Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Євромайдан  (Прочитано 481015 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Євромайдан
« Прочитано #660 : 23 Січня 2014, 00:35:29 »

Молодим людиною, якого застрелили на вулиці Грушевського, є Сергій Нігоян.
він з Дніпропетровська
етнічний вірменин
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xvlw64Mzsw8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xvlw64Mzsw8</a>

за останніми даними вже шестеро людей загигули
Вічна пам'ять. Слава героям навіки!

Більше 20 людей зникнули невідомо куди після їх затримання жлоберкутами
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Євромайдан
« Прочитано #661 : 23 Січня 2014, 01:24:42 »

Він був вченим, сейсмологом, і просто хорошою, небайдужою людиною.
Світла пам"ять Юрію і іншим 5 жертвам нашої влади!
СсссКИ!!!!!!! Я трохи знала цього чоловіка. Він мав ведичний світогляд - настільки мудру (саме мудру, а не просто розумну), позитивну і мирну людину як він я мало зустрічала за своє життя. Уже хто-хто, а він ТОЧНО не здатен був на відкриту агресію чи диверсію. І якесь гавно правоохоронне криміналоохоронне взяло на себе місію судді над чужим життям. І дехто буде казати, що у рядах правоохоронців такі ж діти\чоловіки\...Ні, не такі! Такі - по цю сторону. І на ту ніколи не підуть, бо їх духовний світ і мораль такого не позволить. Хто не хоче порушувати ні присяги НАРОДУ України ні порушувати наказу бандитів - нехай йдуть на лікарняний, їдуть "на похорон до тьоті" чи шукають інші причини не бути проти народу. Бо не відомо до до чого тепер буде здатний до цього часу мирний житель. Насилля завжди рано чи пізно відгукується таким же насиллям :(
« Останнє редагування: 23 Січня 2014, 01:29:44 від Сонечко+ »
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #662 : 23 Січня 2014, 03:16:12 »

А ось дивіться яке мурло
-в нашій групі беркут тролять.в одного рагуля мало що морда і 120кг сала.так ще й ніс гаком.чистий беркут.страшний жесть.дівчата йому висловились на сторінці відповідно.іноді пишуть з ким треба поговорити,з тих хто хоче воювати за беркут.
Приховано: Показати


Відповідь від: 2014-01-23, 03:12:16

що робити
-Роман пораду дає [smg id=5864] [smg id=5863] [smg id=5862] кажеш будеш бити?[smg id=5860] в кожного беркута на сторінці котики і пАдруги.можу зробити висновок що в них криз,бо не дають.всі дивляться 1й канал рассея і по групах прокацапських.варяг777 -для них як форум для калушан. обмежені дауни. в львівянина питали хто майдан фінансує.дегенерати.
 бачив як один ламав прапор на мікроавтобусі.українець так не зробить.командирів 100% під трибунал.іноземні агенти
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lEfykZUMIfU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lEfykZUMIfU</a>[/cut]
« Останнє редагування: 23 Січня 2014, 08:16:51 від romashkin »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Євромайдан
« Прочитано #663 : 23 Січня 2014, 09:21:18 »

Автомайдан попрямує до “регіонала” Личука у Вістову
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2014/01/23/16110/view
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #664 : 23 Січня 2014, 11:12:24 »

Гордон – Кличко: Виталий, это есть твой последний и решительный бой!
Приховано: Показати
Известный украинский писатель и журналист Дмитрий Гордон призвал всех нардепов от Партии регионов уйти "из этой чертовой партии".
Вчера 21:20


Известный украинский писатель и журналист Дмитрий Гордон опубликовал открытое письмо к членам Партии регионов и лидеру оппозиции Виталию Кличко.

"Я родился в Киеве, здесь живу, этот город – моя Родина, и я не хочу, чтобы он второй раз после Великой Отечественной войны находился под пятой оккупантов. Фашисты-убийцы, вон из моего города!

Я призываю всех журналистов, для кого слово "профессия" – не пустой звук и у кого болит сердце за будущее своих детей, несмотря ни на что, освещать события честно и непредвзято: именно от журналистов зависит сегодня многое, если не всё.

