Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Ремонт автомобіля  (Прочитано 145254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #140 : 14 Липня 2010, 09:44:17 »

Поки ще на знайшов часу аби перебрати щиток приборів, мабуть буду їздити так до відпустки.
Свою проблему зі спідометром вирішив таким чином. Купив б/у щиток приборів за 100 грн., витягнув звідти окремо спідометр і піхнув його у свій щиток приборів. Тепер гіби швидкіст показує непогано. :)


Маю ще таку проблему з машино, що щось ззаді з правої сторони сильно стукотить навіть при їзді по незначних невіностях.
А ця проблема вирішилась шляхом заміни цілої задньої балки на іншу б/у, але гідну, бо у моїй було розбите одне гніздо під сайленблоки. Зрозуміло, що паралельно поміняв всі задні сайленблоки. Ще + замінив два ліві підшипника (передній і задній)

Хотілось би поварити пороги на своїй машині, бо там такі дири, шо кулаки пролазять.
Пороги поварив у одного майстра в Підгірках. Робота (вирізав, поварив, підшпаклював і перейшов баранніком) та матеріали витягли мені 1200 грн.

Ще недавно замінив задній баняк вихлопної, але машина і надалі реве на високих оборотах. Чи може таке бути, що передній баняк вихлопної прогорів в середині і дає такий звук? :unknow Бо зовнішній детальний огляд всієї вихлопної показав відсутність будь яких дирок.

Ще би мені навести лад з карбюратором у своїй автівці (це щоб в холодну пору року нормально заводилась) і тодіб не було б їй ціни. Думаю може б то поставити собі карбюратор від Восьмої Жигульки. Правда є сумніви чи не додасть такий апгрейд ще більшого геморою? :(
« Останнє редагування: 14 Липня 2010, 09:49:54 від syddia »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #141 : 16 Грудня 2011, 10:43:55 »

Ніхто не знає чи в нашій області десь реставрують рульові колонки (рейки)?

І ще питання, чи мо хто знає де мож виготовити задній борт до легкового автоприцепа, бо я свій просрав :-[, тай самі він вже єлі дихав.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Ремонт автомобіля
« Прочитано #142 : 18 Грудня 2011, 19:14:56 »

раніше реставрували при вїзді в Івано-Франкіськ з права  СТО Віктор вроді перед віанором.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Barakuda

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 10
  • VINTAGE CLUB/VINTAGE TAXI/VINTAGE PLUS
  • Останні відвідини:
    18 Серпня 2015, 23:37:34

Ремонт автомобіля
« Прочитано #143 : 23 Грудня 2011, 19:14:45 »

ВІКТОР  ВЖЕ ЗАКРИЛИ. (ВИСТАВЛЕНИЙ  НА ПРОДАЖ  3 МЛН БАКІВ)
096 742 50 00
067 951 34 52
ДЕСЬ  ТУТ ПОВИННІ  ДОПОМОГТИ!
Записаний
VINTAGE CLUB /   VINTAGE TAXI  /   VINTAGE PLUS

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #144 : 24 Грудня 2011, 21:40:33 »

Пару днів не заглядав на форум, а тут виявляється така важлива для мене інформація. Дякую хлопці за пораду, з понеділка подзвоню на запропоновані телефони.
Якщо тормозні колодки, тормозні диски і сайленблоки задньої балки я само собою замовив нові, то нову рульову колонку я не потягну, а до Б/У шось нема довіри, тай коштує вона також не дешево - 150 у.о. :(
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #145 : 08 Квітня 2012, 00:56:49 »

 Купив стареньку іномарку у якій на ближнє світло фар попередній власник поставив ксенон. І все б нічого, та цей колгоспний креатив сліпить водіїв зустрічного транспорту.. його реально якось відрегулювати, чи простіше викинути і поставити рідні лампи?
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Ремонт автомобіля
« Прочитано #146 : 08 Квітня 2012, 11:32:02 »

Краще поставити рідні лампи. Бо ксенон на старенькій іномарці - реально колгосп. Плюс загроза получити по фарах від водіїв зустрічного потоку.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #147 : 08 Квітня 2012, 21:28:54 »

Кологосп чи ні, а все таки спробуй спершу підрегулювати положення фар так щоб пучок світла падав нижче і менше сліпив водіїв зустрічного транспорту. Як саме це зробити, то залежить від твоєї машини. У моєму старенькому фольці не було електрорегулювання фар і я вручну викруткою підркучував відповідні болтики. Тепер в пижику є електрорегулювання фар, але всерівно при бажанні на самому електромоторчику є можливість ручного підручування нахилу фарт. :)
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #148 : 09 Квітня 2012, 23:05:03 »

 
У моєму старенькому фольці...

