Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Ремонт автомобіля  (Прочитано 144328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #20 : 10 Листопада 2007, 22:24:42 »

tywkanchuk , вибачай, але ти стаєш подібний до PUVO щодо граматики...  :(
Сьогодні мене запевнили специ, що то вартість не цілком амортів, а лиш вставок нових  :o, а робота там дійсно коштує 100-150 грн. по заміні передніх амортів.

З.С. Щось я сумніваюсь, що ти би зміг то зробити в домашніх умовах..., пружини чим би знімав, наприклад?
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #21 : 11 Листопада 2007, 13:53:00 »

tywkanchuk , вибачай, але ти стаєш подібний до PUVO щодо граматики...  :(
Якісь проблеми Zubik? Можемо поговорити про мою граматику в мусорнику! :agressive Зверни увагу в якій годині я це писав. В мене очі злипались - так я хотів спати, а Ти ше якусь граматику вимагаєш. :(
Сьогодні мене запевнили специ, що то вартість не цілком амортів, а лиш вставок нових  :o,
Шо я і мав на увазі. :) просто привик так висловлюватись. :pardon
З.С. Щось я сумніваюсь, що ти би зміг то зробити в домашніх умовах..., пружини чим би знімав, наприклад?
Не памятаю хто саме, але хтось із філософів сказав - "Я суніваюсь - значить я живу". То твоє право, Zubik, сумніватись. Але якщо я написав
Маю маже всі необхіндні інструменти, не маю лиш сйомніка наконечників рульових тяг.
то значить, всі решта інструменти в мене є, в тому числі і стяжки для пружин :P

Якщо Тобі щось слабо самому зробити, то не став безпідставно під сумнів можливості інших. :!!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Ремонт автомобіля
« Прочитано #22 : 11 Листопада 2007, 19:52:50 »

 ;) скоро будемо мати свого форумного майстра по ремонту автомобілів. Давай Тушканчик, практикуйся, а там ми до тебе в черзі стоятимемо. А може, як для форумчан, то і без черги.  ;)
А взагалі молодець, нічого там складного не повинно бути. Та і подумаєш, що твоя машина може потрапити у недобросовісні руки, то вже краще самому зробити, тим більше, якщо є можливість. Тепер в неті  є стільки інфи, що теорії можна купа нарити. А практика приходить з роками (доречі у майстрів теж).
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #23 : 12 Листопада 2007, 10:54:21 »

Я бачу, також треба по пунктах все розкласти:
- на рахунок граматики, я бачу, навіть нема чого зачинати розмову, зразу про якісь проблеми згадують...
- мене завжди дратувало, коли хтось хотів поремонтувати аппарат, а зробив тільки гірше - ціна ремонту зразу суттєво зростала, це я про те, що кожен має займатись своєю справою.
За той час, що затрачу на вивчення вузла, що підлягає ремонту, та власне заміну, я зароблю спокійно на його ремонт - це щодо " слабо зробити самому ", хоча ,як є час, завжди стараюсь зробити все своїми руками.

tywkanchuk ,раджу в повідомленнях взяти "на полутона ниже", навіть якщо ти юрист.
« Останнє редагування: 12 Листопада 2007, 10:59:41 від Zubik »
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Ремонт автомобіля
« Прочитано #24 : 12 Листопада 2007, 18:21:06 »

Нині мені порекомендували СТО, тобто розказали, бо я сам не автомобіліст. Це "Мегаавто", вул Б.Хмельницького 107, (то як їхати на 3 Бетони). Кажуть, що якщо треба електронну діагностику і комп'ютерний розвал-зходження, ну  і взагалі по ходовій - то до них. Може хто пробував, поділіться враженнями.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #25 : 12 Листопада 2007, 22:39:41 »

