Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Ремонт автомобіля  (Прочитано 144479 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #100 : 30 Травня 2009, 22:41:04 »

Які навколо всі розумні.  :offense А де бабла взяти на ту пару? Мав би гроші, то поміняв би цілу машину. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ремонт автомобіля
« Прочитано #101 : 31 Травня 2009, 09:07:50 »

просто якщо поміняеш тільки одну потім попадеш в більше бобло.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #102 : 31 Травня 2009, 11:01:19 »

просто якщо поміняеш тільки одну потім попадеш в більше бобло.
100%
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #103 : 31 Травня 2009, 12:02:17 »

Скупий мусить розкошелюватися. Такова телявіва  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #104 : 31 Травня 2009, 15:12:16 »

Всьо, харе флудити. А то вчите тут шама як духів закликати. :P
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Ремонт автомобіля
« Прочитано #105 : 19 Червня 2009, 23:04:57 »

гляньте які гарні машинки, напевно після ремонту :)Я в машинах не розуміюсь, просто мені сподобались :)

Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #106 : 11 Серпня 2009, 21:51:38 »

Недавно троха підлатав свою тачілу: поставив добру рульову колонку в зборі з наконечниками та нові передні амортизатори ( ставив пневматичні через запевняння у набагато більшому ресурсі на наших "європейських" дорогах ), з роботою вийшло 800 грн.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #107 : 18 Серпня 2009, 11:30:28 »

Хто знає толкову автостанцію по дизелях. В межах області?
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #108 : 22 Серпня 2009, 11:02:59 »

Агов народ, що ніц ніхто не знає про станцію по дизелях, або вже хоть "народних" майстрів в Калуші ?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Ремонт автомобіля
« Прочитано #109 : 22 Серпня 2009, 11:46:35 »

А шо треба робити ?
Відповідь від: 22 Серпня 2009, 11:46:23
Шо за машина ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #110 : 22 Серпня 2009, 21:03:33 »

Великий розхід палива, поза 10 л., а мало би бути до 10 л.
Та невелика втрата тяги.
В мене є багато здогадок....але хотілось би до спеціаліста попасти.
Mercedes Vito 110 TD.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Ремонт автомобіля
« Прочитано #111 : 23 Серпня 2009, 00:06:34 »

Є на пожарці станція - там можуть подивитись, і є ще на гаражах на Загробищі якийсь Гріша, що по дизелях шарить. Але мені казали шо в Калуші гідного моториста нема - а тим більше по нових моторах з турбінами. Можуть гроші за ремонт здерти, а толку буде мало  :(
Якшо ти думаєш шо проблема серйозна, то краще десь в Франіку пошукати.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #112 : 23 Серпня 2009, 08:03:14 »

На пожарці станції вже нема, вони переїхали за вокзалом біля запрaвки WOG.
На авторизованому сервісі робота коштує відповідні гроші, у твоєму випадку може бути паливна помпа або турбіна, якщо присутня.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #113 : 23 Серпня 2009, 21:40:57 »

Розвідав я одну станцію в с. Чукалівка. Поїхали, майстри там такі як Гріша на загробищі, народні умільці  :). Правда апаратура в них серйозна...Розповівши про проблему майстер сказав що це турбіна (поміняти в них 1200 у.о. нова 600 у.о. б/у), підійшли до машини, відкрили капот, він перетиснув руками патрубок що нагнітає повітря з турбіни до циліндрів, сказав що все ОК, бо чути що тисне. Відкрив горловину де заливається масло в двигун, побачив невеличкий димок і каже кольца   :(. Щоб точно переконатись що кольца треба було лишити машину на ніч і зпалатити 200 грн. за перевірку компресії  :o ( а за заміну кілець вони беруть 500 у.о.). Треба їхати до Гріші щоб поміряв компресію думаю що не за 200 грн  :o.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #114 : 01 Вересня 2009, 15:26:47 »

Шановний Amateyr, якщо в тебе 110 Віто, то воно, здається йшло до 99-00 року з турбо-дизельним двигуном. Якщо в твоїй машині є компютер, або й взагалі не шукай ніяких народних умільців, Гріш з Загробищ і т.д. Взагалі треба визначитьсь чи ти хочеш повний професійний ремонт за надзвичайно короткий час, чи хочеш їздити по "умільцях" і слухати їхні здогадки з приводу несправностей твоєї машини. В першому варіанті рекомендую Бош-сервіс що в с.Мамаївці Чернівецької обл. Там попередній запис як на діагностику, так і на ремонт. Всі чернівецькі спринтера, що їздять на Італію-Іспанію обслуговуються там, або ще на одній станції в Чернівцях. Особисто всі роботи з паливною апаратурою, двигуном, турбіною не довірю нікому крім них. Без попереднього запису попасти до них практично нереально. Єдиний недолік, що запчастини на складі в них трохи дорощі ніж на Калинівському ринку в Чернівцях. Вартість робіт не є велика. Як альтернатива є станція в Голині власник - Петро, він же має магазин по запчастинах до бусів Форд-Мерседес в приміщенні де колись була швидка. Зараз там ЖЕО№1. Тел 8-050-5361950 Хлопці в нього толкові, сам там міняв PIT-комплект щеплення, ресори, шарові і т.д. В них є компютерна діагностика але чесно кажучи відповідальні роботи по двигуну і т.д. довіряю тільки Мамаївцям. Для прикладу вартість заміни корзини, диска і вижимного підшипника в Мамаївцях - 150 грн, в Голині 200 грн, на стволі, що на обїздній Калуша - 450 грн.
 До речі сам досить часто буваю в Чернівцях на Калинівському базарі. Якщо треба якісь запчастини - можу привезти.
Відповідь від: 01 Вересня 2009, 15:22:00
До речі перевірка роботи двигуна, компресії, тиску турбіни і т.д. здійснюється виключно компютерною діагностикою а не пережиманням шланга рукою. А компресію як він хотів визначити? Компресометром? Та це не жигуль.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #115 : 01 Вересня 2009, 18:33:11 »

