Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Євромайдан  (Прочитано 481159 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #820 : 30 Січня 2014, 04:18:01 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KTuGn3MT7nQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=KTuGn3MT7nQ</a>  http://crimea.vgorode.ua/news/208747
« Останнє редагування: 30 Січня 2014, 04:41:04 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Євромайдан
« Прочитано #821 : 30 Січня 2014, 08:55:06 »

Вісті з крайнього півдня по темі: Крим продовжує радувати  :good
Обіцяний мітинг кримськотатарського активу пройшов на диво спокійно. Про київські подіі згадали лише на початку в контексті "необхідності миру та спокою". Частина кримськотатарських організацій продовжує заявляти, що при необхідності виступить на захист законності.
На днях купка активистів спробувала вдати "блокування місцевого Беркуту". Активистів з іншого боку зібралось в кілька разів більше, міліції довелось боронити "блокіровщиків"  :o
Знайома з села біля Євпаторії розповіла: пустили чутку, що до них їдуть бойовики з метою захоплення сільради. Каже, людей вийшло більше, ніж вона на будь-які свята пам'ятає :good
Єдина сила, що продовжує бузити - футбольні ультрас, але їм дай тільки привід. Загалом їх десь 100 чоловік активних, в основному шкільного віку. І для преси їхні ватажки вже заявили, що проти порушення закону у будь-якому разі.

А я вже вважав рік тому, що наших людей не піднімеш. Приємно помилитись  :-[ Відчули бо смаженого півника поруч  ;)
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #822 : 30 Січня 2014, 09:31:15 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KTuGn3MT7nQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=KTuGn3MT7nQ</a>  http://crimea.vgorode.ua/news/208747
Порізане відео з голим "мирним активістом" відзняв 5-й канал.
Вони безперешкодно знаходились на стороні "Беркуту" і знімали затримання активних екстремістів.
Ось відео того ж оператора 5-го каналу, яке відзняте там же і тут можна побачити того "козака", який хотів себе спалити, ще одітого:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KLugDbnOhws" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=KLugDbnOhws</a>
Цитувати (вибране)
так вопрос то в другом. видео то обрезанное. и кстати, была ещё 3 точка съёмки, сверху.
суть. он облил себя бензином, и 5 минут перед строем с зажигалкой скакал. к нему пошли 2 милиционера. мавпы перестали кидать камни. его отвели, раздели. дальше вы видели. все видео со всех 3 ракурсов. подаются не с начала. он уже голый.
Детально тут.
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #823 : 30 Січня 2014, 10:36:49 »

я би тобі щось відрізав за брехню.
забаньте його вже.
 він сам себе побив?
чи сам себе копнув в яця? чи якби розділи-то би гуманісти не оділи?
 ще зразу пєтухи казали що 2 дні його виловлювали,бо він вдало кидав коктейлі напрочуд.
 чи пошукати посилання що це вже не казав ні 5й каналні жоден укр ресурс?
ти такий же як і твої друзі,чекісти
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Євромайдан
« Прочитано #824 : 30 Січня 2014, 11:07:27 »

Це вже агонія влади і її посіпак.  :prapor:
Проте зараз потрібно бути вдвічі уважнішими бо в агонії влада здатна на все, їй втрачати нічого.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #825 : 30 Січня 2014, 11:26:36 »

за розповсюдження брехні треба пражити.
 тому що є контингент який не піде на грушевського.
є лінивиий.є такі що не можуть.а він їздить по мізках тих,хто сумніваючись-прийме сторону.
 
« Останнє редагування: 30 Січня 2014, 11:39:26 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Євромайдан
« Прочитано #826 : 30 Січня 2014, 12:28:23 »

Порізане відео з голим "мирним активістом" відзняв 5-й канал.
слухай брехло, дивися друге відео тих катувань
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PhifbbS0rj8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PhifbbS0rj8</a>
коли вже забанять троля yaro my
людиноненависть з нього так і пре,
звертаюся ще раз до адмінів стосовно довічного бана.
Я розумію що на нормальному форумі завжди є свій клоун,
но він вже переходить всі межи :punish

