Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Ремонт автомобіля  (Прочитано 144469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #60 : 24 Червня 2008, 09:46:27 »

Івано-Франківськ, вул. Сорохтея, 33а (ГБК-24) 77-50-96 - ось такі дані дав мені serg. Каже шо там добре роблять геометріою коліс. Каже, шо сама мінімальні ціна у Франіку це 60 грн. Як бачимо ціна залежить від величини міста:
Калуш - 40 грн.
Івано-Франківськ - 60-80 грн.
Київ - 100 грн.
Був я в цих майстрів. Їхній підхід мені сподобався. Спершу вони все провіряють, рекомендують що замінити, а вже опісля ремонту роблять розвал.
 Діагностика ходової в них мені обійшлась 20 грн. Після покупки наконечника рульової тяги і сайленблоків передньої балки (вартість всього 176 грн.), мені їх за 150 грн. замінили у сусідньому гаражі. Оскільки я машину залишив в майстрів на пів дня, то вони самі перегнали її у сусідній гараж, де і зробили геометрію коліс за 80 грн.

 Єдине, що мене продовжує турбувати, так це стукіт на ямах справа ззаді. Ніби ті майстри і дивились до сайленблоків задньої балки, а може то вже стойка підстукує, бо всі мої стойки прокачані, відповідно на перший погляд вони можуть тримати машину, а маленький люфт вже може бути. :unknow
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #61 : 01 Липня 2008, 11:01:55 »

Єдине, що мене продовжує турбувати, так це стукіт на ямах справа ззаді...
  Не зникла в мене ця турбота, як моя улюблена машинка підкинула ще зайвого клопоту.
  Короче на минулому тижні одного чудового дня пішло в мене спати щеплення. Відтягнули мене з Франіка в Калуш на СТО "Захід-Авто" (по народному станція в Підгірках у Мирона). Там зняли коробку передач і замінили вижимний підшипник. Сам підшипник коштує 140 грн., за роботу заплатив 200 грн. (ну тіпа то так по блату, бо з іншого взяли б 300 грн.)
  Та саме цікаве було після того як я виїхав з СТО. Розвал-сходження, яке я зробив місяць назад пішло коту під хвіст - передні колеса машини дивились в різні сторони. Більше 30 км/год я не їхав, бо колеса просто пищали, а машина ставала некерована. :drive: А ще через день зясувалось, що генератор не дає заряду на акуму.
  Додатковий ремонт електрочастини, а то була банальнсть, оскільки ті тормози в Підгірках тупо обірвали дріт, обійшовся мені в 20 грн. По ходу одразу підремонтували сам генетратор за 40 грн. Все це робили на Загірії на території колишньої прачечної. Розвал-сходження зробив за 50 грн. ззаду пивзаводу.
  Ось такі то в нас майстри. Вже достали. :evil :evil :evil
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
Ремонт автомобіля
« Прочитано #62 : 01 Липня 2008, 15:58:38 »

От тільки одного я не розумію, куди подівся розвал-сходження після заміни щеплення ??? Хоть убийте.  :duvno
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #63 : 02 Липня 2008, 10:33:32 »

Ті два тормоза, що знімали коробку теж розводили руками і казали шо ніби все прикрутили як було. Казали, що для того щоб можна було зняти коробку передач вони відкручували рульові тяги від рейки, а ще збивали ступіци із шарових опор. На розвалі казали, шо то мабуть під час того як рульові тяги були відкручені від рейки хтось крутнув рулем... :unknow
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #64 : 02 Липня 2008, 22:15:49 »

 суддя чесно скажу за такі смішні гроші маєш смішнх ,,майстрів,, =)) :D
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #65 : 03 Липня 2008, 10:44:38 »

gaar знаєш дорожчих і відповідно хороших майстів, то напиши їхні координати, а так написати аби що то кожен може. :P

P.S. Базарна вартість моєї машини біля 3,5 тис. доларів, то чи є сенс їхати до дорогих мастів? :unknow
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #66 : 04 Липня 2008, 00:55:36 »

suddia ,,санки,, ,dізель чи бензин скільки км. має на спідометрі якщо до200000і дизель можеш ше шось робити більше то        викидаєш гроші.якщо за1983рік дають 3500 бери,і візьmи нове авто.майстів в калуші ніодного незнаю.скільки їдеш у рік км
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #67 : 04 Липня 2008, 09:10:33 »

Моя Сантана бензинова, мотор 1.6, на спідометрі 250 тис. км., в рік наїжджаю до 20 тис. км.
Те шо я викидаю гроші на пусто, то я вже зрозумів давно :'-(,  ще би це моя жінка зрозуміла... :(
3500 у.о. то я написав для старта, якби продав за 3 тис. то був би радий шо спекався того чуда.

