Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Романтика!  (Прочитано 13954 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Романтика!
« Прочитано #20 : 18 Серпня 2013, 09:45:11 »

+100500!!!!!  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #21 : 30 Серпня 2013, 14:01:13 »

даруючи квіти ,варто знати що вони означають.символізм подарунку.
http://floribunda.ru/?a=95  японська мова квітів
 на память приходять аромати


квіти вянуть,серця бються.память зостається.мені подобається
http://www.livemaster.ru/novitskaya-n?view=
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #22 : 30 Серпня 2013, 22:56:18 »

Стільки ідей тут знайшла.....
                                        Романтичні вчинки
 Увімкніть телевізор під час трансляції спортивної гри, котру він хотів би переглянути, і сядьте поруч. (Спробуйте виявити щиру зацікавленість). Якщо у програмі немає його улюбленої спортивної передачі, візьміть на прокат його улюблений пригодницький фільм. У присутності інших говоріть про те, який особливий у вас чоловік. Запропонуйте йому допомогу в роботі над складним проектом, котрий вже давно над ним «висить». Приготуйте його улюблену страву і відпочиньте удвох під його улюблену музику. Перед сном пристрасно поцілуйте його і скажіть, що любите проводити з ним час. Здивуйте його, залізши до нього в ліжко без одягу. Коли він найменше цього очікує. Напишіть йому вірш, або перепишіть на свій розсуд уривок із Пісні над піснями 5:10-16, порівнюючи різні частини його тіла з явищами природи, аби виразити цим своє захоплення. Прочитайте йому свій витвір, щоб ви могли посміятись разом. Подумайте про одну із сфер життя вашого чоловіка, у котрій він особливо сильний або в якій він досяг особливих успіхів протягом останнього часу. Підпишіть йому листівку й виразіть свою повагу та захоплення за його успіхи у цій сфері. Запишіть на п’яти картках п’ять якостей характеру вашого чоловіка (по одній якості на кожній картці) й покладіть ці картки в різні місця, де він міг би несподівано їх знайти. Заховайте предмет жіночого туалету і записку у його портфелі, спортивній сумці або в пакеті з канапкою. У записці напишіть, що з нетерпінням чекаєте на зустріч з ним ввечері. Якщо ваш чоловік збирається у відрядження, покладіть у його сумку багато маленьких сюрпризів (записки, солодощі). Приготуйте стільки сюрпризів, скільки днів він буде відсутній, щоб кожен день він міг насолоджуватись ними. Одного разу, коли ваш чоловік прийматиме душ, здивуйте його тим, що залізете до нього. Пригадайте, що ваш чоловік просив вас зробити, і зробіть це. Одного недільного ранку оголосіть своєму чоловіку, що сьогодні він «король дня». Скажіть йому, що сьогодні з нього знімаються всі обов’язки і що він має робити тільки те, що йому хочеться. Запропонуйте йому скласти план дня так, як він хотів би його провести. Сходіть з ним туди, куди він особливо любить ходити, і приготуйте його улюблену страву. Прокиньтесь вранці раніше ніж зазвичай, приготуйте одну з його улюблених страв і подайте сніданок у ліжко. Зробіть своєму чоловікові масаж. Використайте молочко для тіла або ефірне масло. Проявіть фантазію в одязі. Ввечері, після того, як ваш чоловік піде з роботи додому, підіть у його офіс та оформіть його гірляндами, кульками та записками зі словами кохання. Наговоріть на аудіокасету слова