Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Романтика!  (Прочитано 13950 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« : 16 Серпня 2013, 00:24:12 »

Як красиво зізнатись дівчині в коханні?
Натрапила на таку тему в одній із груп..........От розкажіть про те, хто, де, як і коли робив щось дуже романтичне й нестандартне для себе :)
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 00:20:40
Ірина Токарчук
ще гарний спосіб : написати на папірцях різні приємні речі, зкрутити їх в маленькі сувої, і скласти в якусь гарно оформлену баночку чи шкатулочку ,наприклад з написом "100 причин,чому я тебе люблю ". якщо дівчина - романтик,то має оцінити :)
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 00:22:12
"Є один спосіб. Попроси маму приготувати борщ, запроси дівчину погуляти, борщ візьми з собою Гуляєте з нею довго-довго. Підведеш її до якоїсь кав"ярні, спитаєш чи вона голодна, вона скаже "Так". Елегантно береш її за ручку і йдете в парк. В парку дістаєш зготовлений мамою борщ, і сідаєте на лавочці їсти.

Якщо вона згодна піти до тебе або ти до неї, то починай з того ж борщу, приготовленого мамою. В випадку коли ти йдеш до неї, борщ бери з собю. Перед тим як вона прийде, щось зламай. Хороший варіант- підпиляти стілець на якому вона сидітеме, коли поїсте почни ремонтувати. Для більшого ефекту, стукни собі по пальцеві. Ну і якщо дівчина сильно до душі припала, купи ляльку і підгузки, продемонструй як ти вмієш міняти дидячі підгузки, це вб"є її наповал. Впаде в твої обійми як тендітна лебідка. Тут ти можеш і на вушко сказати як сильно вона тобі дорога.

Можеш попросити в когось голуба, прив"язати йому до лапки записку і відправити до неї

Цікаво було б до дівчини на коні приїхати. Тільки знайти не ішачка якогось, а Буцефала, чорного як безмісячна ніч, гривою і штанями на копитах."

Ого! Таке вперше читаю..... :D :D :D
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #1 : 16 Серпня 2013, 00:26:39 »

борщ візьми з собою
-то для жлобів хіба .способів є дуже багато і навіть цікавіших
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #2 : 16 Серпня 2013, 00:27:22 »

Кидай свої варіанти...
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #3 : 16 Серпня 2013, 01:03:03 »

Андрій Кошелюк
хах, з борщем досить таки непогана ідея. Пропоную розширити: до борщу обов'язково сала, цибулі, вареників...Після обіду потрібно зразу ж розставити пріорітети та змусити дівчину помити посуд у найближчому фонтані. Ну а після цього сказати: "Значить завтра ти готуєш?" Таким чином ви показали що ви вмієте добувати їжу, що вмієте розставляти пріорітети і напросились на наступне побачення, під час якого можна здорово поїсти. Ну а якщо не сподобається дівчині обід, то черпаком по голові і в печеру=)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Романтика!
« Прочитано #4 : 16 Серпня 2013, 11:59:06 »

З борщем - жесть  :=)

На жаль зі старшого покоління (я маю на увазі чоловіків після 30-ти років)  багато хто зараз вважає, що романтичні, навіть невеличкі вчинки, -  щось зайве (типу навіщо час гаяти на всіляки дурниці). А дарма. Потім не можуть збагнути, чому у стосунках все так банально.
Насправді, є безліч варіантів зробити приємність людині, що тобі подобається (не обов'язково коханому/коханій). Якось напередодні одного з днів народжень нашого колеги (у нас з ним приятельські стосунки) в мене був чудовий настрій і я вирішила поділитись ним з іменинником)) Написала на маленьких папірцях купу всіляких побажань та помістила папірці у повітряні кульки. Зранку привітала іменинника незвичним веселим букетом з сюрпризом :) Для нього це виявився найприємніший подарунок:)

Найкреативніші у романтичних вчинках люди, що мають відношення до сфери розваг (принамні мені так щастило)). Один з моїх залицяльників, взимку ділянку перед воротами мого подвір'я завалював трояндами білими  ("садив" їх у сугроби снігу), та просив по телефону вийти на хвилинку, типу терміново забрати щось нагальне (ми тоді працювали разом). Словом, квіти в паркані мому він любив часто залишати, в мене вдома вони не переводились :) Коли я хворіла, він до мене відправляв посильних знову ж таки з оберемком білих троянд, дисками з гарними фільмами та баночкою меду :) Можу ще багато писати в тому ж дусі :) Різні були кавалєри. Веду до того, що романтичні вчинки у стосунках є важливою складовою, до того ж як з боку жінки, так і чоловіка (хоча чоловіків це стосується особливо), тоді ці стосунки не переростають у банальність.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #5 : 16 Серпня 2013, 12:28:46 »