Я обращаюсь абсолютно ко всем народным депутатам от Партии регионов: отбросьте страх, рваните рубаху на груди, вспомните о том, что вас рожала мама, которая желала вам счастья, о том, что вы тоже люди, которые стали заложниками обстоятельств и обязательств, выдавите из себя по капле раба и уйдите из этой чертовой партии!

Отдельный месседж Виталию Кличко. Виталий, это есть твой последний и решительный бой!" – заявил Гордон.
http://gordonua.com/news/maidan/Gordon-Klichko-Vitaliy-eto-est-tvoy-posledniy-i-reshitelnyy-boy-6561.html

Відповідь від: 23 Січня 2014, 11:10:47
Бекешкіна спростувала слова Азарова: Майдан представляє всю Україну
Приховано: Показати

Кривавий розгін Майдану спровокує партизанську війну, стверджує соціолог.


Соціолог, директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна спростувала заяву прем’єра Миколи Азарова про те, буцімто Майдан представляє, як він сказав, «лише три західні області». «Майдан представляє, звичайно, всю Україну», - сказала Бекешкіна «Голосу Америки».

Вона також вважає, що якщо влада застосує проти мітингувальників зброю, масштаби спротиву зростуть.

«Якщо цей силовий сценарій буде продовжуватися, я думаю, що Майдан буде розігнаний з кров’ю, з силою, але почнеться партизанська війна. Партизанська війна по всій – ну, принаймні по Західній Україні, по Центральній - це почнеться. Люди не дуже схильні до участі в силових акціях. Наприклад, у збройних об’єднаннях готові брати участь 0,9 відсотка. Але з іншого боку, це немало. Це більш як 300 тисяч осіб. У Західній Україні це більше трьох відсотків. Західна Україна стане для влади Вандеєю», - сказала вона.

За словами Бекешкіної, «в Україні насадити авторитарний режим можна лише з допомогою кривавої диктатури, і то не всюди. І я підозрюю, що цей сценарій наростання агресії, ескалації насильства пишеться не в Україні. Тому що нікому в Україні він не потрібен, у тому числі Віктору Федоровичу Януковичу. Але навколо нього зараз, очевидно, взяла верх та команда, яка веде Україну до катастрофи».

Соціолог також спростувала заяву прем’єра Миколи Азарова про те, буцімто Майдан представляє, як він сказав, «лише три західні області».

«Майдан представляє, звичайно, всю Україну, хоча більше там людей із Заходу і з Центру. Але там є також люди зі Сходу. А от в Антимайданах людей із Заходу і Центру дуже мало».
http://www.unian.ua/politics/875539-bekeshkina-sprostuvala-slova-azarova-maydan-predstavlyae-vsyu-ukrajinu.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #665 : 23 Січня 2014, 14:51:43 »

Капєц!  :o
Одного з них я знаю  :o
У Оболонському райвідділі міліції Києва перебувають двоє калушан
http://kalush.info/page/u-obolonskomu-rajviddili-miliciyi-kiyeva-perebuvajut-dvoye-kalushan
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Євромайдан
« Прочитано #666 : 23 Січня 2014, 17:02:55 »

https://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk ці люди служать народу....
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Євромайдан
« Прочитано #667 : 23 Січня 2014, 17:53:42 »

і їх треба жаліти, бо це чиїсь чоловіки і діти :(. Це уже діти лише сатани і нічиї більше...Вважаю, що будь-яке насилля неприйнятне, навіть проти таких от нелюдів. Але... насправді уже і не знаю, що зараз вважаю після останніх подій і таких кадрів. :( :stop: Невже жорстокість розуміє лише дії жорстокості і ніякі більше? Ну спіймав ти "ворога" влади пахана - засудив (що погано також), але так відверто знущатись і принижувати може лише звір у людській шкірі.

Сьогодні дітки у школі вшанували хвилиною мовчання пам"ять загиблих на Євромайдані.....А щодо представників правопорядку яке у них  тепер буде враження??? Колись я дитину вчила, що міліція захищає, слідкує за порядком і в разі чого до неї треба звертатись. То тепер - вчити хіба, щоб діти їх боялись і тікали. Бо ті без розбору хапають, гвалтують, убивають, але перед тим ще й наругуються. Не треба нам такого порядку і таких їх "охоронців"!!!