любові для свого чоловіка та вставте касету в магнітофон його автомобіля так, щоб магнітофон увімкнувся, коли він заведе двигун. Вранці покладіть своєму чоловіку в кишеню записку із запрошенням пообідати разом удома та насолодитись одне одним. Романтичні побачення Відправте дітей до няні або до батьків, приготуйте вечерю зі свічками та зустріньте свого чоловіка у нижній білизні. Приготуйте закуску для пікніка, заберіть чоловіка з роботи та з’їздіть з ним на пляж, у гори чи в інше живописне місце. Відправте дітей до няні, відключіть телефон, закрийте штори, запаліть свічки, постеліть покривало на підлозі у гостинній та чекайте на чоловіка з роботи, щоб разом провести декілька приємних хвилин. В неділю здивуйте свого чоловіка. Приготуйте обід та влаштуйте пікнік на березі. Проведіть разом післяобідній час. Напишіть чоловікові вірш про кохання і вкажіть, коли й куди ви запрошуєте його на побачення. Розріжте лист подібно до «пазлів» та дозвольте йому самому його зібрати. Приготуйте разом вечерю й перегляньте фільм. Займіться чимось веселим і романтичним, чим ви займались під час побачень. Сходіть на концерт КВН і посмійтесь разом до сліз. Романтичні подарунки Придбайте цукерки або солодощі, котрі особливо подобаються вашому чоловіку. Складіть їх у маленьку коробку, загорніть у подарунковий папір та помістіть в іншу коробку. Загорніть цю коробку в подарунковий папір і помістіть її ще в одну коробку, котру також слід загорнути у подарунковий папір. Прикріпіть записку зі словами «Глибоко всередині, мій солодкий!» Купіть йому хороший лосьйон після гоління або одеколон, і залиште це в його автомобілі разом із любовною запискою. Придбайте вашому чоловіку нову сорочку або галстук. Залиште придбану річ на видному місці й прикладіть до неї записку, де напишіть, що ви любите його і пишаєтесь тим, що ви його дружина. Підпишіть йому відкритку. Напишіть, що ви вдячні йому за те, що він забезпечує вас і головує в сім’ї, відмітьте такі його якості, як сила, сміливість і т.д. ця відкритка особливо підтримає його тоді, коли у нього виникнуть труднощі на роботі. Складіть незвичайну відкритку з ваших фотографій та фотографій вашого чоловіка (і дітей, якщо хочете). Підпишіть відкритку словами з Писання, котрі, на вашу думку, говорять про вашого чоловіка. (Наприклад, Дії 11:24: «Бо він добрий був муж, повний Духа Святого та віри») Вранці подаруйте чоловікові відкритку, у якій висловіть пристрасне бажання бути з ним; ввечері здійсніть своє бажання. Придбайте йому квитки на футбол і покладіть їх у його Біблію або в «бардачок» його автомобіля. Зав’яжіть собі бант на голові та попросіть чоловіка розгорнути подарунок. Покажіть чоловіку, як ви з дітьми поважаєте й цінуєте його, і в нагороду подаруйте йому малюнки та записки, котрі виявляють вашу любов до нього. Подаруйте чоловікові колаж з фотографій, що відображають ваше сімейне життя. Поназивайте фотографії та підпишіть їх. Придбайте книгу його улюбленого автора і читайте її йому кожен день перед сном. Подаруйте йому фотоальбом, що містить фотографії особливих подій вашого життя та особливих заходів. Підпишіть кожну фотографію. Подаруйте йому білизну й прикладіть до неї записку із запрошенням на пристрасну ніч кохання.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Романтика!
« Прочитано #23 : 31 Серпня 2013, 07:23:41 »