Якщо в твоїй машині є компютер,
Компютера нема.
Взагалі треба визначитьсь чи ти хочеш повний професійний ремонт за надзвичайно короткий час, чи хочеш їздити по "умільцях" і слухати їхні здогадки з приводу несправностей твоєї машини.
Хочу професійну діагностику по розумній ціні, а не за ціною половини авта (турбіна 1200 у.о правда не знаю скільки в Мамаївці ...)
В першому варіанті рекомендую Бош-сервіс що в с.Мамаївці Чернівецької обл. Там попередній запис як на діагностику, так і на ремонт. Всі чернівецькі спринтера, що їздять на Італію-Іспанію обслуговуються там, або ще на одній станції в Чернівцях. Без попереднього запису попасти до них практично нереально. Єдиний недолік, що запчастини на складі в них трохи дорощі ніж на Калинівському ринку в Чернівцях. Вартість робіт не є велика. Як альтернатива є станція в Голині власник - Петро, він же має магазин по запчастинах до бусів Форд-Мерседес в приміщенні де колись була швидка. Зараз там ЖЕО№1. Тел 8-050-5361950.
Дякую за інформацію  :good.
До речі сам досить часто буваю в Чернівцях на Калинівському базарі. Якщо треба якісь запчастини - можу привезти.
Буду мати наувазі.
А компресію як він хотів визначити? Компресометром? Та це не жигуль.
Так компресометром, а як ще можна, навіть якщо би й був компютер хіба в циліндрах стоять датчики тиску   :o  :unknow.

P.S.Як не крути, а ремонт обійдеться досить дорого. За ті гроші можна з німців чи навіть поляків пригнати на запчасті Vito, так десь за 1000 Евро  :).
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #116 : 01 Вересня 2009, 22:15:03 »

М-да, якщо компютера немає, це трошки проблемно. Бо вся діагностика проводиться через розєм що веде до компютера. Я маю на увазі компютерну діагностику. Вона показує все, від кута випередження запалення до показників роботи двигуна.Можливо компресію і не покаже, проте те, що треба міняти поршневі кільця - 100% і без компресометра. Багато параметрів взнаюься через співвідношення показників різних датчиків. А це найкраще роблять в Мамаївцях. Для прикладу в знайомого 316-й Спринтер тупо глох посеред дороги. Незалежно від температури, оборотів колінвала, і т.д. Тобто не було прямої залежності від чогось. І кожна діагностика показувала різні помилки. І де тільки не наїздився чоловік. Аж коли поїхав в Мамаївці - там йому зразу сказали, що перегоріли доріжки в компютері. Не хочу той сарвіс дуже вихваляти, просто кращого я незнаю. Особисто бачив там спринтера з Сум, Луцька, Молдови іт.д. На першому поверсі цього сервісу 8 підйомників на спринтера і 1 на рекси, а на другому поверсі 1-2 підйомники суто на легкові або віто-Т-4 і магазин. Вирішувати тобі.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Ремонт автомобіля
« Прочитано #117 : 01 Вересня 2009, 22:21:36 »

Так, я теж чув про цей автосервіс в Мамаївцях...Незнаю навіть що робити...чи буде коштувати "шкіра за виправу"... :(.
Але всерівно дякую, за те що не полінились з порадою +1.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #118 : 03 Вересня 2009, 10:57:08 »

Ну, Віто не жигуль. Тут виправа завжди виправдана. Для прикладу Є такий Ігор, має 310 спринтера вантажо-пасажира, живе на Українській, здається, возить базарників в Чернівці. Іздив на півсинтетиці, і на холостих почала підсвічуватись лампочка тиску масла, і замість того, щоб шукати причину послухав когось "мудрого" і перейшов на мінералку, мовляв мінералка густіша. В результаті Мотор дав клина. Влетів на шліфовку колінвала, вкладиші + робота + повниний ремонт головки, притирка клапанів, реставрація коромисла, коротше без повної капіталки там двигун не відпустять, бо дають на роботу гарантію за все виклав до 2000 зеленими. Але зате знає на чому їздить.
 В мене на 902 - двигуні прогоріла проклвдка, тосол просочувався надвір десь 1 літра за 500 км. Заїхав до них перебрали головку повністю, нові сальники, роліки, притерли клапана, реставрували коромисло, Коротше повний сервіс головки влетів 800 зелених це разом з запчастинами. Але було це 2 роки тому. З того часу я наїздив 280-300 тис. По даний час ніяких претензій. Я повторюся але напишу, що я їх не вихваляю, можливо тільки в мене так вдало зроблено ремонт, але факт залишається фактом.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #119 : 14 Вересня 2009, 11:25:46 »

Хлопці, може хтось чув про якийсь шрот французьких машин?
У мого баті накрився мотор на Пежо Експерт :( можливо цілого мотору не потрібно, але важливі деталі міняти таки доведеться.
Чув я, що у французів слабеньки мотори, але ж не до такої степені. А щоб замінит на нові запчастини, то треба влетіти в добру копійку, тай ще нема гарантії, що новії запчасті будуть якісні. :(
Записаний