Найперше, що ми маємо вирішити зараз - хто справжній лідер, який відстоїть волю народу, очолить Євромайдан і можливо саме він стане на чолі нашої країни. Діяти хаосно більше не можна.
« Останнє редагування: 23 Січня 2014, 18:19:46 від Сонечко+ »
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Євромайдан
« Прочитано #668 : 23 Січня 2014, 21:14:40 »

https://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk ці люди служать народу....
Переглянув те відео. Щось не побачив я там милого личка невинного протестувальника. Навпаки, коли сам на вулиці бачу таку особу, стараюсь десятою дорогою обійти, щоб бува не попросив закурити.... а далі самі знаєте.
Що стосується сергія нігояна, нехай земля йому буде пухом, дуже дивний збіг обставин: хлопець читає уривок вірша Шевченка, при цьому наступного, чи ні, дня гине від кулі снайпера?
Тепер може я чогось не розумію, але який смисл: янику, ментам, беркутятам, СБушникам, азірову його вбивати, адже цей протестувальник всого навсього пішак і ніякої ролі не відігравав. А навпаки, вбивство підриває позиції влади.
А от зі сторони опозиційних депутатів відбуваються дивні речі. Тільки настає затишшя, як стається щось погане, а опозиціонери при цьому не винні, а ситуація на їх користь. Питання чи не задалеко вони зайшли, прагнучи дерибанити бюджет рвучись до влади?????
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Євромайдан
« Прочитано #669 : 23 Січня 2014, 21:23:15 »

https://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk ці люди служать народу....
Переглянув те відео. Щось не побачив я там милого личка невинного протестувальника. Навпаки, коли сам на вулиці бачу таку особу, стараюсь десятою дорогою обійти, щоб бува не попросив закурити.... а далі самі знаєте.
Що стосується сергія нігояна, нехай земля йому буде пухом, дуже дивний збіг обставин: хлопець читає уривок вірша Шевченка, при цьому наступного, чи ні, дня гине від кулі снайпера?
Тепер може я чогось не розумію, але який смисл: янику, ментам, беркутятам, СБушникам, азірову його вбивати, адже цей протестувальник всого навсього пішак і ніякої ролі не відігравав. А навпаки, вбивство підриває позиції влади.
А от зі сторони опозиційних депутатів відбуваються дивні речі. Тільки настає затишшя, як стається щось погане, а опозиціонери при цьому не винні, а ситуація на їх користь. Питання чи не задалеко вони зайшли, прагнучи дерибанити бюджет рвучись до влади?????
якщо у вас саме така реакція на відео, то яка ви людина? що може бути в голові у особи, яка на надзвичайно брутальну поведінку беркута так реагує????
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #670 : 23 Січня 2014, 21:29:45 »

Романа, Ви проста мабуть давно не були на форумі. Це наш штатний "возмутітєль спокойствія". Всі хто в курсі - не реагують!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Євромайдан
« Прочитано #671 : 23 Січня 2014, 21:37:04 »

Реагують, ще й як реагують. Пости видаляють, за мат банять на тиждень, а користувача yurko, за мат на три дні (менше десь на 60%). На рахунок брутальної поведінки беркута, ви що хотіли, щоб беркутята його в зад цілували за те що їх заживо палили. Шановні згадайте шкільний курс фізики F= -F, третій закон ньютона.
Записаний

Soldier Of Fortune

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 55
  • Останні відвідини:
    24 Жовтня 2019, 20:30:40

    Звідки: Кривоноса
Євромайдан
« Прочитано #672 : 23 Січня 2014, 22:21:27 »


Що стосується сергія нігояна, нехай земля йому буде пухом, дуже дивний збіг обставин: хлопець читає уривок вірша Шевченка, при цьому наступного, чи ні, дня гине від кулі снайпера?