Відповідь від: 30 Січня 2014, 12:24:02
пустили чутку, що до них їдуть бойовики з метою захоплення
відповідь Петровичу
Я неодноразово бував на сході та півдні Україні, в мене там багато друзів і тому мені дивно читати про те, що зараз там люди чекають нападу   якихось «фашистів».
Зрозумійте просту річ – майдан стоїть і бореться не проти вас, а проти діючої влади.
Проти того, щоб  жорстоко розганяли людей на мирних протестах.
Проти того, щоб розкрадалась половина бюджету.
Проти того, що вести чесний бізнес в Україні неможливо.
Проти того, щоб син президента за два роки ставав однією найбагатших людей в країні.
Проти того , щоб «міліція» спільно з тітушками  викрадали, катували і вбивали людей.( і хто насправді «фашисти»?)
Ми хочемо нарешті змінити нашу країну.
 А влада насправді барикадується і відгороджується не від нас, а від вас.
 :prapor:
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Євромайдан
« Прочитано #827 : 30 Січня 2014, 13:08:58 »

Люди проти методів, це по-перше. Люди не пітримують "рухаючу силу" подій - праві у нас не сприймаються і жодного шансу на підтримку не мають. Підтримка політичного курсу євроорієнтованої опозиції також мінімальна. Наслідки можливої зміни влади більшість відверто лякають.
А "імітація" нападу вже була - спершу мітинг перед совміном, потім це блокування. Тепер люди побачили наочно, хто за це виступив у нас і остаточно визначились. Судячи з того, що чув про сусідні області - там схожа ситуація. Та й карта, що публікують регулярно (де чого захопляли), про це свідчить.
Особисто я - не здививаний, хіба що, як я казав, вважав народ важчим на підйом.
Це не означає, що народ закоханий в Янука. За нього і в 10му голосували як за єдину можливу альтернативу, тобто "проти", а не "за". І сам він це розуміє, і його політика з початку аж до сьогодні про це свідчить. Він же не просто так зачищає ліві сили і не чіпає праві ( а подейкують, що й більше ніж не чіпає) ;)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #828 : 30 Січня 2014, 13:34:54 »

Люди не пітримують "рухаючу силу" подій - праві у нас не сприймаються і жодного шансу на підтримку не мають. Підтримка політичного курсу євроорієнтованої опозиції також мінімальна. Наслідки можливої зміни влади більшість відверто лякають.

ха ха . точно . я перший раз в житті почув про бандеру коли я приїхав у київ . там мені сказали , що я бандера і всі ми бандерівці . коли тобі 14 років і ти не знаєш що робити , то в першу чергу бєш в табло , а потім виясняєш хто такий бандера .
 А те , що всі бояться міняти владу , немає нічого дивного . навіть при камунізмє чи гітлерівцях люди змогли знайти "своє" місце і вважали , що краще вже не буде . Все цілком логічно . На заході просто люди мали більше можливостей поїхати хоча би до тої ж польші , щоб наочно побачити і відчути різницю життя між совком і несовком .

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #829 : 30 Січня 2014, 14:07:18 »

Наслідки можливої зміни влади більшість відверто лякають
-південні комуністи на минулих виборах не надали підтримки царькову.і чувак попав на бабки.
Петрович,-взиваємо бути рупором на півдні.
те що пишуть у вас що заставлять говорити українською,що всіх виселять,що бють москалів..-то ж все брєд.
 ми б тобі нічого не казали якби ти рос писав.але поважаю за українську.
до речі без русизмів.
знаю що багато міфів про те що на західній Україні хліб не продадуть якщо укр не скажеш,чи рос не варто говорити бо набють,
що у кожного свій схрон на подвірї...
 насамперед виросло нове покоління.те,яке зараз на барикадах при -20.яке не хоче терпіти зека.
а Ти хочеш?
 знаєш як дерибаняться землі поміж росіян.пляжів галяк.
виходь за себе і піднімай інших.я теж думаю що важко на підйом.на заході народ згуртований.особливо в селах.
 але може як кількох набють-інші підірвуться.єдина надія на розповсюдження. аби було менше ідіотів,які розказують що люди стоять за 400 чи за 1000уе. мало за які гроші люди підуть на ризик вмерти чи бути закатованими чи лишитись каліками на подальше життя.
катують в мирний час.війни нема.це жах.лише по списку 27 чол пропало.багато хто поїха на майдан і пропав,чи не доїхав додому.Вербицького вбили лише за те,що він-українець.
при нагоді поїдь подивись скільки росіян живе у львові,скільки власників будинків перед буковелем..
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Євромайдан
« Прочитано #830 : 30 Січня 2014, 14:39:07 »

коли вже забанять троля yaro my

давай, яромай, валим звідси нафіг.

