Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Ремонт автомобіля  (Прочитано 144462 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #120 : 14 Вересня 2009, 11:38:19 »

А я чув що у французів хороші дизелі.  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #121 : 14 Вересня 2009, 12:06:40 »

А я чув що у французів хороші дизелі.
... допоки не починають ламатись! :help
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #122 : 14 Вересня 2009, 20:20:07 »

Знаю дуже доброго та уважного чоловіка, що має шрот по таких аппаратах в Калуші, звати Юра, тел.
80506703735
80673430325
В нього є практично все як по двигуну, так і по кузову, звертатись від мого імені  :drink
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #123 : 15 Вересня 2009, 10:44:21 »

Дякую, Zubik, вже вчора мій батя найшов на гаражах на Загробищі в якогось мужика цілий мотор до пижика і зняв з нього всі потрібні деталі. :)
По ходу я розвідав, що якийсь відносно недорогий шрот є десь під Львовом, там є деталі до різноманітних машин. Дзвонити туди 80679376899 - Володимир.
 ;)
Записаний

Pupkin

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    28 Листопада 2010, 12:03:21

    Звідки: kalush
Ремонт автомобіля
« Прочитано #124 : 23 Вересня 2009, 20:42:02 »

 Підскажіть де можна розвал-сходження на ланос зробити в Калуші. Скільки приблизно ця процедура коштує?  :drive:
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #125 : 24 Вересня 2009, 08:27:05 »

На МегАвто - 100 грн. (компутерні технології, панти-манти і т.д.)
Ззаді пивзаводу - 70 грн. (старим способом)
Але я переконався, що ніхто так файно не робить як один мужик у Франіку за 60 грн. ;)
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #126 : 08 Жовтня 2009, 22:24:08 »

Так, я теж чув про цей автосервіс в Мамаївцях...Незнаю навіть що робити...чи буде коштувати "шкіра за виправу"... .

Позавчора був на Бош-сервісі в Мамаївцях. Гнав знайомого Т-4 на заміну демпфера. Доречі знайшов найдешевше по фірмі"LUC" за 375 євро. Для порівняння в Калуші - за 600 євро на станції, що між вокзалом і Добрівлянським перехрестям, і за 480 євро в магазині що в приміщенні колишнього ЖБІКа. Робота 450 грн - зняття-установка коробки, 50 грн заміна дмпфера та щеплення, 20 грн - заїзд, в що вкодить перевірка ходової на підйомнику зразу зробили комп. діагностику - 70 грн. Виявилось що турбіна трошки недокачує, але діагност сказав, що тут нічого страшного. Знайомий залишився надзвичайно задоволений.
 Питав майстра за Віто ТДІ без компютера. Той сказав, що хай приїзджає чоловік, подивлюсь. Може бути паливна, може турбіна. У всякому разі проконсультує. Турбіни реставровуються ціна 500-200 грн. Залежно що полетіло. Паливну для початку можна промити адізолом, як не поможе - тоді хірурнічне втручання.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #127 : 09 Жовтня 2009, 10:59:24 »

Питав майстра за Віто ТДІ без компютера.
Дякую за таку інформацію. Віто зараз заробляє гроші  :). Як приїде з "заробітків" то може поїдем і підлікуємся  :).
Ще раз дякую!!!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #128 : 20 Листопада 2009, 15:03:16 »