Про всяк випадок нагадаю один був  під прапорами уна-унсо, а другий вірменин подібний на "хача" у снайпера був широкий вибір народу на площі.... коцапщиною тхне за кілометр. Думаю снайперу не довго залишилось топтати землю. За його голову віменська діаспора пообіцяла 100 000 $
Відповідь від: 23 Січня 2014, 21:58:48
https://www.youtube.com/watch?v=zUiKbSqf5FM на 1.20 видно як кугутик веде Віталія Маліборського
Відповідь від: 23 Січня 2014, 22:08:45
https://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk ці люди служать народу....
А ось і автора знайшли http://vk.com/id159167331
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Євромайдан
« Прочитано #673 : 23 Січня 2014, 22:31:20 »

Романа, Ви проста мабуть давно не були на форумі. Це наш штатний "возмутітєль спокойствія". Всі хто в курсі - не реагують!
зрозуміло, тоді більше жодних емоцій на пости цього користувача
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Євромайдан
« Прочитано #674 : 23 Січня 2014, 23:30:06 »

зрозуміло, тоді більше жодних емоцій на пости цього користувача
А я разочок какну ложку шміру.
Щось не побачив я там милого личка невинного протестувальника
Миле соколятко-беркутятко і не побачить - це нормально для погляду з боку тих, хто назвався іменем гордої птиці, але направду у душі стерв'ятник.
Таких соколяток тепер на кожному форумі західно-українських міст позасилано за інфою і донесенням стерв'ятного погляду.
але який смисл: янику, ментам, беркутятам, СБушникам, азірову його вбивати, адже цей протестувальник всого навсього пішак і ніякої ролі не відігравав
Один єдиний - залякати. Вже насолода від насильницьких дій  то був побічний ефект гордих беркутят. Для того одного убили, а іншого відпустили, щоб розказав про трагедію і нагнав жаху. Так само і автомайдан - 15 чол викрали, а одного свідка залишили, щоб розповіла що буде з непокірними чи схожими одягом чи мештами на народ.
Тільки настає затишшя, як стається щось погане, а опозиціонери при цьому не винні, а ситуація на їх користь.
На користь діючої опозиції уже нічого не грає. Вони давно показали свою нездатність до організації і лідерства. Та й така жорстокість їм не притаманна - то лице і характер тих, хто вважає себе законом і поза законом. Забуваючи, що любе безззаконня ьягне за собою таку ж протилежну дію, бо
шкільний курс фізики F= -F, третій закон ньютона.
Питання чи не задалеко вони зайшли, прагнучи
Агов, ви - не вельми шановні беркутята-соколята не занадто далеко зайшли? Крім божого суду ще є і народний. При нинішній довірі до внутрішніх органів і спецпідрозділів залишилось пів-кроку до самосуду. На червону кров впаде ще общипане пір'я милих птиць гордого польоту.
що може бути в голові у особи, яка на надзвичайно брутальну поведінку беркута так реагує????
Так він і є представником від силовиків. Ясно як божий день.
щоб беркутята його в зад цілували за те що їх заживо палили. Шановні згадайте шкільний курс фізики F= -F, третій закон ньютона.
Бідні беркутята ще й сліпі. Першими хто розпочав побиття і напад? Чи не самі милі беркутята? Ах певно ні, бо такий факт не рахується. Для беркутят то норма поведінки. А не дай боже відповіли їм їхньою ж поведінкою і уже бачте образили горду птицю з носом і серцем стерв'ятника-ката. Не той рівень, еге ж? Те, що можна імператору простому чоловіку зась? Це вже застаріла догма. Тепер усі рівні. Думаєте тепер не знайдуться снайпери зі сторони народ? Поживемо побачимо.
ПВБ (укр.ПГТ)!
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #675 : 24 Січня 2014, 02:16:08 »

Що стосується сергія нігояна, нехай земля йому буде пухом, дуже дивний збіг обставин: хлопець читає уривок вірша Шевченка, при цьому наступного, чи ні, дня гине від кулі снайпера?
Тепер може я чогось не розумію, але який смисл: янику, ментам, беркутятам, СБушникам, азірову його вбивати, адже цей протестувальник всого навсього пішак і ніякої ролі не відігравав. А навпаки, вбивство підриває позиції влади.
А от зі сторони опозиційних депутатів відбуваються дивні речі. Тільки настає затишшя, як стається щось погане
Сакральна жертва.
Что-то мне кажется, что убитый неизвестными снайперами боевик майдана Сергей Нигоян   давно был запланирован в "ритуальную" жертву

Прим. модератора
Навмисне залишаю на 12 годин моральне каліцтво
потім в шутер і в жбан назавжди
  - Свобода слова на вільному форумі.