Хех, у мене теж старенький фольц:) Знайшов декілька мануалів, попробую завтра ввечері трохи покрутити викруткою, а там видно буде..
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #149 : 10 Квітня 2012, 00:12:23 »

..хоча, судячи з тих статей які я перечитав за цей вечір - крутінням там нічим не зарадиш:)
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #150 : 18 Квітня 2012, 00:06:45 »

Сьогодні зняв ксенон, поставив галоген.. Лиш проблему це до кінця не вирішило, бо ближні все одно б"ють надто високо і надто далеко вперед. Тому питаннячко: в Калуші десь регулюють професійно фари?
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #151 : 19 Квітня 2012, 10:10:53 »

Знайшов майстра у Франківську. Сьогодні-завтра поїду.. якщо комусь колись раптом будуть потрібні координати:

Ремонт та регулювання фар: Костянтин
Адреса: Гаражний кооператив на вул.Вовчинецькій після "Метро" (якщо їхати з центру) на тій же стороні.
Тел: 067-793-47-34
Спеціалізація: Ремонт фар, заміна фар, полірування пластикових фар, полірування задніх світлоблоків, ксенон.
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #152 : 23 Квітня 2012, 16:00:40 »

Шукаю толкового карбюраторщика. Чув десь на гаражах які біля озера є якийсь Дем"янович.. може хтось має його координати?
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:53:33

    Звідки: korotka
Ремонт автомобіля
« Прочитано #153 : 23 Квітня 2012, 20:36:11 »

Ти ж недавно за руль сів, а уже настроюєш машину. :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #154 : 23 Квітня 2012, 20:50:17 »

Це машина-хоббі, до мене там 25 років сиділи :)  Вже і так не все так страшно як було. Спочатку не працював сигнал, половина лампочок, склоочисник і ксенонові фари били у всі сторони.. зараз зі всім цим порядок, тільки позавчора пропали холості оберти. Тільки відпускаєш газ і машина одразу глохне наче зажигання виключив. От шукаю нового майстра:) Скоро я їх багатьох знатиму:)

Знайшов карбюраторщика на гаражах за будівельником. Клим Василь. Кажуть, ніби нормальний спеціаліст. Поїду завтра.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Ремонт автомобіля
« Прочитано #155 : 23 Квітня 2012, 20:56:41 »

карбюратор - надзвичайно проста річ нагадує мясорубку , скачай інфу в неті і сам зможеш його відремонтувати
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #156 : 23 Квітня 2012, 21:08:27 »

карбюратор - надзвичайно проста річ нагадує мясорубку , скачай інфу в неті і сам зможеш його відремонтувати

За пораду дякую, але не ризикну:) Нехай кожен займається своєю справою, не чесно в людей їх хліб відбирати:)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Ремонт автомобіля
« Прочитано #157 : 26 Квітня 2012, 10:41:42 »

 050-555-29-14 - карбюраторщик Микола. Працює на станції у Франківську біля кольца як на Богородчани їхати (десь по середині між станцією шиномонтажу Сергенюксервіс і автобазаром). Принаймні пару років назад я до нього там звертався, але нічим особливо він мені не зарадив, загалом як і всі інші карбюратощики у Калуші та області.
 Оскільки я їздив на пропан-бутані, то я сам підрегулював собі карбюратор і газовий редуктор так, що в теплу пору року машина заводилась і їхала на газі, а в холоду заводив її на на бензі і поки не прогрілась то працювала на підвищених обертах, а потім переходив на газ, бо прогрітий мотор холості на бензі не тримав. :(

Як варіант була в мене мисля поставити собі робочий Б/У карбюратор від експортного варіанту ВАЗу "вісім" чи "девятки". Але то треба мати доброго майстра, який би виготовив перехідник і добре налаштував. Знав я такого одного, але він вже упокоївся в Бозі. :(
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #158 : 29 Квітня 2012, 23:34:43 »

 050-555-29-14 - карбюраторщик Микола. Працює на станції у Франківську біля кольца як на Богородчани їхати (десь по середині між станцією шиномонтажу Сергенюксервіс і автобазаром). Принаймні пару років назад я до нього там звертався, але нічим особливо він мені не зарадив, загалом як і всі інші карбюратощики у Калуші та області.
 Оскільки я їздив на пропан-бутані, то я сам підрегулював собі карбюратор і газовий редуктор так, що в теплу пору року машина заводилась і їхала на газі, а в холоду заводив її на на бензі і поки не прогрілась то працювала на підвищених обертах, а потім переходив на газ, бо прогрітий мотор холості на бензі не тримав. :(

Як варіант була в мене мисля поставити собі робочий Б/У карбюратор від експортного варіанту ВАЗу "вісім" чи "девятки". Але то треба мати доброго майстра, який би виготовив перехідник і добре налаштував. Знав я такого одного, але він вже упокоївся в Бозі. :(

Дякую за пораду, але я уже знайшов майстра у Підгірках. Звати Зіновій Павлович. Його всі мені дуже рекомендували тепер рекомендую і я: швидко, якісно і не дорого він вирішив мої проблеми з карбюратором.. Якщо комусь будуть потрібні координати - пишіть.
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Ремонт автомобіля
« Прочитано #159 : 01 Травня 2012, 23:36:38 »

Від чого залежить к-сть бензину в топливному фільтрі? Буває, глушу мотор - топливний фільтр майже пустий, а буває повний... от тоді коли він повний - погано заводиться машина. Спочатку думав що він забився, але поміняв на новий - та сама історія. 

Записаний