Після парумісячних чекань доброго мотора з Дойчлянда або Чехії вирішив відновити мотор тут на місці.
По пораді доброго знайомого відтягнув на СТО "Автогарант" до Валєри (як пізніше виявилось доброго майстра і взагалі людини). По знятті ГБЦ виявилась тріщина, яку успішно заварили в Білоуса. Потім ще поміняли корінні вкладиші, які я  "зализав", їздячи на аццкій суміші тосола з маслом. Коротше весь ремонт вийшов 200 лопухів. Аж після того мені запропонували мотор за 300 баків, але, як говорить тойво - "дарага ложка к абєду".
 Настав момент, що і я задумався над ремонтом свого мотора. Відкинув мрії про нове авто в сторону і сів підраховувати витрати на ремонт. Обговорювавсся варіант з нормальним Б/У мотором із закордону, але то довго чекати тай вартість самого мотору вийде не менше 400 у.о. + заміна.
 Щодо ремонту, то один нормальний майстер каже шо за 800 грн. замінить кольца (їх вартість прибл. 400грн.), прокладку головки (120 грн.), шатунні вкладиші (130 грн.) і сальники клапанів (50 грн.) В магазині знайомі ще радили по ходу замінити корінні вкладиші (250 грн.) і сальники разпредвала (1 шт. - 25 грн.). Ще я раніше купив ремінь приводу і прокладку кришки клапанів, гадаю це по ходу заміниться без збільшення ціни за роботу. Чи варто ще щось міняти при ремонті бензинового двигуна 1,6 на VOLKSWAGEN Santana? Чи дасть такий ремонт відчутний і довготривалий результат? :unknow Бо один знайомий каже, шо без розточки циліндрів і заміни поршнів сама заміна колець мало що дасть. :(
 Ще би хотів по ходу поставити на машину пятиступку, але ніде на шротах нема КПП до такої машини як моя. Може хтось щось підкаже з цього приводу. ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #129 : 18 Грудня 2009, 11:56:03 »

 Хотілось би поварити пороги на своїй машині, бо там такі дири, шо кулаки пролазять. Високої якості мені не треба, бо то і так з низу ніхто бачити не буде. Поварити варто би зараз, аби сніг тути не забивався.
Мо хто порадить дешевих майстрів. Добре було б, шо б в одному місці і варили, і шпаклювали, і малювали. :)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #130 : 11 Березня 2010, 11:35:27 »

Маю трабли зі спідометром. Він при їзді сильно шумить і показує завищену швидкість. Поміняв тросік, але не допомогло. Б/У щиток приборів коштує аж 120 грн. :( Прийдеться розбирати старий аби змастити шестерні (якщо там такі є  :unknow ), правда не знаю чи зберу те все назад.  :pardon
Записаний

vok

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2011, 21:59:48

    Звідки: Hmelnytskogo
Ремонт автомобіля
« Прочитано #131 : 20 Березня 2010, 09:19:19 »

У мене на Ауді тількі фішка з дротиками йшла до спідометра! А сусід по гаражу пів року назад бавився із спідометрами на свому пасаті Б2 1986рв. Можливо сьогодні побачу його на гаражі , то вечером відпишусь що він там робив.Думаю принцип знімання показників швидкості єдентичний що і на сантані (цеж також пасат)
Записаний

vok

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2011, 21:59:48

    Звідки: Hmelnytskogo
Ремонт автомобіля
« Прочитано #132 : 20 Березня 2010, 23:35:40 »

так там механіка , він казав що може і шестерні пере молоти. НУ потрібно спочатку розібрати а потім буде видно.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #133 : 22 Березня 2010, 11:05:18 »

Як би перемололо шестерні, то гадаю спідометр взагалі би швидкість не показував, а так стабільно стрілка дьоргається і приблизно прибріхує на +20 км/год. :) Поки ще на знайшов часу аби перебрати щиток приборів, мабуть буду їздити так до відпустки.
Записаний

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса
Ремонт автомобіля
« Прочитано #134 : 22 Березня 2010, 21:45:16 »

Як би перемололо шестерні, то гадаю спідометр взагалі би швидкість не показував, а так стабільно стрілка дьоргається і приблизно прибріхує на +20 км/год. :) Поки ще на знайшов часу аби перебрати щиток приборів, мабуть буду їздити так до відпустки.
щиток перебирати не треба поки бо геморойна справа,перевірте пластикову "морковку" на кінці тросика в коробці передач,можливо пожувало або тріснуло кріплення між ними,обережно виймати морковку"щоб не впала в коробку.і перед тим як купити нову порахуйте зуби на ній.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #135 : 23 Березня 2010, 11:38:26 »