Прим. модератора
Вбивство людини - не причина для злорадства
і не треба редагувати заднім числом

Відповідь від: 24 Січня 2014, 01:30:11
Що то за така модерація, коли видаляється цитата, на яку дається відповідь? :unknow
Ти помиляєшся, це не злорадство, а можливе логічне пояснення вбивства людини, яка могла бути вибрана жертвою заздалегідь.
А ось тут ти злорадства не бачиш:
владу на вила
владу поміняти, а якуновича на вили :prapor:
:!!
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Євромайдан
« Прочитано #676 : 24 Січня 2014, 02:20:31 »

"Сакральна жертва"
то твої слова
злорадствуєш?
може ще потанцюєш на похоронах ще (як мінімум) чотирьох людей?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #677 : 24 Січня 2014, 02:55:26 »

Дивимось в вікіпедію:
Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
Сакральне (лат. sacrum) — священний предмет, священний обряд, таїнство, містерія), сенс сакрального розкривається у співідношенні з профанним.

Сакральне - священне, присвячене богам - в широкому сенсі все що має відношення до Божественного, релігійного, небесного, потойбічного, ірраціонального, містичного, відмінне від буденних речей, понять, явищ.

Сакральне — священний, завітний; той, що має магічний зміст, який звучить як заклинання.

Сакральні об'єкти мають не тільки матеріальний вимір, але і духовне, пов'язані з вищим світом.

Термін введений Мірча Еліаде.
[/cut]
Жертви на совісті тих, хто розпалює екстремізм в Україні і під"юджує до неконституційного державного перевороту.
От вони може і танцюють і потішаються.
Почались протиправні дії з боку саме "мирних демонстрантів" ще 24-го листопада під КабМіном, тобто за шість днів до побиття при установці ялинки.
Про адекватність реакції з боку силових структур можна довго спекулювати, але погодьтесь, що Євромайдан не чіпали більше місяця.
Але коли від "мирних демонстрантів" пішли в хід коктейлі Молотова, пращі - то як по-твоєму на це треба реагувати?
-Так само, як у "демократичних" державах при спробі захоплення держустанов, при каліцтві правоохоронців.
 -Хіба держава Україна не має право захищати конституційний державний устрій?
 -Хочете правову державу - дотримуйтесь законів.
 Маєте право вимагати цього ж і в держслужбовців, але знову ж таки - законними методами, а не екстремізмом.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yu7Zv_kgcdw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=yu7Zv_kgcdw</a>
« Останнє редагування: 24 Січня 2014, 03:13:55 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #678 : 24 Січня 2014, 04:20:42 »

Маєте право вимагати цього ж і в держслужбовців, але знову ж таки - законними методами, а не екстремізмом.

чудово сказано . ось правда яким чином можна вимагати від бандитів дотримання законів законними методами , коли закон як дишло , судді куплені бандитами , і любі спроби діяти законними методами обертаються проти цих сміливців незаконними діями тих самих , хто повинен цей закон забезпечувати і виконувати в першу чергу . це те саме , що жертва злочину йде до паханів чи братанів злочинця ( які теж є злочинцями ) і вимагає від них дотримання закону . бля - чи то я дурак чи то я англійського юмору наслухався за рецептами англійських учених ?
Відповідь від: 24 Січня 2014, 04:13:53
Тепер може я чогось не розумію, але який смисл: янику, ментам, беркутятам, СБушникам, азірову його вбивати, адже цей протестувальник всого навсього пішак і ніякої ролі не відігравав. А навпаки, вбивство підриває позиції влади.
А от зі сторони опозиційних депутатів відбуваються дивні речі. Тільки настає затишшя, як стається щось погане, а опозиціонери при цьому не винні, а ситуація на їх користь. Питання чи не задалеко вони зайшли, прагнучи дерибанити бюджет рвучись до влади?????