В мене є можливість спостерігати двох свідомих "майданівців". Він і вона. 50+ та 30+ років. Коли не береш участь у розмові так цікаво слухати, як він їй розказує, що на РФ кордоні стоять, б'ють копитами 600 000(!) козаків, а в Ніколаєві вже чуть-ли не 10 літаків з ССО РФ. А вона йому розповідає про "російський загін смерті", що діє на майдані...
Пішли, га? Просять же.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Євромайдан
« Прочитано #831 : 30 Січня 2014, 14:43:40 »

По пунктах:
1. Не всі праві - бандерівці. Це очевидно. Але це суті справи не міняє. Російськіх націоналістів тут теж не дуже-то люблять... Праві ws ліві - це не Бандера проти Леніну, наприклад. Це більш глобальна діхотомія, вона не тільки для нас актуальна. Я взагалі вважаю, що перед світом зараз стоїть дилема "комунізм-фашизм" (утрировано) і "в центрі" ніхто не відсидиться. Але це тема для окремої розмови.
Резюмуючи - жодна націоналістична течія в Криму всерйоз не втримається. Надто велике тут розмаїття культур та народів, що звикли жити в такому різноманітному оточенні.
2. Про владу. Справа не в тому, що є "своє місце", хоча дехто, звісно, знайшов тепленьке. Справа в тому, що єдине джерело влади зараз - купка кланів, що ворожують один з одним. Тобто підуть регіони - прийдуть інші бандюки. Але це з великою ймовірністю будуть бандюки націоналістично орієнтовані (до речі, Янукович багато зробив для того, що люди в це вірили, навіть якщо це не зовсім вірно) (а про це див. п.1) і євроорієнтовані (про це нижче). Ні те, ні те тут більшість не влаштує. То для чого міняти шило на мило?
3. Про відношення до Європи. Не треба всіх за дурнів тримати. Їздять, і не тільки як туристи (бо вважати туристичні враження аргументом - це смішно). Наочний приклад: в мене тітка працює в Італії. Ви знали, що там затримують зарплати бюджетникам? І пересічні італійці змушені економити на опаленні - холодно в квартирах взимку? Магазини в маленьких містечках закриваються. А зараз - сміятиметесь - вийшла вона заміж за італійця і він... хоче переїхати до нас, бо тут йому більше до вподоби  :good  
Знайома (до речі, з франківщини) зараз працює в Ірландії. Теж маю інформацію з перших рук, і вона свідчить не на користь "свідків єврораю" :(
Ну, про те, що європейські праві, зокрема, у Франції, вважають за потрібне скасувати ЄС в нинішньому вигляді, можна де завгодно прочитати. А вони збільшили кількість в Європарламенті і мають перспективи ще збільшувати. Це, мабуть, європейці з жиру бісяться  :unknow
Тобто очевидно, що там не медом намазано. Навпаки, у більшості нових членів економічна ситуація тільки погіршується, та й не тільки у нових. Польща, мабуть, єдиний виняток з цього правила. Треба віддати їм належне: вони зубами вигризали собі преференції, це по-перше (це трохи відрізняється від позиції нашої влади, що була готова підписати кабальну угоду майже не читаючи), причому це було в більш сприятливі для Європи "ситі" часи, а до того ж їх завжди підтримує "старший брат" із-за океану.
Тобто, знов-таки, місцеві скоріше вітатимуть відновленя та розширення співпраці на Схід. Тим більше що це зв'язки, що потребують не побудування, а відновлення.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Євромайдан
« Прочитано #832 : 30 Січня 2014, 14:49:21 »

Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #833 : 30 Січня 2014, 14:59:39 »

Петрович,-так ,не медом там. але там люди живуть.живуть довше бо харчі нормальні,за екологією слідкують,житло можна купити під норм відсоткирівень життя такий що дітваки купують собі мало не ферарі.а тут шиби лижуть.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Євромайдан
« Прочитано #834 : 30 Січня 2014, 15:15:41 »