Ледве стримую себе від матюків.  :censore Хоч я палю рідко і то коли випю, а от сьгодні вже 2 папіроси пішли з нервів, бо вчора моя машинка знову зламалась. Сталось те саме зі щепленням шо і тиждень назад. Короче викинув я гроші за ремонт на марне. Їду сьгодні на те СТО в Підгірках і буду казати щоб робили все наново, а головне безплатно. Мабуть падлюки дали поганий вижимний підшипник, або просто кривими руками його закладали. :evil

Короче, народ, ніколи не заганяйте своє авто нас СТО в Підгірках біля дуба. Та самі "тормози" машини роблять!!! :fool
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #68 : 04 Липня 2008, 11:20:38 »

Хочу порекомендувати "свого" майстра, останні 3 машини ремонтую виключно у нього: Валерій, СТО за ВАТ "Будмаш", але знайти не дуже просто. Тому даю мобільний: 8 050 5769272, можна давати посилання на мене. Дуже рекомендую поїхати до нього хоча би на консультацію.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #69 : 04 Липня 2008, 22:38:04 »

iгор і ісуддя ,,санкам,, 20 23років половина народу шо зареєстровані наsaйti шенебylи нarodжeні a teпer шkolярі i stydeнти i яка moвa moже буtu про remoнт якщо 1 неmaє orugiнаlьних зaпчаctuн [пьолскі,турецькі,kutaйські smittя]2 kваліфікованих робітників 3 санки виробили свій ресурс.чиmoже порівнюю у тебе компютер з 1991 року і ти хочеш щоб він працював з тиmи  сами xарактеристиаmи що win.2000 :duvno  :unknow :unknow
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #70 : 07 Липня 2008, 09:05:28 »

gaar щодо відсутності оригінальних запчастин, то тут ти вірно відмітив. Причина повторного вильоту вижимного підшипника була саме в тому, що той новий підшипник був чуть інакшої конструкції ніж оригінальний. Відповідно мені поставили інший беушний підшипник і машина далі їздить. Звичайно другий раз робили машину безкоштовно і розвал якось лишився на місці тай вихлопну добре скрутили, бо машина не гарчить. :)

Зараз буду ламати жінку щоб дала добро на купівлю нових гольфовських стойок на зад, бо шось трохи підгупує задок. На пійомнику глянули на салінблоки, то вони ніби "живі". Значить залишаються стойки.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #71 : 07 Липня 2008, 11:58:47 »

От і в мене проблема з двигуном виникла: пішов тосол в масло. Поміняв прокладку головки, ефекту не дало, висновок неоднозначний - тріщина в головці або в блоці...  Стою перед вибором: робити мотор чи міняти весь у зборі. Вартість другого мотору перевищує вартість ремонту на 150 лопухів. Судячи по порадах знайомих, вартніше поставити друге двигло у зборі - Аскона С 1.6 моноінжектор. Від Вектри А 93р.в. - не підійшов по патрубкам та ще й не було " распределителя зажигания".  Хто знає, чи підійде мотор від Кадета на Аскону стопроцентово? ( кріплення, патрубки, коробка); проводка ролі не грає, перероблю сам.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #72 : 08 Липня 2008, 00:47:53 »

Краще "новий" двіжок. Поїдь в неділю на базар і дай оголошення, не пожалій 15 грн. - думаю, знайдеш.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #73 : 08 Липня 2008, 08:55:57 »

Вже думаю продати в такому стані за 3 штуки америк. президентів ( 1988р.в., седан, білий колір ), хто зацікавиться - пишіть в приват.
Після установки другого движка буде дорожче, звичайно.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #74 : 09 Липня 2008, 22:52:02 »

не знаю цін на санки у калуші і франівську дaсьть хтось mишей за то шо неїде.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #75 : 10 Липня 2008, 00:12:43 »

 Даруй, gaar, але не міг би Ти висловлюватись чуть зрозуміліше, ну або хоча б ставити елементарні розділові знаки там де вони потрібні.

 Особисто я мало що зрозумів з Твого останнього повідомлення. :unknow
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #76 : 10 Липня 2008, 01:34:28 »

Хто дасьть гроші за машину яка практично без мотора,і вибачаюсь неумію добре писaти.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #77 : 10 Липня 2008, 13:45:58 »

Та всякі машини продаються і купуються. Питання лиш в тому за яку ціну.
Зараз народні умільці навіть з "копійок" роблять "ракети". :pardon
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #78 : 10 Липня 2008, 16:46:56 »

Машина практично з мотором і практично заводиться та їде, але недовго, бо в масло просочується тосол, що пагубно для мотора в цілому. Просто-напросто майстру по ремонту машин вигідніше купити авто в такому стані та самому замінити головку блоку та їздити або продати дорожче.

Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #79 : 10 Липня 2008, 21:58:20 »

то я усе розумію а можеш купити новий мотор,візьмеш б.у.мотор ти ж незнаєш скільки він уже пробіг.складно щось порадити.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