Тепер так звану " електронну діагностику" вже проводять майже на кожній СТО, не дуже в тій справі будучи обізнаними. Я знаю тільки одну справді серйозну "точку" - це станція зі скромною назвою СТО АВТО ЕЛЕКТРО, розшташована в приміщенні колишньої контори ЗЗБВіК, навпроти колишнього АТЦ, в народі - "Інжектор". Хлопаки вже років з 10 мають справу з електронікою та системами впорскування палива (інжекторами). НІ один в Калуші "спеціаліст" не має такого досвіду, як в них.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #26 : 12 Листопада 2007, 23:34:26 »

tywkanchuk ,раджу в повідомленнях взяти "на полутона ниже", навіть якщо ти юрист.
Розумію, Zubik, як би Ти написав, що я модератор і забагато собі позволяю, але навіщо чіпати ту тему шо я юрист. :unknow Раз вже так пішло, то напиши хто Ти по професії, абис я знав з ким маю честь вести спір. :)
Щодо ремонту машини, то я сьогодні поміняв сам у своїй машині праву передню стойку. На роботу пішло трохи більше двох годин, але як би мені ще хтось помагав, то я б впорався значно швидше.
Той сальник, що тік, мені замінили, як пише bornslippy, "кудєсники" ще на минулому тижні. Сам сальник мені обійшовся у 35 грн. (нагадаю, що в Мирона мені такий сальник пропонували за 50 грн.)
Залишилось заїхати завтра зробити розвал-сходження та поварити трохи вихлопну і загалом хватає на цей рік ремонтувати свою тачанку. :)
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #27 : 13 Листопада 2007, 20:38:31 »

tywkanchuk , ну зразу скажу, що не юрист я, а простий "електронщик", думаю, що різниці великої щодо ремонту автомобіля тут нема.
Щодо всякого інструменту та іншого причиндалля для ремонту машин, так, явно недоцінив, твої, tywkanchuk, можливості... Головне, як говориться, мати час та натхнення!  ;)

Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #28 : 14 Листопада 2007, 08:27:03 »

Спішу похвалитись, що вчора я поварив вихлопну. Робота мені обійшлась 65 грн. + 10 грн. за два нові резинові кольца для заднього баняка. Вийшло так дорого, бо крім того, що мені заварили "передній бак" (на то пішло 1 хв. роботи) мені довго виставляли саму вихлопну. Після того як я сам міняв того року перехідне коліно і задній баняк, в мене вихлопна била об дно машини. Так от, майстри в одному місці просто нагріли трубу і вигнули, а в другому вирізали десь 5 см. і заварили. Тепер в мене вихлопна стоїть як під васервагу і не тарахтить. 8)
Робили мені то все у Франківську на СТО "ГЛУШНИКИ" п.п. Івасишин Ярослав Михайлович, вул. Кропивницького, 1А (за ж/д переїздом, навпроти СТО БМВ)
тел. (0342) 68-79-3, моб. 8-050-602-07-68.

На цьому СТО старші солідні майстри, а не якісь малолєтки і спеціалізуються вони суто на глушниках, мають контактну і газову зварку. Поруч є магазин з глушниками, де по каталогу мож підібрати глушники до любої машини. А ще там ціни нижчі ніж на Набережній. ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ремонт автомобіля
« Прочитано #29 : 14 Листопада 2007, 09:10:01 »

ооооооо то я мабуть собі там прямоток зроблю. :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #30 : 14 Грудня 2007, 23:14:14 »

Хочу похвалитись однією радістю - я сам поставив собі центральний замок на машину. 8)
Ура-а-а!
На роботу пішло мені 3 дня (звичайно не цілі). Сам "замок" я купив за 80 грн. + 10 грн. резинові гофри. За те щоб його поставили майстри прийшлось би заплатити приблизно 280 грн. Виходить, що ці гроші я заробив сам в себе. :)
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #31 : 16 Грудня 2007, 18:12:40 »

tywkanchuk ,  тим майстрам, що тобі загнули таку ціну за встановлення ЦЗ напевно дуже треба були гроші  :D ...  За чуть меншу ціну ставлять і настроюють сигналізацію з тим самим ЦЗ.

