Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Ремонт автомобіля  (Прочитано 144309 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Ремонт автомобіля
« Прочитано #260 : 23 Червня 2018, 10:24:46 »

дешевше на гаражах, там де я раніше ремонтувався, але той дядько був поїхав в Польщу і я вирішив там спробувати. Розписувати не буду, бо то трохи багато, якщо хочеш розкажу по телефону, але більше я туди не поїду.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #261 : 23 Червня 2018, 10:45:32 »

Та ОК. Але коли пишеш відкрито, що там погано, то треба хоч коротко написати, чим саме. Щоб інші розуміли.

На гаражах мабуть дешевше, але я писав про СТО.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Ремонт автомобіля
« Прочитано #262 : 23 Червня 2018, 11:03:10 »

Цитувати (вибране)
то треба хоч коротко написати, чим саме. Щоб інші розуміли.
ну якщо коротко, то після ремонту стало гірше ніж було, а вони кажуть що все в них нормально, а ставлення власника таке "якого хера ти сюди приїхав"
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #263 : 23 Червня 2018, 15:31:24 »

Ясно.
Ще подзвоню по деталі  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #264 : 15 Квітня 2019, 10:01:14 »

Купив на Алі ЛЕД лампи на денне світло.
Бо із старими галогенками і одною мутною фарою мені в ночі там де нема вуличного світла їхати можна було не швидше 50 км/год(хоча і друга теж толком не світила).
Видимість на 20 метрів і так як в тумані. Короче мрак!

У мене цоколь Н7
фари по 50 ват кожна. Світло біле. Не голубувате, як на ксеноні.
Лампи йдуть відразу із драйвером.
Демонтаж - вийняв фішку, повернув пластикове кільце (на самій фарі) проти годинникової стрілки, підковирнув пелюстку  тримача зверху над лампою - витягнув лампу.
Монтаж - впихнув пластмасове кільце (яке попередньо знімаєш з лампи), кільце закріпилося, повернув кільце фари, для закріплення лампи по год. стрілці. Приєднав фішку до вилки драйвера (вилка драйвера така ж як лапки старої фари, тому без перехідника просто підключається).
При чому на вилці драйвера є полярність, але я на абум включив і працює. (на сайті написано, що полярність не має значення).

НА другий день ще трохи крутив лампу в лівій фарі, щоб нижче світила. У мене посередній доступ до однієї фари і поганий до другої (лівої, там акумулятор і "мозги" від ГБО). Руки об пластмасову дірку понатирав так, що поспухали на другий день. Від чув себе кібер-гінекологом  :=) по повній  :dopovid

Різниця реально відчутна. У мене є крутилка регулювання фар по висоті (типу у місті опускаєш, а на трасі підіймаєш), то зі старими фарами я практично не бачив різниці, що вони вверх, що в низ - не видно ніхєра. А з цими лампами вниз - бачиш буквально лиш метрів на 10-15 перед собою, а до відказу вверх - світять паралельно дорозі. Метрів на 30- 40 все чітко видно. Ну а потім як дальнє включаєш - то взагалі все як в день. У моїх фарах нема аж надто чіткої межі світло-тінь і є невеличка темна пляма між фарами, але то не проблема ламп, а старих фар і поганого кріплення в одній з них.
Дальнє я не міняв, бо то і так вже видно, та і головне щоб на ближньому було добре.

У відгуках писали, що є наводка на радіо. У мене нема. Чи то вентилятори не крутяться (не можу перевірити, бо до фар поганий доступ, а світять вони лише при включеному двигуні, тому по звуку незрозуміло), чи тому, що антена від радіо на даху позаду авто.

Одним словом  поки покупкою задоволений.


Лампи можливо не "хай енд" але якщо відпрацюють 2 роки - ціна того варта.
Принаймні вже можна вночі кудись їхати. Видно ями. Видно котів, псів. Є час на реагування. Бо при видимості в 20-30м на швидкості 60 км - ніфіга не встигаєш яму об'їхати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Ремонт автомобіля
« Прочитано #265 : 15 Квітня 2019, 10:18:24 »

треба було сфоткати різницю :) ;) ти тепер гоноровий, можеш їздити інших сліпити))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #266 : 15 Квітня 2019, 10:52:32 »

Ну я сфоткав. Але по недосвідченості я сфоткав як фари світять на гараж (до і після). А треба було десь на дорозі фоткати.
Бо любий фотик (тим більше телефон) він же переважно в автоматичному режимі фоткає. А в ньому він корегує і баланс білого і яскравісь.

Було так

 


Стало так
 

Як результат - фото практично однакові.
Мусите вірити мені на слово, що різниця ДУЖЕ відчутна.
І справа не у "сліпленні". Стара лампа має на торці таку темну плямку, типу окунули її у фарбу. Нова, має такий зріз алюмінію, що світить в боки, а не в перед.
Сама фара має "шапочку". Що якби навіть фара не мала нічого на торці - світло все одно відбивається на відбиваючу дзеркальну поверхню фари і тоді вже світить на дорогу.