До Отамана: особисто я в міфи не вірю, бо вірю своїм очам. І саме тому вважаю, що погоду зараз робить купка радикалів (у масштабах країни купка, звісно). Але це не робить небезпеку меншою.
Я час від часу жив на Заході, крім Калуша відвідував Львів, Тернопіль, Франківськ, Яремче, тому нікому не буду розповідати, що тут всі живуть у криївках в лісі і на вулицях росіяни розвішані  :=)
Про все інше вже вище відповів. Я не вважаю, що можливо відсидітись. Зараз чи завжди - якщо ти не вирішиш, вирішать за тебе. Але зараз я бачу тенденцію вважати опонента не гідним уваги, причому з обох боків. Стоїш на майдані - "фашист", "наймит штатів", вийшов проти майдану - "тітушка".
Це не так. З обох боків більшість щиро виступає за свою точку зору, і не завжди ця точка зору така від невігластва. Розвішування ярликів лише сприяє радикалізації, коли ніхто нікого слухати не хоче. Я вважаю, що це свідомо підтримується певними силами, яким розкол України вигідний. Я ще місяць тому чи більше писав, що є сторони в геополітиці, яким вигідно перетягнути Україну на свій бік, а є такі, яким вигідно її зруйнувати. Не треба їм допомагати.
Не хотілося б скочуватись до позиції, яку висловила одна дівчина в дискусії на фейсбуці: "Мы всегда знали, что вы там москали, коммунисты и пророссийские радикалы. Но ничего, мы и вас сделаем счастливыми". Це як в дитячому кіно про Айболіта: "да у меня все мигом станут счастливыми. А кто не станет, того я скручу в бараний рог, сотру в порошок и отдам на съедение акулам"  :D
Відповідь від: 30 Січня 2014, 15:07:29
Петрович,-так ,не медом там. але там люди живуть.живуть довше бо харчі нормальні,за екологією слідкують,житло можна купити під норм відсоткирівень життя такий що дітваки купують собі мало не ферарі.а тут шиби лижуть.
Ну, про харчі я теж знаю - дійсно нормальні, на нашу мірку, харчі дуже недешеві. Екологія - в плюс, звісно, житло... В Берліні більшість жителів не має власної квартири, наприклад :) Кредити в них вигідніши, але зрештою саме кредитна політика спричинила першу кризу з нинішньої низки, а політика ця логічно витікала з економічного ладу в цілому... але це вже знову тема для окремої розмови  :pardon
До речі, в цьому відношенні найкраща ситуація в країні, яка не є членом Євросоюзу: там навіть розглядають закон про гарантований дохід громадян незалежно від його зайнятості, комунізм практично  :good
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Євромайдан
« Прочитано #835 : 30 Січня 2014, 16:04:18 »

Петрович, На даний момент майдан, (і я в тому числі) стоїть не за Євросоюз а в першу чергу за свою державу і покращення життя в ній.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #836 : 30 Січня 2014, 16:18:06 »

коли вже забанять троля yaro my
Кожен форумець може створити відповідну тему з олосуванням і як я вже казав, якщо 2/3 проголосують за... Але чогось ніхто цього не робить  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #837 : 30 Січня 2014, 16:18:47 »

я надіюсь він в курсі.
 вважають що тітушки бо в голові не вкладається що хтось може не за гроші піти і сказати що я за президента.бо він хороший.
не за гроші то ніхто не робить.і за гроші роблять хіба під примусом.
в європі сильно економлять.і годують якусь грецію.але живуть краще ті самі греки.
в них півтори тис зарплата десь читав.і наші товари там продаються дорожче.
була картинка десь. банка там 1.5 євро а в нас 600грн. є таке.
 є до чого йти.казав путін"качественные продукты с европы хлынут на наш рынок через Украину.мы должны не допустить етого".
 замість здихати від неякісних харчів краще буду годувати європу ,ніж кацапа чи свого виробника.вірно?
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Євромайдан
« Прочитано #838 : 30 Січня 2014, 16:27:27 »

хтось може не за гроші піти і сказати що я за президента.бо він хороший.
Сказати що всі виходять "за президента" - це така ж сама помилка, як сказати, що на Майдані всі стоять за "тритушки", як тепер почали звати "гориничів" :) Тому і не вкладається, бо це не так. Звісно, є і проплачені з обох боків, і несвідомі, і агенти вказаних політичних сил - але це не більшість.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #839 : 30 Січня 2014, 16:40:33 »

Ну, про харчі я теж знаю - дійсно нормальні, на нашу мірку, харчі дуже недешеві
Ті , що не надто якісні - дешевші за наші аналоги. Іноді навіть в рази.

Рибка вже місяців зо 3 не купляє сир у Фуршеті, бо польський на базарі замість 100 грн/кг коштує 70. І Якість краща.

Лише хліб у нас дешевший. Ну і літом овочі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.