взагалі-то варта було і сигналку поставити, чи вже є в наявності ?
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #32 : 16 Грудня 2007, 20:24:48 »

Якщо в кого буде проблема з стартером,генератором, чи взагалі з електрикою рекомендую станцію "Автостарт" що на Загірї коло сауни, де колись була хімчистка. Там два співвласники Андрій і Юра. Андрій добрий спеціаліст по електриці в т. ч. встановлення сигналізацій, цз, автоакустики і т.д. Бере відносно недорого (як для кого), але памятаю років 4 назад мав БМВ яке зиму стояло бо ніхто з майстрів не міг знайти причину чому воно раптово глохне. Памятаю що багато грошей пішло на буксирування від майстра до майстра. А Андрій знайшов причину за 15 хв. Та і недавно полетів стартер. Так хлопці зробили за 40 хвилин - 290 грн., включаючи нову втягуючу, щітки, втулки. І запчастини там в наявності. Авто Мерседес Спринтер 312. Роботою лишився задоволений.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #33 : 17 Грудня 2007, 15:24:29 »

tywkanchuk,  тим майстрам, що тобі загнули таку ціну за встановлення ЦЗ напевно дуже треба були гроші  :D ...  За чуть меншу ціну ставлять і настроюють сигналізацію з тим самим ЦЗ.
Та мені якраз таку ціну (а саме 70 грн. за дверку) загнув Андрій про якого написав Гаваєць. Я так зрозумів, що то ціна лиш за центральний замок, а може то він якраз мав на увазі разом із сигналкою. :unknow

взагалі-то варта було і сигналку поставити, чи вже є в наявності ?
Ні сигналки не маю, але дуже хочу поставити. Zubik, може просвітиш мене яку краще сигналку взяти (звичайно не дорогу) і де можуть її подешевше поставити (враховуючи, що центральні замки вже стоять) ;) По ходу питання - чи то потрібно буде знову знімати обшивку дверей?
У Франіку на базарі мені пропонували сигналізації від 170 грн. до 600 грн і більше.

Якщо в кого буде проблема з стартером,генератором, чи взагалі з електрикою рекомендую станцію "Автостарт" що на Загірї коло сауни, де колись була хімчистка. Там два співвласники Андрій і Юра. Андрій добрий спеціаліст по електриці...
Знаю я цю станцію. Великим негативом там є підїзд до самої станції - суцільне болото і ями. Андрій дійсно добрий спєц, але відповідно постійно зайнятий. :(

Андрій добрий спеціаліст по електриці в т.ч. встановлення сигналізацій, цз, автоакустики і т.д. Бере відносно недорого (як для кого)...
Дійсно як для кого, бо як бачиш за встановлення центрального замка загнув мені добрячу ціну. :offense
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Ремонт автомобіля
« Прочитано #34 : 18 Грудня 2007, 12:01:05 »

Я сам довго думав, яку сигналку поставити. Специ порадили обовязково двохсторонної дії (з пейджером), бажано ALLIGATOR.  Купив в Калуші на базарі, у такого Вови, що торгує автомагнітолами, сигналками, всякими іншими автоаксесуарами - ціна була дійсно добра та недорога. Тепер, ясно, ціна інша, я думаю в межах 450-500 грн.  Можна взяти STEEL MATE - говорять добра і дальнобійна.

Взагалі-то у нього є знайомий установщик, бере 150-200 грн., не в курсі, чи з ЦЗ чи без, захочеш - домовишся сам.  ;)
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #35 : 20 Грудня 2007, 18:08:45 »

В кого ВАЗ ряду 2102-2107? Питайте що не добре. Такі машини розбираю і збираю на коліні. Плюс тюнінг. (Колись мав сімку. Ех...)
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
Ремонт автомобіля
« Прочитано #36 : 11 Січня 2008, 21:30:37 »

У мене в Пасаті В4 дуже сильно обвисла стеля. Кажуть це проблеми всіх ВАГів після 10 років. Чи знає хтось майстрів, які б пристойно і за нормальну ціну могли переклеїти (перетягнути) стелю? Будь-ласка з координатами. Або ж чи знаєте хтось шроти, де розбирають VW? Дякую.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #37 : 12 Січня 2008, 09:43:56 »

serg, Ти попав куди треба. ;)
В мене самого старенька VW Santana. Хоча мрію саме про 4-й Пасатік. Мав би десь зо 6 штук умовних, то пригнав би під свої папери саме таку мафинку (в ідеалі було б універсал)