LEB, зверни увагу на такі мої слова
Маю трабли зі спідометром. Він при їзді сильно шумить і показує завищену швидкість.
Тому, вважаю, що проблеми однозначно криються в щитку приборів. Коли були морози, то шум особливо з ранку був більшим і спідометр при реальній швидкості 60 км/год міг показувати цілих 200 км/год. Зараз потепліло і шум виходить рівномірний в будь який час доби і стрілка дьоргається менше, але всерівно прибріхує. :(

Маю ще таку проблему з машино, що щось ззаді з правої сторони сильно стукотить навіть при їзді по незначних невіностях. :( Стойка тримає нормально, в багажнику все перемацав щоб не болталось, навіть дверку підтягнув, але стукіт і надалі присутній. Лишається варіант, що то сайленблоки задньої балки. Кажуть, що не достатньо купити нові і дорогі, а ще треба правильно під нагрузкою їх поміняти щоб довго ходили. Хтось щось чув про таке?. :unknow
Записаний

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса
Ремонт автомобіля
« Прочитано #136 : 23 Березня 2010, 20:23:11 »

LEB, зверни увагу на такі мої слова
Маю трабли зі спідометром. Він при їзді сильно шумить і показує завищену швидкість.
Тому, вважаю, що проблеми однозначно криються в щитку приборів. Коли були морози, то шум особливо з ранку був більшим і спідометр при реальній швидкості 60 км/год міг показувати цілих 200 км/год. Зараз потепліло і шум виходить рівномірний в будь який час доби і стрілка дьоргається менше, але всерівно прибріхує. :(

Маю ще таку проблему з машино, що щось ззаді з правої сторони сильно стукотить навіть при їзді по незначних невіностях. :( Стойка тримає нормально, в багажнику все перемацав щоб не болталось, навіть дверку підтягнув, але стукіт і надалі присутній. Лишається варіант, що то сайленблоки задньої балки. Кажуть, що не достатньо купити нові і дорогі, а ще треба правильно під нагрузкою їх поміняти щоб довго ходили. Хтось щось чув про таке?. :unknow
на гольфі2 також шурхотіло в торпеді-поміняв тросік-виявилось що цілком добрий,поліз до морковки- так зуби позгрижені були,порахував-купив за 20грн. До торпеди можна подивитись але не раджу розбирати її саму.Можливо шо сам вивід на тросік вже спрацьований.
Відповідь від: 23 Березня 2010, 20:09:10
syddia syddia
Маю ще таку проблему з машино, що щось ззаді з правої сторони сильно стукотить навіть при їзді по незначних невіностях.  Стойка тримає нормально, в багажнику все перемацав щоб не болталось, навіть дверку підтягнув, але стукіт і надалі присутній. Лишається варіант, що то сайленблоки задньої балки. Кажуть, що не достатньо купити нові і дорогі, а ще треба правильно під нагрузкою їх поміняти щоб довго ходили. Хтось щось чув про таке
салінблок один згруба 130грн.але купляти так пару для рівномірності нагрузки. Для детальнішої провірки ліпше на ТО ВІД 30-80грн В Маруся,,,, моїй жоні болти на колесі недокрутили ш довший час не могли второпати яко могло статися,і хто то не доробив))))
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #137 : 23 Березня 2010, 22:51:16 »

В Маруся,,,,
То де таке є? :unknow
Записаний

sithist

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    08 Листопада 2023, 17:15:24

    Звідки: kalush
Ремонт автомобіля
« Прочитано #138 : 23 Березня 2010, 23:09:57 »

то Каретни... - дві...
Записаний

Brem

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    26 Жовтня 2010, 10:49:54

    Звідки: Біласа і Данилишина
Хто знає толкових майстрів(мотор, електрика)?
« Прочитано #139 : 14 Липня 2010, 00:40:06 »

Щось міцик не заводиться, треба шоб глипнулись мотор 2,5л...
Записаний