тут можна сказати що передавати через когось а не особисто-то не то.але то не той випадок.
 то тебе послухати-то свічки вночі на асфальті серцем чи написи на асфальті-то "ребячество" просто.
 насправді креативність-то дуже просто. від банальної кави в ліжко і троянду в вазу біля ліжка..
є "конфетно-букетний період",на нього приходиться пік, а надалі можна завжди щось придумати.
 та чогось думаю що й це не головне.
 часто людей поєднує якесь захоплення.це може бути від велопробіжок до стрибків з парашутом чи
виходи в гори.тоді можна креативувати,знаючи що будете там.
 часто одружені лІтають на аерошуті,викладаючи завітні слова на землі,де можна їх побачити з висоти польоту. а потім харяться,матюкаються і розходяться.романтика.
 і зявляються багато розведених жінок з дітьми .
але що цікаво,то те що ходячих порожняком мужчин більше ніж жінок таких,крім того що їх й так більше.
 бо на одного бл...на приходиться по кілька жінок.
не думаю що феміністок багато
« Останнє редагування: 16 Серпня 2013, 12:39:51 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Романтика!
« Прочитано #6 : 16 Серпня 2013, 13:12:08 »

Я те і мала на увазі :) Грубо кажучи любе згодиться, в тому розумінні, що не обов'язково вигадувати неабищо, все що в таких випадках радує, і чого хочеться досягнути - це увага, турбота прояв небайдужості.
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 12:45:29
тут можна сказати що передавати через когось а не особисто-то не то.але то не той випадок.
Він просто ще любив "морозитись" типу він тут ні до чого)))))) ну,  це вже неоригінально)))
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 12:58:11
На противагу тому ухажору був такий, що теж любив квітами обдаровувати, але це все відбувалось якось без ізюминки, по шаблону "дівчатам треба дарувати квіти". Купувались найдорожчі, найбільші та найбезобразніші букети (кошмарное великолепие). Так, як я тоді особливо "искушенной" в цьому плані не була (в 16 років), то раділа щиро (з віком стаєш цинічним  :)  ). Можливо у хлопця не було фантазії :) Думала раніше, що кількість грошей на фантазію впливає, чим їх більше тим все попроще без включення уяви, але то все насправді від людини залежить. Набагато приємніше, наприклад у Львові, піти (докарапкатись) в хуртовину, напередодні НР, на високий замок і випити там хороше шампанське, ніж просидіти п'яту точку у вишуканому ресторані.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #7 : 16 Серпня 2013, 13:22:32 »

во-во. і я хочу на високий замок. (погода зробить вигляд що літо закінчилось.моросить дощем,холодом.і потім ще раз зо 2 тижні тепло,потім знову похолодно,бабине літо і приїхали..)
то краще ніж днювати в місті десь.
 і пофік що місто не знайоме)).
я роблю інакше. не букет а одна.квітка.вибираю велику,якомога ідеальну,з шипами.
можна при цьому прикропити аби було схоже на росу.цілі пелюстки і якщо є запах-
а то як атребут ,який можна завжди вдихати по дорозі,і без всіляких банальних стрічок .
 жива квітка-живий подарунок. або може я так розсуджую як жлоб,який шкодує купити букет  :=)
жадність-кращий засіб від жінки. мені цікаво наскільки жінки звертають увагу на  жлобство,бо є люди які майже відкрито його проявляють,чи закривають на таке очі,не помічаючи,чи просто терплять?
 загалом має значення від кого подарунок,значення з яким виразом ,місце і час припіднесений,а не просто на зразок -На,бери.
 для мене головне аби він був оцінений.а не просто пішов в смітник як Мадонна викидала квіти,які вона не любить.а квіти ен винні.винні люди.
 досить ідучи з дівчиною мельком збігати і купити ту саму квітку,їй приємно бо увага,в т.ч. й оточуючих і тобі.бо курва, сам люблю квіти. іноді руки зайняті,купиш і мимовлі не подумавши несеш в зубах :D
Приховано: Показати
[smg id=4945]
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Романтика!
« Прочитано #8 : 16 Серпня 2013, 13:40:28 »