Сама по собі яскравість мабуть десь може в 1,2-1,5 рази вища (так на око). Але за рахунок того, що світло не жовте, а біле (саме біле, а не холодне) - воно очевидно краще проходить через плафон фари.
І видно РЕАЛЬНО краще.
Як приклад скажу, що мій тато, якого я спеціально покликав, бо він хотів побачити різницю, доки я не включив дальнє світло, думав, що то вже дальнє  :dopovid   
Короче, хто має проблему із недостатнім освітленням  (але то реально недостатнім, а не просто для понтів) - можете купляти LED лампи.
Ефекту ксенона не буде. Просто біле доволі яскраве світло. Можливо навіть будуть якісь області менш освітлені ніж на галогенах, але загалом так, ніби очі протер, або окуляри зняв  :=)
« Останнє редагування: 15 Квітня 2019, 11:13:16 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Ремонт автомобіля
« Прочитано #267 : 15 Квітня 2019, 12:11:18 »

ще фари віполіруй :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #268 : 15 Квітня 2019, 12:24:52 »

Поліровані. Не помагає. Одна у мене прозора. Очевидно китайська.
А права вроді оригінал, але стара і тому мутна. Вона вже з середини очевидно теж мутна.
Я аж тепер помітив, що на обох фарах нема гумових кришок.
Кришки замовив. І поки мені так ОК.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


iruskaST

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    25 Жовтня 2019, 17:30:55

    Звідки: Львів
Ремонт автомобіля
« Прочитано #269 : 01 Жовтня 2019, 08:54:35 »

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чоловік хоче міняти лобове скло в Кіа Оптіма, знайшов на [hide login=1 karma=5]https://www.luckyglass.com.ua/[/hide] за 2300, це нормальна ціна чи дорогувато? Бо ще + заміна то трохи влетить в копійку, я взагалі відмовляю його бо то тільки тріщина, можна б було ще їздити.
« Останнє редагування: 01 Жовтня 2019, 11:23:29 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #270 : 08 Листопада 2019, 09:34:08 »

Відїздив 3 роки (POLO IV) на дешевих польських передніх амортизаторах (певно по 15 баксів за штуку. точно не знаю бо дали разом з машиною нові) і вже більше не маю охоти так їздити.

НА початку то і не знав, як воно має їхати. Потім пару раз по Калуш-Журавно і на автобані Довпотів проїхався і довелося трохи шарових і сайлентблоків поміняти і врешті решт коли все було поміняне і перестало гриміти, мене вже почало харити як моя малявка козлить на кожному виступі.

По рівненькій трасі - пєсня. Їде як влита, бо амортизатори ППЦ жорсткі. Ну але у нас таких доріг то відсотків 5-10.
А як містом їдеш - так кожен лежачий то прямо квест. А ще гірше просто наш типу рівний асфальт (гврка-ямка-гірка-ямка).

Короче, поняття не маю на що саме їх поміняти.
Їхав пару раз на аналогічних фабіях (на таксі) пасажиром, то там явно чути, що газові амортизатори і машина їде ну зовсім інакше.

Може хтось щось порадить, аби не дорого, але троха краще ?

(Я правда аж на весну то планую поміняти, бо в зимі їжджу мало).
« Останнє редагування: 08 Листопада 2019, 09:40:51 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Ремонт автомобіля
« Прочитано #271 : 08 Листопада 2019, 13:46:49 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #272 : 08 Листопада 2019, 20:33:48 »

Monroe  Trw Sachs
А про таке чув ?
хуъта
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #273 : 08 Листопада 2019, 20:42:15 »

Це ВОПШЕ не то. Від слова ВОПШЕ.

Я ж вроді по-українськи написав, що зажорсткі амортизатори, а ти пропонуєш ще гірше зробити?

Цитувати (вибране)
автобаферы позволяют улучшить жесткость "уставшей" подвески
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #274 : 18 Листопада 2019, 09:53:48 »

Не можу не прорекламувати СТО на території "СУ-37".

А чому?

Бо то певно одне з небагатьох місць, де таке можливе, а у моєму випадку то вже і не перший раз.

Приїхав. Кажу щось мені не подобається в ходовій і колодки не так гальмують.

Підняли, подивилися, помацали все і кажуть:
- Не шукай собі проблеми там, де її нема.
Попшикали ВДшкою бо пищав сайлентблок  і на тім сі скінчило. Перевірили диски і колодки. Все ок. (просто я коли купив очевидно були щойно поставлені нові і треба було гальмувати одним пальчиком. і я думав, що то так і має бути  :=) а за 3 роки воно втерлося і тепер треба таки тиснути, а я думав що тав вже голо.

Підозрюю що на більшості СТО поміняли би все, на що б  у мене стало грошей  ;)

 
Тому радити то погана штука, але мені там подобається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #275 : 21 Лютого 2021, 20:00:11 »

Класний діагност.

Шкода, що у Чернівцях, а не у Калуші

https://www.youtube.com/user/Jmeja33
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.