   Як я раніше писав, то в мене теж бала схожа проблема з "потолком". Вирішив я її дешево й сердито. Купив тканину у Миколи Сильвестровича (див. першу сторінку цієї теми), знайти його можна у Вістові (як їхати з Калуша, то перед мостом на ліво). Скільки дав за тканину точно не памятаю, приблизно десь в межах 60-80 грн. Клей купив десь за 20 грн. у магазині взуттєвих майстрів Галіїв що у Підгірках. І сам все розібрав, поклеїв і зібрав назад. ;)
   То на перший погляд складо, насправді треба лиш час і бажання. Звичайно якщо бажаєш щоб все виглядало ідеально, то варто доручити цю роботу спецам. Там де я купляв тканину одразу можна домовитись і про поклейку. Ще одна проблема, що може не бути такої самої тканини як в Тебе вже була раніше. Особисто я вимушений був брати дещо іншу і зараз в мене сонцезахисні козирьки відрізняються від стелі. :pardon

Або ж чи знаєте хтось шроти, де розбирають VW?
Щодо шротів то до Твоєї, serg, машинки варто цікавитись у Чернієві (за Франіком в сторону Надвірни) тел. 8-050-583-72-07, 8-050-617-73-90 (номери можуть бути застарілими, бо давно туди не дзвонив), шрот в Княжолуці (Долинський прайон) 8-050-508-73-69; шрот в Тисмениці тел. 8-050-914-03-03, питати Юру; автошрот у Франіку на Набережній тел. 8-0342-77-60-14 (правда там в більшость до Гольфів); ще є шрот у Франіку біля радіозавоуд, але там здається суто мерси і Пасати Б-5. :unknow
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
Ремонт автомобіля
« Прочитано #38 : 12 Січня 2008, 15:44:15 »

Радий що відгукнулися. Я цим питанням цікавився в Франеку, то мені заспівали 400 грн. за все разом. але шось мене жаба давить, тому думаю або найти дешевше (десь до 200 грн) або спробувати самому. А для цього мені точно треба знати, яку тканину брати (марку) і який клей (марку) і скільки того і того. то шо зможу зробити сам не гірше від "майсрів" то впевнений, просто часу як завжди обмаль. Тому якшо зможете порадити когось недорогого і якісного, буду вдячний. Або ж чітку технологію виконання даної роботи.  :frend
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #39 : 14 Січня 2008, 13:40:11 »

мені заспівали 400 грн. за все разом
Я би точно подавився, як би мені прийшлось заплатити за таку роботу такі гроші. :o
   Хоч я все що міг розписав для serg по асі, та всеодно викладу стисло інфу і тут. Може ще когось зацікавить. ;)

   Так от, уточню назву клею для поклейки тканини на стелю авто - "BOTERM GTA" KLEI POLICHLOROPRENOWY. Ось на цьому сайті можна подивитись як він виглядає (пошук сайту то заслуга sergа). Щодо витрат клею, то мені пішло приблизно 2/3 тої меншої банки клею (на ній пише 0,8 кг)
   Клей наносив за допомогою звичайного пензлика за пару гривень.   
   Щодо матеріалу то назви якось конкретно порадити не можу, він є спеціальний для оббивки салону. Сам матеріал складається з 3 компонентів: тканина зовнішня, далі слой паралону і знову тонка тканина, яку потрібно клеїти до основи стелі. Сам матеріал продається на метри погонні і тому потрібно точно розрахувати скільки тої тканини потрібно. Добре мати із собою стару тканину, так буде легше зорієнтуватиь.
   Щодо процесу і техніки поклейки нової тканини на стелю авто, то перед тим потрібно розібрати весь салон авто і зняти стелю. Почистити основу від залишків паралону та ін. Клей наносимо поступово пензликом на основу стелі, а не на тканину. Поступово то означає що не на всю стелю одразу, бо клей скоро сохне, а захоплюємо площу біля 20 см на всю ширину. Далі ліпимо нову тканину обережно притискаючи її руками, хоча ліпше мати якийсь валік щоб не залишилось слідів брудних рук. Не потрібно застосовувати надмірної сили при натисканні тканини щоб не було провалів (маю на увазі коли в певних місцях поролон надмірно просякнеться клеєм і залишаться такі собі вмятини). Далі залишаємо на добу щоб висох клей, після чого обрізаємо залишки тканини по краях і робимо всі необхідні дирки та вирізи. Чіпаємо стелю на машину і катаємось.
   Це все важко лиш на перший погляд, насправді нічого важкого, лиш дійсно треба мати час, а ще плюс бажання. ;)
Записаний