або може я так розсуджую як жлоб,який шкодує купити букет 
Не варто витрачати всі гроші на квіти, краще вже цукерок купити. Фінансові можливості не у всіх однакові.
Ти мені нагадав, як називають 8-березня  - святом однієї квітки))) З цього приводу нас приємно здивували цього року колеги, подарувавши кожній дівчині БУКЕТ тюльпанів. Як правило спостерігаєш в цей день чоловіків з одним тюльпаном у цилофані, знизу перемотаному резинкою червоною))))
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #9 : 16 Серпня 2013, 14:01:39 »

гг..так.дарують тюльпани як перші квіти весни.
цього року з тюльпанами вийшло інакше.
 а одна квітка в целофані-то лише аби рахувалось що щось ,та й подарував.
оригінально коли шефЬ зявляється з букетом,кличе всіх,і роздає.
 квіти можна дарувати не лише тоді коли свято чи є провина,а просто так.експромпт-увага
 
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #10 : 17 Серпня 2013, 14:17:54 »

А поділіться своїми найромантичнішими вчинками. Чи планами...
От один з наших форумців заустрічав кохану дівчину з великим плакатом "З ПОВЕРНЕННЯМ В УКРАЇНУ! КОХАЮ ТЕБЕ!" Весь автобус був шокований. А дівчині як приємно!
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #11 : 17 Серпня 2013, 15:11:15 »

е...
варят..купити сіті-лайт і най сі тішит  :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #12 : 17 Серпня 2013, 15:14:44 »

Варіант....Також гарно. Але як же приємно дівчині, приїхавши в рідне місто, коло напису "Калуш" бачити близьку людину з великим плакатом! Він зупинив автобус! Потім були квіти, шампанське!!! :good
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Романтика!
« Прочитано #13 : 17 Серпня 2013, 15:24:46 »

подарував куплену троянду незнайомці в фуршеті на касі,з якою не раз зустрічався очима.
з тиждень як в пісні було"вставали,когда входил в пивную он входил .." :=)
 
якось зранку,підірвавшись,поїхав на здибанку.без речей.1700км .
звісно без карт і знань місцевості. любов вела :=)
Приховано: Показати
блудом
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #14 : 17 Серпня 2013, 15:29:53 »

 :good :good :goodА ще?

-нема.не романтичний я якийсь :=)
« Останнє редагування: 17 Серпня 2013, 15:36:10 від Отаман »
Записаний

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #15 : 17 Серпня 2013, 17:02:22 »

Для отамана романтика-як для солдата цирк :=).
Є така приказка-"Хто служив в армії,той в цирку не сміється".Пригадую якось давно його погляди на романтику і еротику-жесть :=)
а які в мене погляди на еротику?
« Останнє редагування: 17 Серпня 2013, 21:16:42 від Отаман »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Романтика!
« Прочитано #16 : 17 Серпня 2013, 22:42:33 »

О,скiльки способiв ;) Тут головне бажання i почуття .. :)
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Романтика!
« Прочитано #17 : 17 Серпня 2013, 22:47:41 »

подарував куплену троянду незнайомці в фуршеті
Куплену тре було підкреслити  ;) :)

« Останнє редагування: 17 Серпня 2013, 23:28:11 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Романтика!
« Прочитано #18 : 17 Серпня 2013, 23:20:21 »

 :-D яка різниця куплена вона чи ні))) Чи ти хотів сказати, що купив її для знайомки, а подарував незнайомці?)))
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Романтика!
« Прочитано #19 : 17 Серпня 2013, 23:30:47 »

Просто колись читав про те, як О. квіти рвав на клумбі....біля СБУ , тому подумав, що слово куплена мало на меті підкреслити походження квітів :)

мало є.бо купити квіти-це 7-18грн штука.то не зірвати на клумбі і отримати піз..й ,дорожчих за їх вартість.
зірвані простіші іноді й пахнуть.а куплені-довгі й іноді різноколірні(сорт дольче віта наприклад)
« Останнє редагування: 18 Серпня 2013, 12:40:09 від Отаман »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність