що я в іншу кучу навозу став мештом. Якщо людина веде свій бізнес чесно. Уточнюю: відносно чесно, бо не зустрічала ні одного бізнесмена, який би не обманював чи своїх ближніх співробітників чи державу чи обох відразу(не офіційним працевлаштуванням до прикладу, забираючи у своїх друзів таким чином право на пенсію). Отож, якщо людина веде свій бізнес чесно, є хорошим спеціалістом, який можливо спас життя вашим родичам, але є регіоналом то це уже робить його автоматично "не чесним"? Справді - ганьба таким! Хочу пояснити наперед: друзів серед регіоналів у мене не має і сама не лояльна до їх партії аж ніяк. Та я не можу вважати тих, хто працює по совісті гіршими за тих, хто не хоче чи не уміє працювати лише тому, що хтось із них не тих політичних поглядів. І ніколи не "гребу всіх одним гребінцем"
організатори Франківського майдану склали списки (в прямому розумінні) тих, кого переслідуватимуть
Саме таким руку я розумію потрібно жати, які будуть переслідувати і чинити розправи? Це також певно із заповіді християнам я упустила по неуважності. Це ми так проходимо випробування на людяність? Що ми хочемо насправді? Розправи? Чи кращого життя? Чи стане нам на душі легше, а життя зміниться на краще від розправи чи це потішить лише наше Его і просто стане бальзамом для нашої люті?
Переслідування то вже занадто,
Слава богу, ми здатні на здраве мислення!
Тож, є надія, що буде Україні слава!
Відповідь від: 28 Січня 2014, 00:34:50
мудро розсуждаєш  , мудріше ніж більшість чоловіків тут на форумі
 :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Бойкот регіоналів
« Прочитано #31 : 28 Січня 2014, 01:20:56 »

Чи стане нам на душі легше, а життя зміниться на краще від розправи чи це потішить лише наше Его
Це потішить Его Дяді Сема.
Йому потрібен керований хаос в Україні.
Такий самий, який вже роздер Лівію, Сірію... В Єгипті позавчора 50 чоловік загинуло.
Але українці при всіх негараздах теперішніх іще не озвіріли повністю, ще є моральні перепони, які стримують вбивчу агресію.
Соціальні технології, які запустили Керований Хаос в арабських країнах - туго розкочегарюються в Україні.
Чи тому що клімат не такий, чи темперамент народу :unknow
Але гарячі голови є: в основному серед підлітків, яким "дають установки" дорослі "дяді".
"Заводять" емоційними гаслами,  маніпулюють їхнім юнацьким максималізмом.
Хоча і в дорослих від промивки мозгів "планка падає".
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Бойкот регіоналів
« Прочитано #32 : 28 Січня 2014, 10:58:14 »

Хоча і в дорослих від промивки мозгів "планка падає".

відповідь
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Бойкот регіоналів
« Прочитано #33 : 28 Січня 2014, 14:46:20 »

Думаю не треба . Люди зараз у такому стані, що можуть наробити біди.
Можливо. В нашому місті всі помірковані й адекватні. Не чула закликів про те, щоб бити регіоналів чи вчиняти щось насправді неприпустиме. Мова йде про те, щоб знати в обличчя "героїв". Це люди, котрі продались за посади чи за можливості. Ті, хто опинився там випадково, думаю вийшли із партії вже.
Відповідь від: 28 Січня 2014, 14:39:37
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Бойкот регіоналів
« Прочитано #34 : 03 Лютого 2014, 22:01:59 »

Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #35 : 03 Лютого 2014, 22:12:21 »

Записаний
When doctors differ who is to decide?

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Бойкот регіоналів
« Прочитано #36 : 03 Лютого 2014, 22:17:59 »

Може бути. Але доходять до абсурду ті вигадки й залякування їхні. :ganba :ganba :ganba :)
Відповідь від: 03 Лютого 2014, 22:17:29
:D :D :D
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #37 : 03 Лютого 2014, 23:02:47 »

аме таким руку я розумію потрібно жати, які будуть переслідувати і чинити розправи? Це також певно із заповіді християнам я упустила по неуважності. Це ми так проходимо випробування на людяність? Що ми хочемо насправді? Розправи? Чи кращого життя? Чи стане нам на душі легше, а життя зміниться на краще від розправи чи це потішить лише наше Его і просто стане бальзамом для нашої люті?
В тому то і справа, що в людях людяного майже не залишилось. Я не кажу, що треба цілувати пісок по якому ходять представники ПР і т.п., але ж не доходити до таких методів, "прагнучи в Європу".
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Бойкот регіоналів
« Прочитано #38 : 04 Лютого 2014, 12:54:39 »

Цитата: Забута мелодія від 28 Січня 2014, 00:35:05
аме таким руку я розумію потрібно жати, які будуть переслідувати і чинити розправи? Це також певно із заповіді християнам я упустила по неуважності. Це ми так проходимо випробування на людяність? Що ми хочемо насправді? Розправи? Чи кращого життя? Чи стане нам на душі легше, а життя зміниться на краще від розправи чи це потішить лише наше Его і просто стане бальзамом для нашої люті?

В тому то і справа, що в людях людяного майже не залишилось. Я не кажу, що треба цілувати пісок по якому ходять представники ПР і т.п., але ж не доходити до таких методів, "прагнучи в Європу".
Революція не може бути криштально чистою. Негативні явища та й відверті покидьки можуть бути і на стороні революціонерів.
Можливо нашим форумчанкам вартувало б визначитись - ДЕ БІЛЬШЕ ЗЛО? Та менш критично ставитись до "революційних помилок" революціонерів.  :unknowНЕ на часі.... Щоб не виникало підозріння у форумців,що підіграєте бандитській владі. :unknow :-*
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Бойкот регіоналів
« Прочитано #39 : 04 Лютого 2014, 15:03:53 »

Таких підозр і не виникає (окрім, як у doctor-maks), хоча не буду за всіх розписуватись, можливо ще комусь здається протилежне :pardon  Мені, наприклад, всерівно, наскільки себе дискредитує ПР (це питання їх обличчя перед виборцями), а от як поводять себе борці за права пересічного громадянина, мене турбує, бо це наше з вами обличчя. Тому і викликакає в мене хвилю певних негативних емоцій.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2014, 15:12:38 від advokat »
Записаний