взагалі то події на грушевського затишшям може називати лише якийсь генерал армії . для мене - то є щось подібне на війну .

 а відносно кому вигідне вбивство - ось знайшов один коментар . не впевнений , що то є остаточний погляд на події , але вирішив не чекати до повного вияснення ( можливо будемо знати всю правду дуже нескоро ) і так би мовити перепощую

Важливе пояснення про вбивства на майдані:
З відео судового розтину загиблих на Грушевського видно, що в Сергія Нігояная стріляли свинцевою картеччю - три невеликі отвори, і рештки картечин. В Михайла Жизневського стріляли кулею великого калібру - дуже великий вхідний отвір. При чому вихідний отвір не набагато більший - це значить що куля "прошила" його наскрізь і не розплющилась - це явні ознаки куль Блондо. Кулі Блондо медики майдану дістали ще з двох чоловік. Сьогодні речник МВД підтвердив, що це була картеч і мисливська куля.
ТЕПЕР ГОЛОВНЕ: картеччю і кулями Блондо можна стіляти тільки з одного виду зброї - З ГЛАДКОСТВОЛЬНОЇ РУШНИЦІ. САМЕ ТАКИМИ РУШНИЦЯМИ ОЗБРОЄННІ БЕРКУТІВЦІ НА ГРУШЕВСЬКОГО. Хоча Азаров каже, що вогнепальної у них нема - ЦЕ БРЕХНЯ. Рушниці, з яких вони стріляють гумовими набоями - це вогнепальні помпові рушниці ФОРТ-500.
http://www.fort.vn.ua/produkciya/pompovye-ruzhya/fort--500-a.html
Вони з них стріляють вогнепальними набоями, зарядженними гумовими кулями.
Ось такими: http://www.teren.net.ua/ru/products/details/7/index.html
Але все, що їм потрібно зробити, щоб переключитись на смертельну зброю - ЦЕ ПРОСТО ЗАРЯДИТИ СМЕРТЕЛЬНИЙ НАБІЙ. Не схоже, що вони це роблять массово і за наказом - бо тоді би загиблих було набагато більше. Дуже ймовірно, що якась беркутівська сволота ВТИХАРЯ МІНЯЄ В СВОЇЙ РУШНИЦІ НАБОЇ НА БОЙОВІ! Ми всі знаємо їх моральні якості, і знаємо що вони на таке здібні.
Люди у нас не розбираються в зброї, і тому їх легко ввести в оману - нам роказують про снайперів, навіть про снайперів з НАТО. А факт в тому, що цих людей було вбито не зі снайперської зброї - їх було вбито з тої ж зброї, яку ми всі бачили у беркутівців, а значить  будь-який беркутовець на Грушевського міг це зробити з легкістю! Будь-ласка, допоможіть донести цю інформацію до журналістів центральних телеканалів, народ повинен це знати. 


оригінал з коментів AAtanvardo    на https://www.youtube.com/watch?v=zUiKbSqf5FM 

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #679 : 24 Січня 2014, 04:56:05 »

Я дилетант в вогнепальній зброї.
Але знаю, що картеччю, дробью треба стріляти з близької відстані. Щоб убойність і кучність була.
Значить, міг стріляти або беркутівець зблизька, або провокатор в натовпі, наприклад з обріза.
Це версія - нехай слідство дає відповіді.
Про законність:
Чому "мирні демонстранти" не проведуть якусь справу про порушення закону держслужбовцем через суд?
Вони ж стверджують, що таких випадків ціла купа?
Якщо суд винесе незаконне рішення, то включити всю потужність грантоїдської п"ятої колони, щоб на всю Україну цю справу прославити.
Тоді народ побачив би, що влада злочинна.

А на даний момент жодної подібної справи "борці з режимом" навіть не пробували розпочати.
Імпічмент організувати, чи референдум їх теж не цікавить.
Може тому, що в організаторів керованого хаосу інші методи, які весь світ вже бачив у Лівії зокрема.
Записаний
Следи за контекстами!