Поради точно жінка складала :) а краще - щоб чоловік :)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #24 : 31 Серпня 2013, 10:07:47 »

а краще - щоб чоловік Посмішка
 :good
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #25 : 01 Вересня 2013, 03:53:34 »

а чого?
Написано так, що сама жінка придумала-сама най і втілює?)
 ех..нам би агенцію по звідництву створити в Калуші..база є,
 придумати б ще за що гроші брати
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #26 : 01 Вересня 2013, 09:43:11 »

ех..нам би агенцію по звідництву створити в Калуші..база є,
 придумати б ще за що гроші брати
Базу в стюдію :)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Романтика!
« Прочитано #27 : 17 Вересня 2013, 08:38:36 »

Не романтично, але прикольно. Пару повідомлень в темі торкнулись даної проблеми, тож вирішила тут викласти :)

На одном из американских форумов некая девица задала вопрос:

«Я – красивая, веселая, умная девушка. Хочу выйти замуж за парня, который зарабатывает в год не меньше 500 тысяч долларов»

Один из молодых финансистов не поленился ответить ей по существу:
 

«Я прочитал твой пост с большим интересом. И вот как я все это вижу.

Твое предложение с точки зрения такого парня, как я, – однозначно плохая сделка, и вот почему. Если говорить кратко, то ты предлагаешь свою красоту в обмен на мои деньги. Прекрасно. Но ведь твоя красота будет увядать, а мой капитал – только расти. Конечно, вероятность увеличения моего капитала можно поставить и под вопрос, но ты-то красивее точно не станешь!

Так что на языке экономики ты – обесценивающийся актив, а я – доходный актив. Но ты не просто обесценивающийся актив: твоя ценность падает все быстрее и быстрее, через 10 лет на тебя никто и не посмотрит. Покупать тебя (о чем ты просишь) – плохой бизнес, так что я бы лучше взял тебя в аренду.

Если мои слова покажутся тебе жестокими, задумайся над тем, что, если мои деньги исчезнут, так же поступишь и ты. Так что, по справедливости, когда твоя красота увянет, мне нужно будет избавиться от этого актива. Это очень просто. Так что сделка, которая имеет для меня смысл, – это свидания, но не свадьба.

Надеюсь, я помог тебе.

Да, если будешь готова обсудить варианты аренды – дай мне знать!»
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #28 : 17 Вересня 2013, 13:28:36 »

 :D Ото вже цi економiсти ...
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #29 : 03 Листопада 2013, 12:38:59 »

Моя подушка вранці пахне твоїми парфумами. Вранці ранок пахне тобою. Навіть коли вечір приходить, все одно ранок поряд. І пахне тобою.

Коли пишу книжки чи пости, коли безцільно дивлюся за вікно - ранок пахне тобою.
Чи коли тягнуся до смартфона. щоб поглянути яка година - мій ранок все-одно пахне тобою.

Коли знову пірнаю обличчям в подушку.
Коли сплю, прокидаюся, засинаю, марю.
Обличчям донизу.
Чи вгору - мій ранок пахне тобою.
Навіть коли нічого в кімнаті не роблю - все одно мій ранок пахне тобою.

Це так ніби ти пізнав усі куточки Всесвіту, ніби ти звідав як воно - побувати на дні Океану чи гірської вершини, ніби відвідав свято барвів у Іспанії і дихав Гімалайським повітрям, а прихисток для душі знайшов все ж десь поряд.
Щоночі - по ліву руку від тебе.
Щоранку - по ліву руку від тебе.
На вічність - з лівого боку грудини.

Щастя є, воно простіше простого - це відчувати те, про що я зараз розповідаю.
І якщо через сто років мене хтось запитає: чи маєш ти місце в світі, чувак, котре кличе тебе, немов до раю, я прошепочу: мій ранок в кімнаті, котрий пахне тільки тобою.

Марк Лівін
Відповідь від: 03 Листопада 2013, 12:38:05
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #30 : 27 Січня 2014, 01:21:32 »

Тут деякі форумчани за орігамі взялись. Киньте посилання сюди. Опишіть, як має виглядати подарунок і як дарувати варто
Записаний

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній
Романтика!
« Прочитано #31 : 27 Січня 2014, 01:27:28 »

ні )) як написати комусь як треба дарувати? ))
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #32 : 27 Січня 2014, 01:53:01 »

Орігамі. Цікавий та оригінальний подарунок. Все-таки більше підійде дівчині(чи зрадіє  хлопець такому сюрпризу?). Які найцікавіші форми обирати(квіти, абстрактне щось, птахи....)?
Записаний